Hoşgeldiniz!

Ailece Videoları İzle

Ailece Robot Üretiyorlar 01:38
Ailece Robot Üretiyorlar 1.372 izlenme - 4 ay önce İzmir'de mühendis kardeşlerin kurduğu, anne, baba ve kuzenlerin de destek verdiği "aile firması", "Cerberus" adını verdikleri vidalama robotuyla beyaz eşya üretim yönteminde yeni sistem geliştirdi.
Eşi Taciz Edilen Rus'un Esnaftan Dayak Yemesi 00:55
Eşi Taciz Edilen Rus'un Esnaftan Dayak Yemesi 955 izlenme - 2 yıl önce Her Rus'a potansiyel fahişe gözüyle bakan şerefsizler fazlasıyla mevcut ülkemizde biliyorsunuz. Burada ailece alışverişe çıkan ruslar, esnafın tacizine uğramış. Adamda kamerayla kayda alıp polise gideceğini söylüyor. Sonrası malum tabi, doğu şiveli adam ve arkadaşlarından dayak yiyor. Youtube'a yüklüyor. Sonra biz Rusyaya gittiğimizde dayak yiyoruz. Olaylar aynen bu sırayla ilerliyor. Yurtdışında da sevilmememizin en büyük nedeni bu zaten. Kafir mi? O zaman orospudur kesin diye bakmamız. Dünya üzerinde ki dinler sağolsun, kendinden olmayan herkes kötüdür/eksiktir diye öğretiyor çünkü insanlara. Allahıma şükürler olsun iyi ki ateistim..
Ailece Plaja Gelip Gölün Keyfini Çıkaran Ayılar 00:34
Ailece Plaja Gelip Gölün Keyfini Çıkaran Ayılar 167 izlenme - 11 ay önce Tahoe gölüne gelen ayılar önce yüzmüş sonra kumda oynamışlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Cem Yılmaz [[[.ailece_okunacak_kitap.]]] 03:15
Cem Yılmaz [[[.ailece_okunacak_kitap.]]] 1.363 izlenme - 8 yıl önce [[[.ailece_okunacak_kitap.]]]
Ailece Evde Spor Nasıl Yapılır?  06:01
Ailece Evde Spor Nasıl Yapılır? 20 izlenme - 4 ay önce Çocuklarla birlikte evde spor yapabilir sağlık ve sporun keyfini hep birlikte yaşayabilirsiniz. Evde spor programınıza çocuk spor hareketlerinizi ekleyebilirsiniz. Örneğin ip atlama, sağlık topuyla çeşitli fitness hareketleri, birlikte squat hareketleri, denge tahtasıyla yaramazlıklar yapılabilir :) Evde çocuklarınızla birlikte spor yaparak keyifli bir gün geçirebilir ve sporun keyfini paylaşabilirsiniz.
Adrasanda Ailece Kuzu Avı 04,09,2009 02:39
Adrasanda Ailece Kuzu Avı 04,09,2009 302 izlenme - 8 yıl önce adrasanda ailece kuzu avı-1 04,09,2009
Ailem 03:27
Ailem 95 izlenme - 8 yıl önce ailem