Hoşgeldiniz!

aileler

Yabancı Aileler Yarışıyor'da Penis Şoku 00:43
Yabancı Aileler Yarışıyor'da Penis Şoku 27.225 izlenme - 4 yıl önce
Family Feud - Seks İçin Ne Yaparsın? 02:24
Family Feud - Seks İçin Ne Yaparsın? 5.426 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Aileler Yarışıyor'u Family Feud'da 100 evli erkeğe "seks için ne yaparsın?" diye sorup 5 popüler cevap almışlar. Umarım kadınlar artık bu mevzunun erkekler için ne kadar önemli olduğunu anlarlar!
Family Feud - Elden Ele Dolaştırılan Bir Şey 02:09
Family Feud - Elden Ele Dolaştırılan Bir Şey 2.652 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Ailerler Yarışıyor'u Family Feud programında elden ele dolaştırılan bir şeyi 100 kişiye sormuşlar 6 popüler cevap almışlar.
Aileler Yarışıyor - Beyazıt Öztürk (1998) 44:35
Aileler Yarışıyor - Beyazıt Öztürk (1998) 792 izlenme - 11 ay önce Beyazıt Öztürk yeni yeni meşhur olduğu dönemlerde Erol Evgin'in de sunmasıyla hatırlanan Aileler Yarışıyor isimli programda aileler yarışıyordu işte amk isminden belli. İyi seyirler. Kayıt için Zagor'a teşekkürler.
Ailece Striptiz Klübe Gitmek 00:23
Ailece Striptiz Klübe Gitmek 2.825 izlenme - 4 yıl önce Bu anne baba striptiz klübe giderken büyük ihtimalle bebeklerini bırakacak yer bulamamış, fakat bebek görmesin diye örtüyle pusetini örtmeyi de ihmal etmemişler :)
Aileler Yarışıyor'da Vur Patlasın Çal Oynasın! 04:53
Aileler Yarışıyor'da Vur Patlasın Çal Oynasın! 2.564 izlenme - 5 yıl önce Aileler Yarışıyor'da Vur Patlasın Çal Oynasın!
Nt Show 06:34
Nt Show 2.463 izlenme - 9 yıl önce nt show time herkez kaçıcak delik arıyorlar :d
Aileler Yarışıyor 00:06
Aileler Yarışıyor 788 izlenme - 4 yıl önce Aileler Yarışıyor
Kocasının Penisini Değiştirmek İsteyen Kadın 00:43
Kocasının Penisini Değiştirmek İsteyen Kadın 717 izlenme - 3 yıl önce ABD'de bir yarışma programında, kocanızın neresini değiştirmek istersiniz sorusuna yarışmacı kadın 'penisi' demiş..Doğal olarak popüler cevaplarda çıkmamış.. Bir zamanlar Türkiye'de de yayınlanan Aileler Yarışıyor programını Erol Evgin sunuyordu, format 100 kişiye sorduk en popüler cevapları arıyoruz şeklindedir..(bilmeyenler için)
Aileler Yarışıyor - Kabartan Soru 00:56
Aileler Yarışıyor - Kabartan Soru 552 izlenme - 3 yıl önce Bugün Aileler Yarışıyor programını izlerken ilginç bir soru gördüm Bi anda kabardım yükleyeyim dedim.
Aileler Adnan Oktar İçin Ne Dediler 00:47
Aileler Adnan Oktar İçin Ne Dediler 708 izlenme - 3 yıl önce Adnan hocamıza açılan davanın görüldüğü mahkeme önünde toplanan aileler hocaları ile ilgili insanların yanlış düşündüğünü,aksine Adnan hoca cemaatinin aslında çok yararlı ve ilmi bir cemaat olduğunu,yakınlarını gönderdiklerini söylediler. İzliyoruz.
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz! 03:50
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz! 842 izlenme - 5 yıl önce Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz!
Aileler Yarışıyor - Beyazıt Öztürk 03:22
Aileler Yarışıyor - Beyazıt Öztürk 692 izlenme - 3 yıl önce Şimdilerde TRT'de "Aile Boyu" adıyla yayınlanan, ilk olarak 90'larda Erol Evgin'in sunumuyla izlediğimiz bir programdı Aileler Yarışıyor. 2000'lerin başında Beyaz aynı kalitede sunabilmişti programı. Sorular hep "100 kişiye sorduk, 5 popüler cevap arıyoruz" diye başlardı ve bu cümlenin bende hiç bir karşılığı yoktu o yaşlarda...
Aileler Yarışıyor - İki Kişiyle Yapılan Bir Şey(MALİ) 03:45
Aileler Yarışıyor - İki Kişiyle Yapılan Bir Şey(MALİ) 592 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Ali Erbil de bu programı sunmuştu bir ara. Şimdi nedenini hatırlamadığım bir sebepten dolayı program yayından kaldırılmıştı. Mali'nin "müslüman bir ülkede yaşıyoruz" kendinize gelin, üç çocuk göndermeleri vb. iyi seyirler. Bonus: Atilla Taş gereksizliği
Soma Maden Faciası - Kınık'lı aileler. 03:09
Soma Maden Faciası - Kınık'lı aileler. 705 izlenme - 4 yıl önce Soma Maden Faciası - Kınık'lı Aileler
İşte Gelecek Nesil Aileler İster Düşün İster Üzül 01:10
İşte Gelecek Nesil Aileler İster Düşün İster Üzül 704 izlenme - 7 yıl önce http//sionvadisi.net/
Süper Aile,neşeliler 04:48
Süper Aile,neşeliler 1.734 izlenme - 9 yıl önce ebru,burcu,yasemin,arzu,çağla.kanal1 süper aile yarışması hatırası
Dünyayı Yöneten En GÜÇLÜ Aileler: Rockefeller Ailesi 02:58
Dünyayı Yöneten En GÜÇLÜ Aileler: Rockefeller Ailesi 291 izlenme - 3 yıl önce 2. KISIM: https://www.youtube.com/watch?v=iuzmQ... Dünyayı Yöneten En GÜÇLÜ Aileler: Rockefeller Ailesi Petrolün ileride ticari önem kazanacağını düşünen John Rockefeller 1863 yılında dünyanın ilk petrol rafinerisini ve 1870’de Standard Oil Company isimli petrol şirketini kurarak büyük bir İmparatorluğun temellerini attı. Chase Manhattan Bankası, Citi group, Exxon-mobil, BP ve Chevron ailenin bilinen varlıklarından bazılarıdır. ABD merkez bankasında da büyük etkileri olduğu söylenen Rockefeller ailesi bir iddiaya göre Türkiye merkez bankasının açıklamadığı gizli ortaklarından birisidir. Sahip oldukları para çok gösterilmese de yönettikleri miktarının trilyonlarla ifade edildiği söylenmekte. Bu kadar parayı piyasaya sürseler tüm dünya genelinde büyük bir ekonomik krize sebep olup ülkeleri batırırlar. Bu yüzden ülkelerin siyasi tutumlarına yön veriyor olabilirler. Aileye yakın olduğu düşünülem yahudi film yapımcısı Aaron Russo 11 Eylül saldırılarının Rockefeller tarafından yaptırıldığını iddia etmiş ve 6 ay sonra ölmüştür. NBC ve akla gelmeyecek daha birçok televizyon kanalı Rockefeller ailesine aittir, bu yüzden medya kontrolüyle geniş kitlelere kendi ideolojilerini aktarabilirler. John Rockefeller yaklaşık 340 milyar dolarlık servetiyle öldükten yıllar sonra bile tüm zamanların en zengin insanı ünvanını taşımakta. Aileyi uzun bir zamandır onun torunu olan 100 yaşındaki David Rockefeller yönetmekte ve "Yeni dünya düzeni" gibi söylemlerde bulunmakta. Organları cürümeye başlayınca Doktorlar, 80 yaşından sonra bir kişinin organ nakli olmasının riskli olduğunu söyleyince "Soyadınız Rockefeller ise, 120'de de kalp nakli olabilirsiniz. Çünkü TIP kanunları onlar için geçerli değil. Rockefeller soyadının ömrü uzundur" demişti. Toplamda 6 kalp nakli, 3 böbrek ve 2 ciğer nakli yapılmış, birçok damarı değiştirilmiş ve hedefinin 200 yaşını görmek olduğunu söylemiştir.
Sylvanian Families 00:59
Sylvanian Families 362 izlenme - 3 yıl önce Silvanyalı Aileleri bizim kuşak iyi bilir. Uyursun, uyanınrsın.. bir bakarsın oduncunun kulübesindesin. Dost canlısı mahlukatın yanında bir de uçan bir ucube ile timsah yaveri vardır köyde falan filan. Çocukken mal gibi televizyona gözümüzü dikip baktığıız şeyler bunlar işte.
Dünyayı Yöneten EN GÜÇLÜ Aileler: Rothschild Ailesi 02:57
Dünyayı Yöneten EN GÜÇLÜ Aileler: Rothschild Ailesi 220 izlenme - 3 yıl önce 1. KISIM: https://www.youtube.com/watch?v=AWmWe... Dünyayı Yöneten En GÜÇLÜ Aileler: Rothschild Ailesi Tarihi 16.yy’a kadar dayanan Yahudi kökenli Rothschild ailesi trilyonlarca dolarlık servetleriyle dünyanın en zengin ve en kirli işlerine bulaşmış ailesidir. Aileyi kuran Mayer Rothschild zamanında 5 oğlunu Avrupa’nın 5 büyük başkentine göndermiş ve aile günümüze kadar uyuşturucu ve köle ticaretiyle, dünya borsasında yaptıkları hilelerle ve savaşa sürükledikleri ülkelere verdikleri yüksek faizli borçlarla hızla büyümüştür. Rothschild Ailesi; Fransa İngiltere savaşında 2 tarafa da borç vererek İngiltere merkez bankasını yaklaşık 80 yıl boyunca yönetmiş, Hitler Almanya’sını gizliden desteklemiş ve Rus- Japon savaşına zemin hazırlanmaş ve Kırım Savaşı’nda Osmanlı Devletine dış borç vermesine rağmen Osmanlı’ya komşu olan ülkeleri de finanse edip Osmanlı’ya karşı savaşmaları için kışkırtmış Osmanlı’nın askeri ve ekonomik gücünü yıpratmak için elinden geleni yapmıştır. Afrika'da çıkardıkları birçok kargaşa sonucu bir milyondan fazla kişi hayatını kaybetmiş ve bu kıtanın yeraltı zenginlikleri de Rotshchild ailesi tarafından domine edilmişti. İddialara göre dünya elmas ticaretinin 'ı ve altın ticaretinin % 40'ı bu aile tarafından yapılmaktadır. Yine başka iddialara göre toplam servetleri 1937 yılında 500 milyar dolara, yani Amerikanın gayri safi millî hasılasının 2 katına çıkmıştır. Yine iddialara göre günümüzdeki servetleri 3 trilyon dolar civarındadır. Aile, 1972’li yıllarda Fransa jet sosyetesi için şatolarında bir parti vermişti ve fotoğraflar kamuoyuna işte böyle sunmuştu. İsrail devletinin kurulup gelişmesinde de büyük destek sağlayan Rotshchild ailesinin bazı kuralları vardır ve bu kurallar tahminen şu şekildedir; 1-) Servetin ve ailenin lideri ailenin en büyük erkeği olacaktır. 2-) Aile servetinin dışarı çıkmaması için evlilik sadece kuzenler arası olmalıdır. 3-) Aile servetinin bölünmemesi ve tamamen gizli tutulmalıdır. Bu Rothschild ailesinin dünyanın en zenginleri listesinde görmemenizin sebebidir. Bazı komplo teorisyenler ailenin Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak adına şirketleri ve devletleri kontrol ettiği ve bir Illuminati üyesi olduğunu iddia etmektedir.
TRT'de Seyircilere Eşek Taklidi Yaptırdı 03:00
TRT'de Seyircilere Eşek Taklidi Yaptırdı 556 izlenme - 5 yıl önce TRT'de ekrana gelen Aileler Yarışıyor'da programı son günlerde dikkatleri çekecek bölümler ile ekranlara geliyor. Geçtiğimiz hafta canlı yayında kafasındaki elmayı yarışmaya katılan milli okçulara hedef olarak gösteren Aileler Yarışıyor'un ünlü sunucusu Ufuk Özkan, dün de stüdyodakilere eşek taklidi yaptırdı.
Dünyayı Yöneten En GÜÇLÜ Aileler: Rothschild Ailesi 02:57
Dünyayı Yöneten En GÜÇLÜ Aileler: Rothschild Ailesi 177 izlenme - 3 yıl önce 1. KISIM: https://www.youtube.com/watch?v=AWmWe... Dünyayı Yöneten En GÜÇLÜ Aileler: Rothschild Ailesi Tarihi 16.yy’a kadar dayanan Yahudi kökenli Rothschild ailesi trilyonlarca dolarlık servetleriyle dünyanın en zengin ve en kirli işlerine bulaşmış ailesidir. Aileyi kuran Mayer Rothschild zamanında 5 oğlunu Avrupa’nın 5 büyük başkentine göndermiş ve aile günümüze kadar uyuşturucu ve köle ticaretiyle, dünya borsasında yaptıkları hilelerle ve savaşa sürükledikleri ülkelere verdikleri yüksek faizli borçlarla hızla büyümüştür. Rothschild Ailesi; Fransa İngiltere savaşında 2 tarafa da borç vererek İngiltere merkez bankasını yaklaşık 80 yıl boyunca yönetmiş, Hitler Almanya’sını gizliden desteklemiş ve Rus- Japon savaşına zemin hazırlanmaş ve Kırım Savaşı’nda Osmanlı Devletine dış borç vermesine rağmen Osmanlı’ya komşu olan ülkeleri de finanse edip Osmanlı’ya karşı savaşmaları için kışkırtmış Osmanlı’nın askeri ve ekonomik gücünü yıpratmak için elinden geleni yapmıştır. Afrika'da çıkardıkları birçok kargaşa sonucu bir milyondan fazla kişi hayatını kaybetmiş ve bu kıtanın yeraltı zenginlikleri de Rotshchild ailesi tarafından domine edilmişti. İddialara göre dünya elmas ticaretinin 'ı ve altın ticaretinin % 40'ı bu aile tarafından yapılmaktadır. Yine başka iddialara göre toplam servetleri 1937 yılında 500 milyar dolara, yani Amerikanın gayri safi millî hasılasının 2 katına çıkmıştır. Yine iddialara göre günümüzdeki servetleri 3 trilyon dolar civarındadır. Aile, 1972’li yıllarda Fransa jet sosyetesi için şatolarında bir parti vermişti ve fotoğraflar kamuoyuna işte böyle sunmuştu. İsrail devletinin kurulup gelişmesinde de büyük destek sağlayan Rotshchild ailesinin bazı kuralları vardır ve bu kurallar tahminen şu şekildedir; 1-) Servetin ve ailenin lideri ailenin en büyük erkeği olacaktır. 2-) Aile servetinin dışarı çıkmaması için evlilik sadece kuzenler arası olmalıdır. 3-) Aile servetinin bölünmemesi ve tamamen gizli tutulmalıdır. Bu Rothschild ailesinin dünyanın en zenginleri listesinde görmemenizin sebebidir. Bazı komplo teorisyenler ailenin Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak adına şirketleri ve devletleri kontrol ettiği ve bir Illuminati üyesi olduğunu iddia etmektedir.
İstanbul'a Gelen Suriyeli Aileler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz - Röportaj 05:50
İstanbul'a Gelen Suriyeli Aileler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz - Röportaj 241 izlenme - 3 yıl önce Suriye'deki savaş nedeniyle İstanbul'a gelen Suriyeli aileler ve yaşadıkları zorluklarla ilgili ne düşünüyorsunuz? diye ropörtaj yapmışlar şimdi bu soruların cevaplarına bakalım yorum sizde alkışlarlayaşıyorum.com.
Dünyanın En İlginç 10 İkiz Kardeşi 05:58
Dünyanın En İlginç 10 İkiz Kardeşi 103 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda, şaşırtıcı derecede özellik ve benzerliklere sahip olarak doğmuş 10 ikiz kardeşi izleyeceğiz. ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------- Merak Tüneli'ne Abone olmayı unutmayın, iyi seyirler: http://www.youtube.com/c/MerakTuneli Google +: https://plus.google.com/+MerakTuneli Facebook: https://www.facebook.com/itisfunnytv/... ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------- Açıklama: 10- Koen ve Tuen : Hollandalı çift Wilma ve William Steawart çocuk sahibi olmada başarılı olamayınca tüp bebek yoluna gittiler ve ikiz bebek sahibi oldular. Bebeklerden Koen, Beyaz tenli ve mavi gözlü, Tuen ise siyah tenli ve kahverengi gözlü olarak doğmuştu. Yapılan DNA testi Koen’in çiftin genlerine sahip olduğunu, fakat Tuen’in olmadığını ortaya çıkardı. 9- James ve James : Bu evlatlık verilmiş ikiz kardeş, farklı çevre ve ailelerde büyümüş olmalarına rağmen ikiz olmalarının hakkını vermiş ve neredeyse aynı hayatı yaşamışlardır. Evlatlık alındıkları ailelerin ikisi de birbirlerinden haberleri olmamasına rağmen çocuklara James ismini vermiştir, ikisi de polislik eğitimi almış, ikisinin de mekanik üzerinde yeteneği bulunmakta, ikisinin de evlendiği kadınların ismi Linda ve ikisinin de çocukları erkek olup, isimleri James Allen olarak konulmuştur. 8- Ashlee ve Aimee : Bu tek yumurta ikizleri daha önceden bir planlama yapmadan, aynı gün hamile kalmışlar, doğum yapmak için aynı hastaneye birbirlerinden haberleri olmadan gitmişler, yine aynı yılbaşı gününde doğum yapmışlardır. Doğum yaptıktan sonra aynı hastanede oldukları haberini aldıklarında bir araya gelip kameraların karşısına geçmişlerdir. 7- Carolina İkizleri : Milly ve Christine, köle bir çiftin, 1851 yılında güney Carolina da doğan yapışık ikizleridir. İkiz kardeşler 2 yaşına geldiklerinde, Dünyanın 8 Harikası isimli bir sirkin sahibine, gösterilerde kullanılmak üzere satılmışlardır. Gösterilerde bir süre kullanıldıktan sonra, sirkin sahibi tarafından özgür bırakılmışlardır. 6- Siyah ve Beyaz İkizler : İngiliz vatandaşı melez Charlie Hodgson 2005 yılında ikiz bebek sahibi olduğunda bebeklerden biri beyaz diğeri ise siyah tenliydi. 5- En Yaşlı Yapışık İkiz : 1951 yılında dünyaya gelen Ronnie ve Donnie Galleon ismindeki yapışık ikiz kardeşler, 2009 yılında dünyanın en yaşlı yapışık ikizleri olarak Guinness rekorlar kitabına girmişlerdir. 4- Lucy ve Maria : Lucy ve Maria Aylmer’ın annelari yarı Jamaicalı babaları ise beyaz. Biri düz kızıl saçlı ve mavi gözlü olan, diğeri ise siyah kıvırcık saçlı ve siyah gözlü olan kardeşlerin ikiz olduğuna kimse inanmamakla birlikte, haberlere dahi konu olmuşlardır. 3- En Ağır İkizler : Güney Carolina da doğan Billy ve Benny ismindeki kardeşler, kendilerine Mcguire kardeşler takma ismini koyup, sahnelere çıkmaya başladıklarında oldukça popüler olmuşlardır. Güreş gösterilerine ve televizyon şovlarına çıkan kardeşlerin toplam ağırlıkları ise tam tamına 630 kilogram. 2- June ve Jennifer : Sadece aileleri ile iletişim kurduklarından dolayı sessiz ikizler lakabı takılan bu kardeşler, arson ve petty ismindeki ikiz kız kardeşleri kaçırmak dahil birçok suç işlemişlerdir. İngiltere yakalandıklarında, İngiltere Broadmoor Akıl Hastanesine yerleştirilmişlerdir. 1- Anna Ve Lucy : Tek yumurta ikizleri Anna Ve Lucy, yatakları ve erkek arkadaşları dahil her şeyi paylaşıyorlar. Hatta aynı erkekten aynı anda hamile kalmayı planladıklarını belirtmektedirler. Anna ve Lucy dahada benzer görünmek için göğüs silikonu, dudak silikonu, sahte kaş ve sahte kirpikleri de içeren bir dizi operasyon için 250.000 doların üstünde harcama yapmışlardır. 32 yaşındaki mekanik elektrik uzmanı Ben Burn ile 4 yıldır birlikte olan kardeşler, vücutlarının aynı olan görüntüsünü bozmamak için erkek arkadaşları Ben’den aynı anda hamile kalmak istiyorlar. ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------- Müzik : "Vivacity" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License http://creativecommons.org/licenses/b... ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------- Kaynak: top10list.com bigstock.com ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------- Hazırlayan: Merak Tüneli / İlter Seslendiren: Merak Tüneli / Ece ----------------------------------------­----------------------------------------­---------------------
4 Yıl Aradan Sonra Farklı Ailelere Sahiplendirilen Yavru Köpekler Buluştu 04:14
4 Yıl Aradan Sonra Farklı Ailelere Sahiplendirilen Yavru Köpekler Buluştu 93 izlenme - 2 yıl önce Samo isimli yavru 4 yıl önce New York'taki Animal Haven barınağından sahiplenildi. Henüz 8 haftalıkken sahiplenilen Samo o zamandan beri diğer kardeşlerini görmemişti. Geçtiğimiz günlerde Oreo, Hunter ve PJ isimli 3 kardeşiyle tam 4 yıl sonra bir araya gelen Samo'nun keyfine diyecek yoktu! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dhkp-c Adlı Halk Düşmanı 09:22
Dhkp-c Adlı Halk Düşmanı 162 izlenme - 5 yıl önce Dhkp-c Adlı Halk Düşmanı
KAKTÜSE OTURAN ADAM YOUTUBDA PARA KAZANMAK İÇİN AİLELER HERŞEYİ YAPIYOR BUNLARI YAPANLARDA KAFİRDİR 00:34
KAKTÜSE OTURAN ADAM YOUTUBDA PARA KAZANMAK İÇİN AİLELER HERŞEYİ YAPIYOR BUNLARI YAPANLARDA KAFİRDİR 39 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Neyle Gurur Duyuyorsunuz? - Ermenek'te Bakanlara Protesto 02:52
Neyle Gurur Duyuyorsunuz? - Ermenek'te Bakanlara Protesto 88 izlenme - 3 yıl önce ermenekte madende hayatını kaybedenlerin ailelerine tapu dağıtmaya gitmiş taner yıldız ve lütfi elvar, taner yıldızın konuşması esnasında izleyiciler de türkiye sizinle gurur duyuyor diye tezahürat edince kayıp yakınları da patlamış ve de sormuş "NEYLE GURUR DUYUYORSUNUZ?" O değil de harbi neyle gurur duyuyorsunuz lan samimiyetle bir söylesenize...
Dışarı Çıkardığınız Bir Şey Söyleyin - Family Feud 00:43
Dışarı Çıkardığınız Bir Şey Söyleyin - Family Feud 60 izlenme - 4 yıl önce Değişik Bir Yarışma Programı
ÇOCUKLARA MÜZİK EŞLİĞİNDE DANS ETTİRMEYE NE MERAKLI AİLELER VAR ÇOCUK TENCEREYİ TAVAYI BAŞA VURUYOR 00:25
ÇOCUKLARA MÜZİK EŞLİĞİNDE DANS ETTİRMEYE NE MERAKLI AİLELER VAR ÇOCUK TENCEREYİ TAVAYI BAŞA VURUYOR 23 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR