Hoşgeldiniz!

Aileler Yarışıyor Videoları İzle

Yabancı Aileler Yarışıyor'da Penis Şoku 00:43
Yabancı Aileler Yarışıyor'da Penis Şoku 26.058 izlenme - 3 yıl önce
Family Feud - Seks İçin Ne Yaparsın? 02:24
Family Feud - Seks İçin Ne Yaparsın? 5.172 izlenme - 1 yıl önce ABD'nin Aileler Yarışıyor'u Family Feud'da 100 evli erkeğe "seks için ne yaparsın?" diye sorup 5 popüler cevap almışlar. Umarım kadınlar artık bu mevzunun erkekler için ne kadar önemli olduğunu anlarlar!
Family Feud - Elden Ele Dolaştırılan Bir Şey 02:09
Family Feud - Elden Ele Dolaştırılan Bir Şey 2.152 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Ailerler Yarışıyor'u Family Feud programında elden ele dolaştırılan bir şeyi 100 kişiye sormuşlar 6 popüler cevap almışlar.
Aileler Yarışıyor'da Vur Patlasın Çal Oynasın! 04:53
Aileler Yarışıyor'da Vur Patlasın Çal Oynasın! 2.522 izlenme - 4 yıl önce Aileler Yarışıyor'da Vur Patlasın Çal Oynasın!
Aileler Yarışıyor 00:06
Aileler Yarışıyor 784 izlenme - 3 yıl önce Aileler Yarışıyor
Aileler Yarışıyor - Kabartan Soru 00:56
Aileler Yarışıyor - Kabartan Soru 434 izlenme - 2 yıl önce Bugün Aileler Yarışıyor programını izlerken ilginç bir soru gördüm Bi anda kabardım yükleyeyim dedim.
Kocasının Penisini Değiştirmek İsteyen Kadın 00:43
Kocasının Penisini Değiştirmek İsteyen Kadın 478 izlenme - 2 yıl önce ABD'de bir yarışma programında, kocanızın neresini değiştirmek istersiniz sorusuna yarışmacı kadın 'penisi' demiş..Doğal olarak popüler cevaplarda çıkmamış.. Bir zamanlar Türkiye'de de yayınlanan Aileler Yarışıyor programını Erol Evgin sunuyordu, format 100 kişiye sorduk en popüler cevapları arıyoruz şeklindedir..(bilmeyenler için)
Aileler Yarışıyor - Beyazıt Öztürk 03:22
Aileler Yarışıyor - Beyazıt Öztürk 517 izlenme - 2 yıl önce Şimdilerde TRT'de "Aile Boyu" adıyla yayınlanan, ilk olarak 90'larda Erol Evgin'in sunumuyla izlediğimiz bir programdı Aileler Yarışıyor. 2000'lerin başında Beyaz aynı kalitede sunabilmişti programı. Sorular hep "100 kişiye sorduk, 5 popüler cevap arıyoruz" diye başlardı ve bu cümlenin bende hiç bir karşılığı yoktu o yaşlarda...
Aileler Yarışıyor - İki Kişiyle Yapılan Bir Şey(MALİ) 03:45
Aileler Yarışıyor - İki Kişiyle Yapılan Bir Şey(MALİ) 321 izlenme - 1 yıl önce Mehmet Ali Erbil de bu programı sunmuştu bir ara. Şimdi nedenini hatırlamadığım bir sebepten dolayı program yayından kaldırılmıştı. Mali'nin "müslüman bir ülkede yaşıyoruz" kendinize gelin, üç çocuk göndermeleri vb. iyi seyirler. Bonus: Atilla Taş gereksizliği
Süper Aile,neşeliler 04:48
Süper Aile,neşeliler 1.706 izlenme - 8 yıl önce ebru,burcu,yasemin,arzu,çağla.kanal1 süper aile yarışması hatırası
TRT'de Seyircilere Eşek Taklidi Yaptırdı 03:00
TRT'de Seyircilere Eşek Taklidi Yaptırdı 540 izlenme - 4 yıl önce TRT'de ekrana gelen Aileler Yarışıyor'da programı son günlerde dikkatleri çekecek bölümler ile ekranlara geliyor. Geçtiğimiz hafta canlı yayında kafasındaki elmayı yarışmaya katılan milli okçulara hedef olarak gösteren Aileler Yarışıyor'un ünlü sunucusu Ufuk Özkan, dün de stüdyodakilere eşek taklidi yaptırdı.
Dışarı Çıkardığınız Bir Şey Söyleyin - Family Feud 00:43
Dışarı Çıkardığınız Bir Şey Söyleyin - Family Feud 55 izlenme - 3 yıl önce Değişik Bir Yarışma Programı