Hoşgeldiniz!

ailemizin görüşü

Ailemizin Görüşü - Cinsellik Dersleri 02:15
Ailemizin Görüşü - Cinsellik Dersleri 711 izlenme - 3 yıl önce Zaga'nın en çok akılda kalan parodilerinden biri olan " Ailemizin Görüşü " Okan Bayülgen ve Zafer Algöz'ün başrollerini paylaştığı gerçektende Ailelerimizin görüşünü deklare edebildiği yegane komediydi diyebiliriz, o ergen dönemlerimizde
 Ailemizin Görüşü (ZAGA) - Kim Bunlar 1 01:12
Ailemizin Görüşü (ZAGA) - Kim Bunlar 1 199 izlenme - 3 yıl önce Zaga'nın Zafer Algöz tekelindeki efsane skeçlerinden biri. Skeçte, 1998 yılında Atabarı-Dağlar Kızı Reyhan albümü ile dikkat çeken Kim Bunlar'ın olması ise ayrı bir hoşluk, güzellik.
Ailemizin Görüşü (Zaga) 02:27
Ailemizin Görüşü (Zaga) 208 izlenme - 3 yıl önce Zaga'nın efsane skeçlerinden Ailemizin Görüşü... Sırf bunları seyretmek için uykusuz kaldığımı hatırlarım. Bunu youtube'a koyan arkadaşı da damardan tebrik ederim...
Ailemizin Görüşü - Hayvan Besle Memeli midir? 03:34
Ailemizin Görüşü - Hayvan Besle Memeli midir? 183 izlenme - 3 yıl önce Evde beslenecek çok sayıda hayvan olmasına rağmen, hayvan almakta ısrarcı olan aile babası, aldığı hayvanların nasıl telef olduğunu anlatmaktadır. En sonunda hayvan yerine akrabasına bakmaya karar veren baba, spastik oğlunun krakere sinirlenmesi sonucu ondan da vazgeçmek zorunda kalır. Not: Şarkıcı Ali'nin video dan sonra nerde olduğu hala bilinmemektedir.
Ailemizin Görüşü - Burçlar 03:42
Ailemizin Görüşü - Burçlar 140 izlenme - 3 yıl önce Akrep burcu sarıdır, aklı fikri karıdır. Röntgenlenir ikizler, İkizleri dikizler... Şeklinde devam eden şarkının burç yorumu kadar; Ailemizin Görüşü de oldukça didaktik yaklaşmık burç olayına. İzleyip özümsemek gerek mi? Gerekmeyerek de olsa kulak dolgunluğu olsun diye dertleri neymiş anlamalı.