Hoşgeldiniz!

airline

Vietnam Airline'da Bikini Şov! 00:40
Vietnam Airline'da Bikini Şov! 13.173 izlenme - 6 yıl önce Vietnam Airline'da yapılan bikini şov internette tıklanma rekorları kırıyor.
Türk Hava Yolları Logosunun Anlamı 02:25
Türk Hava Yolları Logosunun Anlamı 3.307 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin Dünyada gururu olan Türk Hava Yolları şirketinin kullandığı logonun ne anlama geldiği ve logonun kullanımı hakkında bilgiler.
Emirates Airbus A380 ve Ona Eşlik Eden Jetmanler 01:39
Emirates Airbus A380 ve Ona Eşlik Eden Jetmanler 310 izlenme - 2 yıl önce "Havacılık sektörünün en prestijli oyuncularından Emirates ve dünyanın jet motorları ile uçan ilk insanı olan 55 yaşındaki Jetman lakaplı İsviçreli Yves Rossy Dubai semalarında ortak uçuş yaptı. Jetman Yves Rossy ve partneri Vince Reffet'ın, Emirates filosuna bu yıl Nisan ayında katılan yeni Airbus A380 uçağıyla yaptıkları gösteri nefes kesti. Yves Rossy, halka açık ilk uçuşunu 2013 yılında ABD'de gerçekleştirmişti. Rossy'ye bu uçuşta da B17 bombardıman uçakları eşlik etmişti." Not: Airbus A380, günümüzde, Airbus S.A.S. (EADS) tarafından seri üretim çerçevesinde üretilen, dünyanın en büyük iki katlı geniş gövdeli (wide body aircraft) 850 yolcu kapasiteli, lüks, sivil yolcu uçağıdır. Not 2. : Yves Rossy ==> " Sırt çantası gibi giyilebilen 2.4 metre kanat açıklığı olan yarı esnemez karbon fiber kanatlı , 4 adet Jet-Cat P200 jet motoruyla çalışan tek kişilik uçuş aracı geliştirdi. 2008 yılında bu araçla Alplerin üzerinden uçtu. Uçuşlarında en yüksek iniş hızına 304 km/h'lik ve ortalama hıza 124 mph'lik derecelerle ulaşmış durumdadır. "
Top 45 - 80's & 90's 15:03
Top 45 - 80's & 90's 207 izlenme - 3 yıl önce 15 dk soluksuz izledim. Beni ilkokuldan aldı üniversiteye kadar götürdü , hafif de yüreğimi sızlattı. Sizi değerli kardeşlerimi de mahrum bırakmak istemedim.
Hosteslerin ve Basketbolcuların Benzerlikleri - THY 00:30
Hosteslerin ve Basketbolcuların Benzerlikleri - THY 102 izlenme - 3 yıl önce Türk Hava Yolları son yıllarda reklam ve sponsor olayında paraya acımayarak çatır çutur harcamakta ve de ortaya iyi işler de çıkmakta. Bu videoyu izleyene kadar da bir basketbolcu ile hostesin nasıl ortak bir payda da bulaşacağını düşünmemiştim. Yorumları alalım.
Paris & New York 02:05
Paris & New York 74 izlenme - 3 yıl önce Paris & NY gibi birçok büyük şehirlerin ortak bir şeyi var; ulaşım, altyapı, ulusal anıtlar... Bu videoda her güzellik ve bireyselliği ortaya koymak için, karşılaştırma ve aynı zamanda farklılıkları değil, sadece ortak yönleri uyarlanmış. İnkar edilemez düzeyde iki güzel şehir. Birisi Dünyanın en güzel şehri diğeri Avrupa'nın en güzel şehirlerinden birisi. Biraz reklam kokan hareketler olmuş ama video genel anlamda güze. İyi seyirler. Not:İstanbul ?
THY Grevi Güvenlik Brifingi 02:41
THY Grevi Güvenlik Brifingi 57 izlenme - 3 yıl önce Türk Hava Yolları grevinde, grevcilere güvenlik brifingi adı altında yaratıcı bir eyleme imza atılmış.
Southwest Airlines The Making Of Florida One 02:29
Southwest Airlines The Making Of Florida One 12 izlenme - 4 yıl önce Go İnside Boeing As The Newest Specialty Plane İs Unveiled!