Hoşgeldiniz!

Ak Partili Videoları İzle

Dombıra Eşliğinde Şehir Turu Yapan Dayı 02:22
Dombıra Eşliğinde Şehir Turu Yapan Dayı 22.654 izlenme - 2 yıl önce Dombra şarkısı eşliğinde kopan amcamızı hep birlikte izleyelim. Hayattan keyif lmak lazım.
Ak Partili Seçmen - Pokemon Edition 00:12
Ak Partili Seçmen - Pokemon Edition 1.909 izlenme - 2 yıl önce Ak Parti'li seçmenin pokemon ile editlenmiş komik hali efenim.. orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127283/akp-secmeninin-kamera-gorunce-cosmasi
Ak Partili Seçmen Hölolöğğ teyze - Pokemon versiyonu 00:12
Ak Partili Seçmen Hölolöğğ teyze - Pokemon versiyonu 576 izlenme - 4 yıl önce Ak Partili Seçmen Hölolöğğ teyze - Pokemon versiyonu
AK Partili genç kızın HDP isyanı 02:07
AK Partili genç kızın HDP isyanı 223 izlenme - 2 yıl önce AK Partili genç kızın HDP isyanı AK Parti’li genç kız, HDP’yi Meclis’e taşıyan CHP ve MHP’ye gözyaşları içinde isyan etti.
Ak Partili Aday Adayının Tanıtım Filmi Sosyal Medyayı Salladı 02:01
Ak Partili Aday Adayının Tanıtım Filmi Sosyal Medyayı Salladı 75 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Eyüp belediye başkanı aday adayı Abdullah Çelik'in tanıtım filmi sosyal medyanın en çok konuşulan videosu oldu.
AK Partili Cem Zorlu Başbakanla Çobanın Arasında Fark Yok 00:57
AK Partili Cem Zorlu Başbakanla Çobanın Arasında Fark Yok 45 izlenme - 1 yıl önce Konya milletvekili Cem Zorlu, "Yöneticilik istidadı itibariyle bir çobanla başbakan arasında çok bir fark yoktur. Biri sürü yönetiyor, diğeri haklı yönetiyor." dedi. Ak Parti Konya Milletvekili Cem Zorlu, Konya'nın Ereğli İlçesi'nde düzenlenen "Sürü Yönetimi Elemanı Benim' projesi kapsamında açılan "Sürü Yönetimi'' eğitim programlarına katıldı. Zorlu burada yaptığı konuşmada "yöneticilik istidadı itibariyle bir çobanla başbakan arasında çok bir fark yoktur. Çünkü her biri yönetiyor. Biri sürü yönetiyor, diğeri halkı yönetiyor" dedi. Cem Zorlu, programda yaptığı konuşmasında, ilginç mesajlar verirken şunları söyledi: "Ekmek kazanma noktasında, sarf ettiğimiz emeğin kutsallığı bakımından bir başbakanla çobanın arasında bir fark yoktur. Sonuç itibariyle, her biri toplumun bir ihtiyacını karşılıyor. Meseleye bu noktadan bakmamız lazım. Her birinin yokluğu toplumda bir faciaya yol açar. Unutmayın ki aslında yöneticilik istidadı itibariyle bir çobanla başbakan arasında çok bir fark yoktur. Çünkü her biri yönetiyor. Biri sürü yönetiyor, diğeri halkı yönetiyor" Cem Zorlu daha sonra "Yöneticilik itibarıyla bir çobanla, başbakan arasında fark yoktur. Çünkü biri sürüyü yönetiyor, diğeri halkı yönetiyor" sözlerine açıklık getirdi. Cem Zorlu paylaştığı sözün, 'hadis olduğunu ve muhataplarıyla paylaştığını' söyledi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127376/dagdaki-cobanla-benim-oyum-esit-olamaz-aysun-kayaci
AK Partili Belediye Başkanına Silahlı Saldırı 00:49
AK Partili Belediye Başkanına Silahlı Saldırı 37 izlenme - 2 yıl önce Erzurum'un Aziziye İlçe Belediye Başkanı AK Partili Muhammed Cevdet Orhan, makamında silahlı saldırıya uğradı.
Ak parti'li vekilin oğlu emniyet'ten böyle çıkarıldı 01:37
Ak parti'li vekilin oğlu emniyet'ten böyle çıkarıldı 55 izlenme - 4 yıl önce Ak parti'li vekilin oğlu emniyet'ten böyle çıkarıldı
Meclis Genel Kurulu'nda Çözüm Süreci Kavgası 02:13
Meclis Genel Kurulu'nda Çözüm Süreci Kavgası 90 izlenme - 4 yıl önce Meclis Genel Kurulu'nda Çözüm Süreci Kavgası
AK Partili vekiller CHP'li Tanal'ı alkışladı 01:02
AK Partili vekiller CHP'li Tanal'ı alkışladı 13 izlenme - 11 ay önce Meclis Genel Kurulu’nda konuşan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın “halk size oy vermiyor, halk Recep Tayyip Erdoğan’a oy veriyor” sözleri üzerine AK Partili vekiller alkış tuttu. Meclis Genel Kurulu’nda konuşan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın “Milletvekilleri şunu karıştırıyorlar. İktidarla sıralarda burada oturanlar farklı insanlar. Bana yerinizden laf atarak prim yapamazsınız. Siz hep sürekli diyorsunuz ki ‘biz seçimle geldik’, halk size oy vermiyor, halk Recep Tayyip Erdoğan’a oy veriyor.” sözleri AK Parti sıralarında büyük alkışla karşılandı.
İşte Ak Partili Vekilin Kardeşinin Katili 02:12
İşte Ak Partili Vekilin Kardeşinin Katili 28 izlenme - 4 yıl önce İşte Ak Partili Vekilin Kardeşinin Katili
Ak Partili bakanlardan türkü resitali 03:56
Ak Partili bakanlardan türkü resitali 20 izlenme - 4 yıl önce Ak Partili bakanlardan türkü resitali
AK Partili  Milletvekilleri Yeni Kabineyi Cep Telefonlarından Takip Etti 01:10
AK Partili Milletvekilleri Yeni Kabineyi Cep Telefonlarından Takip Etti 4 izlenme - 8 ay önce AK Partili milletvekilleri AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım'ın yeni kabineyi açıklamasını cep telefonlarından takip etti.
ak partili bağçuvandan açıklama 05:44
ak partili bağçuvandan açıklama 21 izlenme - 6 yıl önce