Hoşgeldiniz!

ak sakallı dede

15 Temmuz Gecesi Kurşunlar Altında Yürüyen Ak Sakallı Dede 03:07
15 Temmuz Gecesi Kurşunlar Altında Yürüyen Ak Sakallı Dede 10.956 izlenme - 2 yıl önce FETÖ’nün 15 Temmuz gecesi kalkıştığı darbe girişimi sırasında, halkın akın ettiği yerlerden biri de, Saraçhane’deki İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin önüydü. A Haber, o geceki MOBESE kayıtlarından şok bir detayı yayınladı. İnsanlar darbecilerin kurşunları altında yerde yatarken, yürüyen ak sakallı bastonlu dede kim?
Ak Sakallı Dede Melih'e Ne Dedi? 03:29
Ak Sakallı Dede Melih'e Ne Dedi? 5.043 izlenme - 1 yıl önce Trafik Hayattır Jingle Yarışması hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın: https://goo.gl/jn2Kko Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Hükümet Kadın Teaser 3 - Ak Sakallı Dede 00:16
Hükümet Kadın Teaser 3 - Ak Sakallı Dede 8.410 izlenme - 5 yıl önce 8 Çocuklu Midyatlı sıradan bir kadın olan Xate'nin komşularından tek farkı, kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıydı. Birgün, başına gelenler onun da Midyatlılar'ın da hayatını değiştirdi! Okuma yazması olmayan Xate Midyat Belediye Başkanı oldu! Mutfak işlerine girişir gibi giriştiği devlet işlerinde çocuklarının kendi aralarındaki çocukça rekabeti Midyat halkına kahkahalar attıran maceralara neden oldu. Ama hiçbir şey Xate'yi yolundan döndürmedi. Vizyon Tarihi: 1 Şubat 2013
ak sakallı dede:) 09:16
ak sakallı dede:) 6.544 izlenme - 9 yıl önce össye gircekler mutlaka izlemeli bence kırılacaksınız gülmekten ha ha ha
Ben de özledim - Leyla ile Mecnun Final Sahnesi 03:07
Ben de özledim - Leyla ile Mecnun Final Sahnesi 8.005 izlenme - 4 yıl önce Ben de özledim - Leyla ile Mecnun Final Sahnesi - (alisayar)
''Köşeyi Dönen Adam'' filminin sansürlenen bölümü 04:12
''Köşeyi Dönen Adam'' filminin sansürlenen bölümü 1.210 izlenme - 3 yıl önce 1978 yapımı bir ATIF YILMAZ filmi başrollerini Kemal Sunal ve Meral Orhonsay paylaşıyor. Sansürlenmiş bölümüdür.
Arz Ederim Hasan Ne Diyorsun Sen? 02:00
Arz Ederim Hasan Ne Diyorsun Sen? 889 izlenme - 3 yıl önce İşleri güçleri birbirlerinin pişirdiği yemeklere bok atmak olan yarışmacılar o gece Arz Ederim Hasan' ın malikanesinde toplanmışlardır.Sofra adabının kitabını yazmış olan Hasan Altıntop' un her eleştiriye bir cevabı vardır.
Nostaljik Cine 5 Reklamı 00:26
Nostaljik Cine 5 Reklamı 791 izlenme - 3 yıl önce Bir dönem gençliğinin aklından,fikrinden eksik olmayan,yerli yersiz "Ulan ne var acaba bu cine 5te" dedirten esrarengiz kanalın nostaljk reklamı.
Gökben - Şiribom Şiribom 01:49
Gökben - Şiribom Şiribom 488 izlenme - 3 yıl önce 25 Kasım 1952 yılında yeryüzüne teşrifini gerçekleştiren asıl adı Nermin Gökben olan ama halk arasında sadece 'Gökben' olarak bilinen şarkıcının 70'li yıllarda çekilen Yeşilçam filmlerinde yer aldığı birçok gazino sahnelerinden birinde seslendirdiği o güzel, o neşeli "şiribim şiribom" şarkısı.
Ak Sakallı Dede Trene Meydan Okuyor 00:47
Ak Sakallı Dede Trene Meydan Okuyor 1.027 izlenme - 6 yıl önce Hızla kendine yaklaşan tren ile ölüme meydan okuyan ak sakallı dede.
Şener Şen - Aşk Olsun 03:22
Şener Şen - Aşk Olsun 504 izlenme - 3 yıl önce Arabesk filminin mükemmel soundtracklarından sadece biri, tabiri caiz ise tüyleri diken diken edebilecek, arabesk dinlemeyeni bile içine çekebilecek bi şarkı. Kadir Savun Abi' mizi hapishanenin babası olarak görürüz.
Rachid Taha - Ya Rayah 03:34
Rachid Taha - Ya Rayah 425 izlenme - 3 yıl önce Türk milli takımının bel kemiği oktay derelioğlu'na olan benzerliğiyle gönlümüzde taht kurmuş,90'lı yıllarda ülkemizi kasıp kavurmuş rachid taha nın enfes eseri.
Belkıs Özener & Boş Kalan Çerçeve 03:53
Belkıs Özener & Boş Kalan Çerçeve 391 izlenme - 3 yıl önce Anılar vardır içinde... Kimsenin görmediği ve asla göremeyeceği fotoğraflar... Yüreğinizden çıkartıp içine yerleştirdiğiniz ki, aslında o çerçeveyi de kimse görmez sizden başka, arada öylesine dalarsınız ya duvara... İşte tam da o noktadadır o çerçeve. Nerede dalıp giderseniz karşınızdadır... Bir an ya da binlerce bakış, kucaklar dolusu sarılış, minik bir öpücük, aşk dolu bir dokunuş ve hatta bir ses, söz, şarkı... Hepsi o çerçevenin içinde alır yerini, bazen öyle bir akarsınız ki o çerçevenin içine, kaybolursunuz... Gözlerinin derinliğinde, duyamadığınız sevgi sözcükleri gelir kulaklarınıza, hoş bir sedaya ulaşır sessizlik... Artık bülbül ötmüyor gül dolu pencerede, Yalnız hatıran kaldı boş kalan çerçevede... Bir deniz kıyısında, bir gün batımında elindeki rakı kadehinin en derinlerinde, martının kanat çırpışında, balıkçının dönüş huzurunda, bir türlü ayak basamadığınız dalgaların kumla buluştugu noktada, bir yıldız kayışında... Hep yanınızdadır o çerçeve. söylediğiniz şarkılarda, bir nota vuruşunun gamında bulursunuz kendinizi. yalvarasınız gelir; Bırakma, ellerimi... Bırakma, yalnız beni... Oysa... Bilseydiniz onun son bakış oldugunu, daha bir doya doya, daha bir beyninize kazıyarak bakmaz mıydınız? Daha sıkı sarılıp, daha bir uzun öpmez miydiniz? Aşkların en güzelini, Yalnız sende duymuştum; Son defa seyredeyim, o yaşlı gözlerini. Artık bülbül ötmüyor, gül dolu pencerede, Yalnız hatıran kaldı, boş kalan çerçevede... Son defası olmaz işte... "O" sonmuş, anlarsınız...
Rıza Silahlıpoda & Ritm 68 Orkestrası-24 Saat 02:07
Rıza Silahlıpoda & Ritm 68 Orkestrası-24 Saat 382 izlenme - 3 yıl önce 70'li ve 80'li yıllar arasında TRT'de jenerik müziği olarak kullanılan, bestesi Elias Rahbani'ye ait şarkı
Hakkı Bulut Salon Konserleri Part 2 & Gözüme Sokar Giderim... 01:43
Hakkı Bulut Salon Konserleri Part 2 & Gözüme Sokar Giderim... 408 izlenme - 3 yıl önce Manitasının gözlerinin içine bakarak şarkı söyleyen Hakkı Baba' yı evire çevire dövdükten sonra odaya kapatan salon sahibi, iki adet tercihe göre göze ya da döte sokmalık paşabahçe bibloyu eksik etmemiştir. "Her hatunu keserim ama Kenan Abi' nin metresine çok yanlış yaptım" die kendiyle hesaplaşan Hakkı bibloları gözüne sokmaya karar verir.Ve Hakkı Bulut gözlerini çıkarıyor...
Deli Fatih ve Dolmuş Macerası 02:10
Deli Fatih ve Dolmuş Macerası 183 izlenme - 3 yıl önce Bir insan düşünün! Arızalı, deli, çılgın, kırık olsun. Bir insan düşünün askerliğinde bile çılgın kişiliğinden taviz vermeden bir nevi aç aç gecesinin kahramanı olsun, kadın kıyafeti giyerek göbek atsın. İşte bu insan ''deli fatih''. Gün gelir sokakta dilenir, gün gelir pidecide çalışır, gün gelir teknelerde zenneler ile kapışır. İşte bu yeni çılgın karakterimiz bu bölümde dolmuşa travesti kılığında biniyor, coşuyor, coşturuyor.
Acıların Çocuğu Zeki Müren 01:25
Acıların Çocuğu Zeki Müren 150 izlenme - 3 yıl önce Paşamız yaşadıklarına isyan ederek, intihar etmeye kalkışacaktır. Fakat kader ağlarını acıyla örmüştür.Zeki Müren yine dayak yiyecektir.
Melekler Çalışıyor 03:03
Melekler Çalışıyor 147 izlenme - 3 yıl önce Babası Kilink tarafından öldürülen Orhan nın,intikam almak için ettiği dualar, yeni uygulamaya konmuş olan (HDK)hızlı dua kabül servisi sayesinde kabül görür.Yeryüzüne hemen 4 numaralı beyaz saçlı ve sakallı dede gönderilerek kulun yardımına koşulacaktır.
Cep Telefonu Öncesi İletişim 01:39
Cep Telefonu Öncesi İletişim 129 izlenme - 3 yıl önce Nairobi elması her ne hikmetse İstanbul dan çalınmıştır. O zamanlarda ne cep telefonu ne de wireless mevcut değildir.İletişim İstanbul dan Naoribi ormanına kadar telgrafla, orman içine ise ses, duman ve mızraklı koşan adamlar ile sağlanmaktadır.
Sen Kimseyi Sevemezsin-Zeki MÜREN 03:45
Sen Kimseyi Sevemezsin-Zeki MÜREN 84 izlenme - 3 yıl önce Sen kimseyi sevemezsin sevmeyeceksin..dinledikçe insanı hüzünlendiren hatta sürüm sürüm süründüren sarkı..dinleyin bu havalarda iyice dertlenin kederlenin
Leyla ile Mecnun - Yalan 04:38
Leyla ile Mecnun - Yalan 89 izlenme - 3 yıl önce Leyla ile mecnun hepimize buruk bir veda yaşattı.gerek siyasi olaylar yüzünden kaldırılması gerekse yayınlanmayan finali ile olsun bayağı bi üzmüştü. ama yine de bu olaylara türkiye'nin en kaliteli yapımlarından biri olduğunu kanıtlamştır .bu video ise ali atay ve ezgi asaroğlu'nun söylediği yalan isimli parçayı paylaşayım dedim. 1. sezon finali eşliğinde bi yandan da trt sövmeyi unutmayın iyi seyirler.
Leyla İle Mecnun - Ak Sakallı Dede Şiiiri 01:14
Leyla İle Mecnun - Ak Sakallı Dede Şiiiri 156 izlenme - 6 yıl önce
02:52
"Anlamazdın" Da Aranjman Çıktı 67 izlenme - 3 yıl önce Issız Adam filminin son sahnesinde dinleyip hüngür hüngür ağladığımız şarkı da aranjman çıktı. işte orjinali Una Calle Nos Separa - Leo Dan
Tiyatro Sanatçısı Köksal Engür Serbest Bırakıldı 00:46
Tiyatro Sanatçısı Köksal Engür Serbest Bırakıldı 114 izlenme - 5 yıl önce Tiyatro sanatçısı Köksal Engür serbest bırakıldı