Hoşgeldiniz!

ak saray

Varlık Fonu AnaHabere Konuk 10:00
Varlık Fonu AnaHabere Konuk 4.196 izlenme - 1 yıl önce Beyler dün izlediğimiz varlık fonu videosunu çeken Ekin Baran Halk tv Anahabere konuk oldu ben sadece ilk 10 dk sini yükledim ilerisini izlemek isterseniz linki : https://www.youtube.com/watch?v=Ywh5hKKZDuM Kişisel yorumum çocuk bir şey yapmış,videolar çekmiş mahkemelik olmuş ve kendisini hukuki açıdan bir koruma yöntemi geliştirmiş bu ne kadar muhalif bir eylem olarak görünse de hukuki olarak hayır kardeşim ben gerçekten pikniğe gittim derseniz gerçekten pikniğe gitmişsinizdir sunucu abla illa çocuğun bu gardını düşürmeye çalışacak şekilde sorular sormuş.
Levent Gültekin - Beter Olun! 01:20
Levent Gültekin - Beter Olun! 4.046 izlenme - 1 yıl önce Gazeteci Levent Gültekin, Halk Tv'de katıldığı Medya Mahallesi programında TBF başkanlık seçimi sürecine dair dikkat çekici açıklamalarda bulundu. (8 Kasım 2016)
Danıştay Başkanını'nın Çocuklarının Ak Saray'da İşe Girmesi 01:47
Danıştay Başkanını'nın Çocuklarının Ak Saray'da İşe Girmesi 4.164 izlenme - 2 yıl önce en büyük hobisi Cumhurbaşkanıyla çay toplamak ve düğmesiz cübbesinin önünü iliklemek olan Danıştay Başkanı Zerrin Güngör'ün bu muhabbetinin neden anlaşıldı. Zerin Güngör'ün kızının Saray'da oğlu da sarayı yapan inşaat şirketinde işe girdiği anlaşıldı. bu iddialarının sorulduğu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: " Danıştay Başkanı veya bir milletvekili diye onların kızının oğlunun işsiz kalacak hali yok" dedi
Ak Saray Tanıtım Filmi - Yeni Cumhurbaşkanlığı Binası 00:59
Ak Saray Tanıtım Filmi - Yeni Cumhurbaşkanlığı Binası 5.159 izlenme - 3 yıl önce Cihanşümul devletimizin Başkanlık sarayı amacıyla inşa ettiği, ancak günümüzde Cumhurbaşkanlığı yerleşkesi olarak kullanılan AK Saray'ın gece çekilmiş tanıtım filmini seyredeceğiz. İçerisinde nükleer saldırılara karşı korunmak amacıyla sığınaklar da varmış.
House of Cards Ak Saray 01:46
House of Cards Ak Saray 3.110 izlenme - 2 yıl önce Siyasi entrikaların baş gösterdiği TBBM'nin, Melih Gökçek'in muhteşem şehri Ankara'nın, başkentimizin House of Cards'a uyarlanışına şahit olun.
Bülent Ersoy Cebinde mi Götürecek Sarayı 01:02
Bülent Ersoy Cebinde mi Götürecek Sarayı 3.659 izlenme - 3 yıl önce Gündemde tartışmalara neden olan Cumhurbaşkanlığı Sarayı hakkında birçok isimden sonra Diva da yorumda bulundu. Ersoy, "Saray'ın hep dedikoduları oldu nedense. Ama ilerleyen Türkiye'de bakınız Atatürk zamanında Çankaya'da o görkemli Saray'ı yaptı. Şimdi bu zaman diliminde böyle bir şeyin olması Sayın Cumhurbaşkanımıza Allah uzun ömürler versin. Ama şimdi giderken kendi cebinde mi götürecek o Saray'ı?" dedi. "Orası Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin sarayıdır." diye ekleyen Bülent Ersoy şöyle konuştu; "Bu Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin iftihar meselesidir bence. İsteyen kabul eder isteyen etmez. Herkesi memnun etmek zaten imkansızdır. Uygun görmüşler güzel yağmışlar tebrik ve takdir ediyorum."dedi.
Baldudak Stili Thug Life 00:24
Baldudak Stili Thug Life 3.010 izlenme - 2 yıl önce Sarıklı Muhabir kardeşimiz röportaj yaptığı beyefendiye fena kapak takmış, durur mu thug life montajını yapıştırmış. İzliyoruz
Çiçek Abbas & Ak Saray 00:59
Çiçek Abbas & Ak Saray 1.682 izlenme - 3 yıl önce Bu Saray'ın yapılmasına karşıyız... Eleştirinin yanında mavramızı da yapmadan durmayalım. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19910/cicek-abbas-hakiki-aksaray
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Kalitenin Bedeli Olur 00:54
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Kalitenin Bedeli Olur 1.219 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, astronomik maliyeti sebebiyle büyük tepki çeken Aksaray'la ilgili açıklama yaptı. Erdoğan maliyetin 500 milyon dolar civarında olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı israf eleştirilerine "Kalitenin bedeli olur" diye cevap verdi.
Ak-Saray Tanıtımını Bir de Böyle İzleyin! 01:11
Ak-Saray Tanıtımını Bir de Böyle İzleyin! 780 izlenme - 3 yıl önce Direniş cephesinden Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nün tanıtım videosu bu şekilde hazırlanmış efendim, üzücü olsa da izliyoruz.
Ak Saray’ın Tanıtım Filmi Yayınlandı 01:01
Ak Saray’ın Tanıtım Filmi Yayınlandı 501 izlenme - 3 yıl önce Yeni cumhurbaşkanlığı binası ‘Ak Saray’ın tanıtım filmi yayınlandı. Tanıtım filminde İstiklal Marşı, mehter marşı ritmi ile söyleniyor.
AK Saray Tanıtım Filmi - Yeni Cumhurbaşkanlığı Binası 00:59
AK Saray Tanıtım Filmi - Yeni Cumhurbaşkanlığı Binası 465 izlenme - 3 yıl önce Cihanşümul devletimizin Başkanlık sarayı amacıyla inşa ettiği, ancak günümüzde Cumhurbaşkanlığı yerleşkesi olarak kullanılan AK Saray'ın gece çekilmiş tanıtım filmini seyredeceğiz. İçerisinde nükleer saldırılara karşı korunmak amacıyla sığınaklar da varmış.
Türkiye Ekonomisinin Son 13 Yılı 01:51
Türkiye Ekonomisinin Son 13 Yılı 409 izlenme - 3 yıl önce son 13 yılda işsizlik, yoksulluk,cari açık, üretimsizlik, ithalat her zamankinden daha fazla arttı.üzerinde oynanmış bütün rakamlara rağmen istatistikler, daha önceki kriz dönemlerinden daha berbat durumda olduğumuzu üstelik bu berbat duruma 500 milyar dolar daha dış borç harcayarak geldiğimizi ve elimizdeki bütün kurumları özelleştirmeyle peşkeş çekip betona gömdüğümüz daha milyarlarca doların boşa gittiğini, fabrikaların kapandığını, üretimsizlik yüzünden işsizliğin çığ gibi büyüdüğünü belirtmek gerekir. 13 yıl sonra elimizde üretemez hale gelen, samanı bile ithal, gençleri işsiz, tarımı hayvancılığı bitmiş, herkesin borç batağında yüzdüğü, vergilerin haraç gibi üzerimize yağdığı, enkaz gibi bir TÜRKİYE kaldı.
Çavuşesku'ya Yar Olmayan Romanya'yı Bitiren 1100 Odalı Şahsaray 00:54
Çavuşesku'ya Yar Olmayan Romanya'yı Bitiren 1100 Odalı Şahsaray 508 izlenme - 3 yıl önce Romanya'yı 25 yıl yönetti. 20 yılda ülkeyi bölgenin ağır sanayi devi yaptı. İdari kurumları bir noktada toplayıp tek elden yönetmek için inşasına giriştiği saray nedeniyle, son beş yılda bütün kazanımlar elden gitti. Sosyalist bloğun çatlamasıyla çıkan yangın, yaptırdığı sarayda bir gün oturamayan Nikolay Çavuşesku'nun canına mal oldu. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/228216/ak-saray-tanitimini-bir-de-boyle-izleyin-yaratici-direnis-televizyonu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/227604/saraylarin-benzerligi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/169935/cavuseskunun-1971-yilindaki-kuzey-kore-gezisi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/229105/gursel-tekin-akp-saraylarin-partisi-oldu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/227111/ak-saray-tanitim-filmi-yeni-cumhurbaskanligi-binasi
Çiçek Abbas & Ak Saray 00:59
Çiçek Abbas & Ak Saray 222 izlenme - 3 yıl önce Bu Saray'ın yapılmasına karşıyız... Eleştirinin yanında mavramızı da yapmadan durmayalım. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19910/cicek-abbas-hakiki-aksaray
Ak-Saray Tanıtımını Bir de Böyle İzleyin - Yaratıcı Direniş Televizyonu 01:11
Ak-Saray Tanıtımını Bir de Böyle İzleyin - Yaratıcı Direniş Televizyonu 290 izlenme - 3 yıl önce Ak-Saray Tanıtımını Bir de Böyle İzleyin! Her odası bin madenci odası olan aksarayın (kasr-ı beyza) tanıtımı asıl böyle olmalı.
AK Saray Parası İle Kaç F-16 Uçak Alınırdı ? 01:30
AK Saray Parası İle Kaç F-16 Uçak Alınırdı ? 319 izlenme - 3 yıl önce Şehit pilotun babası Hayri Tanış'ın "Saray yaptıracağınıza uçan tabutları değiştirin" sözü hala kulaklarda.. Peki yapıldığı günden beri maliyeti tartışılan Ak Saray'a harcanan parayla uçan tabut olarak değerlendirilen F-4'lerin yerine daha güvenli olan F-16 savaş uçağından kaç tane alınırdı? Düşen uçaklar akıllara “1.4 milyar liraya mal olan AK Saray’a harcanan para ile kaç uçak alınırdı ?” sorusunu getirdi. 1 milyar 400 milyon liraya mal olan AK Saray 560 milyon dolar ediyor. Bu parayla tanesi 22 milyon dolardan 25 adet F-16 alınıyor. Aynı parayla tanesi 12.5 milyon dolardan 46 adet F-4 alınabiliyor. TSK envanterinde ise modernize edilen 47 adet F-4 bulunuyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/248784/sehit-babasi-saray-yapana-kadar-ucan-tabutlari-degistirsin
Ak Saray Eleştirisi Alparslan Hoca 09:24
Ak Saray Eleştirisi Alparslan Hoca 207 izlenme - 3 yıl önce Kuran ı Kerim sure ayetler müslüman cihad tevbe hoca sohbet dua dualar hadis hz muhammed sav. peygamber efendimiz cihad hac umre mümin namaz oruz zekat haram günahlar helal caiz farz tefsir fıkıh sünnet cennet cehennem kıyamet dini islami videolar vcd çocuklar için islami dini içerikli filmler full indir download yeni video etiketleri kadınlar ve erkek için kişiliğe önemli etkileri etiketler dini videolar google haberler beşiktaş fenerbahçe galatasaray youtube facebook twiter face vodafone turkcell avea yeni bölüm sezon iddaa son part full hd izle fragman özet maç full hd kalite yorumu futbol gol oyun bölümü tek link fotoğraflar görüntüler ne parça albüm nedir nasıl yapılır video türküler pop müzik komik hayvanlar bebek mynet haber kız kızlar çeviri e okul gibi...Soner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez Şarkı Sözler i: com
John Oliver'ın Erdoğan'a Sarması 02:55
John Oliver'ın Erdoğan'a Sarması 373 izlenme - 3 yıl önce HBO'da 9 Kasım 2014'de yayınlanan Last Week Tonight with John Oliver adlı programdan bir kesit. Oliver daha önce 18 Mayıs tarihinde yayınlanan programında da Soma olaylarındaki tavırları nedeniyle Erdoğan'ı eleştirmişti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 1 Milyonluk Makam Aracı 01:28
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 1 Milyonluk Makam Aracı 283 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan için önce saray yapıldı, sonra da uçak alındı. Ama değişiklikler bunlar ile sınırlı kalmadı. Erdoğan'ın makam otomobili de yenilendi. Bütün bu değişiklikler sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan için devletin kasasından 2 milyar lira çıktı.
ABD'li Öğrencilerin Ak Saray ile İlgili Görüşleri 06:34
ABD'li Öğrencilerin Ak Saray ile İlgili Görüşleri 211 izlenme - 3 yıl önce Daha önce yayınlanan Edip Yüksel videosunun devamı olarak ele alınmış bir çalışma. Bir önceki çalışmasında Türkiye'nin başbakanını soruyordu. Bu videoda ise 1150 odalı sarayı neden yaptırmış olabilir? sorusu üzerinde durulmuş. Edip Yüksel ABD'de üniversitelerde Felsefe dersleri vermekte. Bir ülkenin seçilmiş lideri kamu kaynaklarını kullanarak 1150 odalı bir saray yaptırmış. Neden? verilen cevapların bazıları şöyle... Güç gösterisi... Yapabileceğini göstermek... Fiziksel bir zaafını örtmek...
Macaristan Cumhurbaşkanı'nın Saray Şaşkınlığı 00:41
Macaristan Cumhurbaşkanı'nın Saray Şaşkınlığı 227 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nı uzun uzun inceleyen Macaristan Cumhurbaşkanı Janos Ader, 18 ayda bitirilmiş olmasının önemli bir başarı olduğunu belirtti.
Halkı İçin Sarayda Yaşayan Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan 07:41
Halkı İçin Sarayda Yaşayan Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan 194 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı törenleri Çankaya Köşkünde olduğu için kapatılan trafikten rahatsız olan Cumhurbaşkanımız, buna engel olmak olmak için Ak-Saray'ı yaptırdığını söylemiş. Adam baya baya bizimle taşak geçiyor, 1.6 milyon Suriyeli de geldi adamın umurunda mı, adam akşamını 1000 odalı sarayında geçirecek, biz bu kekolarla sokaklarda muhatap olup, paramızı, telefonumuzu çaldıracağız, sabahlara kadar karakolda derdimizi anlatmaya çalışacağız. Yeni Türkiye bize değil Tayyip'e yaradı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Kalitenin Bedeli Olur 00:54
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Kalitenin Bedeli Olur 226 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, astronomik maliyeti sebebiyle büyük tepki çeken Aksaray'la ilgili açıklama yaptı. Erdoğan maliyetin 500 milyon dolar civarında olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı israf eleştirilerine "Kalitenin bedeli olur" diye cevap verdi.
Osman Gökçek: Saray Üzerinden Türkiye'ye Saldırıyorlar 19:26
Osman Gökçek: Saray Üzerinden Türkiye'ye Saldırıyorlar 204 izlenme - 3 yıl önce Yabancı basında Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili çıkan haberleri bir bir gösteren Gökçek, yabancı basının Cumhurbaşkanlığı Sarayı üzerinden yaratmaya çalıştığı algı operasyonunun perde arkasını belgelerle anlattı.
Ak Saray'ı Gerekli Bulan Genç 00:40
Ak Saray'ı Gerekli Bulan Genç 231 izlenme - 3 yıl önce Vatandaşa ak saray'ı sormuşlar. İçlerinden bir tane güzel kardeşimiz ak sarayın ne kadar gerekli olduğunu objektif yorumuyla açıklamış. İzliyoruz efendim.
Yeni Cumhurbaşkanlığı Binası Ak Saray'ın İçerisinden Görüntüler 02:22
Yeni Cumhurbaşkanlığı Binası Ak Saray'ın İçerisinden Görüntüler 198 izlenme - 3 yıl önce İşte yeni Cumhurbaşkanlığı binası Ak Saray'ın içerisinden görüntüler 29 Ekim resepsiyonun yapılacağı binanın iç bölümü ilk defa görüntülendi Binanın maliyeti 1.1 milyar TL’yi bulurken 1000 odası bulunacağı, hiçbir masraftan kaçınılmadığı belirtiliyor. Yeni Başbakanlık binası olarak yapımına başlanan, ancak daha sonra Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a tahsis edileceği açıklanan Ak saray, ismi gibi ABD’deki ünlü Beyaz Saray’ın birçok yönden kopyası. Oval Ofisin benzerinin yapıldığı bina 300 bin metrekare alan üzerine kurulu… Yerleşkede idari binadan, Cumhurbaşkanı’nın kabullerini yapacağı binaya, misafirlerin ağırlanacağı ayrı komplekslere, kış bahçelerine, botanik parklarına, dev kongre merkezine kadar bölümler bulunuyor. Erdoğan’ın kullanacağı odalar, dinlemelere karşı son teknoloji kullanılarak ‘sağır oda’ olarak tasarlandı. Odada hiçbir priz bulunmazken, burada konuşulanları dinlemek, böcek yerleştirmek imkansız hale getirildi. Erdoğan ve ailesinin ikameti için 3 katlı rezidans yapıldı. Kampüse, Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı’nın taşınması sonrası atlar için ahırlar da inşa edilecek.
Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? (Sokak Röportajları) 03:15
Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? (Sokak Röportajları) 156 izlenme - 3 yıl önce Vatandaşa "Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı için 1 milyar 370 milyon lira harcandığı açıklandı. Sizce böyle bir saray gerekiyor muydu? Yeni sarayı mimari açıdan nasıl buldunuz?" diye sorduk.Söz Sizde Alkışlarlayaşıyorum.com
TOKİ Ak Saray'ın Maliyeti Açıklanırsa Ekonomi Zarar Görür 01:25
TOKİ Ak Saray'ın Maliyeti Açıklanırsa Ekonomi Zarar Görür 177 izlenme - 3 yıl önce Atatürk Orman Çiftliği arazisine inşa edilen yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın maliyetine dair tartışmalar sürüyor. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in 1 milyar 370 milyon lira olarak açıkladığı miktarı, Mimarlar Odası Ankara Şubesi, TOKİ’ye sordu. “Maliyetinin açıklanması ülkenin ekonomik çıkarlarına zarar verir.” cevabı geldi. Oda Başkanı Tezcan Karakuş Candan, “TOKİ’nin cevabı, dudak uçuklatan, ekonomik kriz nedeni olacak maliyeti bulunduğu anlamına geliyor. Maliyetin açıklanan rakamdan yani 1,5 katrilyondan yüksek olduğu kesin.” dedi. toki daha önce de Ak saray inşaatının yapı ve iskan durumuyla ilgili bilgi taleplerine ‘devlet sırrı olduğu’ gerekçesiyle olumsuz karşılık vermişti. Mimarlar Odası Ankara Şubesi, resmi yazıyla aoç arazisine inşa edilen cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın maliyetleriyle ilgili bilgi istedi. TOKİ başkanı adına Başkan Yardımcısı Orhan Yüce imzalı resmi yazıyla bu talebe olumsuz cevap verildi. 27 Kasım 2014 tarihli cevapta, bilgi ve belgelerin zamanından önce açıklanması halinde, ülkenin ekonomik çıkarlarına zarar vereceği savunuldu. Bilgi Edinme Kanunu’nun ‘Ülkenin ekonomik çıkarlarına ilişkin bilgi veya belgeler’ başlıklı 17. maddesinin “Açıklanması ya da zamanından önce açıklanması halinde, ülkenin ekonomik çıkarlarına zarar verecek veya haksız rekabet ve kazanca sebep olacak bilgi veya belgeler, bu kanun kapsamı dışındadır.” hükmüne atıfta bulunuldu. TOKİ cevabında “Hükmü gereğince, idaremiz tarafından bilgi verilmesi uygun görülmemiştir.” denildi. Mimarlar Odası başvurusunda TOKİ’den istenen bilgiler arasında sarayın binasının toplam inşaat maliyeti, kaba ve ince inşaat imalatları, çevresindeki 40 metre genişliğindeki yol maliyeti, işçilik maliyeti, peyzaj düzenlemesinde ithal edilen ağaçların maliyeti, çevre düzenleme ihale işlerini alan şirketlerin bilgileri, temizlik, bahçe bakımı, aydınlatma ve işletme giderleri de yer aldı. TOKİ ayrıca bu sorulara ilettiği cevapla Başbakanlık’tan bilgi alınması notunu da düştü. TOKİ’nin cevabını değerlendiren Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan, hükümetin 1 milyar 370 milyon lira olarak açıkladığı sarayın tamamen bitmesi halinde maliyetinin 5 milyar liranın üzerine çıkabileceğini söyledi. Karakuş, “TOKİ’nin maliyeti açıklamama sebebi, ülkenin ekonomisine zarar verecek olması ise bu demektir ki kaçak sarayın maliyeti açıklandığında, Borsa’da spekülatif bir durum yaşanacak, dudaklarımızı uçuklatacak bir maliyeti olduğu anlamına geliyor. Bu nedenle tarafımıza bilgi verilmemesi Kaçak Saray’ın maliyeti ekonomik kriz nedeni olacak boyutta olduğunu düşündürüyor. Maliyetin açıklanandan çok daha yüksek olduğunu söylemiştik, zira açıklanana eş bir maliyet olsaydı Maliye Bakanlığı’nın açıkladığı rakamı TOKİ de açıklamaktan çekinmezdi. Kesin olarak söyleyebiliriz ki Kaçak Saray’da maliyet açıklanan rakamdan yani 1,5 katrilyondan yüksektir.” ‘Milletin sarayı’ ifadeleriyle harcanan paranın gizlenmeye çalışıldığını kaydeden Candan, “Kılıf bulmaya çalışsalar da yaptıkları aşırı lüks harcama hiçbir şekliyle kabul görecek durumda değil. Halkın yoksulluğuna çözüm aramak yerine lüks içerisinde, jakuzili, havuzlu, buhar odalı, hamamlı cumhurbaşkanlığı konutu yaptıranlar, ekonomik krize neden olacak bir maliyetle, halkın kullanımında olan AOÇ’yi gasp ederek kaçak saray yaptıranlar iktidarlarını sürdüremezler.” şeklinde konuştu.
Hülya Avşar'ın Ak-Saray Yorumu (Sizce Ne İçerir?) 01:34
Hülya Avşar'ın Ak-Saray Yorumu (Sizce Ne İçerir?) 150 izlenme - 3 yıl önce Sanatçı Hülya Avşar, Cumhurbaşkanlığı Sarayı tartışmalarına ilişkin, "Neredeyse benim evim daha şaşalı diyecektim. O kadar diyemedim tabii" dedi.