Hoşgeldiniz!

akademisyen

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Greenpeace Esprisi 00:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Greenpeace Esprisi 9.539 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün katıldığı açılış töreninde Greenpeace'i eleştirdi.
Demir Adam 100 Haftalık 00:43
Demir Adam 100 Haftalık 360 izlenme - 1 ay önce
Osman Gökçek'ten Veryansın! 01:57
Osman Gökçek'ten Veryansın! 5.257 izlenme - 11 ay önce değerli siyaset büyüğümüz melih gökçek'in oğlu osman gökçek, pkk terör örgütüne sessiz kalan, ağızlarından sözde barışı düşürmeyen akademisyenlerin yayınladığı bildiriye adeta tokat gibi karşılık vermiş.
Ulus Baker ile Spinoza ve İktidar üzerine 04:16
Ulus Baker ile Spinoza ve İktidar üzerine 1.536 izlenme - 1 yıl önce Ankaralı akademisyen siyaset bilimci felsefeci ileri derecede müzik eğitimi almış ilk dinlemede ve okumada zor anlayabileceğiniz hipnotize etkili konuşmacı ve yazar , güzel insan Ulus Baker. Diğer videolarını bir anda izleyip beyninizi yakmayın gençler
Acemi Akademisyenin Kafayı Sıyırması 17:09
Acemi Akademisyenin Kafayı Sıyırması 890 izlenme - 3 yıl önce Necmettin Erbakan üniversitesi'nde araştırm görevlisi olan arkadaşın yaşadıklarını ibret larak izliyoruz. bakalım neler, yaşamış. 10.05.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim ' Acemi Akademisyenin Kafayı Sıyırması ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Akademisyenlere Kocaeli'de Gözaltı İstanbul'da Soruşturma Üstüne Soruşturma 00:29
Akademisyenlere Kocaeli'de Gözaltı İstanbul'da Soruşturma Üstüne Soruşturma 308 izlenme - 11 ay önce Kocaeli'nde 21 akademisyen hakkında gözaltı kararının verilmesinin ardından İstanbul Anadolu ve Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı akademisyenlerle ilgili soruşturma başlattı. "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi"nin yayımladığı bildiride imzaları bulunduğu gerekçesiyle Kocaeli Üniversitesinde (KOÜ) görevli 21 akademisyenden 14'ü gözaltına alındı, 7 akademisyen hakkında da gözaltı işlemleri devam ediyor. Bolu'da 3 akademisyenin evinde arama yapıldı. Giresun Üniversitesi, imzacı öğretim üyesini görevden uzaklaştırdı. Gaziantep'te 4, Akdeniz Üniversitesi'nde 9, Çukurova Üniversitesi'nde 2 ve Mersin'de 20 akademisyene idari soruşturma açıldı. Saat 11.30 itibariyle sıcak bir gelişme daha yaşandı. İstanbul'da Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı ve Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nın da imzacı akademisyenler hakkında re'sen soruşturma başlattığı öğrenildi. İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI'NIN ARDINDAN BİR SORUŞTURMA DAHA! Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı 'Bizler bu suça ortak olmuyoruz' başlıklı bildiriye imza atan akademisyenler hakkında terör örgütü propagandası yapmaktan soruşturma başlattı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın bin 128 akademisyen hakkında re'sen soruşturma başlattığını açıklamasının ardından, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı da kendi bölgesinde bulunan akademisyenler hakkında soruşturma başlattı.
Türk Akademisyenden Balık Yemleme Sistemi 02:59
Türk Akademisyenden Balık Yemleme Sistemi 216 izlenme - 1 yıl önce Kastamonu Üniversitesi'nde öğretim üyesi olan Yrd. Doç. Fuat Kartal, internet üzerinden balıklarına yem veren bir mekanizma tasarladı. Yurt dışında olduğunda balıklarının aç kalmamasını isteyen Kartal, düzeneğe 'Elektronik Yemleme Sistemi' adını verdi.
Figen Yilmaz Ödül 03:40
Figen Yilmaz Ödül 2.647 izlenme - 8 yıl önce gmd kolbastı ekibi grup stress'in gösterisinden sonra aldığımız ödül...
Cahilliği Savunan Rektör Yardımcısı  Olmuş Akademisyen 01:18
Cahilliği Savunan Rektör Yardımcısı Olmuş Akademisyen 78 izlenme - 9 ay önce rektör yardımcısı katıldığı bir tv programında cahilliği savundu
Akademisyen Osman Özsoy'dan Şok Sözler  01:33
Akademisyen Osman Özsoy'dan Şok Sözler 49 izlenme - 4 ay önce Sözde akademisyen Osman Özsoy Fetullahçı Terör Örgütü'ne desteğini sürdürmeye devam ediyor. İzleyeceğiniz görüntülerde Özsoy hem FETÖ elebaşı Gülen'e methiyeler diziyor. Hem de günlerdir vatan için gözünü kırpmadan nöbet bekleyen vatandaşları aşağılıyor. İşte o şok sözler...
FETÖ’cü Akademisyenlerin Okunmuş 1 Dolarları 01:19
FETÖ’cü Akademisyenlerin Okunmuş 1 Dolarları 45 izlenme - 4 ay önce İstanbul’da 31 akademisyene yönelik düzenlenen operasyonda ele geçirilen okunmuş ve şifrelenmiş 1 dolarlar, basın mensupları tarafından görüntülendi. İstanbul başta olmak üzere Tekirdağ, Denizli, Kocaeli ve Kırklareli illerinde örgüt adına faaliyette bulunduğu tespit edilen 31 akademisyen gözaltına alınmıştı. Operasyonlarda, darbe girişiminden sonra gündeme gelen okunmuş ve şifrelenmiş 1 dolarlardan 10 adet ele geçirildi. Akademisyenlerin ev ve bürolarında yapılan aramalarda ele geçirilen okunmuş ve şifrelenmiş 1 dolarlar ile evraklar, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlar Şube Müdürlüğü’nde sergilendi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Atatürk Fetişizmi  - Prof. Dr. Mehmet Çelik 05:22
Atatürk Fetişizmi - Prof. Dr. Mehmet Çelik 187 izlenme - 2 yıl önce Ülke TV'nin profesörü(!) çin malı tarihçi Mehmet Çelik borazan gibi sesiyle hep olduğu gibi yine Atatürk'e ve bu vatanın kahraman evlatlarına kendi beyin sığırcığı ile cevap vermeye çalışıyor. İzleyelim.
Acemi Akademisyenin Kafayı Sıyırması 17:09
Acemi Akademisyenin Kafayı Sıyırması 182 izlenme - 1 yıl önce Necmettin Erbakan üniversitesi'nde araştırm görevlisi olan arkadaşın yaşadıklarını ibret larak izliyoruz. bakalım neler, yaşamış. https://www.facebook.com/siyrikkafa https://twitter.com/kafayisiyirdim
Akademisyenin Ailesinin Üzülmesi 02:16
Akademisyenin Ailesinin Üzülmesi 135 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşımızın çektiği videoları gören ailesi onun için endişeleniyorlarmış ve bunun üzerine muhteşem açıklamalı bir video daha çekmiş izliyoruz.
Şamil Tayyar: 1100 Akademisyen İhanetten Yargılanmalı 01:51
Şamil Tayyar: 1100 Akademisyen İhanetten Yargılanmalı 69 izlenme - 11 ay önce Ak Parti Milletvekili Şamil Tayyar, PKK'ya karşı operasyonların durmasını isteyen sözde akademisyenlerin vatana ihanetten yargılanması gerektiğini söyledi.
Araştırmacı Yazar Ve Akademisyen Aziz İlgazi 26:27
Araştırmacı Yazar Ve Akademisyen Aziz İlgazi 114 izlenme - 3 yıl önce Araştırmacı-yazar/akademisyen Aziz İlgazi; Ortadoğu, Arap Baharı, Yasemin Devrimi, Türkiye, Suriye Konularında Politik Ve Stratejik Bir Analiz....
HES'lerde Hidroelektrik Üretilecek Sanıyorduk! 25:27
HES'lerde Hidroelektrik Üretilecek Sanıyorduk! 123 izlenme - 2 yıl önce Ytü'den güzel bir akedemisyen Emine Beyza Üstün'den basit ve açıklayıcı anlatımıyla HES, lütfen biraz zaman arayıp izleyin, altta dursun dinleyin. dereni satıyor adamlar dereni, suyunu satıyorlar. Farkına varın bazı şeylerin, susmayın arkadaşlar, ses verin!
Şirin Payzın Tutuklanan Akademisyenlere Üzüldü (Ne Oluyor 15 Mart Salı) 00:22
Şirin Payzın Tutuklanan Akademisyenlere Üzüldü (Ne Oluyor 15 Mart Salı) 40 izlenme - 9 ay önce Şirin Payzın, 3 akademisyenin, imzaladıkları bildiri nedeniyle terör örgütü propagandasından tutuklanmasına canlı yayında tepki gösterdi. CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor programında, yayın sırasında malum bildiriye imza atan 1100 akademisyenden 3'ünün tutuklandığı bilgisi geçti. Şirin Payzın, program sırasında tutuklamalara "Ama barış istiyorlardı" dercesine tepki gösterdi.
Patent Ligi Zirvesinde Bir Türk Akademisyen 02:22
Patent Ligi Zirvesinde Bir Türk Akademisyen 46 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi binası girişi - Prof. Dr. Ayşe Odman Boztosun'un koridordan odasına yürümesi - Boztosun'un kitabına bakması - Boztosun'un açıklamaları Patent ligi zirvesinde bir Türk akademisyen- Avrupa Patent Ofisince Paris'te gerçekleştirilen Avrupa Buluşçu Ödülleri jürisinde ilk kez bir Türk akademisyen yer aldı- Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Boztosun, Avrupa'nın en başarılı buluşlarını belirlemek için oy kullandı HATİCE ÖZDEMİR - Avrupa Patent Ofisince düzenlenen Avrupa Buluşçu Ödülleri jürisinde yer alan Türk akademisyen Prof. Dr. Ayşe Odman Boztosun, Avrupa'nın en başarılı buluşlarının belirlenmesinde rol oynadı.
Sedat Laçiner'in de Aralarında Bulunduğu 7 Akademisyen Tutuklandı 00:29
Sedat Laçiner'in de Aralarında Bulunduğu 7 Akademisyen Tutuklandı 10 izlenme - 4 ay önce Eski ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Laçiner ve kardeşi Yrd. Doç. Dr. Laçiner'in de aralarında bulunduğu 7 akademisyen tutuklandı, bir akademisyen adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Orhan Pamuk'tan Akademisyen Tepkisi 03:31
Orhan Pamuk'tan Akademisyen Tepkisi 26 izlenme - 10 ay önce CNNTürk ekranlarında yayınlanan Mirgün Cabas ile Herşey programına konuk olan Orhan Pamuk, 'Akademisyenlerin kolunu bükmek Türkiye'ye yakışmıyor' dedi. Son kitabı "Kırmızı Saçlı Kadın"ı Mirgün Cabas'la Herşey programında anlatan Orhan Pamuk, erkek hikayeleri içinde bir kadın duruşuna ihtiyaç olduğunu söyledi. "Doğu edebiyatında baba ve oğulun mücadelesi çok belirgindir" diyen Pamuk, "Hem özgür olalım isteriz hem de şefkatli bir babanın bizi otorite ile yönlendirmesini isteriz" diye konuştu. Mirgün Cabas'ın sorusu üzerine akademisyenlerin bildirisini de yorumlayan yazar Orhan Pamuk, "Onların kolunu bükmek, vay vatan haini demek, ben sana bunun hesabını soracağım demek Türkiye'ye yakışmıyor" dedi. Pamuk, "Biraz yumuşayalım. Eskiden devletin zirvesi bunu yapardı, benim gibi solcular ortalığı karıştırırdı. Şimdi tersi oluyor" diye konuştu.
Bahçeli: Hainlere Destek Veren Akademisyenler, Üniversitelerde Yer Alamaz 01:31
Bahçeli: Hainlere Destek Veren Akademisyenler, Üniversitelerde Yer Alamaz 22 izlenme - 11 ay önce Devlet Bahçeli, bildiri yayınlayan akademisyenlerle ilgili olarak, "Üniversitelerimizde hainlere destek veren zihniyete çocuklarımızı emanet edemeyiz." YÖK'ün üzerine düşeni yapması gerektiğini ifade etti.
Kılıçdaroğlu O Akademisyen İçin Konuştu: Gerizekalılığın da Bir Düzeyi Var 02:48
Kılıçdaroğlu O Akademisyen İçin Konuştu: Gerizekalılığın da Bir Düzeyi Var 7 izlenme - 9 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında Sebahattin Zaim Üniversitesi Rektör Yardımcısına sert sözlerle yüklendi. Kılıçdaroğlu, "Sebahattin Zaim Üniversitesi Rektör Yardımcısı 'Bizde de şimdi okuma oranı arttıkça beni afakanlar basıyor. Ben açıkçası korkuyorum, ben her zaman cahil halkın ferasetine güveniyorum. Ülkeyi ayakta tutacak olanların okumamış cahil halk." diyor. Bunu diyen bir profesör. Hani gerizekalı desem onun da bir düzeyi var." dedi.
1128 Akademisyenin Skandal Bildirisi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 03:06
1128 Akademisyenin Skandal Bildirisi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 10 izlenme - 11 ay önce Yeni bir sokak röportajı röportajın konusu akademisyenler sorulacak soru:1128 Akademisyenin Skandal Bildirisi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz diye halka soruldu bakalım halktan ne cevaplar geldi
Haluk Koç: 05:14
Haluk Koç: "Parti Olarak Bu Bildiriyi Desteklemiyoruz" 10 izlenme - 11 ay önce CHP MYK Toplantısında konuşan Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: "(Akademisyenlerin bildirisi) Parti olarak bu bildirinin arkasında değiliz diyerek Ben partinin sözcüsüyüm. Düşünce ve ifade özgürlüğü çerçevesinde herkes düşüncesini, ifadesini yapar. Bu hürriyetten yararlanır. Teröre davetiye çıkarmadan, şiddeti teşvik etmeden bu çerçevede düşüncesini ifade eder. Bunu hainlikle itham edenlerin, kendi düşüncesini ortaya koyması lazım" "Kaç milyon mülteci var, kaçı İŞİD'in uyuyan hücresi durumunda Türkiye'de?
Başbakan Davutoğlu - Akademisyenlerin Bildirisi 05:53
Başbakan Davutoğlu - Akademisyenlerin Bildirisi 9 izlenme - 11 ay önce Görüntü Dökümü : Başbakan Davutoğlu'nun konuşması Başbakan Davutoğlu: "Bu metne (Akademisyenlerin bildirisi) baktığımızda terörün, terör odaklarının açıkça meşru kılındığı, buna karşılık bu terörü durdurmak isteyen, bu teröre karşı meşru, demokratik meşruiyet içinde hareket eden güvenlik güçlerinin şeytanlaştırıldığı bir tablo ortaya çıkıyor.
Teknik Direktör  Giray Bulak: 04:44
Teknik Direktör Giray Bulak: " Ülke Sporunu Akademisyenler Yönetmeli" 6 izlenme - 8 ay önce Elazığ'da ilk kez düzenlenen spor başarı ödülleri töreni ve öncesindeki, 'Türk Futbolu Nereye' konulu panele katılmak üzere Elazığ'a gelen spor yorumcusu ve teknik direktör Giray Bulak, Türk futbolu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Akademisyenlere destek veren Joe Biden kendi ülkesinde akademisyenleri neden işten attırmak istedi 01:07
Akademisyenlere destek veren Joe Biden kendi ülkesinde akademisyenleri neden işten attırmak istedi 4 izlenme - 6 ay önce Akademisyenlere destek veren Joe Biden kendi ülkesinde akademisyenleri neden işten attırmak istedi?
Bildiri imzalayan ve PKK ile bağlantısı olan akademisyenlerin görevden alınması gerekir 03:02
Bildiri imzalayan ve PKK ile bağlantısı olan akademisyenlerin görevden alınması gerekir 3 izlenme - 6 ay önce Bildiri imzalayan ve PKK ile bağlantısı olan akademisyenlerin görevden alınması gerekir.
Erdoğan Akademisyen Gazeteci Ve Yazarları Ağırladı 00:52
Erdoğan Akademisyen Gazeteci Ve Yazarları Ağırladı 4 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, akademisyen, gazeteci ve yazarları Beştepe Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda ağırladı.Burada 'terör ve terörle mücadele' ile 'güvenlik-demokrasi dengesi' konuları ele alındı.http://bit.ly/1nbp0nu