Hoşgeldiniz!

akan

akan su tutulur mu 00:50
akan su tutulur mu 153 izlenme - 4 yıl önce akan suyu tutmaya çalışan küçük maymun
Akan bu yaşların sebebi sensin ASYA AYDIN 05:02
Akan bu yaşların sebebi sensin ASYA AYDIN 110 izlenme - 4 yıl önce
Sev Kardeşim - Şenay 03:20
Sev Kardeşim - Şenay 27 izlenme - 6 ay önce " Yeter ki Sev Kardeşim ", " Hayat Güllük Gülistanlık ", " Balıkesir & Bandırma, Koy Popoya Aldırma " felsefelerini bize aşılayarak, hayata bakış açımızı değiştiren nostaljik bir eser
rap.. 03:03
rap.. 143 izlenme - 6 yıl önce cok qzl dnlemini tavsie edrm
Akan İşkar - Kibrit 05:24
Akan İşkar - Kibrit 17 izlenme - 7 ay önce Akan İşkar - Kibrit
Çıkarın Çorapları - Mavi Boncuk 01:54
Çıkarın Çorapları - Mavi Boncuk 40 izlenme - 9 ay önce Efsane filmin efsane kadrosu ile efsaneleşmiş bir sahne. Bizimkiler Emel Sayın'ı kaçırayım derken yine muhteşem sahneler çıkıyor ortaya. Vee tabikide Kemal abimiz kendine yakışanı yapıp kopartıyor milleti. Efsaneleşmiş bir filmin Çınar ağacı misali kadrosu ile siz site sakinlerinin beğenisine sunarım. İyi seyirler.
Ah Fizikçi Yaktın Beni Fizikçi - Tarık Akan Gülşen Bubikoğlu | Yaz Bekarı 03:18
Ah Fizikçi Yaktın Beni Fizikçi - Tarık Akan Gülşen Bubikoğlu | Yaz Bekarı 54 izlenme - 1 yıl önce Abone ol: http://goo.gl/MJSo6L twitter: http://goo.gl/J7zuyE facebook: http://goo.gl/Ws1nUC "Erler Film-Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyazperdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda... Yaz Bekarı, Osman F. Seden'in yönettiği, Erdoğan Tünaş ve Fuat Özlüer'in senaryosunu yazdığı 1974 yapımı Türk filmidir. Filmin yapımcısı Türker İnanoğlu'dur. Filmin başrol oyuncuları Gülşen Bubikoğlu ve Tarık Akan'dır. Filmin Adı: Yaz Bekarı Yönetmen: Osman Seden Oyuncular: Gülşen Bubikoğlu, Tarık Akan Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1975
Hobiler 03:05
Hobiler "Medrese"De Ders Oldu 47 izlenme - 11 ay önce Hobiler "medrese"de ders oldu- Restorasyonu tamamlanıp yeniden hizmete açılan Gedik Ahmet Paşa Medresesi'nde, halı-kilim dokumacılığı, keçecilik, kemik tarak yapımı, yemenicilik, oymacılık, takı tasarım gibi akla gelen pek çok el sanatı yaşatılmaya çalışılıyor- Afyonkarahisar Belediye Başkanı Çoban: - "Ebru sanatımız hem kurs hem de sanat olarak icra ediliyor.
Delisin - Dükkanı Tavaf Etmek 02:55
Delisin - Dükkanı Tavaf Etmek 44 izlenme - 9 ay önce Tüm ustaların toplandıgı, türk halkının hurafelere inanma potansiyelini sakkadanak ortaya seren mukemmel bir film olan delisin filminin en akılda kalan sahnesi sizlerle.Kahvede oturan amcalarımızın "önce 3tur koşulacaaaaaaak, sonra para atılacaaaaak" deyip piskopatça tespitinden sonra bir anda bomboş sokak insan seline döner, olaylar gelişir. "bangonot atarım ben anadın mı." diyen abimize benden bir alkış geliyor.
Vardiya - Durduramayacaklar Halkın Coşkun Akan Selini - Gezi Parkı 04:04
Vardiya - Durduramayacaklar Halkın Coşkun Akan Selini - Gezi Parkı 45 izlenme - 10 ay önce Haziran'ın ortasında Grup Vardiya veyahut sadece Vardiya zamanında Cem Karaca'nın söylediği bu şarkıyı yeniden düzenleyerek herkese armağan etmişti. Sözler ve montaj birbiriyle uyumlu olmuş. Kendilerinin açıklaması şu şekilde: "Yıllar önce Bertolt Brecht dizelere döktüğünde Alman faşizmini böyle tasvir ediyordu. Anadolu ve mezopotamya halklarının özgürlük ve adalet taleplerini milyonlar olup haykırdığı sokakları, alanları can bedelle özgürleştiği bir tarih bırakılıyor tarihin ak yerine. Brecht'in halka karşı dediği dergileri gazeteleri penguen resmi geçitlerine saygı duruşuna durup kör gözlerine parmak sokarcasına aynı manşetle yandaşlık diyetini öderken halkın haber alma özgürlükleri engelleniyordu. Bu süreçte sokağın sesini tek vücut gür bir sesle haykırdığı direniş türkülerine bir armağan da Vardiya olarak biz vermek istedik. Bu eser Brecht tarafından yazılıp Sarper Özsan tarafından bestelendi. Yıllar önce Cem Karaca'nın da seslendirdiği eser yeni bir yorumla şehit düşen Mehmet, Abdullahcan ve Ethem şahsında sokağı özgürleştiren milyonlara ithaf olunur." Söz: Bertolt Brecht Müzik: Sarper Özsan Aranje: Olcay Bozkurt Müzik Yönetmeni: Olcan Bozkurt Mix-Mastering: Erdem Karaman Studio: Aleka Piyano: Rustem Mahmudov Zurna - Kaba Zurna: Ünal Yürük Trombon: Mikail Şimşek, Vardiya Öznür Aydın Solo Vokal Kenan Ağbulut Solo Vokal Şenol Ağırbaş Solo Vokal Olcay Bozkurt Bas Gitar - Klasik Gitar - Askı Davul Cihan Tanrıverdi Elektrik Gitar Klip: Gökhan Baydemir, İmran Aydın, Kenan Ağbulut
Güner akan 02:41
Güner akan 81 izlenme - 4 yıl önce Sen sevmeyi bilemedin sevemezsin de zaten .....
Akan İşkar - Döneceksen Dön Gel 03:58
Akan İşkar - Döneceksen Dön Gel 17 izlenme - 7 ay önce Akan İşkar - Döneceksen Dön Gel
Akan İşkar - Bir Bilebilsen 03:32
Akan İşkar - Bir Bilebilsen 17 izlenme - 7 ay önce Akan İşkar - Bir Bilebilsen
sinem akan 04:21
sinem akan 121 izlenme - 6 yıl önce kızımın doğumgünü
ÇAYIRDAKİ SU 06:57
ÇAYIRDAKİ SU 135 izlenme - 8 yıl önce SU
Canlı Yayında Ellerinden Su Akıttı! 05:38
Canlı Yayında Ellerinden Su Akıttı! 150 izlenme - 3 yıl önce --TAMAMEN GERÇEK---- Ülke TV'de ekrana gelen "Sıra dışı" programında sıra dışı bir an yaşandı. Turgay Güler'in moderatörlüğünde yayınlanan programda ellerinden şakır şakır su akıtan biri vardı.. ELLERİNDEN SU AKIYOR Jeoloji Mühendisi Mehmet Cem Yenişehirlioğlu, kendi deyimiyle "beyin gücünü" kullanarak istediği zaman ellerinden su akıtabiliyor. KONUKLARIN AKLINI BAŞINDAN ALDI Gecenin en ilginç konuğu olarak programa katılan Yenişehirlioğlu, çoraplarını da çıkarmak suretiyle dilediği zaman ellerinden su akıtabiliyor. Yenişehirlioğlu bunu canlı yayında bir kez daha yaparak hem stüdyodaki konukların hem de ekran başındaki izleyicilerin aklını başından aldı.
Güle Güle Sana-Selçuk URAL 04:35
Güle Güle Sana-Selçuk URAL 11 izlenme - 4 ay önce Güle Güle Sana-Selçuk URAL 1974 gülşen bubikoğlu, tarık akan
Ailem 04:41
Ailem 37 izlenme - 2 yıl önce Ailemin Kısa Videosu
Asena Akan - Oyun 04:52
Asena Akan - Oyun 66 izlenme - 2 yıl önce İstanbulun İzleri (2013) - SES GÖRÜNTÜ
Ah Nerede - Mesleğini İfa Etmek 00:43
Ah Nerede - Mesleğini İfa Etmek 28 izlenme - 9 ay önce Babasının zorla nişanladığı Ferit'in otobüsteki kıza yazması fakat Bursa sınırına girmekle nişan yüzüğünü takmak zorunda kalması..
sdd 06:36
sdd 117 izlenme - 6 yıl önce ddd
Metin Korkmaz 03:47
Metin Korkmaz 5 izlenme - 2 ay önce (Helin ) Sen Canımsın Canımsın Damarımda Kanımsın Sensizlik Dünde Kaldı Bu Günüm Yarınımsın
Unutulmayanlar Kolaj - Zeki & Metin 06:23
Unutulmayanlar Kolaj - Zeki & Metin 43 izlenme - 9 ay önce Efenim Unutulmayanlar başlığı altında başlattığım bu seride nacizane sevdiğim ve yıllar yıllar geçsede unutulmaz olacak yeşilçamdan değerli enstantaneleri alkışlarla yaşatmaya karar verdim. Bu minvalde daha önce paylaşılmamış görüntüleri ve sesleri bulmaya gayret edip kendimce editlemeye çalıştım. İlk seride Zeki Alasya ve Metin Akpınar nam-ı değer Zeki & Metin üstadların eski filmlerinden bir kolaj derledim. Çok fazla tarife gerek yok;samimi ve başarılı oyunculukları, mimikleri, şarkıları, mütevazi kişilikleriyle bize şuan bile lezzetli gelen bir çok eser bıraktılar. Buyrun bu keyif alacağınızı ummuduğum videoyu hep birlikte izleyelim. Kusurlar varsa affola.
Okyanusa akan lavlar görüntülendi 01:07
Okyanusa akan lavlar görüntülendi 7 izlenme - 5 ay önce Okyanusa akan lavlar görüntülendi
İstanbul'da Tersine Giden Araçlar 02:12
İstanbul'da Tersine Giden Araçlar 27 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde giderken ilerideki büyük trafiği gören bazı "çakal" sürücüler emniyet şeridinden yolun tersine doğru gidip ilk sapağa girip trafikten kurtulmaya çalışmışlar. Bir süre sonra olay yerine bir polis aracı gelmiş ve bu tersine araç göçünü durdurmuş.
Eriyip Yola Akan Bina 04:03
Eriyip Yola Akan Bina 76 izlenme - 2 yıl önce İngiliz Sanatçı Alex Chinneck Binaların Ön Cephelerini Bir Sanat Eserine Dönüştürüyor. Eserleriyle Kentlerin Mahallelerinde Yaşanan Ekonomik Sıkıntılara Ve Buna Bağlı Olarak Yüzyıllık Binaların Yıpranıp Çürümesine Dikkat Çekmeye Çalışıyor.
geriye akan duvar saati 00:39
geriye akan duvar saati 54 izlenme - 3 yıl önce geriye akan duvar saati
Çeşitli Sanatçılar - Akan Dereler Gibi 02:28
Çeşitli Sanatçılar - Akan Dereler Gibi 42 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Konuşan Karadeniz Konseri 1 Çıkış Tarihi: 27.03.1989 Türk Halk Müziği
akan 004 01:57
akan 004 35 izlenme - 4 yıl önce
Barış Manço ile Dere Tepe Türkiye (Antakya - 1989) 09:17
Barış Manço ile Dere Tepe Türkiye (Antakya - 1989) 15 izlenme - 5 ay önce Barış Manço'nun 7'den 77'ye programının ufak bir bölümü olan ''Dere Tepe Türkiye'' programını izleyeceksiniz. Barış Abi, bu seferki durağı Antakya'da Asi Nehrini ve Hatay Arkeoloji Müzesi'nin mozaik koleksiyonu bölümünü geziyor. 1989 yılının Antakyasını Barış Abi'nin muhteşem üslubu ile izliyoruz.