Hoşgeldiniz!

akaryakıt

Paraf Akaryakıt 00:31
Paraf Akaryakıt 55.128 izlenme - 4 yıl önce paraf akaryakıt
Arabasına Su Sıçrattı Diye Pompacı Genci Tokatladı  03:38
Arabasına Su Sıçrattı Diye Pompacı Genci Tokatladı 352 izlenme - 2 ay önce Adana’da yaşanan bir olay ülkemizde magandalığın hangi boyutlara kadar geldiğini gözler önüne serdi. Gece yarısı akaryakıt almaya gittiği benzin istasyonunda, 7-8 metre uzaklıkta çevreyi hortumla yıkayan gencin, arabasına su sıçrattığını iddia eden maganda, pompacı genci tokatladı.
Kaza Yapan Alkollü Sürücünün Komik Anları 02:29
Kaza Yapan Alkollü Sürücünün Komik Anları 504 izlenme - 1 yıl önce Sakarya'da akaryakıt istasyonuna girmek isteyen alkollü sürücü, direksiyon hakimiyetini kaybetti, yol kenarında ağaca çarptı. Devrilen araçtan burnu bile kanamadan çıkan sürücü, ayakkabılarının derdine düşünce kameralara ilginç görüntüler yansıdı.
Böyle Psikopat Çift Görülmedi  01:40
Böyle Psikopat Çift Görülmedi 103 izlenme - 5 ay önce Polonya'da akaryakıt istasyonunda güvenlik kameralarına takılan çiftin ilişkisi ülkeyi şok etti. Kavga eden çift kadın yakıt parasını öderken önce barışıp sarılıyor sonra adam kadına tekme tokat saldırıyor. Fakat sonra yine barışıyorlar ve adam kadını araca bindirip uğurluyor. Fakat araçla yola çıkan kadın geri dönüyor ve hırsını akaryakıt pompalarına çarparak alıyor ardından gaza basarak kaçıyor. Görüntülerin ortaya çıkmasından sonra kadının akaryakıt istasyonu çalışanının eşi olduğu ortaya çıktı. Görüntüleri izleyenler ise herkesin iyiliği için bu çiftin ayrılması gerektiğini belirttiler.
Balıkesirli Kız Kardeş Akaryakıt İstasyonu İşletiyor 04:38
Balıkesirli Kız Kardeş Akaryakıt İstasyonu İşletiyor 185 izlenme - 8 ay önce Akaryakıt istasyonundan detaylar Tanker kullanan Senay Çankaya detayları Kasada alışveriş yapan ve pompa da akaryakıt dolduran Çankaya detayları Gülay Çankaya ile röportaj. Senay Çankaya ile röportaj - Kız kardeşlerden biri akaryakıt istasyonunda çalışırken diğeri kendi kullandığı tanker ile 115 kilometre uzaklıkta bulunan İzmir'in Aliağa ilçesindeki rafineriden akaryakıt taşıyor Balıkesir'in Gömeç ilçesinde, babalarından devraldıkları akaryakıt istasyonunu 20 yıldır işleten kız kardeşler, kasiyerlik, pompacılık, araç yıkamacılığı ve tanker şoförlüğü dahil hemen her işi kendileri yapıyor.
Kadın Sürücülerin Benzin İstasyonu Maceraları 04:21
Kadın Sürücülerin Benzin İstasyonu Maceraları 348 izlenme - 2 yıl önce Araba kullanma konusunda hala evrimlerini tamamlayamamış kadınlarımızın birbirinden komik akaryakıt istasyonu videoları. Kadın sürücülerin benzin istasyonu ile imtihanı.
Akaryakıt Tank Otomasyonu TLS 450 03:31
Akaryakıt Tank Otomasyonu TLS 450 373 izlenme - 1 yıl önce GVR Uzun vadeli bir iş ortağı olarak üstün istikrar ve güvenilirlik sunuyor. - Veeder-Root sadece tank çözümleri konusunda uzmanlaşmıştır. - Dünyadaki en büyük, en çok referansa sahip, ve en istikrarli tank çözümleri sistem üreticisidir. - Geniş servis ağı, Montaj ve Teknik destek - Dünya genelinde kurulu 250,000 ATG sistem - Türkiye’de 2500 ATG sistemi, 12,500 tankın üstünde kullanım - Amerika, Kanada ve Avrupa’da sorunsuz çalışan1,500 wireless tank sistemi - Kanıtlanmış Kalite & Güvenilir Ürün & Servis - İstasyon ağınız veya kanuni gereksinimler değiştikçe yatırımlarınızı koruyabileceğiniz ürün ve çözüm gamı. http://www.torapetrol.com/urunkategori/tls-450
tank temizliği motorin tankı temizlik 03:01
tank temizliği motorin tankı temizlik 727 izlenme - 5 yıl önce yakıtank petrol 03122451084 "tank temizlik" "motorin tankı temizliği" "akaryakıt tankı temizliği" "mazot tankı temizliği" "yakıtank "
teb bonus burhan altıntop 00:37
teb bonus burhan altıntop 1.425 izlenme - 7 yıl önce teb bonus burhan altıntop 100 yap sunu :)
atv-deniz polisi-akaryakıt kaçakçılığı 02:02
atv-deniz polisi-akaryakıt kaçakçılığı 453 izlenme - 6 yıl önce http//denizpolisi.iem.gov.tr
Rusya'daki Çılgın Benzin Pompacısı 01:31
Rusya'daki Çılgın Benzin Pompacısı 163 izlenme - 2 yıl önce Başlığa görüp küfür etmeyin hemen, gerçekten çok enteresan geldiği için paylaşmak istedim. Müzik dans yer ve zaman tanımıyormuş.
akaryakıt yüklü tanker böyle patladı 01:42
akaryakıt yüklü tanker böyle patladı 506 izlenme - 7 yıl önce bir köprü çıkışında yola devrilen akaryakıt yüklü tanker, kurtarma çalışmaları sırasında büyük bir gürültü ile patladı.
Bayan Şoförün Yakıt Pompası İle İmtihanı 00:57
Bayan Şoförün Yakıt Pompası İle İmtihanı 111 izlenme - 1 yıl önce bayan sürücü yakıt alacak lakin bir türlü depo ile pompayı aynı düzleme getiremiyor. neyse ki sonunda oluyor ama oldukça sancılı bir süreç olduğu kesin.
Türkiye'nin En Kaliteli Petrolü Bulundu 02:22
Türkiye'nin En Kaliteli Petrolü Bulundu 181 izlenme - 3 yıl önce Siirt'in Bayıryüzü Köyü Yakınında Doğu Sadak-1 Kuyusunda Sondaj Çalışması Yapan Özel Bir Ekip, 2 Bin 400 Metrede 40 Gravitenin Üzerinde Petrol Buldu. türkiye'de En Yüksek Gravit Petrolün Siirt'te Bulunduğunu Belirten Ak Parti Siirt Milletvekili Afif Demirkıran, İha Muhabirine Yaptığı Açıklamada, Geçen Yıl Başlatılan Sondaj Çalışmalarında Açılan Bir Kuyuda Günlük 150 Varil Petrol Üretebilecek Bir Rezerve Ulaşıldığını Söyledi. çok İyi Bir Rezerv siirt Bölgesinde Çok Ciddi Bir Petrol Rezervi Bulunduğunu Belirten Demirkıran, "eruh İlçesine Yaklaşık 7 Kilometre Uzaklıkta Bayıryüzü Köyü Yakınlarındaki Dağlık Alanda Güney Yıldızı Adlı Firma, Tpao İle Birlikte Doğu Sadak-1 Kuyusunda 2 Bin 400 Metrede Çok İyi Bir Rezerv Keşfetti. "ortalama Bir Kuyudan Elde Edilen Petrolün 3 Katı" günlük 150 Varil Petrol Üretimi, Tpao'nun Türkiye'de Ortalama Bir Kuyuda Elde Ettiği Petrolün Yaklaşık 3 Katıdır. Aynı Zamanda 40 Gravite İle Türkiye'nin En Kaliteli Petrolüdür. Garzan Formasyonda Yapılan Çalışmalar Zamanla Stabil Duruma Gelmesi İle Daha Fazla Petrol Üretimi Sağlanması Hedefleniyor. Siirt Ve Bölgesinde Çok Ciddi Bir Petrol Rezervi Bulunuyor. Gerek Tpao'nun Gerekse Diğer Özel Firmaların Ülkemizdeki Petrol Sahalarında Yaptığı Aramalarda Bulunan Petrolden Çok Daha Kalitelisi Eruh'ta Bulunması Ülkemiz Adına Memnuniyet Vericidir. "türkiye'nin Ekonomisine Çok Ciddi Katkı Sağlayacak" siirt'te Bulunan Petrol Türkiye'nin Ekonomisine De Ciddi Katkı Sağlayacak. Ülkemiz Yılda 60 Milyar Dolar Petrol Ve Enerji Ham Madde İthal Ediyor. İlimizde Bulunan Buna Benzer Petrol Rezervi Ülkemizin İthal Ettiği Petrolun Miktarını Nispeten Azaltacaktır. Bu Açıdan Siirt Adına Çok Mutluyuz" Dedi. siirt'te Başka Noktalarda Da Petrol Aramalarının Devam Ettiğini Belirten Tpao Bölge Müdürlüğü Yetkilileri, Eruh'ta Sondaj Çalışmalarıyla İlk Kuyuda Petrol Çıktığını Belirterek, Bu Petrolün Analiz Ve Laboratuvar İncelemelerinin Sürdüğünü İfade Etti
Samsun'da Akaryakıt İstasyonunda Cinayet 00:42
Samsun'da Akaryakıt İstasyonunda Cinayet 44 izlenme - 9 ay önce Samsun'un Çarşamba İlçesi'nde Hasan Yazıcı, bir akaryakıt istasyonunda tartıştığı kişi tarafından tabancayla başından vurularak öldürüldü.
Kör Eden Gasp Vahşeti 00:50
Kör Eden Gasp Vahşeti 22 izlenme - 4 ay önce Pompalı tüfekle akaryakıt istasyonunu bastılar, kapıyı açmayan görevlilere kurşun yağdırdılar. Açılan ateş bir görevliyi kör etti. Edinilen bilgiye göre, 4 Haziran Cumartesi günü sabaha karşı Yüreğir ilçesi Yenidoğan Mahallesi’nde meydana gelen olayda, taksi ile gelen kişiler bir akaryakıt istasyonunun marketini gasp etmek istedi.
amasyada kacak akaryakıt operasyonu 00:49
amasyada kacak akaryakıt operasyonu 195 izlenme - 5 yıl önce amasyada kacak akaryakıt operasyonu
akaryakıt yangını 00:28
akaryakıt yangını 261 izlenme - 6 yıl önce ifex sırt ünitesi ile akaryakıt yangınlarına köpük uygulaması yapılabilmektedir. şok atışların yarattığı mikro zerrecikler akaryakıtın üzerinde ince bir flim tabakası yaratarak alevlerin oksijenle temasını kesmekte ve yangın kısa sürede söndürülebilmektedir.
Türkiye'nin En Büyük Bayrağı 01:51
Türkiye'nin En Büyük Bayrağı 30 izlenme - 5 ay önce 120 metre direk boyu, 2000 metrekare Bayrak, Türkiye'nin en büyük, Dünyanın 3. en büyük dalgalanan gönder bayrağı. Samsun Kavak Mola Akaryakıt İstasyonu.
S Oil 00:25
S Oil 289 izlenme - 6 yıl önce bizim yolumuz dostluğa çıkar.
Akaryakıt İstasyonunda Garip Olay 01:00
Akaryakıt İstasyonunda Garip Olay 42 izlenme - 2 yıl önce Bir akaryakıt istasyonunda otomobile benzin dolduran bir şahsın, çakmağı çakmasıyla birlikte çıkan küçük çaplı yangın ve sonrasında
Otomatik Araç Yıkama makinesi Washtec SoftCare 2 Pro 06:53
Otomatik Araç Yıkama makinesi Washtec SoftCare 2 Pro 84 izlenme - 1 yıl önce Washtec otomatik fırçalı yıkama makinalarının en hızlısıdır. Dünyadaki en iyi fırçalı oto yıkama makinası olup aynı zamanda 2,5 dakikanın altında araç yıkamaktadır. En hızlı otomatik oto araç yıkama konusunda en başarılı modeldir. Konstrüksiyon ve işçilik bakımından birinci sınıf Donanım opsiyonlarına sahip geniş yelpaze Seçenek olarak dört tasarım varyasyonu Modern, düşük bakım gerektiren teknoloji, en ince detaya kadar düşünülmüş Üstün yıkama ve kurutma sonuçları, damlamalara karşı korumalı, kurumuş arabanın üzerine sonradan su damlamaz Aracı takip eden, fırçaya monteli püskürtme sistemi sayesinde su ve kimyasal tasarrufu ACS kimyasala sistemi ile mükemmel dozajlama ve üstün kimyasal tasarrufu 360 derece dönebilen kurutma portalı ile tüm detaylarda mükemmel kurutma Kurutma portalına monteli basınçlı yıkama sayesinde benzersiz ön yıkama Hareketli turbo yan yıkama nozulları ile mükemmel yan basınçlı yıkama 16 farklı yıkama programı seçeneği Kayar yazılı LED banner ile müşteriye hitap edebilme http://www.torapetrol.com/urunkategori/softcare2-pro
Taklalar Atarak İstasyona Daldı 00:44
Taklalar Atarak İstasyona Daldı 71 izlenme - 2 yıl önce Akaryakıt istasyonuna daldı, taklalar atarak minibüse çarptı.Zimbabwe’nin Harare şehrinde kontrolden çıkan bir otomobil, benzin istasyonunda dehşet saçtı. Taklalar atan araç, istasyondaki minibüse çarptı.
ZVA Akaryakıt Tabancası tüm akaryakıt Pompa ve Dispenser için ekonomik kaliteli çözümler sunar 03:44
ZVA Akaryakıt Tabancası tüm akaryakıt Pompa ve Dispenser için ekonomik kaliteli çözümler sunar 76 izlenme - 1 yıl önce ZVA Akaryakıt tabancası ile akaryakıt pompalarınız uzun ömürlü olur. Pompa ve Dispenser Tabancaları, Adblue Tabancaları, Buhar Geri Dönüşüm (Vapour Recovery) Tabancaları, Tanker Tabancaları, Uçak - Helikopter Dolum Tabancaları, LPG ve CNG Tabancaları ve aksesuarları ATEX sertifikalıdır. Elaflex markası ve ZVA markasının Türkiye distribütörü olan Tora Petrol akaryakıt, lpg ve CNG için çözümler sunmaktadır. http://www.torapetrol.com/urunkategori/tabancalar
S Oil 00:25
S Oil 171 izlenme - 6 yıl önce bizim yolumuz dostluğa çıkar
Araçlarda Yakıt Tasarrufu Sağlamak İçi İp Uçları 03:02
Araçlarda Yakıt Tasarrufu Sağlamak İçi İp Uçları 62 izlenme - 2 yıl önce Otomobillerde nasıl yakıt tasarrufu sağlanır konusunda ipuçları Örneğin lastik seçiminde daha dikkatli olunması yakıt tüketimini azaltabilir.
 AKARYAKIT 02:30
AKARYAKIT 51 izlenme - 4 yıl önce AKARYAKIT
Adana'da Akaryakıt İstasyonunu Basıp Market Görevlisini Kör Ettiler 01:08
Adana'da Akaryakıt İstasyonunu Basıp Market Görevlisini Kör Ettiler 13 izlenme - 4 ay önce Adana'da akaryakıt istasyonunu basan soyguncular, kendilerini engellemek isteyen market görevlisini pompalı tüfekle vurarak kör etti. 2 saldırgan mahkemece tutuklandı.
Teb Total Card 00:34
Teb Total Card 211 izlenme - 6 yıl önce akaryakıta anında indirim yapan ilk kredi kartı teb total card. kamera arkası görüntüleri çok yakında!
ZVA Akaryakıt Pompa ve Dispenser Tabancaları 00:45
ZVA Akaryakıt Pompa ve Dispenser Tabancaları 59 izlenme - 1 yıl önce ZVA Akaryakıt Pompa ve Dispenser Tabancaları, Adblue Tabancaları, Buhar Geri Dönüşüm (Vapour Recovery) Tabancaları, Tanker Tabancaları, Uçak - Helikopter Dolum Tabancaları, LPG ve CNG Tabancaları ve aksesuarları ATEX sertifikalıdır. Elaflex markası ve ZVA markasının Türkiye distribütörü olan Tora Petrol akaryakıt, lpg ve CNG için çözümler sunmaktadır. http://www.torapetrol.com/urunkategori/tabancalar