Hoşgeldiniz!

akbil

Ayda 5 Bin TL Kazanan Akbil Fırsatçıları 02:14
Ayda 5 Bin TL Kazanan Akbil Fırsatçıları 5.839 izlenme - 4 ay önce Son zamanlarda İstanbul'da otobüs ve metrobüs duraklarında akbil basan fırsatçılar ortaya çıktı..Hemen hemen her gün karşılaştığımız o fırsatçıların kazancıysa dudak uçuklatıyor...Öyleki kiminin aylık kazancı 5 bin lirayı buluyor.
Otobüste Akbil Kavgası 02:36
Otobüste Akbil Kavgası 18.176 izlenme - 2 yıl önce Önce araya giren otobüs şoförü, ardından tüm yolcular kavgaya karıştı. Kimin kime vurduğu belli olmayan kavga anı ise güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Olay, Üsküdar’da Özel Halk Otobüsünde meydana geldi. İddiaya göre, otobüse binen bir vatandaş akbilinin bittiğini belirterek yolculardan yardım istedi. Bunun üzerine yolculardan biri akbilini uzatarak vatandaşa verdi. Akbilini geri alan vatandaş akbilsiz diğer vatandaşın verdiği tüm para karşısında adeta çılgına döndü. Kısa süreli tartışan ve ardından birbirlerine tekme tokat girişen iki yolcuyu ayırmak kolay olmadı. Kavgaya ilk müdahaleyi araç sürücüsü yaptı. Ancak bir süre sonra kavgaya araçtaki diğer yolcular da karıştı. Yaşlı bir kadın da kavgaya karışınca kimin kime vurduğu belli olmayan kavgada hem taraflar hem de yolcular dakikalarca birbirlerine vurdu. Kavganın sonunda bu kez taraflar otobüs şoförünün üzerine yürüdü. Arada kalan sürücü tekme tokat dayak yerken, çareyi aracında taşıdığı sopaya sarılmakta buldu. Sopayı kaptığı gibi kendisine saldıranları savuşturan sürücü daha sonra yolcuları tahliye etti. Bu anlar ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Yaşanan kavga karakolda son bulurken, ortaya trajikomik görüntüler çıktı. Birbirinden şikayetçi olan yolcular ise soluğu polis merkezinde aldı.
Babanın Otobüsü mü? Diyerek Akbil Basmamak! 02:50
Babanın Otobüsü mü? Diyerek Akbil Basmamak! 9.003 izlenme - 2 yıl önce Dayı diyor ki "babanın arabası mı?". Bu ülke neden bu kadar ahlaksızlaştı!? Yani sen o arabaya bedava binip insanların hakkını ye, sonra da kafandaki takkeyle git namaz kıl..Sonra da neymiş, ateistler cennet göremeyecek ama inananlar görecek desin din hokkabazlarınız.... Haber detayı; İstanbul'da 132s Kartal-Yenidoğan hattında görevli otobüs şoförü, bir dede ile torunu için akbil basmaması nedeniyle tartıştı. Yaşı gereği ücretsiz otobüse binebilen dedenin, 6 yaşından büyük torunu için akbil basmasını isteyen otobüs şoförü “o daha küçük” yanıtını aldı. Otobüs şoförünün “bu çocuk 6 yaşından büyük” demesi üzerine tartışma çıktı. Dedeye sinirlenen otobüs şoförü otobüsü durdurdu ve polisi aradı.
Boş Akbille Gişeden Nasıl Geçilir ? 00:25
Boş Akbille Gişeden Nasıl Geçilir ? 17.668 izlenme - 5 yıl önce Boş Akbille Gişeden Nasıl Geçilir ?
Halk Otobüsünde 1 Mayıs Gerginliği   01:55
Halk Otobüsünde 1 Mayıs Gerginliği 4.437 izlenme - 11 ay önce 1 Mayıs nedeniyle otobüse akbil basmadan binen grup ile şöför arasında gerginlik yaşanıyor.
İETT Otobüsü Hastası Adam 04:25
İETT Otobüsü Hastası Adam 4.467 izlenme - 1 yıl önce 38 yaşındaki Ümit Öztürk'ün en büyük hobisi İETT otobüsleri... Küçüklüğünden beri bu ulaşım araçlarına meraklı olan Öztürk, vakit buldukça onlarla seyahat ediyor, fotoğraflarını çekiyor, otobüslere dair her şeyi biriktiriyor. Daha neler mi yapıyor? İşte cevabı...
Akbil Denetimi Yapan Karga 00:57
Akbil Denetimi Yapan Karga 205 izlenme - 3 hafta önce Turnikeden geçenlerin akbilini kontrol eden karganın görenleri şaşkına uğratan görüntülerini izliyoruz efendim.
Öğrenci Kartıyla Otobüse Binen Kadın ve İnatçı Şoför 00:56
Öğrenci Kartıyla Otobüse Binen Kadın ve İnatçı Şoför 13.973 izlenme - 3 yıl önce Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde G.Ö adlı şoför S.B adlı kadının öğrenci kartını elinden alıyor kadın ben savcıyım kocam da hakim dese de kadının sonradan öğretmen olduğu ortaya çıkmış
akbille beleş geçiş!!! 00:38
akbille beleş geçiş!!! 11.035 izlenme - 9 yıl önce akbille beleş geçiş!!! süper numara!!! akbil team - akbilmania.blogspot.com
Hayrettin Boş Akbil Şakası 04:28
Hayrettin Boş Akbil Şakası 3.544 izlenme - 4 yıl önce Hayrettin Boş Akbil Şakası
Otobüs Kartına Yanlışlıkla 436 Bin Lira Yüklenen Genç 04:02
Otobüs Kartına Yanlışlıkla 436 Bin Lira Yüklenen Genç 2.293 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki güzel ülkemde bir gariplik daha yaşanmasın. Genç öğrencimiz Koray (17) otobüse binip akbil bastığı sırada kartına yanlışlıkla birisi tarafından 436 bin lira yüklendiğini görür. Çocukta harbiden şans varmış ama bu şans biraz genç arkadaşıma kıçıyla gülmüş gibi, e o 430 bin lira gele gele otobüs kartıyla mı gelir be!
Otobüste Cıngar Çıkaran Teyze (Bedava Akbil İçerir) 01:11
Otobüste Cıngar Çıkaran Teyze (Bedava Akbil İçerir) 3.317 izlenme - 3 yıl önce Olayı tam bende anlamadım ama teyzemiz otobüse binerken büyük ihtimalle ücretsiz akbillerden basıyor. Otobüs şoförüde nihayetinde kadından kimlik isteyince yaygara çıkıyor.
Kaptan Atilla Atasever - Telekız Macerası 02:50
Kaptan Atilla Atasever - Telekız Macerası 3.041 izlenme - 3 yıl önce Atilla Kaptan, rutin İstanbul turunu tamamlamış, sakin sakin evine dönmektedir. Durakta Ümraniye otobüsünü beklerken, bir kız yanına gelip telefonunu kullanmak ister. Atilla Abi centilmenlik gereği telefonu verir. Fakat kız kimi aramıştır? Acaba kız, telefona kendi numarasını mı bırakmıştır? Yoksa kız telekız mıdır? Kızı arasam mı ki? Ama ya telekız değilse? Gördüğünüz gibi Atilla Abimizin yardımınıza ihtiyacı var. Şimdi siz söyleyin, arasın mı, aramasın mı? Ne yapsın Atilla Abi? (Abimiz macerasını anlatırken, geri vokalde yine Maviş ona eşlik ediyor.)
Hayrettin Otobüs Akbil Şakasi 3 Melodili 04:48
Hayrettin Otobüs Akbil Şakasi 3 Melodili 2.578 izlenme - 6 yıl önce
Boş Akbil İle Otobüse Nasıl Binilir ? 02:56
Boş Akbil İle Otobüse Nasıl Binilir ? 1.964 izlenme - 4 yıl önce Boş Akbil İle Otobüse Nasıl Binilir ?
Dolmuşta Akbil Basma Makinası Konuşursa 02:40
Dolmuşta Akbil Basma Makinası Konuşursa 805 izlenme - 2 yıl önce Dolmuşta Akbil Basma Makinası Konuşursa
Otobüs Simülasyonu Yapmak 05:25
Otobüs Simülasyonu Yapmak 1.159 izlenme - 3 yıl önce Biliyorum vidyo süresi gereksiz uzun ama çüş diyeceğimiz şey bu değil. Evde otobüs simülasyonu yapmak ayrı bir kafa ve ben o kafadan istiyorum.Saygılar ve iyi seyirler
Stand Up - Akbil Sesi - Cem İşçiler 02:04
Stand Up - Akbil Sesi - Cem İşçiler 1.264 izlenme - 3 yıl önce Hep insan kendi yaşadıklarını anlatır da stand up'ında, bazen bakıyorum da arkadaş artık nasıl fakirsem her anlattığımın ucu parasızlığa gidiyo. Zengin olucam diye ödüm patlıyo, Allah göstermesin bi olsam anlatacak bir şey kalmayacak. Bu videoda da arkadaşlar bir türlü kurtulamadığim akbil illetinden bir kesit paylaşıyorum sizlerle, umarım hoşlanırsınız. Teşekkürler
Bilal Akbil Bassana - Kolektif Öğrenciler 01:59
Bilal Akbil Bassana - Kolektif Öğrenciler 832 izlenme - 3 yıl önce Zincirlikuyu Metrobüs durağında Kolektif Öğrenciler, Bilal Erdoğan için "Akbilim Boş Bilal, Akbil Bassana" tezahüratları ile yapılan yolsuzluğa karşı tepkilerini dile getirmişler. Ufak bir ayrıntıyı vermek istiyorum: 01:33 deki abimizin bakışları dikkatlerden kaçmıyor. AKP'li herhalde, AKP.. Hırsız olan..
Otobüste Tek Başına Doğuran Kadın 02:36
Otobüste Tek Başına Doğuran Kadın 714 izlenme - 3 yıl önce Çin’de 39 yaşındaki kadın hastaneye yetişemeyince otobüste doğum yapmak zorunda kalmış. Çevredekilerin ilgisiz bakışları tam bir insanlık suçu, izleyelim efendim.
Özgecan Aslan Cinayetini Otobüse Kart Basmayarak Protesto Etmek 02:51
Özgecan Aslan Cinayetini Otobüse Kart Basmayarak Protesto Etmek 455 izlenme - 3 yıl önce Ozgecani bahane edip kamu düzenini bozan ve toplu taşıma aracını gaspetmek bu konuda ne kadar ciddiyetsiz ve samimiyetsiz oldugunuzun olayın ne kadar siyasallastiginin apacik bir göstergesidir. İşlemiş olduğunuz eylem suçtur. ulan sanki bu adam tüm kötülüklerin kaynağıymış gibi birde protesto ediyorlar.adam normal şartlar altında para verip binmeye çalışan kişiyi kolundan tutup atar fakat arkadaşlar kadın ya BIRAKĞĞK ELLEME BENİ PİS HAYVAN kafasındalar e adamda şimdi vursa mahkemeye kadar gidecek olay.
Hayrettin - Boş Akbil Gizli Kamera Şakası 02:56
Hayrettin - Boş Akbil Gizli Kamera Şakası 1.595 izlenme - 5 yıl önce Hayrettin - Boş Akbil Gizli Kamera Şakası
Hayrettin- Boş Akbil 3 04:28
Hayrettin- Boş Akbil 3 548 izlenme - 4 yıl önce
Senin Paran Burda Geçmez  -  Halk Otobüsü Şakası 02:40
Senin Paran Burda Geçmez - Halk Otobüsü Şakası 709 izlenme - 3 yıl önce Komikmiş valla güldüm. Akbil basılan yere başka biri seslendirmiş canlı olarak, ortaya komik şeyler çıkmış izleyelim efem.
Taksim - Kabataş Füniküler Line 02:30
Taksim - Kabataş Füniküler Line 519 izlenme - 3 yıl önce Birkaç müziksever Taksim - Kabataş Füniküler Line anonsu ve bilumum akbil sesleriyle kendi çaplarında başarılı bir iş çıkarmışlar.
Maaş Prim SSK - Gladyatör Olmak 01:38
Maaş Prim SSK - Gladyatör Olmak 562 izlenme - 3 yıl önce Spartacus dizisinin ülkemize getirdiklerini izleyeceksiniz. Animasyon amacıyla gladyatör aranmaktadır, yalnız merak edilen şey sevişme sahneleri için de bayan arayacaklar mı?
Çakma İETT Yeni Otobüs Reklamı 01:28
Çakma İETT Yeni Otobüs Reklamı 638 izlenme - 3 yıl önce Aşağıdaki ecnebi versiyonundan uyarlanarak hazırlanan çalışmayı izliyoruz. http://www.youtube.com/watch?v=acq5CGbUgfs İlgili Görseller; //i46.tinypic.com/allwzs.jpg //i45.tinypic.com/4vprgj.jpg //i45.tinypic.com/2zrgle0.jpg //i50.tinypic.com/34evj90.jpg //i47.tinypic.com/211nfvm.jpg
Boş Akbille Gişeden Nasıl Geçilir? 00:25
Boş Akbille Gişeden Nasıl Geçilir? 723 izlenme - 3 yıl önce Hep gavurlarda olacak değil ya bu tarz şehir efsaneleri, buyurun bizden de bir şehir efsanesi, boş akbille geçiş yapmak bakalım gerçek mi değil mi denemeler hemen başlasın.
Taksim Metrosunda Güvenlik Görevlisi Şiddeti 03:25
Taksim Metrosunda Güvenlik Görevlisi Şiddeti 571 izlenme - 3 yıl önce 20 yaşındaki metro yolcusu Aykut Kelek, tartıştığı güvenlik görevlisinin metal dedektörünü başına vurmasıyla yaralandı. 27 aralık günü akplilere bedavaydı bu metrolar, ne haldeyiz bakın hale bakın ... Bu arada ücretsiz ulaşım haktır! Satılamaz!
Boş Akbil 04:28
Boş Akbil 452 izlenme - 4 yıl önce Hayrettin Boş Akbil Şakasına Devam Ediyor