Hoşgeldiniz!

akciğer

Sigara İçmenin Zararları 05:07
Sigara İçmenin Zararları 53.667 izlenme - 6 yıl önce Sigara İçmenin Zararları
Koah İçin Risk Faktörleri Nelerdir? 01:39
Koah İçin Risk Faktörleri Nelerdir? 31.382 izlenme - 2 yıl önce Sizde KOAH için risk altında olabilirsiniz! Koah için risk faktörleri nelerdir öğrenmek istedik ve Ataşehir Memorial Hastanesi’nden İlkay Keskinel’e sorduk, bu videomuzu kaçırmayın. http://www.migrostv.com/koah-icin-risk-faktorleri-nelerdir/ Sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri MigrosTV'de; http://migrostv.migros.com.tr/
akciğer ameliyatı 01:20
akciğer ameliyatı 30.437 izlenme - 8 yıl önce sigara içenler! bir kere daha düşünün!
Sigara İçenin Akciğeri İle İçmeyenin Akciğeri 00:06
Sigara İçenin Akciğeri İle İçmeyenin Akciğeri 9.732 izlenme - 3 yıl önce Sigara İçenin Akciğeri İle İçmeyenin Akciğerini Uzmanlar Bu Şekilde Görüntüledi.
Sigaranın Zararları 07:12
Sigaranın Zararları 11.394 izlenme - 7 yıl önce sigaranın zararları insana neler yaptığı, tiryakilerin sonu
Sigara Pişmanlıktır! 01:51
Sigara Pişmanlıktır! 6.322 izlenme - 4 yıl önce Alo 171
Sigara Nasıl Öldürüyor? 09:00
Sigara Nasıl Öldürüyor? 13.865 izlenme - 8 yıl önce Sigara içenlere hastanede neler yapıyorlar? Meğer sigara neymiş.... Kulaklarınıza inanamayacaksınız... YEDİKULE GÖĞÜS HASTALIKLARI HASTANESİNDE SİGARAYI BIRAKMA POLİKLİNİĞİ VARDIR. MÜRACAAT EDİNİZ.
Kalp Nasıl Çalışır 01:22
Kalp Nasıl Çalışır 6.288 izlenme - 6 yıl önce kalbin yapısı ve çalışma şekli
Tek Bir Sigaranın Zararı Deney! 01:31
Tek Bir Sigaranın Zararı Deney! 4.578 izlenme - 6 yıl önce Tek Bir Sigaranın Zararı Deney!
Sigara İçen Kişinin ve İçmeyen Kişinin Akciğeri 00:06
Sigara İçen Kişinin ve İçmeyen Kişinin Akciğeri 1.928 izlenme - 3 yıl önce Sigara İçen Kişinin ve İçmeyen Kişinin Akciğeri
Sigara ile Akciğer Deneyi 04:44
Sigara ile Akciğer Deneyi 1.522 izlenme - 2 yıl önce Yapılan deneyde sigaranın akciğerlere ne kadar ciddi bir zarar verdiği gözlemlenmiş. Belki bu konu ile ilgili videolar çok fazla karşımıza çıkıyor (Sigara paketleri üzerindeki resimler ya da kamu spotları falan filan). Fakat babamı hatta eniştemi de sigara yüzünden kaybetmiş biri olarak ben de bu konuda bu video ile sesimi duyurmak istedim. İçmeyin içirtmeyin şu zıkkımı.
Akciğer Kanseri Aşısı Bulundu! 01:54
Akciğer Kanseri Aşısı Bulundu! 1.633 izlenme - 3 yıl önce Akciğer Kanseri Aşısı Bulundu! | 24 Ocak 2014
Serdar Kılıç Yemeği Beğenmezse (Kamera Arkası) 01:07
Serdar Kılıç Yemeği Beğenmezse (Kamera Arkası) 1.141 izlenme - 1 yıl önce Serdar bey orta asya usulü sütlü akciğer haşlama yiyor. Ancak beğenmediğinden olsa gerek değişik hallere giriyor. İşte Serdar Kılıç'ın çekimlerinden eğlenceli bir an.
Mehmet Öz'den Doğru Nefes Alma Teknikleri 02:34
Mehmet Öz'den Doğru Nefes Alma Teknikleri 2.064 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Öz'den Doğru Nefes Alma Teknikleri
Sigara Ve Patoloji 04:25
Sigara Ve Patoloji 1.927 izlenme - 4 yıl önce Sigara ve Patoloji
Sigara İçenin İle İçmeyenin Akciğeri 00:06
Sigara İçenin İle İçmeyenin Akciğeri 1.564 izlenme - 3 yıl önce Sigara İçenin İle İçmeyenin Akciğeri
Akciğerleri 3 Günde Temizleyen Yöntem 01:55
Akciğerleri 3 Günde Temizleyen Yöntem 147 izlenme - 2 ay önce Sigara, çevre kirliliği, spor yapmamak ve daha pek çok şey ciğerlerimizi olumsuz etkiliyor. İşte akciğerleri 3 günde temizleyen yöntem!
Sigarayı Bırakmanın En Kolay Yolu 02:56
Sigarayı Bırakmanın En Kolay Yolu 2.400 izlenme - 6 yıl önce sigarayı bırakmanın en kolay yolu [mutlaka izle]mutlaka izle sende bırakacaksın
Susuz 4 Yıl Yaşayabilen Akciğer Balığı 02:34
Susuz 4 Yıl Yaşayabilen Akciğer Balığı 789 izlenme - 1 yıl önce Balığımız suyu bitince kendini toprağa gömüyor ve uyku moduna geçiyor. Tekrar suyu hissettiğinde ise kendini dışarı salıyormuş. Susuz uzun süre yaşıyormuş. http://tr.wikipedia.org/wiki/AkciÄŸerli_balıklar
Akciğer Kanseri 04:57
Akciğer Kanseri 813 izlenme - 3 yıl önce Doç.Dr. Erkan Dikmen Akciğer Kanserini anlatıyor.
akciğerli balıklar - balıkdostları 03:01
akciğerli balıklar - balıkdostları 1.741 izlenme - 6 yıl önce kciğerli balıklar dipnoi sarcopterygii sınıfından solungaç solunumu yapmakla beraber ihtiyaç duyulduğunda hava solunumu da yapabilen tatlı sularda yaşayan ilgi çekici balıklar altsınıfı.vücutları uzunca yapılı ve yuvarlakçadır. sırt ve anal yüzgeçleri bulunmaz. göğüs ve karın yüzgeçleri zeminde sürünmeye yarayacak biçimdedir. bazılarının vücudu büyük yuvarlak pullarla örtülüdür.
Sigara Ve Koah 02:37
Sigara Ve Koah 917 izlenme - 4 yıl önce Sigara Ve Koah
Akciğerde Sıvı Toplanması (Pulmoner Ödem) Nasıl Tedavi Edilir? 00:42
Akciğerde Sıvı Toplanması (Pulmoner Ödem) Nasıl Tedavi Edilir? 381 izlenme - 1 yıl önce Akciğerde sıvı toplanması nasıl tedavi edilir? Tedavi süreci nasıl gelişir? Akciğerde sıvı toplanması tedavi edilmezse nelere sebep olabilir? Tedavi sonrası nelere dikkat etmek gerekir?
Sigara İçen ve İçmeyen İnsan Akciğerleri 02:17
Sigara İçen ve İçmeyen İnsan Akciğerleri 607 izlenme - 2 yıl önce Aslında çok fazla yorum yapmaya gerek, be hey Sülo daha ne diye içersin gözün sevem, gel bak yarın pişman olmadan şimdiden nefsine hakim ol ve bırahh.
Sigara İçenler Lütfen İzleyin 05:21
Sigara İçenler Lütfen İzleyin 1.515 izlenme - 6 yıl önce sigara içenler lütfen izleyin
Sigaranın Zararları 03:24
Sigaranın Zararları 1.387 izlenme - 6 yıl önce artık siyah dumanın ciğerlerimizi pasif olarak da günden güne eritmesine izin vermemeliyiz.paylaşpaylaştır.destek ol
Lenf Nodu Ameliyatı 05:41
Lenf Nodu Ameliyatı 217 izlenme - 9 ay önce Prof Dr Alper Toker Bilgilendirme Merkezi whatsapp 905325444378 ------------------------------------------- . Akciğer kanserinin tüm risk faktörlerini, türlerini ve belirtilerini öğrenmek için videolarımızı mutlaka izleyin. Akciğer kanseri nerede başlar? Kanserli akciğerler hangi görevlerini yerini getiremez? Akciğer kanserine sık mı rastlanıyor? Küçük hücreli akciğer kanseri nedir? Küçük hücreli-dışı kanser ile farkları nelerdir? Belirti ve tedavi yöntemleri açısından farkları var mı? Yumuşak doku olduğu için akciğer kanserleri daha hızlı mı yayılır? Ölüm oranları diğer kanser türlerine göre daha mı fazla? Hangi hastalıkların belirtileriyle karıştırılabilir? Hastalığın hangi evresinde belirtilere rastlanır? Ne tür akciğer sorunlarında şüphelenmek gerekir? Evreler neye göre belirlenir? Evrelere göre hastalık nereye ilerlemiş sayılır? Hangi evrede olduğu nasıl tespit edilir? Etiketler: akciğer kanseri belirtileri, ben akciğer kanseri miyim, akciğer kanser tedavisi, küçük hücreli dışı akciğer kanseri Etiketler: #akciğerkanseribelirtileri, #benakciğerkanserimiyim, akciğer kanser tedavisi, küçük hücreli dışı akciğer kanseri, akciğer kanseri ameliyatı izle , #akcigerkanseri #akciğerkanseri
Sokak Röportajları - Organlarınızı Bağışlamayı Düşünüyor musunuz? 02:43
Sokak Röportajları - Organlarınızı Bağışlamayı Düşünüyor musunuz? 549 izlenme - 2 yıl önce Halkımızın organ bağışı hakkında ne düşündüklerini sormuş sokak röportajları ekibi.
İnsan Vücudu Kaç Para Eder ? 02:46
İnsan Vücudu Kaç Para Eder ? 716 izlenme - 1 yıl önce İnsan vücudu kaç para eder yada insan vücudunun değeri nedir ? sizin için hesapladım.iyi seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap Canlı Yayın https://www.younow.com/sahtearap SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Insan Vucudu Kac Para Eder ? Etiyle, butuyla kemiğiyle insan ne kadar eder? "Bir kimyagerin araştırmalarına göre insanın vücudunda 7 kalıp sabun yapacak kadar yağ, orta boyda çivi yapacak kadar demir, ancak bir kahve fincanı dolduracak kadar şeker, bir tavuk kümesini boyayacak kadar kireç, 2000 kibrit yakacak kadar fosfor, ufak bir topun atımına yetecek barut için potasyum bulunmaktadır." Durumun böyle olması insan vücudunu basit gibi gösterse de bizâtihi mükemmelliğini gösterir. Öyle ki, teknoloji dünyasından haberler veren "Wired Magazine" adlı bir derginin araştırmasına göre insan vücudundaki sıvılar, dokular ve mikrop öldürmeye yarayan antikorlar büyük para ediyor. Ancak bunları satmak mümkün değil, zira bu vücut parçaları olmadan insanlar yaşayamıyor. Araştırmaya göre, en hayati organların parasal açıdan en pahalı organlar olmadığı gerçeğini de ortaya koymuş. Örneğin insan vücudunun en pahalı unsuru kemik iliği ve kemik iliğinin gramı 23 bin, kilosu ise 23 milyon dolar değerindeymiş. Her hücrede bulunan DNA'lar ise gramı 1.3 milyon dolardan işlem görüyor. Vücuttan alınabildiği takdirde antikorlar da 7.3 milyon dolar ediyor. Buna karşılık bir akciğer 116 bin 400, böbrek 91 bin 400, kalp ise 57 bin dolara alınabiliyor. İşin komik tarafı ise dergi tarafından parasal açıdan yapılan değerlendirme, insan vücudundaki her bir parçanın satılabilecek durumda çıkarılması esasına dayanıyormuş. Dergi, organ ve vücut parçalarının fiyatlarının ABD'de geçerli olan fiyatlar esas alınarak hesaplandığını, üçüncü dünya ülkelerinde uygulanan karaborsa fiyatların göz önüne alınmadığını kaydediyor. Kısaca söylemek gerekirse insan vücudu 3-5 kalıp sabun, bir kaç gram şeker, demir, fosfor ve baruttan müteşekkil olsa da kullanılabilir parçalarının ayrı ayrı satılması halinde toplam değeri 45 milyon doları bulan bir varlık. Birisine "beş para etmez" demeden önce bir kez daha düşünmemiz gerekecek sanırım.
Küba'nın Akciğer Kanseri Aşısını Bulması 03:02
Küba'nın Akciğer Kanseri Aşısını Bulması 529 izlenme - 2 yıl önce Evet bildiğimiz kominik Küba akciğer kanserinin tedavisi için yüksek faydalı bir aşı geliştirmiş.