Hoşgeldiniz!

akif beki

Akif Beki Ve Aslı Aydıntaşbaş Fena Kapıştı 04:56
Akif Beki Ve Aslı Aydıntaşbaş Fena Kapıştı 521 izlenme - 5 yıl önce Akif Beki Ve Aslı Aydıntaşbaş Fena Kapıştı
Programda İnatlaşıp Kapanış Yapmamak 01:30
Programda İnatlaşıp Kapanış Yapmamak 322 izlenme - 3 yıl önce Site Sakinleri videomuzda birlikte program yapan akif beki ve aslı aydıntaşbaş bir söz kesme mevzusu yüzünden inatlaşıp programı kapatmıyorlar ve reji duruma mudahale ediyor...
14 Kasım 2014 Cuma / Efkan Ala 01:26:57
14 Kasım 2014 Cuma / Efkan Ala 252 izlenme - 3 yıl önce Baştan Sona'da İçişleri Bakanı Efkan Ala konuştu. Polisin "vur yetkisi" genişliyor mu? Polis devleti eleştirilerine ne diyor? Emniyet'te paralel yapı operasyonları sürecek mi? Çözüm süreci ve kamu düzeni dengesi sağlanabildi mi? Akif Beki sordu; İçişleri Bakanı Efkan Ala yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Cem Küçük'ten Akif Beki'ye: Yalaka Video (Dinamit 4 Mart Cuma) 04:31
Cem Küçük'ten Akif Beki'ye: Yalaka Video (Dinamit 4 Mart Cuma) 101 izlenme - 2 yıl önce Star Gazetesi'nden ayrılarak Karar Gazetesi'ni çıkarmaya hazırlanan Mustafa Karaalioğlu, Yusuf Ziya Cömert ve Mehmet Ocaktan bir restoranda Hürriyet yazarı Akif Beki ile birlikte görüntülendi.
Akif Beki Ağzımdan Çıkanı Bırak Ben Biliyim! 02:09
Akif Beki Ağzımdan Çıkanı Bırak Ben Biliyim! 154 izlenme - 5 yıl önce CNNTürk'te yayınlanan Medya Mahallesi programının sunucuları Ayşenur Arslan ve Akif Beki arasında tartışma çıktı..
Nazlı Ilıcak'dan Bir Skandal Söz Daha! 01:20
Nazlı Ilıcak'dan Bir Skandal Söz Daha! 162 izlenme - 5 yıl önce Nazlı Ilıcak yine skandal sözlere imza attı. 28 Şubat süreciyle ilgili konuşan Nazlı Ilıcak, Gölcük Donanma Komutanlığı'nda yapılan operasyonlar ve aramalarda ele geçirildiği iddia edilen belgelere dikkat çekerken, "Gerçi bunu söyleyen hapislerde süründü ama, deprem bile Gölcük'ü çarptı" dedi.
Akif Beki İle Aslı Aydıntaşbaş Birbirine Girdi 01:42
Akif Beki İle Aslı Aydıntaşbaş Birbirine Girdi 143 izlenme - 5 yıl önce Akif Beki ve Aslı Aydıntaşbaş fena kapıştı CnnTürk ekranlarında Karşı Gündem programında sinirler iyice gerildi. Canlı yayında beklenen kavga Beni aşağılayamazsın buna papuç bırakmam. Kadın gazetecilere yandaş medyada sürekli bir aşağılama çabası var
Akif Beki El Cezire Röportajı (Türkçe Altyazılı) 12:17
Akif Beki El Cezire Röportajı (Türkçe Altyazılı) 93 izlenme - 3 yıl önce Başbakanın eski basın danışmanı Akif Beki'nin 9 Mart 2014 tarihinde El Cezire kanalında Listening Post programında Richard Gizbert'a verdiği röportaj. Habertürk, Ntv, Atv, Cnn Türk ekranlarında izlediğimiz şeyler ile gerçek haberciliğin arasında nasıl farklar olduğunu bu kısa röportajda görebilirsiniz. Keşke programa Mehmet Barlas da katılsaydı, Akif Beki kahvaltıda ne yiyor öğrenseydik. Tercümesi için Serdar Y'ye teşekkür ediyoruz.
Akif Beki ile Aslı Aydıntaşbaş Laf Dalaşı 01:56
Akif Beki ile Aslı Aydıntaşbaş Laf Dalaşı 121 izlenme - 3 yıl önce Başbakan'ın danışmanlarından ve büyük adam Akif Beki, yandaş basına alışmış aşağılamaya. Ancak Aslı Aydıntaşbaş altta kalmayıp, cevap verince, ekranlarda bir laf dalaşı izliyoruz. CNN Türk, Karşı Gündem programından ilginç bir anektod. Bir de, bu kanal penguenleri yayımlayan kanal değil miydi? Şimdi böyle atar yaparak günah mı çıkarıyor?
Akif Beki Ve Aslı Aydıntaşbaş Fena Kapıştı 01:42
Akif Beki Ve Aslı Aydıntaşbaş Fena Kapıştı 108 izlenme - 5 yıl önce Akif Beki Ve Aslı Aydıntaşbaş Fena Kapıştı Cnntürk Ekranlarında Karşı Gündem Programında Sinirler İyice Gerildi. Canlı Yayında Beklenen Kavga Beni Aşağılayam...
Akif Beki'nin Yazısı Tartışma Konusu Oldu - Söylemezsem Olmaz 14:28
Akif Beki'nin Yazısı Tartışma Konusu Oldu - Söylemezsem Olmaz 25 izlenme - 1 yıl önce Ömür Varol, Nihat Doğan ve Bircan İpek, magazin dünyasındaki en son gelişmeleri Beyaz Tv'de tartışıyor. Ekranların en renkli programı 'Söylemezsem Olmaz' birbirinden ünlü konuklarıyla hafta içi her gün saat 08:30'da Beyaz Tv'de...
Aslı Aydıntaşbaş'tan Şok Erdoğan Yorumu 01:00
Aslı Aydıntaşbaş'tan Şok Erdoğan Yorumu 89 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk'te Karşı Gündem programının yorumcuları, Aslı Aydıntaşbaş ve Akif Beki demokratikleşme paketini tartıştı.
Fenerbahçe Kongresini Geziciler Kazandı 02:39
Fenerbahçe Kongresini Geziciler Kazandı 81 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk'te ekrana gelen Karşı Gündem programının konuları arasında Fenerbahçe Kongresi de vardı. F.BAHÇE KONGRESİNİ GEZİ RUHU KAZANDI Akif Beki ile canlı yayında gelişmeleri değerlendiren Aslı Aydıntaşbaş, Fenerbahçe taraftarının önemli bir bölümünün Gezi Ruhu'na sahip çıktığını söyleyerek ekledi: 'Fenerbahçe Kongresi'ni Gezi Ruhu adı verilen kesim kazanmıştır.' Aydıntaşbaş şunları söyledi; 'Aziz Yıldırım ve ekibi, kongre sürecinde kampanyasını '3 Temmuz' sürecine göre ayarladı. Bu süreçte hükümet ve Cemaat'e yönelik bir tepki vardı. Zaten F.Bahçe tribünlerinde de Gezi Ruhu'ndan bir bölüm insan var. İşte kongreyi kazanan bu insanlardır.'
Marmaray’ın Elektriği Telekinezi İle Mi Kesildi? 02:32
Marmaray’ın Elektriği Telekinezi İle Mi Kesildi? 71 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk’teki ’Karşı Gündem’ programında Akif Beki ve Aslı Aydıntaşbaş, Yiğit Bulut’u Marmaray’daki elektrik kesintisi üzerinden ti’ye aldı.
Karşı Gündem Sunucularının Programı Kapatma Kavgası 01:02
Karşı Gündem Sunucularının Programı Kapatma Kavgası 68 izlenme - 4 yıl önce CNNTürk'te yayınlanan 'Karşı Gündem' programından ilginç anlar yaşandı.
Akif Beki İle Aslı Aytıntaşbaş'ın Şerif Gören Kavgası 01:00
Akif Beki İle Aslı Aytıntaşbaş'ın Şerif Gören Kavgası 63 izlenme - 4 yıl önce Akif Beki İle Aslı Aytıntaşbaş'ın Şerif Gören Kavgası
Baştan Sona - 9 Ekim 2015 01:27:23
Baştan Sona - 9 Ekim 2015 28 izlenme - 2 yıl önce Suriye Ulusal Koalisyonu Başkanı Dr. Halid Hoca Baştan Sona'da... Rusya’nın hava harekâtları kimi vuruyor: IŞİD'i mi, Türkiye ve ABD’nin tanıdığı muhalif grupları mı? Özgür Suriye Ordusu’nun Esad’a karşı kazanma şansı hala var mı? Suriye savaşı yeni mi başlıyor, sona mı geliyor? Akif Beki sordu, Dr. Halid Hoca yanıtladı.
Baştan Sona  - Tanıtım 00:26
Baştan Sona - Tanıtım 22 izlenme - 3 yıl önce Kürt siyasi hareketinin önemli ismi, şair Kemal Burkay Baştan Sona'da. Cizre'de neler oluyor? PKK neden iç savaş istiyor? Kandil Öcalan'ı dinlemiyor, HDP'yi gözden mi çıkarıyor? Bu girdaptan çıkış var mı? Akif Beki soruyor, tecrübeli Siyasetçi Kemal Burkay yanıtlıyor. Baştan Sona bu akşam 22.30'da CNN TÜRK'te
Baştan Sona - 24 Temmuz 2015 01:55:36
Baştan Sona - 24 Temmuz 2015 26 izlenme - 3 yıl önce Koalisyon mu, tekrar seçimden mi, hangisinden yana? Ak Parti- CHP koalisyonu başarılı olur mu? Ak Parti'nin geleceğini nasıl görüyor? Suruç katliamı, iki polisin şehit edilmesi çözüm sürecini nasıl etkileyecek? Akif Beki sordu, Cemil Çiçek yanıtladı.
31 Ekim 2014 Cuma / Etyen Mahçupyan - Ali Bayramoğlu 01:43:32
31 Ekim 2014 Cuma / Etyen Mahçupyan - Ali Bayramoğlu 27 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
MİT yasası neden değişiyor? 02:16:07
MİT yasası neden değişiyor? 19 izlenme - 4 yıl önce Baştan Sona'da muhaberat devleti iddiaları konuşuluyor... MİT yasası neden değişiyor? MİT'e hangi yetkiler veriliyor? Yeni düzenleme ile Türkiye bir istihbarat devleti mi oluyor, yoksa paralel bir istihbarat devletinden mi kurtuluyor? Akif Beki soruyor; Türkiye Gazetesi Yazarı Metin Altınok, Aydınlık Gazetesi Yazarı Mehmet Faraç, Star Gazetesi Yazarı Halime Kökçe ile Cumhuriyet Gazetesi Yazarı ve Güvenlik Uzmanı Mete Yarar yanıtladı.
Baştan Sona   15 Nisan 2016 01:37:30
Baştan Sona 15 Nisan 2016 12 izlenme - 2 yıl önce MHP'ye operasyon çekildiği iddialarına ne diyor? Paralel Yapı'ya nasıl bakıyor? Ülkücülere ne vaat ediyor? Hangi vizyonla iktidara taşıyacağına inanıyor? Seçilirse nasıl bir lider olacak? Akif Beki sordu, MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener yanıtladı
MİT yasası neden değişiyor? 00:31
MİT yasası neden değişiyor? 22 izlenme - 4 yıl önce Baştan Sona'da muhaberat devleti iddiaları konuşuluyor... MİT yasası neden değişiyor? MİT'e hangi yetkiler veriliyor? Yeni düzenleme ile Türkiye bir istihbarat devleti mi oluyor, yoksa paralel bir istihbarat devletinden mi kurtuluyor? Akif Beki soruyor; Türkiye Gazetesi Yazarı Metin Altınok, Aydınlık Gazetesi Yazarı Mehmet Faraç, Star Gazetesi Yazarı Halime Kökçe ile Cumhuriyet Gazetesi Yazarı ve Güvenlik Uzmanı Mete Yarar yanıtlıyor... Baştan Sona, 11 Nisan Cuma günü 22.15'te CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/bastansona
Baştan Sona   15 Ocak 2016 01:07:44
Baştan Sona 15 Ocak 2016 14 izlenme - 2 yıl önce Öteki bölge partisi Hüda Par'ın gözüyle orada neler oluyor? Hendeklere ve öz yönetim terörüne nasıl bakıyorlar? Sokağa çıkma yasakları için ne düşünüyorlar? Akademisyenler bildirisini nasıl karşılıyorlar? Akif Beki ve Gazeteci Memet Aksakal sordu Hüda Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu değerlendiriyor.
10 Ekim 2014 Cuma / Yalçın Akdoğan 01:56:52
10 Ekim 2014 Cuma / Yalçın Akdoğan 15 izlenme - 3 yıl önce Çözüm süreci bitiyor mu? Türkiye IŞİD ile savaşın neresinde? Kobani için hükümet ne yapıyor? Sokak eylemlerini kim, niye tırmandırdı? HDP heyetiyle kritik görüşmede ne konuşuldu? Akif Beki sıcak gündemi sordu, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan CNN TÜRK'te yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Dinleme hukuku ve kaset siyaseti Baştan Sona'da 00:29
Dinleme hukuku ve kaset siyaseti Baştan Sona'da 19 izlenme - 4 yıl önce Binlerce kişi niçin ve nasıl dinlendi? Ses kayıtlarını kim hangi amaç için kullanıyor? Sandığı ve siyaseti kasetler mi şekillendirecek? Dinleme hukuku ve kaset siyaseti Baştan Sona'da konuşuluyor... Avukat Kezban Hatemi, CHP Milletvekili Eski Savcı Ali Özgündüz ve Gazeteci -- Yazar Mahmut Övür Akif Beki'nin sorularını yanıtlıyor... Baştan Sona, 28 Şubat Cuma günü 22.15'te CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/bastansona
CNN TÜRK ekranlarına yeni bir tartışma programı geliyor 00:20
CNN TÜRK ekranlarına yeni bir tartışma programı geliyor 17 izlenme - 4 yıl önce Baştan sona konuşulacak... Baştan sona tartışılacak... Yanıt aradığınız sorular, meraka değer konuklar... Akif Beki ile "Baştan Sona" 21 Şubat Cuma akşamı 22.15'te CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/bastansona
Baştan Sona - 18 Eylül 2015 01:13:15
Baştan Sona - 18 Eylül 2015 9 izlenme - 2 yıl önce AK Parti kurucularından Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Ayşe Böhürler ile Akil İnsanlar Heyetinden Vahap Çoşkun, Baştan Sona'da... 7 Haziran'dan kim ne ders çıkardı, 1 Kasım neyi değiştirecek? AK Parti özeleştiri sınavını geçti mi? HDP'ye giden oylar geri döner mi? Akif Beki soruyor; Ayşe Böhürler ve Vahap Coşkun yanıtlıyor.
Baştan Sona   12 Şubat 2016 01:21:28
Baştan Sona 12 Şubat 2016 9 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Başdanışmanı Muhsin Kızılkaya Baştan Sona'da... Cizre’de operasyon bitti, Bodrum muamması çözüldü mü? Yaralıların infaz edildiği suçlamasına ne diyor? Türkiye PYD'yi terör örgütü olarak kabul ettirebilir mi? Akif Beki sordu, Muhsin Kızılkaya yanıtladı
Baştan Sona   11 Eylül 2015 01:22:05
Baştan Sona 11 Eylül 2015 7 izlenme - 2 yıl önce Kürt siyasi hareketinin önemli ismi, şair Kemal Burkay Baştan Sona'da. Cizre'de neler oluyor? PKK neden iç savaş istiyor? Kandil Öcalan'ı dinlemiyor, HDP'yi gözden mi çıkarıyor? Bu girdaptan çıkış var mı? Akif Beki sordu, tecrübeli Siyasetçi Kemal Burkay yanıtladı