Hoşgeldiniz!

Akif Çağatay Kılıç Videoları İzle

 Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 02:01
Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 9.858 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan, yeni kabineyi oluşturdu. Liste Köşk'ün onayına sunuldu. Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası üç bakanın istifasıyla birlikte Başbakan Erdoğan, kabinede değişikliğe gidiyor. Erdoğan, akşam saatlerinde yeni kabineyi Köşk'e götürerek Cumhurbaşkanı Gül'ün onayına sundu. İşte Erdoğan'ın açıkladığı yeni kabine; Başbakan Yardımcılığı'na, Emrullah İşler Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na Ayşenur İslam Ekonomi Bakanlığı'na Nihat Zeybek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na İdris Güllüce Gençlik ve Spor Bakanlığı'na Akif Çağatay Kılıç İçişleri Bakanlığı'na Efkan Ala Ulaştırma Bakanlığı'na Lütfü Elvan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na Fikri Işık AB Bakanlığı'na Mevlüt Çavuşoğlu ANKARA'DA HAREKETLİ SAATLER Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e kabine revizyonunu sunması beklenen Başbakan Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile görüşüyor.Öte yandan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Çankaya Köşkü'nden ayrılarak konutuna geçtiği öğrenildi.
Necip Fazıl Kısakürek Anıldı 03:18
Necip Fazıl Kısakürek Anıldı 1.174 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Konsere katılanlardan detay- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması- Uğur Işılak'ın konserinden detay görüntüler- Uğur Işılak'ın konuşması ve Dombra'yı söylemesi- Bakan Kılıç'ın şarkıya eşlik etmesi- Konserden detay görüntüler Samsun'da Necip Fazıl Kısakürek anıldı- Ünlü şair Kısakürek doğumun 111. yıl dönümünde "Gençlik Üstad'ı Anıyor" temasıyla etkinlik düzenlendi, Uğur Işılak konser verdi - Işılak: "Muhabbet amaçlı Dombra okuyacağız hiç merak etmeyin, siyaset yok" Necip Fazıl Kısakürek doğumun 111. yıl dönümünde Samsun'da "Gençlik Üstad'ı Anıyor" temalı saygı gecesinde Uğur Işılak konseri ile anıldı.
Spor Bakanı Kılıç'tan Trabzon'da yaşanan olaylarla ilgili konuştu 07:42
Spor Bakanı Kılıç'tan Trabzon'da yaşanan olaylarla ilgili konuştu 540 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Trabzonspor-Fenerbahçe maçından çıkan olaylar üzerine konuştu.
Bakan Kılıç Gözyaşlarını Tutamadı 00:58
Bakan Kılıç Gözyaşlarını Tutamadı 352 izlenme - 10 ay önce Taha Akgül, Türkiye’nin özlemle beklediği altın madalyayı muhteşem bir performansla kazandı. Serbest stil 125 kiloda birbirinden başarılı maçlar çıkaran 25 yaşındaki sporcumuz, ilk kez katıldığı olimpiyatlarda şampiyonluğu aldı, adını tarihe yazdırdı. Bu arada, kazanılan altın madalya sonrası bayrağımızın göndere çekilip İstiklal marşımızın okunduğu sırada Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın göz yaşlarını tutamadığı gözlendi.
Bakan Kılıç, Cüneyt Çakır'ı Ziyaret Etti 01:13
Bakan Kılıç, Cüneyt Çakır'ı Ziyaret Etti 1.249 izlenme - 3 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç FIFA Kokartlı hakem Cüneyt Çakır’ı tedavi gördüğü Güven Hastanesi’nde ziyaret etti.
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 03:56
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 695 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü.
Bakan Kılıç: 'Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek' 02:37
Bakan Kılıç: 'Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek' 671 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek. Bununla ilgili hiçbir şekilde müsamaha gösteremeyiz, göstermeyeceğiz" dedi. Bakan Kılıç, Atakum ilçesindeki bir restoranda Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı.
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 02:46
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 513 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" dedi. Kulüpler Birliği Vakfı tarafından gerçekleştirilen "Futbol Zirvesi", İstanbul'da başladı. Açılış konuşmasını yapan Kılıç, bu organizasyonda sadece Türkiye'de değil dünyada da futbolun nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda fikirlerin ortaya konacağına inandığını belirterek, "Medeniyetlerin bir araya geldiği İstanbul'da ve ülkemizde, tüm spor camiasına katkı verecek fikirlerin, yine İstanbul'da müzakere edildikten sonra dünyaya açılacağına inanıyorum" dedi. Kulüplerin mali durumuyla ilgili konunun önemli olduğunu vurgulayan Kılıç, "Türkiye'deki futbol kulüplerinin mali yapısıyla ilgili ciddi bazı emareler var. Gelecekte bununla ilgili bazı sıkıntılı konular olabilir. Olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdiden bunun çalışmasına başladık ama yasal altyapıyı oluşturarak yapmalıyız. Kulüpler yasası... Bizim bunu çok profesyonel anlamda çalışarak, şu anda geldiği noktadan artık son halini vererek, yasal altyapısını iyi kurarak ileriyi görmemiz gerekiyor. Tüm paydaşlarla yoğun çalışma içindeyiz. Bu yasal altyapılar oturmadan zaten gelecekle ilgili adımlardan bir şey elde edemeyiz" diye konuştu. UEFA kriterlerinin uygulanması konusundaki zorunluluğu hatırlatan Bakan Kılıç, bu noktaya gelmeden işi halletmek istediklerini vurgulayarak, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da sporun içinden geldiğini vurgulayan Kılıç, "Başbakanlığı döneminde futbol oynadığını ve goller attığını hatırlatmak istiyorum. Futbol ve sporun içinde olan, yakından takip eden, desteklemek amacıyla ciddi çalışmalar yapan Cumhurbaşkanımız var. Spor camiası içinde olan herkesle bir arada olarak, sporumuzu daha iyi günlere taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Buradan çıkacak sonuçların spor camiasına hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Berlin'de 04:43
Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Berlin'de 608 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir günlük ziyaret için Berlin'e geldi.
Yıldırım Demirören: 'Öncelik futbol yasası' 03:55
Yıldırım Demirören: 'Öncelik futbol yasası' 432 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Süper Lig temsilcileriyle bir araya geldi...
Bakan Kılıç'ın Bayırbucak Türkmeniyle Renkli Diyaloğu Kahkahaya Neden Oldu 03:01
Bakan Kılıç'ın Bayırbucak Türkmeniyle Renkli Diyaloğu Kahkahaya Neden Oldu 5 izlenme - 1 hafta önce Bakan Kılıç'ın Bayırbucak Türkmeniyle renkli diyaloğu kahkahaya neden olduBİTLİS – Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Bayırbucak Türkmeni sanatçılarından Adil Şan'ın renkli diyaloğu kahkahaya neden oldu.
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan Ankaralılara Stadyum Müjdesi 03:31
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan Ankaralılara Stadyum Müjdesi 102 izlenme - 11 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara’ya yapılacak yeni stadyumun 19 Mayıs Stadyumu’nun olduğu yere inşa edileceğini açıkladı.
Bakan Kılıç'tan Spor Medyasına İftar 04:18
Bakan Kılıç'tan Spor Medyasına İftar 94 izlenme - 12 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Terör, bütün ülkelerin beraber mücadele etmesi gereken bir tehdittir." dedi. Bakan Kılıç, spor medyasının temsilcileriyle İstanbul'da iftarda bir araya geldi. Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde gerçekleştirilen iftarda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kılıç, Atatürk Havalimanı'nda dün meydana gelen terör saldırısını kınadı. Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet dileyen Kılıç, "Aynı zamanda çeşitli hastanelerde tedavi gören yararlılara da acil şifalar diliyorum. Bu tip alçakça, haince terör saldırısında bulunanları da lanetliyorum. Dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan terör olaylarında Türkiye nasıl o ülkelerin yanında yer alıp, teröre karşı mücadele ettiyse, İstanbul'daki saldırıda da müttefiklerimizi yanımızda görmeyi bekliyoruz. Terör, bütün ülkelerin beraber mücadele etmesi gereken bir tehdittir." diye konuştu.
Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç Bitlis'te 05:28
Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç Bitlis'te 4 izlenme - 1 hafta önce Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç Bitlis'teBİTLİS - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Bitlis kardeş şehir buluşması kapsamında Bitlis'e geldi.
Hisapp' ile Her Yerde Spor Yapılabilecek 04:12
Hisapp' ile Her Yerde Spor Yapılabilecek 9 izlenme - 1 ay önce - 'HisApp' ile her yerde spor yapılabilecek Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "İnanıyorum ki daha sağlıklı, zinde ve dinamik nesillerin yetiştirilmesinde önemli bir yer alacak bu aplikasyon"ANKARA - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 'HisApp' mobil uygulamasının tanıtımını yaptı.
Akif Çağatay Kılıç: 'Yenikapı ruhunu gördük' 03:54
Akif Çağatay Kılıç: 'Yenikapı ruhunu gördük' 49 izlenme - 9 ay önce Uzun aradan sonra iki takım taraftarlarının birlikte maçı izlemesi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu memnun etti. Müezzinoğlu, “Bu akşam burada Yenikapı ruhunu gördük” dedi.
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Gençleri Kabul Etti 04:15
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Gençleri Kabul Etti 6 izlenme - 1 ay önce TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve gençleri kabul etti TBMM Başkanı İsmail Kahraman, " Biz büyük bir devletiz. Kuruluşumuz 1923'lerden çok ötelere gidiyor.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Anıtkabir'i Ziyaret Etti 04:50
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Anıtkabir'i Ziyaret Etti 8 izlenme - 1 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Anıtkabir'i ziyaret ettiANKARA - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Gençlik ve Spor Haftası" vesilesiyle Anıtkabir'i ziyaret etti.
Bakan Akif Çağatay Kılıç, Futbol Zirvesi'nde konuştu 07:38
Bakan Akif Çağatay Kılıç, Futbol Zirvesi'nde konuştu 12 izlenme - 3 ay önce Kulüpler Birliği Vakfı tarafından ikinci kez düzenlenen Futbol Zirvesi?ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç katıldı.
Gençlik Merkezleri Arası Türk Müziği Türkiye Finali Gerçekleştirildi 04:13
Gençlik Merkezleri Arası Türk Müziği Türkiye Finali Gerçekleştirildi 5 izlenme - 1 ay önce - Gençlik Merkezleri arası Türk Müziği Türkiye finali gerçekleştirildiANKARA - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gençlik Haftası programları kapsamında katıldığı Gençlik Merkezleri arası Türk Müziği Türkiye finalinde gençlere seslenerek, "Bu aziz vatanın ve milletin gelecek...
Spor Bakanı Kılıç, 15 Temmuz Şehitlerinin Yakınları ve Gazileri ile Bir Araya Geldi 05:24
Spor Bakanı Kılıç, 15 Temmuz Şehitlerinin Yakınları ve Gazileri ile Bir Araya Geldi 1 izlenme - 4 gün önce Spor Bakanı Kılıç, 15 Temmuz şehitlerinin yakınları ve gazileri ile bir araya geldi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Bu millet, ilelebet bir oldu, beraber oldu.
Akif Çağatay Kılıç: 02:38
Akif Çağatay Kılıç: "Bu Seviyeye Geldikten Sonra Kolay Rakip Yok" 38 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Hırvatistian maçı öncesi yaptığı açıklamada "Bu seviyeye geldikten sonra kolay rakip yok" ifadelerini kullandı.
Bakan Kılıç: 06:11
Bakan Kılıç: "Milli Takımda Bayrağımızın Altında Birleşelim" 3 izlenme - 2 hafta önce - Bakan Kılıç: "Milli takımda bayrağımızın altında birleşelim" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Süper Kupa Finali'nin Samsun'da oynanmasında fiziki bir engel yok" "Güneydoğu ve Doğu'da spor organizasyonları yapılacak" "Sporcu Köyü ilk kez Samsun'da yapılacak" "Stadı daha...
Bakan Kılıç, Tekerlekli Sandalye Basketbol Maçı İzledi 03:27
Bakan Kılıç, Tekerlekli Sandalye Basketbol Maçı İzledi 98 izlenme - 3 yıl önce Bakanı Kılıç, tekerlekli sandalye basketbol maçı izledi- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Aybesk ile Beşiktaş takımları arasında oynanan maçı takip etti- Akif Çağatay Kılıç: "Engeli olmasına rağmen hayata tutunarak devam eden, bunu kendisine engel olarak görmeyen, normal hayatın içinde hayatını sürdüren bütün engelli vatandaşlarımızın Engelliler Gününü tebrik ediyorum"ANKARA (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü (AYBESK) ile Beşiktaş takımları arasında oynanan Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi maçını takip etti.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Iğdır'da 03:20
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Iğdır'da 2 izlenme - 2 hafta önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Iğdır'daIĞDIR - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Iğdır'a geldi.
Erdoğan'a Sırtını Dönüp Giden Sporcu: Türkiye'de Siyasi Ajandam Yok 00:51
Erdoğan'a Sırtını Dönüp Giden Sporcu: Türkiye'de Siyasi Ajandam Yok 103 izlenme - 2 yıl önce 51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda Erdoğan'ın konuşmasından sıkılıp kürsüyü terk ettiği iddialarına ilişkin açıklama yapan Mark Cavendish, "Türkiye'de bir siyasi ajandam yok" dedi.
Kocaeli'ye 33 Bin Kişilik Stadyum Temel Atma Töreni 03:44
Kocaeli'ye 33 Bin Kişilik Stadyum Temel Atma Töreni 78 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli Stadyumu'nun temel atma töreni (1)- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Kocaeli'ye son 12 yılda yapılan yatırımın toplam değeri 12 milyar lira. Bunun içinde 720 milyon lira Gençlik ve Spor Bakanlığının yatırımları var"KOCAELİ (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Kocaeli'ye son 12 yılda yapılan yatırımın toplam değeri 12 milyar lira. Bunun içinde 720 milyon lira Gençlik ve Spor Bakanlığının yatırımları var" dedi.
Kırkpınar Yağlı Güreşleri - Kılıç 01:32
Kırkpınar Yağlı Güreşleri - Kılıç 75 izlenme - 3 yıl önce Gençlik Ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Kültürel Miras Olan Kırkpınar Güreşleri'nin, Nesilden Nesile Devam Etmesini Diledi.
Bakan Kılıç Milli Sporcuları Ziyaret Etti 02:37
Bakan Kılıç Milli Sporcuları Ziyaret Etti 2 izlenme - 3 hafta önce Bakan Kılıç Milli sporcuları ziyaret ettiBOLU - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Bolu'da kampta olan milli sporcuları kaldıkları otelde ziyaret etti.
Omü'de 42. Yıl Coşkusu 04:44
Omü'de 42. Yıl Coşkusu 7 izlenme - 3 ay önce OMÜ'de 42. yıl coşkusu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "OMÜ ilk 5'te olmalı"SAMSUN - Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesikuruluşunun 42. yıldönümü Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın da katıldığı törenle kutlandı.