Hoşgeldiniz!

Akif Çağatay Kılıç Videoları İzle

 Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 02:01
Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 9.819 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan, yeni kabineyi oluşturdu. Liste Köşk'ün onayına sunuldu. Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası üç bakanın istifasıyla birlikte Başbakan Erdoğan, kabinede değişikliğe gidiyor. Erdoğan, akşam saatlerinde yeni kabineyi Köşk'e götürerek Cumhurbaşkanı Gül'ün onayına sundu. İşte Erdoğan'ın açıkladığı yeni kabine; Başbakan Yardımcılığı'na, Emrullah İşler Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na Ayşenur İslam Ekonomi Bakanlığı'na Nihat Zeybek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na İdris Güllüce Gençlik ve Spor Bakanlığı'na Akif Çağatay Kılıç İçişleri Bakanlığı'na Efkan Ala Ulaştırma Bakanlığı'na Lütfü Elvan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na Fikri Işık AB Bakanlığı'na Mevlüt Çavuşoğlu ANKARA'DA HAREKETLİ SAATLER Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e kabine revizyonunu sunması beklenen Başbakan Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile görüşüyor.Öte yandan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Çankaya Köşkü'nden ayrılarak konutuna geçtiği öğrenildi.
Bakan Kılıç Gözyaşlarını Tutamadı 00:58
Bakan Kılıç Gözyaşlarını Tutamadı 349 izlenme - 6 ay önce Taha Akgül, Türkiye’nin özlemle beklediği altın madalyayı muhteşem bir performansla kazandı. Serbest stil 125 kiloda birbirinden başarılı maçlar çıkaran 25 yaşındaki sporcumuz, ilk kez katıldığı olimpiyatlarda şampiyonluğu aldı, adını tarihe yazdırdı. Bu arada, kazanılan altın madalya sonrası bayrağımızın göndere çekilip İstiklal marşımızın okunduğu sırada Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın göz yaşlarını tutamadığı gözlendi.
Spor Bakanı Kılıç'tan Trabzon'da yaşanan olaylarla ilgili konuştu 07:42
Spor Bakanı Kılıç'tan Trabzon'da yaşanan olaylarla ilgili konuştu 539 izlenme - 10 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Trabzonspor-Fenerbahçe maçından çıkan olaylar üzerine konuştu.
Necip Fazıl Kısakürek Anıldı 03:18
Necip Fazıl Kısakürek Anıldı 1.127 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Konsere katılanlardan detay- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması- Uğur Işılak'ın konserinden detay görüntüler- Uğur Işılak'ın konuşması ve Dombra'yı söylemesi- Bakan Kılıç'ın şarkıya eşlik etmesi- Konserden detay görüntüler Samsun'da Necip Fazıl Kısakürek anıldı- Ünlü şair Kısakürek doğumun 111. yıl dönümünde "Gençlik Üstad'ı Anıyor" temasıyla etkinlik düzenlendi, Uğur Işılak konser verdi - Işılak: "Muhabbet amaçlı Dombra okuyacağız hiç merak etmeyin, siyaset yok" Necip Fazıl Kısakürek doğumun 111. yıl dönümünde Samsun'da "Gençlik Üstad'ı Anıyor" temalı saygı gecesinde Uğur Işılak konseri ile anıldı.
Bakan Kılıç, Cüneyt Çakır'ı Ziyaret Etti 01:13
Bakan Kılıç, Cüneyt Çakır'ı Ziyaret Etti 1.249 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç FIFA Kokartlı hakem Cüneyt Çakır’ı tedavi gördüğü Güven Hastanesi’nde ziyaret etti.
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 03:56
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 689 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü.
Bakan Kılıç: 'Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek' 02:37
Bakan Kılıç: 'Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek' 671 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek. Bununla ilgili hiçbir şekilde müsamaha gösteremeyiz, göstermeyeceğiz" dedi. Bakan Kılıç, Atakum ilçesindeki bir restoranda Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı.
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 02:46
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 509 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" dedi. Kulüpler Birliği Vakfı tarafından gerçekleştirilen "Futbol Zirvesi", İstanbul'da başladı. Açılış konuşmasını yapan Kılıç, bu organizasyonda sadece Türkiye'de değil dünyada da futbolun nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda fikirlerin ortaya konacağına inandığını belirterek, "Medeniyetlerin bir araya geldiği İstanbul'da ve ülkemizde, tüm spor camiasına katkı verecek fikirlerin, yine İstanbul'da müzakere edildikten sonra dünyaya açılacağına inanıyorum" dedi. Kulüplerin mali durumuyla ilgili konunun önemli olduğunu vurgulayan Kılıç, "Türkiye'deki futbol kulüplerinin mali yapısıyla ilgili ciddi bazı emareler var. Gelecekte bununla ilgili bazı sıkıntılı konular olabilir. Olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdiden bunun çalışmasına başladık ama yasal altyapıyı oluşturarak yapmalıyız. Kulüpler yasası... Bizim bunu çok profesyonel anlamda çalışarak, şu anda geldiği noktadan artık son halini vererek, yasal altyapısını iyi kurarak ileriyi görmemiz gerekiyor. Tüm paydaşlarla yoğun çalışma içindeyiz. Bu yasal altyapılar oturmadan zaten gelecekle ilgili adımlardan bir şey elde edemeyiz" diye konuştu. UEFA kriterlerinin uygulanması konusundaki zorunluluğu hatırlatan Bakan Kılıç, bu noktaya gelmeden işi halletmek istediklerini vurgulayarak, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da sporun içinden geldiğini vurgulayan Kılıç, "Başbakanlığı döneminde futbol oynadığını ve goller attığını hatırlatmak istiyorum. Futbol ve sporun içinde olan, yakından takip eden, desteklemek amacıyla ciddi çalışmalar yapan Cumhurbaşkanımız var. Spor camiası içinde olan herkesle bir arada olarak, sporumuzu daha iyi günlere taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Buradan çıkacak sonuçların spor camiasına hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Berlin'de 04:43
Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Berlin'de 608 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir günlük ziyaret için Berlin'e geldi.
Yıldırım Demirören: 'Öncelik futbol yasası' 03:55
Yıldırım Demirören: 'Öncelik futbol yasası' 432 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Süper Lig temsilcileriyle bir araya geldi...
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan Ankaralılara Stadyum Müjdesi 03:31
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan Ankaralılara Stadyum Müjdesi 102 izlenme - 7 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara’ya yapılacak yeni stadyumun 19 Mayıs Stadyumu’nun olduğu yere inşa edileceğini açıkladı.
Bakan Kılıç'tan Spor Medyasına İftar 04:18
Bakan Kılıç'tan Spor Medyasına İftar 94 izlenme - 8 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Terör, bütün ülkelerin beraber mücadele etmesi gereken bir tehdittir." dedi. Bakan Kılıç, spor medyasının temsilcileriyle İstanbul'da iftarda bir araya geldi. Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde gerçekleştirilen iftarda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kılıç, Atatürk Havalimanı'nda dün meydana gelen terör saldırısını kınadı. Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet dileyen Kılıç, "Aynı zamanda çeşitli hastanelerde tedavi gören yararlılara da acil şifalar diliyorum. Bu tip alçakça, haince terör saldırısında bulunanları da lanetliyorum. Dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan terör olaylarında Türkiye nasıl o ülkelerin yanında yer alıp, teröre karşı mücadele ettiyse, İstanbul'daki saldırıda da müttefiklerimizi yanımızda görmeyi bekliyoruz. Terör, bütün ülkelerin beraber mücadele etmesi gereken bir tehdittir." diye konuştu.
Akif Çağatay Kılıç: 'Yenikapı ruhunu gördük' 03:54
Akif Çağatay Kılıç: 'Yenikapı ruhunu gördük' 47 izlenme - 5 ay önce Uzun aradan sonra iki takım taraftarlarının birlikte maçı izlemesi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu memnun etti. Müezzinoğlu, “Bu akşam burada Yenikapı ruhunu gördük” dedi.
Akif Çağatay Kılıç: 02:38
Akif Çağatay Kılıç: "Bu Seviyeye Geldikten Sonra Kolay Rakip Yok" 38 izlenme - 8 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Hırvatistian maçı öncesi yaptığı açıklamada "Bu seviyeye geldikten sonra kolay rakip yok" ifadelerini kullandı.
Bakan Kılıç, Tekerlekli Sandalye Basketbol Maçı İzledi 03:27
Bakan Kılıç, Tekerlekli Sandalye Basketbol Maçı İzledi 98 izlenme - 2 yıl önce Bakanı Kılıç, tekerlekli sandalye basketbol maçı izledi- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Aybesk ile Beşiktaş takımları arasında oynanan maçı takip etti- Akif Çağatay Kılıç: "Engeli olmasına rağmen hayata tutunarak devam eden, bunu kendisine engel olarak görmeyen, normal hayatın içinde hayatını sürdüren bütün engelli vatandaşlarımızın Engelliler Gününü tebrik ediyorum"ANKARA (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü (AYBESK) ile Beşiktaş takımları arasında oynanan Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi maçını takip etti.
Erdoğan'a Sırtını Dönüp Giden Sporcu: Türkiye'de Siyasi Ajandam Yok 00:51
Erdoğan'a Sırtını Dönüp Giden Sporcu: Türkiye'de Siyasi Ajandam Yok 102 izlenme - 2 yıl önce 51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda Erdoğan'ın konuşmasından sıkılıp kürsüyü terk ettiği iddialarına ilişkin açıklama yapan Mark Cavendish, "Türkiye'de bir siyasi ajandam yok" dedi.
Kocaeli'ye 33 Bin Kişilik Stadyum Temel Atma Töreni 03:44
Kocaeli'ye 33 Bin Kişilik Stadyum Temel Atma Töreni 76 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli Stadyumu'nun temel atma töreni (1)- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Kocaeli'ye son 12 yılda yapılan yatırımın toplam değeri 12 milyar lira. Bunun içinde 720 milyon lira Gençlik ve Spor Bakanlığının yatırımları var"KOCAELİ (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Kocaeli'ye son 12 yılda yapılan yatırımın toplam değeri 12 milyar lira. Bunun içinde 720 milyon lira Gençlik ve Spor Bakanlığının yatırımları var" dedi.
Kırkpınar Yağlı Güreşleri - Kılıç 01:32
Kırkpınar Yağlı Güreşleri - Kılıç 75 izlenme - 3 yıl önce Gençlik Ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Kültürel Miras Olan Kırkpınar Güreşleri'nin, Nesilden Nesile Devam Etmesini Diledi.
Davutoğlu: Fenerbahçe'ye Yapılan Saldırıyı Şiddetle Kınıyorum 01:08
Davutoğlu: Fenerbahçe'ye Yapılan Saldırıyı Şiddetle Kınıyorum 82 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, dün gece Fenerbahçe'ye yapılan saldırıyla ilgili, "Saldırıyı kınıyorum, Olayın aydınlanması için gereken tüm talimatları verdim" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan'ın Kulaklık İle İmtihanı 00:59
Recep Tayyip Erdoğan'ın Kulaklık İle İmtihanı 16 izlenme - 11 ay önce Recep Tayyip Erdoğan Brookings Enstitüsü'ndeki konuşması öncesi kulaklıkla uzun süren bir mücadele verdi. Erdoğan durumu bir an önce kotarmaya çalışan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ı "Öbürlerinden yok mu yau, kaç kere söyledim?" diye azarladı.
Fıs Snowboard Dünya Kupası Sona Erdi - Bakan Kılıç 04:44
Fıs Snowboard Dünya Kupası Sona Erdi - Bakan Kılıç 39 izlenme - 2 yıl önce FIS Snowboard Dünya Kupası sona erdi - Daha fazla haber için www.izlesene.com/sondakikacom kanalına abone olabilirsiniz...
Bakan Kılıç, Dede Korkut Anıt Duvarı'nı İnceledi 00:46
Bakan Kılıç, Dede Korkut Anıt Duvarı'nı İnceledi 41 izlenme - 2 yıl önce Genclik ve Spor Bakani Kilic, Eskisehir'de- Bakan Kilic, Dede Korkut Anit Duvari'ni inceledi. ESKISEHIR (AA) - Genclik ve Spor Bakani Akif Cagatay Kilic, Turk Dunyasi Dede Korkut Parki icinde yer alan Dede Korkut Anit Duvari'ni inceledi.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 245 Personel Görevden Uzaklaştırıldı 02:21
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 245 Personel Görevden Uzaklaştırıldı 13 izlenme - 7 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, bakanlık bünyesindeki 245 personelin görevden uzaklaştırıldığını açıkladı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, NTV’de katıldığı programda, FETÖ ile irtibatlı kamu personeline yönelik yürütülen çalışmaları değerlendirdi. Kılıç, “2 bin 100 kişiyi daha önce zaten görevden almıştık. Bugün itibarıyla da 245 kişi görevden uzaklaştırıldı.” dedi. Görevden daha önce alınan üst kademe yöneticiler hakkında gerekli işlemlerin yapıldığını hatırlatan Bakan Kılıç, “Tabi bu, burada bitecek bir şey değil. Bahsettiğimiz, bizim bağlı kurum kuruluşlarımız içerisindeki memur kadrosundan. Daha önce alınan üst kademe yöneticileri hakkında gerekli işlemler yapılmıştı. Bugün itibarıyla da 245 kişi açığa alınmış durumda.” diye konuştu. Bakanlığa bağlı kredi yurtlar kurumunun kapasitesinin 280 binden 525 bine çıktığına dikkati çeken Kılıç, şunları kaydetti: “Bu örgütün kullanmış olduğu, işletmiş olduğu, yakını olan, her neyse, bunlarla iş birliği içerisinde olan evlere, yurtlara gitmemeleri konusunda öğrencilerimizi uyarmıştık. İşte burada onların oralara gitmemeleri için yaptığımız bu hamlenin ne kadar doğru olduğunu bir kere daha gördük. Bir yandan tasfiye bir yandan da bu noktadaki çalışmalara hiçbir şekilde geri durmayarak en hızlı şekilde devam edeceğiz.”
Bakan Kılıç: FETÖ'nün Kökünü Türkiye'den Kazıyacağız 00:47
Bakan Kılıç: FETÖ'nün Kökünü Türkiye'den Kazıyacağız 6 izlenme - 5 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Anadolu Ajansı Editör Masası'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
AK Parti'nin Samsun Mitingi - Bakan Kılıç 03:01
AK Parti'nin Samsun Mitingi - Bakan Kılıç 34 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından görüntüler- Bakan Kılıç'ın konuşması AK Parti'nin Samsun mitingi- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "İnşallah 2015'te, 7 Haziran akşamı, tekrar güzel bir demokrasi bayramı yaparak yola devam edeceğiz" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "İnşallah 2015'te, 7 Haziran akşamı, tekrar güzel bir demokrasi bayramı yaparak yola devam edeceğiz" dedi.
Bakan Kılıç, Trabzonspor'un Başvurusunu Değerlendirdi 01:14
Bakan Kılıç, Trabzonspor'un Başvurusunu Değerlendirdi 31 izlenme - 3 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Trabzonspor'un UEFA'ya yaptığı başvuruyu değerlendirdi...
Akif Çağatay Kılıç: Ligler Ertelenebilir 01:55
Akif Çağatay Kılıç: Ligler Ertelenebilir 28 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Fenerbahçe'ye yapılan saldırıdan sonra tüm eylem planlarını değerlendireceklerini belirtti, "Hiçbir olasılığı dışlamıyoruz." dedi.
Federasyon Başkanları, Bakan Kılıç'in İstifa Çağrısını Dikkate Almadı 03:45
Federasyon Başkanları, Bakan Kılıç'in İstifa Çağrısını Dikkate Almadı 5 izlenme - 6 ay önce Madalya kazanamayan federasyonların başkanlarını istifaya davet eden Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a yanıt gelmedi.
AA Gün Özeti Akşam 03012015 05:24
AA Gün Özeti Akşam 03012015 26 izlenme - 2 yıl önce Geçmişi hatırlayarak geleceğe yürüyeceğiz. Gençlik Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: Sarıkamış Harekatının 100. yılı anma etkinlikleri kapsamında öğrencilerin yaptığı kardan şehit heykellerinin açılışını yaptı.
Kılıç: 04:30
Kılıç: 18 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Eskişehir'de: - "(IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler) Bu nasıl bir nefrettir.