Hoşgeldiniz!

akıl

Arap Kızlarından Akıl Almaz Dans Gösterisi 02:51
Arap Kızlarından Akıl Almaz Dans Gösterisi 188.866 izlenme - 3 yıl önce Katıldıkları bir törende dans ederken kendinden geçen Arap kızlar, ortalığı birbirine kattı. Bir ara iyice havaya giren kızlar yere yatıp ilginç figürler sergiledi.
Behlül İle Bihterin Akıl Almaz Matematiği 00:06
Behlül İle Bihterin Akıl Almaz Matematiği 179.783 izlenme - 4 yıl önce Behlül İle Bihterin Akıl Almaz Matematiği
Zeki İnsanların Kullandığı 10 Psikolojik Taktik 06:10
Zeki İnsanların Kullandığı 10 Psikolojik Taktik 577 izlenme - 3 gün önce https://goo.gl/WvmdmG ---- Bugünkü videomuzda İnsanları Etki Altına Alabileceğiniz 10 Psikolojik Taktik ´ten bahsettik. Zeki insanlar bu taktikleri gündelik hayatlarında bizler farketmeden, birini ikna edebilmek ve otorite sahibi olmak için kullanıyorlar. Benzer videolardan haberdar olabilmek için kanala abone olmayı ve yanda çıkan zil işaretine tıklayarak bildirimleri açmayı unutmayın. İyi seyirler
Asrın Akıl Almaz Kazası! 00:29
Asrın Akıl Almaz Kazası! 83.418 izlenme - 6 yıl önce Tırdan seken tuğla hareket halindeki aracın camından içeri girdi, yolcunun ölümüne neden oldu.Rusya 'nın güney bölgesi Rostov 'da üzücü bir kaza yaşandı, kamyonun arkasından fırlayan tuğla, karşı yönden gelen bir araca çarptı.Top mermisi gibi fırlayan tuğla, arabanın ön camını delerek koltukta oturan 29 yaşındaki Olga Gaykoviç 'e isabet etti.
Bir Annenin Yardım Çığlığı 00:51
Bir Annenin Yardım Çığlığı 6.535 izlenme - 4 ay önce Ankara'da iki çocuk annesi Çağdaş G. K., mahkeme tarafından çocuklarından uzaklaştırma kararı çıkarılmasına isyan etti. Akıl sağlığının yerinde olmadığı iddia edilerek iki çocuğundan uzaklaştırma kararı çıkarılan anne, karşı tarafın kendisini akıl hastanesine yatırmakla tehdit ettiğini söyledi.
memento fragmanı 1 02:06
memento fragmanı 1 84.149 izlenme - 7 yıl önce leonard shelby pahalı takım elbiseler giyer son model bir jaguar kullanır; bunun yanında ucuz tanınmamış motellerde konaklar ve ödemelerini hep nakit parayla gerçekleştirir. başarılı bir iş adamı görüntüsündedir... ancak leonard'ın tek işi intikam almaktır; karısının ırzına geçip öldüren adamın peşindedir. şüpheleri polis tarafından dikkate alınmayan leonard'ın yaşamındaki tek mücadelesi adalet arayışı uzerine kurulmuştur. katili belirlemesinde ise büyük bir zorlukla karşı karşıyadır. leonar
İzlerken Aklınızın Sınırlarını Zorlayacak 2017'de Yayınlanmış Japon Reklamları 15:03
İzlerken Aklınızın Sınırlarını Zorlayacak 2017'de Yayınlanmış Japon Reklamları 2.633 izlenme - 3 ay önce Reklam konusunda bir hayli ilginç olan Japonlar, 2017'de de akılları allak bullak eden reklamlarıyla bayrağı kimseye vermedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Adana'da Korkutan Evlilik Teklifi! 03:16
Adana'da Korkutan Evlilik Teklifi! 38.738 izlenme - 2 yıl önce Adana’da bir genç, rehabilitasyon merkezinde öğretmenlik yapan kız arkadaşına yaptığı sıradışı evlenme teklifiyle şok etti.
Tren Kornasıyla Akıl Almak 02:43
Tren Kornasıyla Akıl Almak 35.408 izlenme - 4 yıl önce Tren kornasıyla akıl almak
a beautiful mind fragmanı 1 02:24
a beautiful mind fragmanı 1 84.061 izlenme - 7 yıl önce john forbes nash jr. genç yaşında geliştirdiği kuramlarla matematik dünyasının bir numaralı ismi haline gelir. fakat kısa süre içerisinde bencilliği ve kendine olan aşırı güveni sonucunda oluşan kişisel problemleri ile baş edemez duruma düşer. dahilik ile delilik arasındaki ince çizgide delilik tarafına doğru sürüklenir. uzun süre şizofreni ile mücadele eden matematikçi yıllar sonra adeta yeniden doğarak nobel ödülünü almayı başarır.
Outlast Oyunundan Fırlamış Gibi Duran Akıl Hastanesi 01:58
Outlast Oyunundan Fırlamış Gibi Duran Akıl Hastanesi 13.813 izlenme - 2 yıl önce Outlast oyunundan fırlamış gibi duran akıl hastanesinden çekilmiş olduğunu düşündügüm bir kayıt.
Mersin'de Akıl Almaz Montaj 01:45
Mersin'de Akıl Almaz Montaj 4.500 izlenme - 8 ay önce Mersinde bir apartmanın 3'ncü katında pencereye, hiçbir güvenlik tedbiri almadan gölgelik monte etmek isteyen 2 kişi ölümden döndü.
Hakem Kararından Sonra Aklı Tutulan Basketbolcular 03:16
Hakem Kararından Sonra Aklı Tutulan Basketbolcular 5.353 izlenme - 8 ay önce İspanya - Rusya kadınlar U20 maçında dışarı çıkan topun ardından hakemler hatalı bir karara imza atıyor. Sonrası bildiğin keşmekeş. benzeri de vardı hatırlarsanız: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/202255 (zaten benzerlerde de çıkar)
Bakırköy Akıl Hastanesi'nde Gözleri Oyulan Adam (+18) 12:06
Bakırköy Akıl Hastanesi'nde Gözleri Oyulan Adam (+18) 16.592 izlenme - 3 yıl önce kardeşi şunları söylemiş: "ben olaydan bir gün önce kendisini ziyaret ettim. ağabeyimin gözlerini oyan şahıs da yanında idi. daha sonra ertesi gün beni hastaneden arayarak hemen gelmemi söylediler. gittiğimde korkunç manzara ile karşılaştım. ablamla beraber gittiğimiz hastanede bize tehditkar bir şekilde konuştular. 'istediğinizi yapın, bizim hastanemizin kapasitesi bu kadar diye bir yazı yazarız bize hiçbir şey olmaz' dediler. oysa ben yaptığım araştırmalar sonunda ve görüntüleri izledikten sonra olayda büyük bir ihmal olduğunu gördüm" dedi. ağabeyinin gözlerini oyan şahsın daha önce bu gibi teşebbüslerde bulunduğunu öğrendiklerini kaydeden şahinoğlu, "buna rağmen bu adamı nasıl bağlamadan ağabeyimle aynı odada yatırdılar aklım almıyor. burada sağlık bakanlığı'nın ve hastanenin büyük bir ihmali var. ağabeyim zaten bakıma muhtaçtı. şimdi gözleri kör olduğu için tamamen bakıma muhtaç bir hale geldi. o hastaneye sapasağlam giden ağabeyim gözleri kör olarak çıktı"
Smile Hafıza Oyunları, Akıl Oyunları , Eğlenceli Çocuk Videosu, Toys Unboxing 15:59
Smile Hafıza Oyunları, Akıl Oyunları , Eğlenceli Çocuk Videosu, Toys Unboxing 1.494 izlenme - 1 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Akıl Alan Hareketlerle Spor Yapmak - Femme Felis 02:07
Akıl Alan Hareketlerle Spor Yapmak - Femme Felis 6.415 izlenme - 9 ay önce Sosyal medya fenomeni olan Türk kızı Femme Felis spor salonunda çılgın hareketleriyle spor yapan insanlara zor anlar yaşatıyor.
Hakkı Bulut - Akıl Vermeyin Bana 03:48
Hakkı Bulut - Akıl Vermeyin Bana 30.890 izlenme - 4 yıl önce Kimse Hakkı Bulut A Akıl Veremez
Celal Şengör - Akıl En Büyük Silahtır 11:33
Celal Şengör - Akıl En Büyük Silahtır 1.661 izlenme - 3 ay önce Maalesef insanımızın sadece son yıllarda adından söz etmeye başladığı, kıymetinin yeni yeni anlaşıldığı Celal Şengör hocamızın HaberTürk'ün internet yayını için yaptığı 'Akıl' konulu kısa bir konuşma.
trafik kazası akıl almaz 00:40
trafik kazası akıl almaz 48.872 izlenme - 8 yıl önce elazığda kırmızı ısıkta gecen arac önce 2 arabaya sonra yayaya çarpıyor
Muhabirin Aklını Başından Alan Güzel Kadın 00:41
Muhabirin Aklını Başından Alan Güzel Kadın 4.200 izlenme - 9 ay önce Yunan televizyonu Skai TV'nin muhabiri Giorgo Tselika canlı yayında tatil kasabasındaki çöplerle ilgili bir haber sunarken yanından geçen kadının etkisi altına girip kendinden geçmiş.
Tıra Mermer Yüklerken Gerçekleşen Akıl Almaz Kaza 00:56
Tıra Mermer Yüklerken Gerçekleşen Akıl Almaz Kaza 30.544 izlenme - 3 yıl önce Kepçe yardımıyla kamyona mermer yüklerken gerçekleşen akıl almaz bir kaza. Kepçe sürücüsü gelen uyarılara aldırmamış olsa gerek adamın yaptığı son bağırışta nafile. Son anda sıçrayıp atlayarak canını kurtaran adam da yürekleri ağza getiriyor. İzleyelim..
allah akıl fikir versin :)) 00:20
allah akıl fikir versin :)) 44.648 izlenme - 8 yıl önce şaşkın :))nediyim
Tokat'a Gitmeyen Akıl Testi Yaptırsın - Fıs Fıs İsmail 02:54
Tokat'a Gitmeyen Akıl Testi Yaptırsın - Fıs Fıs İsmail 6.905 izlenme - 1 yıl önce Çocuklar Duymasın dizisinin Fıs Fıs İsmail'i bu sefer bir video çekmiş ve Tokat ilimizin güzelliklerinden bahsetmiş. İzliyoruz.
Akıl almaz cinayet gibi kaza! 02:39
Akıl almaz cinayet gibi kaza! 20.499 izlenme - 5 yıl önce Mobese Kameraları tarafından kaydedilen akıl almaz trafik kazası görüntüleri... Cinayet gibi kaza...
Türk Kızına Psikolojik Test - Yönlendirme ve Yüz Okuma 02:48
Türk Kızına Psikolojik Test - Yönlendirme ve Yüz Okuma 12.142 izlenme - 3 yıl önce Yönlendirme, nlp, hipnoz ve yüz, mimik okuma bu tekniklerle belki bir kaç puan toplarsınız kardeşler
hidayet'ten akıl dolu pas :)) 00:29
hidayet'ten akıl dolu pas :)) 20.801 izlenme - 8 yıl önce indiana maçında yaptığı süper asist
deli bu 00:20
deli bu 17.428 izlenme - 9 yıl önce kaşınmak diye buna denir
roberto carlos'un akıl almaz golü! 01:05
roberto carlos'un akıl almaz golü! 14.163 izlenme - 8 yıl önce roberto carlos'un akıl almaz golü!
şahe bedo sen bir hayinsin 03:35
şahe bedo sen bir hayinsin 16.995 izlenme - 8 yıl önce şahe bedo dan sen bir hainsin süper
250 gr Denince Akla Gelen İlk Şey 07:00
250 gr Denince Akla Gelen İlk Şey 8.654 izlenme - 2 yıl önce 250 gr denilince akla gelen ilk şey.. Cevaplar şaşırtıcı değil..