Hoşgeldiniz!

akıl hocası

the freshman 01:54
the freshman 822 izlenme - 7 yıl önce clark kellogg new york'ta bir film okulunda ilk yılına başlayan genç bir adamdır. kısa bir zaman sonra bir hırsız tüm eşyalarını çalar. clark carmine tukan jimmy sabatini adında sinematik bir mafya baabsına çok benzeyen bir ihracatçı ile tanışır. sabatini clark'a reddedemeyeceği bir teklif yapınca clark kendini çok farklı bir dünyanın içinde bulur.
Ahmet Kural’ı Hiç Böyle Görmediniz 03:06
Ahmet Kural’ı Hiç Böyle Görmediniz 624 izlenme - 5 yıl önce Ahmet Kural’ın öğrencilik yıllarında ‘akıl hocası’ rolünde bir kısa filmde rol aldığı ortaya çıktı. Kural bu ilk filminde ‘İşler Güçler’dekinin aksine kız-erkek ilişkilerinde oldukça başarılı bir genci canlandırıyor.
the freshman fragmanı 1 01:54
the freshman fragmanı 1 104 izlenme - 7 yıl önce clark kellogg new york'ta bir film okulunda ilk yılına başlayan genç bir adamdır. kısa bir zaman sonra bir hırsız tüm eşyalarını çalar. clark carmine tukan jimmy sabatini adında sinematik bir mafya baabsına çok benzeyen bir ihracatçı ile tanışır. sabatini clark'a reddedemeyeceği bir teklif yapınca clark kendini çok farklı bir dünyanın içinde bulur.
the freshman fragmanı 2 01:09
the freshman fragmanı 2 39 izlenme - 7 yıl önce clark kellogg new york'ta bir film okulunda ilk yılına başlayan genç bir adamdır. kısa bir zaman sonra bir hırsız tüm eşyalarını çalar. clark carmine tukan jimmy sabatini adında sinematik bir mafya baabsına çok benzeyen bir ihracatçı ile tanışır. sabatini clark'a reddedemeyeceği bir teklif yapınca clark kendini çok farklı bir dünyanın içinde bulur.