Hoşgeldiniz!

Akıllı Ev Videoları İzle

Söz Dinleyen Ev 01:34
Söz Dinleyen Ev 502.877 izlenme - 3 yıl önce Annelerimizin hayatını kolaylaştırmak ve onlara güzel sürprizler yapmak #iştebukadarkolay.
Vodafone  Akıllı Ev 01:34
Vodafone Akıllı Ev 2.850 izlenme - 3 yıl önce Vodafone Akıllı Ev
Akıllı Perdeler 03:28
Akıllı Perdeler 1.224 izlenme - 1 yıl önce Başlığı okurken '' bir onlar eksikti '' dediğiniz duyar gibiyim . Teknoloji dur durak bilmeden son hızda ilerlerken insanoğlu buna şahit oluyor . İzlediğiniz zaman başınızı döndürecek , ayaklarınızı yerden kesecek bir video . Özellikle annelerinize izletmenizi şiddetle öneririm . Yalnız bir şartla ! Onlara en kısa zaman akıllı perde almalısınız . Video bittikten sonra isteyecekleri tek şeyde bu olacak. Karşınızda teknolojinin geldiği son noktalardan sadece biri .
Ortaokul Öğrencileri Akıllı Ev Sistemi Yaptı 01:16
Ortaokul Öğrencileri Akıllı Ev Sistemi Yaptı 13 izlenme - 4 gün önce Mersin'de iki ortaokul öğrencisi televizyonda akıllı ev sistemi reklamı gördü. Fiyatının çok pahalı olduğunu öğrenen öğrenciler, biriktirdikleri harçlıklarla kendi akıllı ev sistemini yaptılar. Bu sistem, evdeki acil durumlarda otomatik olarak devreye giriyor. Elektriği, suyu kapatıyor. Genç mucitler, yaptıkları sistemi herkesin kullanmasını istiyor.
Akıllı Ev Tasarımı 00:28
Akıllı Ev Tasarımı 2.215 izlenme - 9 yıl önce teknoloji ve tasarım
En Akıllı Ev 01:34
En Akıllı Ev 539 izlenme - 3 yıl önce Daha önce hiç göremeyeceğiniz tarzda pratik ev dekorasyonları, küçük bir eve nasıl sığılır'ın cevaplarını veriyor. Birbirinden yaratıcı ev dekorasyon fikirleri bu evin içine girmiş.
Albatros Homepro Akıllı Ev Sistemi 07:02
Albatros Homepro Akıllı Ev Sistemi 1.266 izlenme - 7 yıl önce bir akıllı ev sistemi nasıl çalışır akıllı ev nedir ?
Aypro Daha iyi İntro 00:25
Aypro Daha iyi İntro 719 izlenme - 3 yıl önce Akılı Ev ve Otomasyon Sistemleri http://www.aypro.com
akıllı ev kurulum 05:00
akıllı ev kurulum 895 izlenme - 7 yıl önce akıllı ev daha fazla bilgi ve diğer bina elektronik sistemleri için elekka.com mesaj sayfasından istekte bulununuz.
Aypro - Akıllı Ev Tanıtım 07:33
Aypro - Akıllı Ev Tanıtım 215 izlenme - 3 yıl önce Aypro Akıllı Ev & Otomasyon Sistemleri Http://www.aypro.com
akıllı ev 05:00
akıllı ev 298 izlenme - 7 yıl önce akıllı ev kurulum
Alarm Sisteminizi Cebinizden Kontrol Edin 01:13
Alarm Sisteminizi Cebinizden Kontrol Edin 56 izlenme - 2 yıl önce Avrupa'nın en büyük kablosuz alarm sistemi Jablotron. Akıllı ev sistemi olarak da kullanılan Jablotron alarm sistemleri akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebilir ve yönetilebilir. Uzaktan alarm kurma, çözme, panjur açma-kapama, ışıkları açma-kapama, ısı ayarı, bahçe sulama vb. www.bilgielektronik.com.tr
harika bulldog 02:22
harika bulldog 64 izlenme - 6 yıl önce