Hoşgeldiniz!

akıllı ev

Söz Dinleyen Ev 01:34
Söz Dinleyen Ev 502.941 izlenme - 4 yıl önce Annelerimizin hayatını kolaylaştırmak ve onlara güzel sürprizler yapmak #iştebukadarkolay.
Fazla Öfkeli Audio Akıllı Ev Sistemleri Reklamı 00:11
Fazla Öfkeli Audio Akıllı Ev Sistemleri Reklamı 4.982 izlenme - 11 ay önce Sondaki "bizde ortam böyle" bakışı ile ayrı yaran, reklam sektörüne farklı bir boyut kazandıran eser..
Tom ve Jerry - Akıllı Ev 01:48
Tom ve Jerry - Akıllı Ev 6.032 izlenme - 10 ay önce Teknolojinin son ürünü akıllı evlerde kovalamacaya başlayan Tom ve Jerry için işler biraz karışıyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Vodafone  Akıllı Ev 01:34
Vodafone Akıllı Ev 2.872 izlenme - 4 yıl önce Vodafone Akıllı Ev
Sıradan Bir Evi Nasıl Akıllı Hale Getirebiliriz? - Teknoloji Her Yerde 17.02.2018 Cumartesi 21:00
Sıradan Bir Evi Nasıl Akıllı Hale Getirebiliriz? - Teknoloji Her Yerde 17.02.2018 Cumartesi 271 izlenme - 4 ay önce Sıradan bir evi nasıl akıllı hale getirebiliriz? Ev hayatımızı kolaylaştıracak pratik çözümler neler? Ahmet Can, Teknoloji Her Yerde'de akıllı ev teknolojilerini araştırdı.
Akıllı Perdeler 03:28
Akıllı Perdeler 1.298 izlenme - 2 yıl önce Başlığı okurken '' bir onlar eksikti '' dediğiniz duyar gibiyim . Teknoloji dur durak bilmeden son hızda ilerlerken insanoğlu buna şahit oluyor . İzlediğiniz zaman başınızı döndürecek , ayaklarınızı yerden kesecek bir video . Özellikle annelerinize izletmenizi şiddetle öneririm . Yalnız bir şartla ! Onlara en kısa zaman akıllı perde almalısınız . Video bittikten sonra isteyecekleri tek şeyde bu olacak. Karşınızda teknolojinin geldiği son noktalardan sadece biri .
Akıllı Ev Tasarımı 00:28
Akıllı Ev Tasarımı 2.219 izlenme - 10 yıl önce teknoloji ve tasarım
En Akıllı Ev 01:34
En Akıllı Ev 558 izlenme - 4 yıl önce Daha önce hiç göremeyeceğiniz tarzda pratik ev dekorasyonları, küçük bir eve nasıl sığılır'ın cevaplarını veriyor. Birbirinden yaratıcı ev dekorasyon fikirleri bu evin içine girmiş.
Aypro - Akıllı Ev Tanıtım 07:33
Aypro - Akıllı Ev Tanıtım 243 izlenme - 4 yıl önce Aypro Akıllı Ev & Otomasyon Sistemleri Http://www.aypro.com
Ortaokul Öğrencileri Akıllı Ev Sistemi Yaptı 01:16
Ortaokul Öğrencileri Akıllı Ev Sistemi Yaptı 38 izlenme - 1 yıl önce Mersin'de iki ortaokul öğrencisi televizyonda akıllı ev sistemi reklamı gördü. Fiyatının çok pahalı olduğunu öğrenen öğrenciler, biriktirdikleri harçlıklarla kendi akıllı ev sistemini yaptılar. Bu sistem, evdeki acil durumlarda otomatik olarak devreye giriyor. Elektriği, suyu kapatıyor. Genç mucitler, yaptıkları sistemi herkesin kullanmasını istiyor.
Akıllı Ev Teknolojilerini Keşfe Çıktık - Teknoloji Her Yerde 12.08.2017 Cumartesi 22:25
Akıllı Ev Teknolojilerini Keşfe Çıktık - Teknoloji Her Yerde 12.08.2017 Cumartesi 22 izlenme - 10 ay önce Ahmet Can, bu hafta ev teknolojilerini keşfetti. Haftanın trendinde görüntü tanıma teknolojisini deneyimledi. Taşınabilir şarj cihazı alırken dikkat edilmesi gerekenleri anlattı. Kablosuz kulaklıkları artısıyla eksisiyle masaya yatırdı. Markalarla tüketiciler arasında deneyim köprüsü kuran girişim projesini, yaratıcısından dinledi.
Tom ve Jerry - Akıllı Ev 01:48
Tom ve Jerry - Akıllı Ev 4 izlenme - 3 ay önce Teknolojinin son ürünü akıllı evlerde kovalamacaya başlayan Tom ve Jerry için işler biraz karışıyor. Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır.
Alarm Sisteminizi Cebinizden Kontrol Edin 01:13
Alarm Sisteminizi Cebinizden Kontrol Edin 60 izlenme - 3 yıl önce Avrupa'nın en büyük kablosuz alarm sistemi Jablotron. Akıllı ev sistemi olarak da kullanılan Jablotron alarm sistemleri akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebilir ve yönetilebilir. Uzaktan alarm kurma, çözme, panjur açma-kapama, ışıkları açma-kapama, ısı ayarı, bahçe sulama vb. www.bilgielektronik.com.tr
harika bulldog 02:22
harika bulldog 64 izlenme - 7 yıl önce