Hoşgeldiniz!

akıllı gözlük

Erkeklerin Hayalindeki Akıllı Gözlük 03:23
Erkeklerin Hayalindeki Akıllı Gözlük 1.992 izlenme - 4 yıl önce Augmented Reality (AR) yani artırılmış gerçeklik uygulamaları hızla yaygınlaşırken bu uygulamalar ile yapılabilecekler sınırsız gibi görünüyor. Infinity AG ş...
Google Glass'la Nişan Aldı ve Ateş Etti! 00:59
Google Glass'la Nişan Aldı ve Ateş Etti! 146 izlenme - 1 yıl önce Google Glass şimdilik rafa kaldırıldı, ancak bu akıllı gözlükle yapılan testler ve projeler kendinden bahsettirmeye devam ediyor. Bu videoda görebileceğiniz gibi silah üstünde bulunan kamera, görüntüyü Google Glass kullanan silah uzmanına yansıtıyor. Böylece kullanıcı silahla hedef almadan, kafasını siperden çıkarmadan, hedefleri işaretleyip vurabiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Windows Glass - Windows Akıllı Gözlük Yaparsa 00:45
Windows Glass - Windows Akıllı Gözlük Yaparsa 286 izlenme - 3 yıl önce Günümüzde firmalar elektronik cihazları daha da ufaltmak, hafiletmek, daha rahat kullanabileceğimiz şekilde yaşantımıza dahil etmek için yarışıyorlar. yeni trend giyilebilir teknoloji. akıllı saatler, akıllı gözlükler... Google firmasının yakında piyasaya sürmeye hazırlandığı Google Glass'ı windows üretseydi nasıl olurdu peki?
Sony Smarteyeglass 02:09
Sony Smarteyeglass 287 izlenme - 3 yıl önce Sony’nin Arama Motoru Google Glass’a alternatif için hazırladığı akıllı gözlük SmartEyeglass... Smarteyeglass Teknik Özellikleri ... Sony Bu Ürünü İçin Yazılım Geliştirme Paketini Paylaştı. Ve Arama Motoru Google Glass İle Arasındaki Farkı ...
Windows Gözlük Yaparsa - Google'a Rakip! 00:45
Windows Gözlük Yaparsa - Google'a Rakip! 306 izlenme - 5 yıl önce Google'ın Yaptığı Akıllı Gözlüğe Bir Rakipte Windows'tan, Ancak Windows'un Herzamanki Gibi Saçma Hatırlatmaları Ve Uyarıları Görüş Alanını Ne Kadar Etkileyecek Bakalım :)