Hoşgeldiniz!

akıllı köpek

Sahibine Benimle İlgilen Diyen Köpek 00:32
Sahibine Benimle İlgilen Diyen Köpek 80.623 izlenme - 4 yıl önce Sahibi telefon ile oynamaya devam ederken köpek devamlı patileriyle sahibini dürterek benimle ilgilen diyor...
 Türkiye bu köpeği konuşuyor 01:29
Türkiye bu köpeği konuşuyor 25.104 izlenme - 5 yıl önce Muğla'nın Fethiye ilçesinde, bir köpek emekleyen bir bebeğin belki de hayatını kurtardı. Kabak koyunda bir anne emekleme dönemindeki bebeğini oynaması için kumlara bıraktı. Tehlikeyi fark eden cocker spaniel cinsi köpek, bebeğin önüne geçerek bebeğin denize doğru ilerlemesini engelledi.
Havada ters takla atan köpek 02:05
Havada ters takla atan köpek 7.803 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en akıllı köpeği sahibi tarafından verilen komutları hiç tereddüt etmeyen yapıyor. Gel, otur, yat, selam ver, amuda kalk, zıpla, ters takla at, sağa dön, sola dön, sağa bak, sola bak ve daha fazlası için videoyu izleyiniz
 Akıllı köpek 00:29
Akıllı köpek 5.040 izlenme - 5 yıl önce Akıllı köpek
akıllı köpek 00:32
akıllı köpek 10.425 izlenme - 9 yıl önce nasıl yardımcı oluyor
Dünyanın En Akıllı Köpeği 02:04
Dünyanın En Akıllı Köpeği 6.714 izlenme - 8 yıl önce
bu köpek çok akıllı  mutlaka İzleyİn 02:24
bu köpek çok akıllı mutlaka İzleyİn 7.499 izlenme - 9 yıl önce İzlemeye deĞer bİr vİdeo böyle akılı bir köpek yoqq
Canım Kardeşim - En Akıllı Köpek En Şirin Kedi 09:34
Canım Kardeşim - En Akıllı Köpek En Şirin Kedi 4.781 izlenme - 4 yıl önce Evimizin çok bilmiş kedisi Mıncır ile çok ama çok keyifli bir bölümü izlemeye ne dersiniz? :)) Müge ve Mine'nin maceraları devam ediyooor... iyi seyirler..
akıllı köpek 2 01:16
akıllı köpek 2 4.035 izlenme - 10 yıl önce akıllı köpek komut dinliyor
Akıllı Köpek 00:31
Akıllı Köpek 4.641 izlenme - 10 yıl önce bu kadar olur :)
Dünyanın En Akıllı Köpeği 03:29
Dünyanın En Akıllı Köpeği 3.097 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın En Akıllı Köpeği
Söz Dinleyen Köpek 00:47
Söz Dinleyen Köpek 2.246 izlenme - 6 yıl önce Söz Dinleyen Akıllı Köpek
akıllı köpek 00:46
akıllı köpek 1.517 izlenme - 8 yıl önce akıllı köpek
akıllı köpek =) 00:28
akıllı köpek =) 1.467 izlenme - 9 yıl önce :)
İşte Akıllı Köpek Bu :) 00:32
İşte Akıllı Köpek Bu :) 1.475 izlenme - 9 yıl önce aferin vallah bu kadarda olmaz yani:))
köpek eğitimini seviyorum diyenlere... 05:09
köpek eğitimini seviyorum diyenlere... 1.331 izlenme - 9 yıl önce köpek, eğitimi, seviyorum diyenlere
Trafik Kurallarına İnsanlardan Daha İyi Uyan Köpek 00:25
Trafik Kurallarına İnsanlardan Daha İyi Uyan Köpek 65 izlenme - 4 ay önce Yaya geçidinde beklerken tamamen tüm arabaların yol verdiklerinden emin olmadan geçmeyen köpeği hep birlikte izliyoruz efendim.
Fur Real Akıllı Köpek Havlayan Yemek Yiyen Köpekcik. İsim Arıyoruz Bebişe 13:34
Fur Real Akıllı Köpek Havlayan Yemek Yiyen Köpekcik. İsim Arıyoruz Bebişe 79 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Akıllı Köpek 00:19
Akıllı Köpek 1.108 izlenme - 10 yıl önce sırt kaşıma yöntemi
Akıllı Köpek:) 00:38
Akıllı Köpek:) 1.317 izlenme - 9 yıl önce bu köpek çok akıllı
akıllı köpek yaralanan annesini bırakmıyor 00:56
akıllı köpek yaralanan annesini bırakmıyor 1.022 izlenme - 9 yıl önce akıllı köpek yaralanan annesini bırakmıyor
akıllı köpek 01:48
akıllı köpek 603 izlenme - 8 yıl önce akıllı köpek
Dünyanın En Akıllı Köpeği 03:29
Dünyanın En Akıllı Köpeği 788 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın En Akıllı Köpeği
akıllı köpek 00:33
akıllı köpek 716 izlenme - 10 yıl önce akıllı köpeğin marifetleri
Söz Dinleyen Akıllı Köpek 01:14
Söz Dinleyen Akıllı Köpek 503 izlenme - 5 yıl önce Söz Dinleyen Akıllı Köpek
Sevimli Ve Akıllı Köpek 02:02
Sevimli Ve Akıllı Köpek 338 izlenme - 6 yıl önce Sevimli Ve Akıllı Köpek
Türkiye Bu Köpeği Konuşuyor 01:29
Türkiye Bu Köpeği Konuşuyor 359 izlenme - 5 yıl önce Muğla'nın Fethiye İlçesinde, Bir Köpek Emekleyen Bir Bebeğin Belki De Hayatını Kurtardı. Kabak Koyunda Bir Anne Emekleme Dönemindeki Bebeğini Oynaması İçin Kumlara Bıraktı. Tehlikeyi Fark Eden Cocker Spaniel Cinsi Köpek, Bebeğin Önüne Geçerek Bebeğin Denize Doğru İlerlemesini Engelledi.
Çocuğa Öğreteyim Derken Köpeğe Anne Demeyi Öğretmek 00:27
Çocuğa Öğreteyim Derken Köpeğe Anne Demeyi Öğretmek 246 izlenme - 3 yıl önce Bir anne çocuğuna hem mama yedirip hem de ona anne demesini öğretmek istiyor. Bu esnada bebeğin yanında bulunan köpeğin karnı acıkmış olacak ki mamayı kapabilmek için anne demeyi çocuktan önce öğreniyor.
Akıllı Köpekler 02:57
Akıllı Köpekler 379 izlenme - 4 yıl önce Akıllı Köpekler
Akıllı Köpek 00:26
Akıllı Köpek 234 izlenme - 4 yıl önce Akıllı Köpek