Hoşgeldiniz!

akıllı şehir

Dünya Akıllı Şehirler Zirvesinin Gelecek Açısından Önemi Nedir? 00:38
Dünya Akıllı Şehirler Zirvesinin Gelecek Açısından Önemi Nedir? 109 izlenme - 3 yıl önce 10-11 Aralık tarihlerinde Conrad Otel'inde düzenlenen Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi konuşmacı ve katılımcısı CT Mimarlık şirketinin iç mimarı Çağlayan Tuğal ile zirvenin gelecek açısından önemini konuştuk. CT Mimarlık, iç mimarı Çağlayan Tuğal 'Çağ çok hızlı gelişiyor, teknoloji çok hızlı gelişiyor ve bunu yaşamımıza nasıl adapte etmemiz gerektiğiyle ilgili hala çeşitli sorular var. Teknolojiyi hayatımıza adapte etmeyi yeni yeni öğreniyoruz bu sadece yaşadığımız toplumda değil dünya çapında bir sorun olarak gözüküyor.
Geleceği kim yönetecek? Attila Özgit ve Elif Uysal Bıyıkoğlu yorumladı - Hafta Sonu 07.04.2018 44:44
Geleceği kim yönetecek? Attila Özgit ve Elif Uysal Bıyıkoğlu yorumladı - Hafta Sonu 07.04.2018 5 izlenme - 2 hafta önce Dijital dünya yakın gelecekte hangi gelişmelere sahne olacak? Siber saldırılar… Bilgi güvenliği… Akıllı şehirler ve teknolojik gelişmeler… Hafta Sonu, Türkiye'nin internete bağlanmasının 25. yılını iki öğretim üyesi Dr. Attila Özgit ve Prof. Dr. Elif Uysal Bıyıkoğlu ile masaya yatırdı.
Yaşanılabilir Dünya İçin Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi 00:43
Yaşanılabilir Dünya İçin Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi 55 izlenme - 3 yıl önce Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi 10-11 Aralık 2014 tarihilerinde İstanbul Conrad Otel'de düzenlendi. Daha fazla haber için www.izlesene.com/haberlercom kanalına abone olabilirsiniz...
Hayatı Kolaylaştıran Tüm Teknolojiler Akıllı Binalarda Uygulanmalı 00:31
Hayatı Kolaylaştıran Tüm Teknolojiler Akıllı Binalarda Uygulanmalı 37 izlenme - 3 yıl önce 10-11 Aralık tarihlerinde Conrad Otel'inde düzenlenen Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi konuşmacı ve katılımcısı CT Mimarlık şirketinin iç mimarı Çağlayan Tuğal Wise TV'ye konuştu.
Günümüz Modern Kentleri Hangi Özelliklere Sahip Olmalı? 01:12
Günümüz Modern Kentleri Hangi Özelliklere Sahip Olmalı? 18 izlenme - 3 yıl önce EurAsia Strategies tarafından 10-11 Aralık 2014 tarihlerinde İstanbul Conrad Otel'de düzenlenen Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi'nde (WICS) 1,5 trilyon dolarlık akıllı şehirler pazarı ve fırsatlar tartışıldı.
Boyoz Interactive Solutionsdan Yeni Atılımlar 00:28
Boyoz Interactive Solutionsdan Yeni Atılımlar 24 izlenme - 3 yıl önce Aralık ayında Conrad İstanbul otelinde gerçekleşen Dünya Akıllı Şehirler Zirvesinde Boyoz Interactive Solutions Proje Müdürü Fatih Korkmaz yeni projeleri hakkında Wise TV' ye konuştu.
Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi Sektörleri Buluşturdu 00:59
Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi Sektörleri Buluşturdu 23 izlenme - 3 yıl önce Conrad İstanbul otelinde 10-11 Aralık tarihinde düzenlenen Dünya Akıllı Şehirler Zirvesine katılım yoğun oldu.
Geleceğin Akıllı Kentleri İstanbulda Tartışıldı 00:32
Geleceğin Akıllı Kentleri İstanbulda Tartışıldı 14 izlenme - 3 yıl önce Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi 2014 bu yıl İstanbul Conrad Otel'de gerçekleştirildi. Hakan Helvacıoğlu açıklamalarda bulundu
Baklava İncelemesi 13:17
Baklava İncelemesi 5 izlenme - 3 yıl önce Gaziantep'te düzenlenen Turkcell'in akıllı şehir etkinliğinden dönen Melih Çelik, bizlere de baklava getirmiş. Hem baklavayı inceledik, hem baklavanın nasıl yenmesi gerektiğini söyledik, hem de Turkcell'in akıllı şehir konseptinin ne olduğuna ufak da olsa değindik. İşte SDN Ofisinden Baklava İncelemesi! http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ