Hoşgeldiniz!

Akışına Bırak

Mustafa Sandal - Akışına Bırak 04:31
Mustafa Sandal - Akışına Bırak 48.309 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Sandal - Akışına Bırak
Doum Günün Kutlu Olsun... (İyi Ki Doğdun) 04:39
Doum Günün Kutlu Olsun... (İyi Ki Doğdun) 2.715 izlenme - 10 yıl önce designed by erenmusti
Mustafa Sandal - Seni Tek Geçerim (2000) 03:41
Mustafa Sandal - Seni Tek Geçerim (2000) 346 izlenme - 3 yıl önce 90'ların ilk zamanlarından bu yana bir çok şarkılara imza atmış , harika müzik ve albümlerde yapmış sevgili Mustafa Sandal'ın en iyi albümlerinden biri olan Akışına Bırak albümünde bulunan ve albümün çıkış parçası olan Tek Geçerim şarkısının klibidir. 90'larda bir çok efsane şarkıya imza atmış , her şarkısıyla olay olmuş, konserlerinde, kliplerinde danslarıyla idol olmuş bir isimdi Mustafa Sandal . İlk çıktığı zaman Suç Bende albümüyle kasıp kavurmuştu ve 1.5 milyona yakın satış yapmıştı. İkinci albümü Gölgede Aynı ile 3 milyonun üzerinde bir satış yapmış ve artık kendini piyasada sarsılasamaz bir idol haline getirmişti. Araba klibi çıktığı gün bütün ana haberlere aynı anda konu olmuştu. Koca 1 yıl boyunca bütün her yerlerde bu albüm çalmıştı. Amerika'da, Avrupa'da ve Rusya'da bile Araba, İki Tas Çorba, Jest Oldum ve Gidenlerden büyük hit olmuştu. Daha sonradan herkes üç albümü Mustafa Sandal'dan yine aynı kalitede beklerken Detay albümünü çıkarmıştı. Albüm beklenenlerin çok çok altında olmuştu. Aya Benzer, I Am The Bombacı, Detay ve Onca gibi leziz şarkılar da vardı ama Aramızda Bir Top Var şarkısı yanlış anlaşılmış hatta bir çok köşe yazısında, programlarda ve halk arasında dalga konusu olmuştu. Ama yine de bu albüm 1 milyonun üzerinde satış yapmış ve Mustafa Sandal bambaşka bir tarz yapmış ve sonraki albümlerinde de (Akışına Bırak albümü hariç) aynı tarzda devam etmiştir. Bunun yanısıra Mustafa Sandal, 90'lardan bu yana bir çok sanatçıya harika şarkılar da vermiştir. İşte o verdiği şarkılar şunlardır: Ajda Pekkan - Vazgeçme Ferda Anıl Yarkın - Sonuna Kadar Yonca Evcimik - Bandıra Bandıra Sezen Aksu - İnce Mevzu İzel - Eyvallah , Emanet ve Nakış Reyhan Karaca - Gidesim Gelmiyor Ayşegül Aldinç - Yanlışsın Ozan Orhon - Zeynep Hakan Peker - Amma Velakin ve Ne Samba Ne De Rumba Asya - Beni Aldattın Sibel Alaş - Adam Zerrin Özer - Böyle de Bir Huyu Var Sertab Erener - Büyü De Gel Çocuk Deniz Arcak - Yağmurdan Kaçarken Doluya Tutuldum Kendisine böyle muhteşem şarkılara imza attığı için , 90'larda bize çocukluğumuzun en güzel günlerini ve o saf duyguları yaşattığı için , Gölgede Aynı ve Suç Bende gibi efsane bir albüme imza attığı için kendisine saygımız her zaman sonsuz olacaktır . İyi dinlemeler .
Mustafa Sandal - Muhabbet Kart Reklamı (2000) 00:31
Mustafa Sandal - Muhabbet Kart Reklamı (2000) 255 izlenme - 3 yıl önce Ünlü pop yıldızı Mustafa Sandal'ın 2000 yılının haziran ayında çıkarmış olduğu "Akışına Bırak" adlı albümünün turneleri kapsamında muhabbet kart sponsorluğunda çekmiş olduğu reklamdır. Reklamda çalan şarkı ise Mustafa Sandal'ın 2000 yılında çıkarmış olduğu Akışına Bırak albümünde bulunan Güncel Zalim adlı şarkıdır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Mustafa Sandal - Akışına Bırak 2000 Full Album 38:16
Mustafa Sandal - Akışına Bırak 2000 Full Album 125 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Sandal - Akışına Bırak 2000 Full Album
Mustafa Sandal - Akışına Bırak 04:28
Mustafa Sandal - Akışına Bırak 165 izlenme - 4 yıl önce Hayatta zor olan şey Buluşmaktır kendinle özgürce O kadar çok şey var ki Bizi bizden koparan sessizce İnan inan ve sen sen ol Hadi zorlama zorlama Zorlamakla hayat uslanmaz Ağlama ağlama Ağlamakla gönül dağlanmazZorlama zorlama Zorlamakla hayat uslanmaz Ağlama ağlama Ağlamakda üzülmek te boş Akışına bırak Damarında akan kan gibi Akışına bırak Dağlardan inen ırmak gibi Akışına bırak Damarında akan kan gibi Akışına bırak bırak gitsin
Mustafa Sandal - Geriye Dönmem (2000) 04:22
Mustafa Sandal - Geriye Dönmem (2000) 117 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Sandal'ın 2000 yılında kasıp kavurduğu Akışına Bırak albümünde yer alan Geriye Dönmem şarkısının klibidir.Ayrıca klip 2000 yılının Kasım ayında çekilmiştir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Mustafa Sandal - Akışına Bırak Kaseti (2000 - 46 Dk) 46:42
Mustafa Sandal - Akışına Bırak Kaseti (2000 - 46 Dk) 148 izlenme - 2 yıl önce 90'lardan bu yana her zaman damgasını vurmuş ünlü pop yıldızı,besteci,söz yazarı,müzisyen olduğu gibi ayrıca da aranjör ve prodüktör kimliğiyle de tanınan ve müzik mutfağında yıllardır adından çok söz ettirmiş ve büyük şarkılara,aranjmanlara,prodüksiyonlara imza atmış sevgili Mustafa Sandal'ın 2000 yılının Haziran ayının ilk haftasında çıkardığı ve o yaz her yerde çalmış,büyük çıkış yakalamış olan Akışına Bırak albümüdür. Albümün çıkış parçası olan Tek Geçerim, adeta dillere marş olmuş ve o dönem Beşiktaş Stadyumlarının vazgeçilmez şarkılarından biri olmayı başarmıştır. Aynı yazın son zamanlarında ikinci klip yunan şarkıcı sevgili Natalia ile düet yaptığı Hatırla Beni şarkısına gelmiştir.Bu şarkı da aynı ilgiyi toplamış ve Mustafa Sandal, bu albümden sonra Muhabbet Kart sponsorluğunda Türkiye kapsamında konserler düzenlemiştir. Bu sponsorluk için de 2000 yılının Ağustos ayının sonlarında Güncel Zalim adlı şarkıyla bir de reklam çekmiştir. Ardından albüme gelen son klip de 2000 yılının Kasım ayında Geriye Dönemem adlı şarkıya gelmiştir.Bu şarkının diğer şarkılardan farkı ise o dönem sonbahar ve kış aylarının en hit şarkılarından biri olmuştur.Kış soğuğunda ya da sonbahar yağmurlarında camın kenarına oturup evin penceresinden çayı yudumlarken dinlenilen vazgeçilmez şarkı olmuştur. Daha sonradan Mustafa Sandal,uzun bir süre sessizliğe gömülmüş ve 2001 yılının yazında bir de metro için "Can Cana Yan Yana Gidelim Metroya Hadi Düş Arkama" gibi nakarata sahip Cana Cana adlı şarkıyı yapmış ve kliplendirmiştir. Daha sonra da beşinci albümü Kop için albüm hazırlıklarına başlamıştır. Mustafa Sandal klip çekmese de Güncel Zalim,Alkışlarla ve Akışına Bırak albümün beğeni toplamış ve radyolarda zirvelere oturmuş diğer parçalarıdır. Albümün Müzik yönetmenliğini İskender Paydaş ve Volga Tamöz yapmıştır. Ayrıca Bu albüm 2000 Grammy Ödüllerinde "En İyi Pop Vokal Albüm" dalında aday adayı olmayı başarmıştır.Ayrıca ülkemizde Grammy Ödüllerinde "En İyi Pop Vokal Albüm" dalına aday olmaya hak kazanmış ilk şarkıcımız Akışına Bırak albümüyle Mustafa Sandal'dır. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : A1 - Tek Geçerim A2 - Hatırla Beni A3 - Geriye Dönmem A4 - Hatırla Beni A5 - Alkışlarla B1 - Hep Beraber B2 - Mesela B3 - Hava Atma B4 - Esas Duruş B5 - Akışına Bırak B6 - Hatırla Beni (Düet Natalia) Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve böyle muhteşem şarkılarla dolu,Grammy Ödüllerine bile aday olarak hak kazanmayı başarmış bu efsane albümü hatırlatmak istedim. Ayrıca albümün kapağı budur : http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/d/db/Akışına-bırak.jpg İyi dinlemeler.
Mustafa Sandal- En İyi 10 Şarkısı 14:05
Mustafa Sandal- En İyi 10 Şarkısı 133 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin Musti'si sevgili Mustafa Sandal'ın ilk albümünden bu yana yapmış olduğu en iyi 10 şarkı sıralamasıdır. Videoyu ben hazırladım. İyi dinlemeler.
Mustafa Sandal - Akışına Bırak Albümü Çalışmaları(2000) 03:01
Mustafa Sandal - Akışına Bırak Albümü Çalışmaları(2000) 104 izlenme - 3 yıl önce 90'lardan bu yana Onun Arabası Var,Aya Benzer,Beni Ağlatma,Gidenlerden,Seni Tek Geçerim gibi bir çok unutulmaz şarkılara imza atmış sevgili Mustafa Sandal'ın kariyerindeki en zirve albümü olan Akışına Bırak albümünün çalışma esnasında çekilmiş video kaydıdır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmanın yanında arşivimden çıkarıp sizlere sunmak istedim. İyi nostaljiler.