Hoşgeldiniz!

akit

Masaya Vura Vura Adnan Oktar İçin Çağrıda Bulunan Akit Tv Spikeri 04:04
Masaya Vura Vura Adnan Oktar İçin Çağrıda Bulunan Akit Tv Spikeri 7.015 izlenme - 3 hafta önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Adnan Oktar'a gerekli dersi vermesi için çağrıda bulunan Akit TV spikeri, "Gerekli dersi verirsen söz veriyorum gelip elini öpeceğim" dedi. Akit TV ana haber spikeri, canlı yayında son günlerin en tartışılan isimlerinden Adnan Oktar için çok sert ifadeler kullandı. ERDOĞAN'A ÇAĞRIDA BULUNDU Canlı yayında masaya vura vura konuşan Akit TV spikeri, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti yöneticileri bu adama bir şey yapmayacak mısınız? Bugün bir anne geldi dakikalarca ağladı. Korkmuyorum, korkmayacağım. Yolumu kesebilirsin. Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan, Amerika'ya kafa tutuyorsun. Ne olur bu adama gerekli dersi ver. Gerekli dersi verirsen söz veriyorum gelip elini öpeceğim. Vallahi, billahi bu adam tehlikeli" ifadelerini kullandı. "KURBAN OLAYIM TÖVBE ET" Konuşmasının sonlarında Adnan Oktar'a çağrıda bulunan spiker, "İnsanlara itibar suikastı yaparak şeref ve namuslarıyla oynamaya çalışıyorsun. Yazıktır, günahtır. Yüksek tansiyonun var. Belki bir dakika sonra öleceksin. Kurban olayım tövbe et. Ahirete düzgün git" şeklinde konuştu.
Adnan Oktar'dan Akit'e Homoseksüellik Suçlaması 01:32
Adnan Oktar'dan Akit'e Homoseksüellik Suçlaması 5.315 izlenme - 2 hafta önce Akit'te yayınlanan haberlerde LGBTİ’yi temsil eden gökkuşağı renklerinin yer aldığını söyleyen Adnan Oktar, “Ya bir gün açın Kuran ayetlerini okuyun, bir kere de ‘fuhuş haramdır, şarap fabrikaları kapatılsın, rakı fabrikaları kapatılsın’ deyin” ifadelerini kullandı.
Akit TV - Zulüm 1938'de Son Buldu 02:23
Akit TV - Zulüm 1938'de Son Buldu 46.150 izlenme - 2 yıl önce Atatürk ölümünün 77. yılında tüm yurtta özlemle ve saygıyla anılırken Akit'in televizyon kanalı Akit TV, 10 Kasım haberinde "Zulüm 1938'de son buldu" başlığıyla sunduğu haberde "1000 yıllık mazimiz onun marifetiyle 1 gecede yok olup gitmişti" ifadelerini kullanarak Atatürk'e kin kusmuş. Yorum sizlerin..
Akit Tv  - Atam İzindeyiz 02:11
Akit Tv - Atam İzindeyiz 32.171 izlenme - 2 yıl önce Ne idüğü belli olan kanalın 10 Kasım'da bile kendine yakışır olanı yaptığı video. İzlensin diye değil; bilinsin diye...
Akit TV Spikeri Selahattin Demirtaş'a Köpek Dedi 01:18
Akit TV Spikeri Selahattin Demirtaş'a Köpek Dedi 11.571 izlenme - 2 yıl önce Akit TV spikeri Şırnak’ın Cizre ilçesindeki operasyonlarda öldürülen teröristlerin mezarları başında dua eden HDP’nin üst düzey sorumlularından Selahattin Demirtaş’ı fena rezil etti.
Akit TV Muhabiri Sarıyer'i Karıştırdı 01:02
Akit TV Muhabiri Sarıyer'i Karıştırdı 3.762 izlenme - 2 yıl önce Sarıyer'deki Atatürk anmasında Akit TV muhabirinin soruları tansiyonu yükseltti, gergin anlar yaşandı. Törenler sırasında meydanda çekim yapan Akit TV muhabiri, ilçeye konulan Anıtkabir maketinin önüne geçerek aylar önce Üsküdar Belediyesi’nin yaptığı Kabe maketi ile Anıtkabir maketini karşılaştırdı ve vatandaşlara sorular yönetti. Muhabir, vatandaşlara, “Üsküdar’daki Kabe maketi eleştirildi neden Anıtkabir maketini eleştirmiyorsunuz?”, “Üsküdar’daki Kabe maketine karşı mısınız” gibi sorular sorunca bir kadın, “Elhamdülillah Müslümanız. Siz niye insanları kutuplaştırıyorsunuz? Siz bizden ne istiyorsunuz? Kabe ile Anıtkabir’i neden karşılaştırıyorsunuz.” diye tepki gösterdi. Akit TV muhabiri sorularını tekrar edince Sarıyer Belediyesi Basın Danışmanı Cengiz Kahraman yanıt verdi. Kahraman, “Sarıyer’in Üsküdar’la bir ilgisi yok. Yanlış insanlara yanlış sorular soruyorsunuz. Üsküdar’a karşı olanda yok, bu anıta karşı olan yok. Biz Sarıyer Belediyesi olarak hiçbir şekilde eleştirmedik. Siz gazetenize ‘mezar taşıdılar’ diye başlık atarsanız insanların tepkisini çekersiniz. Çünkü bizim artık bu dili terk etmemiz, doğru bir dili geliştirmemiz lazım.” dedi. Akit muhabirinin tekrarı üzerine törene katılan vatandaşlar “Bizim peygamberle bir sorunumuz yok. Atatürk’le Peygamberi karşılaştırmaya utanmıyor musunuz? Halen daha halkı kışkırtıyorsunuz" diye tepki gösterdi. Bunun üzerine Akit TV muhabiri ile vatandaşlar arasında sözlü tartışma yaşandı. Törendeki bir grup vatandaşları sakinleştirerek Akit muhabirinin yanından uzaklaştırdı.
Posta Manşetine Atarlanan Akit Spikeri 02:38
Posta Manşetine Atarlanan Akit Spikeri 7.573 izlenme - 2 yıl önce evet efenim 10 kasım'da yaptıkları iğrenç yayınla çoğumuzun haberdar olduğu akit tv, bu sefer de bu spiker arkadaşla posta gazetesinin manşetinden yola çıkarak saydırıyor izliyoruz...
'Olmasaydı Da Olurduk' İlanını Veren Kişi Konuştu! 06:11
'Olmasaydı Da Olurduk' İlanını Veren Kişi Konuştu! 10.750 izlenme - 4 yıl önce Eyüp Gökhan Özekin: "Mustafa Kemal'i sevmem" Akit gazetesine Atatürk için 'Olmasaydın da olurduk' diye ilan veren Sancaktar Dergisi'nin kurucusu Eyüp Gökhan Özekin'den canlı yayında skandal sözler.
Fethullah Gülen Eşcinseldi İddiası 05:46
Fethullah Gülen Eşcinseldi İddiası 3.596 izlenme - 1 yıl önce Akit'in hazırladığı haberi izliyoruz. İddiaya göre Fetö terör örgütünün lideri Fethullah Gülen Eşcinselmiş.
Akit  TV - İğrenç Can Dündar Muhabbeti 02:47
Akit TV - İğrenç Can Dündar Muhabbeti 6.760 izlenme - 2 yıl önce adamlar artık konuyla hiç bir alakası yokken bile insanların özel hayatlarını böyle rahat ve iğrenç bir biçimde televizyonda konuşabiliyor. Gülüşlere ve sohbete tahammül imkansız fakat yeni medya düzeni böyle..Bu arada bu hasan karakaya denen millete ahlak dersi veren ucubenin kızının seks kasetleri falan varmış hz google öyle söylüyor..
Soytarı Akit'in İlyas Salman Hakkında Haberi 03:31
Soytarı Akit'in İlyas Salman Hakkında Haberi 3.794 izlenme - 1 yıl önce Gazete bozuntusu Akit'in sanatçı İlyas Salman'ı hedef yaptığı iğrenç haberi izliyoruz. Ps : Bu arada iktidar sevdalı kesimin önüne geleni "FETO" cu yaptığı da gözlerden kaçmamalı, İlyas Salman nere FETO nere? Yok ebenin ... akit.
Hasan Karakaya - Erkekseniz Benimle Uğraşırsınız! 02:04
Hasan Karakaya - Erkekseniz Benimle Uğraşırsınız! 3.218 izlenme - 2 yıl önce Ünvanı "gazeteci" olan ancak, söz konusu başkalarının ailesi olunca "mahalle dedikoducusu", kendi ailesi olunca "mahalle kabadayısı" kesilen Hasan Karakaya'nın, kendi ailesi ilgili yapılan dedikodular hakkında 2013 yılında vermiş olduğu tepkiyi seyredeceğiz.
Selahattin Demirtaşı Terleten Türk Bayrağı Sorusu 03:00
Selahattin Demirtaşı Terleten Türk Bayrağı Sorusu 5.498 izlenme - 3 yıl önce Selahattin Demirtaş'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı için yaptığı tanıtım toplantısında, Akit gazetesi muhabiri "salonda neden Türk bayrağı yok" diye sordu.
İsmailağa Cemaatinden 1 Kasımda Akp'ye Tam Destek 02:15
İsmailağa Cemaatinden 1 Kasımda Akp'ye Tam Destek 3.672 izlenme - 2 yıl önce Mahmud Efendi Hazretlerine olan sevgileriyle bilinen İsmailağa Cemaati 1 Kasım seçimlerinde Ak Partiyi destekleme kararı aldı. Akit Tv'nin yaptığı haberde, İsmailağa Cemaatinin önemli hocalarından Muhammed İslamoğlu seçimlerde Ak Partiye oy verilmesi gerektiğini söyledi.
Akit TV Muhabirinden Müjdat Gezen'e 02:20
Akit TV Muhabirinden Müjdat Gezen'e "Pezevenk" Çıkışı 513 izlenme - 1 yıl önce Akit TV'den Müjdat Gezen'e "Şu Yeşilçam'ın en ucuz seks filmi furyasında bile peçetecilik rolü verilmeyen Müjdat Gezen denilen pezevenk çıkmış bir hanımefendiye bir anneye neler söylüyor!"
Cübbeli Ahmet Hoca Akit'i Resmen Bombaladı 03:56
Cübbeli Ahmet Hoca Akit'i Resmen Bombaladı 837 izlenme - 1 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Eyüp Sultan'ı bu hezeyandan kurtarın" diyerek mezarlığa yazılan bir hat yazısı eleştiren Yeni Akit yazarını hedef aldı. Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, "Eyüp Sultan'ı bu hezeyandan kurtarın" diyerek mezarlığa yazılan bir hat yazısı eleştiren Yeni Akit yazarını hedef aldı. Akit yazarını cahillikle suçlayan Cübbeli, söz konusu yazara yer veren gazeteye de sert çıktı. "Ay Allah'ım Akit gazetesinde köşe yazarlığı yaptırılan adama bak" diyen Cübeli, devamında "Bu adama bir sayfa vermişler. Vay bu milletin haline... İnsanlara yazık, bu kültürsüzlerin eline kalmışlar" ifadelerini kullandı. Cübbeli yazarın hedef aldığı kişinin de büyük bir Osmanlı Şeyhülislam'ı olduğunu söyledi.
Akit Tv Spikeri Sunucusunun Müjdat Gezen'e Küfür Etmesi 03:03
Akit Tv Spikeri Sunucusunun Müjdat Gezen'e Küfür Etmesi 495 izlenme - 1 yıl önce Akit Tv Spikeri Sunucusunun Müjdat Gezen'e Küfür Etmesi Akit Tv Spikerinden Müjdat Gezen'e Ağıza Alınmayacak Sözler... Yunanlının Bıraktığı...
Murat Menteş - Akit Fıkrası 01:45
Murat Menteş - Akit Fıkrası 1.166 izlenme - 3 yıl önce Murat Menteş Habertürk'te Balçiçek İlteri'in hazırlayıp sunduğu Balçiçek İlter İle Söz Sende programında 2012 yılında Yeni Akit gazetesinin Atatük'ün naaşının bulunduğu Anıtkabir'i tapınağa benzetmesinin hatırlatılması üzerine Yeni Akit gazetesiyle ilgili fıkra anlatmıştı. Tekrardan hatırlıyoruz.
Akit'ten Acun Ilıcalı'ya Suçlama.İnsanların Beynini Yıkıyor. 03:42
Akit'ten Acun Ilıcalı'ya Suçlama.İnsanların Beynini Yıkıyor. 302 izlenme - 1 yıl önce akit ekibinin, yıllardır dokunmadığı birine aniden "içimizdeki atom bombası" başlığıyla, insanların beynini yıkayan bir vatan haini imasında bulunarak saldırmasıdır.
Eskişehir'de Hangi Dolaplar Dönüyor? 04:37
Eskişehir'de Hangi Dolaplar Dönüyor? 198 izlenme - 8 ay önce Akit Tv'nin ilginç haber videosu,sözde Chp Eskişehir'de alkol batağına düşen gençleri Hristiyan'laştırıyormuş.
Akit TV'den Müjdat Gezen'e Ağır Hakaretler 02:19
Akit TV'den Müjdat Gezen'e Ağır Hakaretler 341 izlenme - 1 yıl önce Daha önce Aladağ kız öğrenci yurdu yangınından sonra LAİK kesime hakaretler yağdıran sizin yüzünüzden oldu diyen bu Ak-it tv spikeri Yılmaz Özdil ve Müjdat Gezen'e canlı yayında etmediği hakaret kalmadı...Cezasını kim verecek..?
Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 02:54
Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 706 izlenme - 3 yıl önce Akit Gazetesi'ne verilen malum ilanın tartışıldığı programda, Fatih Tezcan'ın Atatürk'ün yaptığı devrimler hakkındaki ibretlik(!) tespitlerini izliyoruz.
Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan Akit Muhabirine Tarihi Ayar 01:24
Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan Akit Muhabirine Tarihi Ayar 915 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, gazete ve televizyon temsilcileri ile buluştuğu toplantıda, Akit gazetesi çalışanı ile ilginç bir diyalog yaşadı. Basın mensubu İhsanoğlu’na “Anadolu insanının sizin hakkınızda şöyle bir tespiti var, ‘Ekmeleddin İhsanoğlu, uzun süre halktan kopuk kaldı. Ekmeğin fiyatı nedir bunu dahi bilmiyordur’ şeklinde görüşler belirtiliyor. Buna ne derseniz? Ankara’da ve İstanbul’da ekmek ne kadar efendim?” sorusunu yöneltti. İhsanoğlu ise basın mensubuna, “Ekmeğin fiyatını bilmiyorsanız ben size söyleyeyim. Ekmek 1 lira, halk ekmeği ise 60 kuruş. Cevabım yeterli değilse, siz benim ağzımdan istediğiniz cevabı yazabilirsiniz. Çünkü sizin adetinizdir” sözleriyle çıkıştı. Basın mensubu ise İhsanoğlu’na “Ben halkın görüşünü yansıtmaya çalıştım” dedi.
Muallak - Bir 28 Şubat Hikayesi 06:16
Muallak - Bir 28 Şubat Hikayesi 759 izlenme - 3 yıl önce 28 şubat dönemindeki yaşanan türban meselesine kısa ve öz bir şekilde değinilen 6 dakikalık kısa film. Yazan ve yöneten Mustafa Öztürk
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Vakit Muhabiriyle İmtihanı 01:32
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Vakit Muhabiriyle İmtihanı 535 izlenme - 3 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2008 yılında Vakit gazetesinde (yeni akit) çalışan bir muhabir ile girdiği diyalog. Monte edilen kapaktan sonra 1 health i kalan muhabir şu an kariyerini habervaktim sitesinde sayaç olarak sürdürüyor.
Pantolon Giyen Kadın Lanetlidir 01:12
Pantolon Giyen Kadın Lanetlidir 708 izlenme - 3 yıl önce IŞİD kafası Türkiye'de... Zaten hep buradalardı ve burada eğitim faaliyetlerine devam etmektedirler. Bkz. Tarikatler, Cemaatler, Şeyhler, Hocaefendiler vs ... Yarın pantolon giydiğiniz için kırbaçlandığınızda ya da kafanız kesildiğinde lütfen şaşırmayınız.
Olmasaydı da Olurduk - 5n1k 06:11
Olmasaydı da Olurduk - 5n1k 301 izlenme - 2 yıl önce Sancaktar dergisinin sahibi ve Yeni AK-İT gazetesine ilan veren Eyüp Gökhan Özdemir açıklama yapıyor. Bir müslüman olarak Mustafa Kemal Atattürk olmasaydı da bilimsel olarak olurduk diyor. Evet olurdun ama o zaman müslüman olabilir miydin?
Ekmeleddin İhsanoğlu - Yeni Akit Muhabirine Kadir Gecesi Mesajı Ayarı 02:12
Ekmeleddin İhsanoğlu - Yeni Akit Muhabirine Kadir Gecesi Mesajı Ayarı 407 izlenme - 2 yıl önce Ekmekleddin İhsanoğlu, gazetecilerle yaptığı basın toplantısında gazetecilerle yaptığı konuşma'da Akit gazetesinin dün gece telefonlara gönderilen kandil mesajları ile ilgili sorduğu soruya verdiği cevabı izliyoruz hep birlikte...
Akit TV 10 Kasım'ı böyle andı: Zulüm 1938'de son buldu! 02:24
Akit TV 10 Kasım'ı böyle andı: Zulüm 1938'de son buldu! 240 izlenme - 2 yıl önce Akit TV'deki bu ifade sonrası sosyal medyada 'RTÜK'e şikâyet kampanyası' başlatıldı AKP'ye yakın yayın politikası ile bilinen Akit'in televizyon kanalı Akit TV'de Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 77. yıl dönümüne ilişkin 10 Kasım haberinde "Zulüm 1938'de son buldu" başlığı kullanıldı. Haberin KJ'sinde, "Mustafa Kemal yıllar önce bugün öldü" diye yazdı. Akit TV'deki bu ifade sonrası sosyal medyada 'RTÜK'e şikâyet kampanyası' başlatıldı. Çok sayıda kullanıcı, RTÜK'ün internet sitesi ve şikayet hattı üzerinden söz konusu yayının şikayet edilmesine yönelik çağrılarda bulundu. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), AKİT TV’nin Mustafa Kemal Atatürk’e yönelik yayının titizlikle takip edildiğini bildirdi. RTÜK bir Twitter kullanıcısının “Arkadaşlar RTÜK şikayet hattını boş geçmeyelim. RTÜK uyuma” tweetine resmi hesabından cevap vererek yayınların uzmanlar tarafından titizlikle takip edildiğini ve ihlallerle ilgili raporların üst kurula sunulduğunu bildirdi. Olayla ilgili Hurriyet.com.tr'ye konuşan CHP'li RTÜK üyesi Süleyman Demirkan, 'Rapor hazırlarıyor. Yarınki toplantıya yetiştirilmesini umuyoruz. Ona göre kararımızı vereceğiz' dedi. Demirkan konuyla ilgili Twitter üzerinden de şunları paylaştı:
AKİT TV YE AHMET KESERE DİL UZATAN KAFİR NİHAT DOĞAN KAFİR OSMAN GÖKÇEKİN KANALI MAGAZİNCİ BEYAZ TV 05:02
AKİT TV YE AHMET KESERE DİL UZATAN KAFİR NİHAT DOĞAN KAFİR OSMAN GÖKÇEKİN KANALI MAGAZİNCİ BEYAZ TV 132 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR