Hoşgeldiniz!

akit

Akit TV - Zulüm 1938'de Son Buldu 02:23
Akit TV - Zulüm 1938'de Son Buldu 45.317 izlenme - 1 yıl önce Atatürk ölümünün 77. yılında tüm yurtta özlemle ve saygıyla anılırken Akit'in televizyon kanalı Akit TV, 10 Kasım haberinde "Zulüm 1938'de son buldu" başlığıyla sunduğu haberde "1000 yıllık mazimiz onun marifetiyle 1 gecede yok olup gitmişti" ifadelerini kullanarak Atatürk'e kin kusmuş. Yorum sizlerin..
Akit Tv  - Atam İzindeyiz 02:11
Akit Tv - Atam İzindeyiz 30.994 izlenme - 1 yıl önce Ne idüğü belli olan kanalın 10 Kasım'da bile kendine yakışır olanı yaptığı video. İzlensin diye değil; bilinsin diye...
Soytarı Akit'in İlyas Salman Hakkında Haberi 03:31
Soytarı Akit'in İlyas Salman Hakkında Haberi 3.476 izlenme - 2 ay önce Gazete bozuntusu Akit'in sanatçı İlyas Salman'ı hedef yaptığı iğrenç haberi izliyoruz. Ps : Bu arada iktidar sevdalı kesimin önüne geleni "FETO" cu yaptığı da gözlerden kaçmamalı, İlyas Salman nere FETO nere? Yok ebenin ... akit.
Akit TV Spikeri Selahattin Demirtaş'a Köpek Dedi 01:18
Akit TV Spikeri Selahattin Demirtaş'a Köpek Dedi 11.360 izlenme - 8 ay önce Akit TV spikeri Şırnak’ın Cizre ilçesindeki operasyonlarda öldürülen teröristlerin mezarları başında dua eden HDP’nin üst düzey sorumlularından Selahattin Demirtaş’ı fena rezil etti.
Fethullah Gülen Eşcinseldi İddiası 05:46
Fethullah Gülen Eşcinseldi İddiası 3.148 izlenme - 3 ay önce Akit'in hazırladığı haberi izliyoruz. İddiaya göre Fetö terör örgütünün lideri Fethullah Gülen Eşcinselmiş.
Posta Manşetine Atarlanan Akit Spikeri 02:38
Posta Manşetine Atarlanan Akit Spikeri 7.486 izlenme - 1 yıl önce evet efenim 10 kasım'da yaptıkları iğrenç yayınla çoğumuzun haberdar olduğu akit tv, bu sefer de bu spiker arkadaşla posta gazetesinin manşetinden yola çıkarak saydırıyor izliyoruz...
Cübbeli Ahmet Hoca Akit'i Resmen Bombaladı 03:56
Cübbeli Ahmet Hoca Akit'i Resmen Bombaladı 585 izlenme - 4 hafta önce Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Eyüp Sultan'ı bu hezeyandan kurtarın" diyerek mezarlığa yazılan bir hat yazısı eleştiren Yeni Akit yazarını hedef aldı. Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, "Eyüp Sultan'ı bu hezeyandan kurtarın" diyerek mezarlığa yazılan bir hat yazısı eleştiren Yeni Akit yazarını hedef aldı. Akit yazarını cahillikle suçlayan Cübbeli, söz konusu yazara yer veren gazeteye de sert çıktı. "Ay Allah'ım Akit gazetesinde köşe yazarlığı yaptırılan adama bak" diyen Cübeli, devamında "Bu adama bir sayfa vermişler. Vay bu milletin haline... İnsanlara yazık, bu kültürsüzlerin eline kalmışlar" ifadelerini kullandı. Cübbeli yazarın hedef aldığı kişinin de büyük bir Osmanlı Şeyhülislam'ı olduğunu söyledi.
Akit TV Muhabiri Sarıyer'i Karıştırdı 01:02
Akit TV Muhabiri Sarıyer'i Karıştırdı 3.659 izlenme - 1 yıl önce Sarıyer'deki Atatürk anmasında Akit TV muhabirinin soruları tansiyonu yükseltti, gergin anlar yaşandı. Törenler sırasında meydanda çekim yapan Akit TV muhabiri, ilçeye konulan Anıtkabir maketinin önüne geçerek aylar önce Üsküdar Belediyesi’nin yaptığı Kabe maketi ile Anıtkabir maketini karşılaştırdı ve vatandaşlara sorular yönetti. Muhabir, vatandaşlara, “Üsküdar’daki Kabe maketi eleştirildi neden Anıtkabir maketini eleştirmiyorsunuz?”, “Üsküdar’daki Kabe maketine karşı mısınız” gibi sorular sorunca bir kadın, “Elhamdülillah Müslümanız. Siz niye insanları kutuplaştırıyorsunuz? Siz bizden ne istiyorsunuz? Kabe ile Anıtkabir’i neden karşılaştırıyorsunuz.” diye tepki gösterdi. Akit TV muhabiri sorularını tekrar edince Sarıyer Belediyesi Basın Danışmanı Cengiz Kahraman yanıt verdi. Kahraman, “Sarıyer’in Üsküdar’la bir ilgisi yok. Yanlış insanlara yanlış sorular soruyorsunuz. Üsküdar’a karşı olanda yok, bu anıta karşı olan yok. Biz Sarıyer Belediyesi olarak hiçbir şekilde eleştirmedik. Siz gazetenize ‘mezar taşıdılar’ diye başlık atarsanız insanların tepkisini çekersiniz. Çünkü bizim artık bu dili terk etmemiz, doğru bir dili geliştirmemiz lazım.” dedi. Akit muhabirinin tekrarı üzerine törene katılan vatandaşlar “Bizim peygamberle bir sorunumuz yok. Atatürk’le Peygamberi karşılaştırmaya utanmıyor musunuz? Halen daha halkı kışkırtıyorsunuz" diye tepki gösterdi. Bunun üzerine Akit TV muhabiri ile vatandaşlar arasında sözlü tartışma yaşandı. Törendeki bir grup vatandaşları sakinleştirerek Akit muhabirinin yanından uzaklaştırdı.
Akit  TV - İğrenç Can Dündar Muhabbeti 02:47
Akit TV - İğrenç Can Dündar Muhabbeti 6.571 izlenme - 1 yıl önce adamlar artık konuyla hiç bir alakası yokken bile insanların özel hayatlarını böyle rahat ve iğrenç bir biçimde televizyonda konuşabiliyor. Gülüşlere ve sohbete tahammül imkansız fakat yeni medya düzeni böyle..Bu arada bu hasan karakaya denen millete ahlak dersi veren ucubenin kızının seks kasetleri falan varmış hz google öyle söylüyor..
'Olmasaydı Da Olurduk' İlanını Veren Kişi Konuştu! 06:11
'Olmasaydı Da Olurduk' İlanını Veren Kişi Konuştu! 10.721 izlenme - 3 yıl önce Eyüp Gökhan Özekin: "Mustafa Kemal'i sevmem" Akit gazetesine Atatürk için 'Olmasaydın da olurduk' diye ilan veren Sancaktar Dergisi'nin kurucusu Eyüp Gökhan Özekin'den canlı yayında skandal sözler.
Hasan Karakaya - Erkekseniz Benimle Uğraşırsınız! 02:04
Hasan Karakaya - Erkekseniz Benimle Uğraşırsınız! 3.129 izlenme - 1 yıl önce Ünvanı "gazeteci" olan ancak, söz konusu başkalarının ailesi olunca "mahalle dedikoducusu", kendi ailesi olunca "mahalle kabadayısı" kesilen Hasan Karakaya'nın, kendi ailesi ilgili yapılan dedikodular hakkında 2013 yılında vermiş olduğu tepkiyi seyredeceğiz.
Akit'ten Acun Ilıcalı'ya Suçlama.İnsanların Beynini Yıkıyor. 03:42
Akit'ten Acun Ilıcalı'ya Suçlama.İnsanların Beynini Yıkıyor. 287 izlenme - 2 ay önce akit ekibinin, yıllardır dokunmadığı birine aniden "içimizdeki atom bombası" başlığıyla, insanların beynini yıkayan bir vatan haini imasında bulunarak saldırmasıdır.
İsmailağa Cemaatinden 1 Kasımda Akp'ye Tam Destek 02:15
İsmailağa Cemaatinden 1 Kasımda Akp'ye Tam Destek 3.639 izlenme - 1 yıl önce Mahmud Efendi Hazretlerine olan sevgileriyle bilinen İsmailağa Cemaati 1 Kasım seçimlerinde Ak Partiyi destekleme kararı aldı. Akit Tv'nin yaptığı haberde, İsmailağa Cemaatinin önemli hocalarından Muhammed İslamoğlu seçimlerde Ak Partiye oy verilmesi gerektiğini söyledi.
Selahattin Demirtaşı Terleten Türk Bayrağı Sorusu 03:00
Selahattin Demirtaşı Terleten Türk Bayrağı Sorusu 5.399 izlenme - 2 yıl önce Selahattin Demirtaş'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı için yaptığı tanıtım toplantısında, Akit gazetesi muhabiri "salonda neden Türk bayrağı yok" diye sordu.
O Çocukları Sen Yaktın Senin Sarıldığın O Cumhuriyet Yaktı 06:59
O Çocukları Sen Yaktın Senin Sarıldığın O Cumhuriyet Yaktı 16 izlenme - 3 gün önce Akit tv Saçmalığı "o çocukları sen yaktın, senin sarıldığın o cumhuriyet yaktı, burjuva yaktı, beyaz türkler yaktı, cnn'de oturup, nişantaşı'nda oturup, cihangir'de oturup bu insanların değerlerine küfür eden sen yaktın bu çocukları"
Murat Menteş - Akit Fıkrası 01:45
Murat Menteş - Akit Fıkrası 1.069 izlenme - 2 yıl önce Murat Menteş Habertürk'te Balçiçek İlteri'in hazırlayıp sunduğu Balçiçek İlter İle Söz Sende programında 2012 yılında Yeni Akit gazetesinin Atatük'ün naaşının bulunduğu Anıtkabir'i tapınağa benzetmesinin hatırlatılması üzerine Yeni Akit gazetesiyle ilgili fıkra anlatmıştı. Tekrardan hatırlıyoruz.
Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 02:54
Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 637 izlenme - 2 yıl önce Akit Gazetesi'ne verilen malum ilanın tartışıldığı programda, Fatih Tezcan'ın Atatürk'ün yaptığı devrimler hakkındaki ibretlik(!) tespitlerini izliyoruz.
Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan Akit Muhabirine Tarihi Ayar 01:24
Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan Akit Muhabirine Tarihi Ayar 747 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, gazete ve televizyon temsilcileri ile buluştuğu toplantıda, Akit gazetesi çalışanı ile ilginç bir diyalog yaşadı. Basın mensubu İhsanoğlu’na “Anadolu insanının sizin hakkınızda şöyle bir tespiti var, ‘Ekmeleddin İhsanoğlu, uzun süre halktan kopuk kaldı. Ekmeğin fiyatı nedir bunu dahi bilmiyordur’ şeklinde görüşler belirtiliyor. Buna ne derseniz? Ankara’da ve İstanbul’da ekmek ne kadar efendim?” sorusunu yöneltti. İhsanoğlu ise basın mensubuna, “Ekmeğin fiyatını bilmiyorsanız ben size söyleyeyim. Ekmek 1 lira, halk ekmeği ise 60 kuruş. Cevabım yeterli değilse, siz benim ağzımdan istediğiniz cevabı yazabilirsiniz. Çünkü sizin adetinizdir” sözleriyle çıkıştı. Basın mensubu ise İhsanoğlu’na “Ben halkın görüşünü yansıtmaya çalıştım” dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Vakit Muhabiriyle İmtihanı 01:32
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Vakit Muhabiriyle İmtihanı 501 izlenme - 2 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2008 yılında Vakit gazetesinde (yeni akit) çalışan bir muhabir ile girdiği diyalog. Monte edilen kapaktan sonra 1 health i kalan muhabir şu an kariyerini habervaktim sitesinde sayaç olarak sürdürüyor.
Muallak - Bir 28 Şubat Hikayesi 06:16
Muallak - Bir 28 Şubat Hikayesi 573 izlenme - 2 yıl önce 28 şubat dönemindeki yaşanan türban meselesine kısa ve öz bir şekilde değinilen 6 dakikalık kısa film. Yazan ve yöneten Mustafa Öztürk
Olmasaydı da Olurduk - 5n1k 06:11
Olmasaydı da Olurduk - 5n1k 262 izlenme - 1 yıl önce Sancaktar dergisinin sahibi ve Yeni AK-İT gazetesine ilan veren Eyüp Gökhan Özdemir açıklama yapıyor. Bir müslüman olarak Mustafa Kemal Atattürk olmasaydı da bilimsel olarak olurduk diyor. Evet olurdun ama o zaman müslüman olabilir miydin?
Akit TV 10 Kasım'ı böyle andı: Zulüm 1938'de son buldu! 02:24
Akit TV 10 Kasım'ı böyle andı: Zulüm 1938'de son buldu! 168 izlenme - 1 yıl önce Akit TV'deki bu ifade sonrası sosyal medyada 'RTÜK'e şikâyet kampanyası' başlatıldı AKP'ye yakın yayın politikası ile bilinen Akit'in televizyon kanalı Akit TV'de Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 77. yıl dönümüne ilişkin 10 Kasım haberinde "Zulüm 1938'de son buldu" başlığı kullanıldı. Haberin KJ'sinde, "Mustafa Kemal yıllar önce bugün öldü" diye yazdı. Akit TV'deki bu ifade sonrası sosyal medyada 'RTÜK'e şikâyet kampanyası' başlatıldı. Çok sayıda kullanıcı, RTÜK'ün internet sitesi ve şikayet hattı üzerinden söz konusu yayının şikayet edilmesine yönelik çağrılarda bulundu. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), AKİT TV’nin Mustafa Kemal Atatürk’e yönelik yayının titizlikle takip edildiğini bildirdi. RTÜK bir Twitter kullanıcısının “Arkadaşlar RTÜK şikayet hattını boş geçmeyelim. RTÜK uyuma” tweetine resmi hesabından cevap vererek yayınların uzmanlar tarafından titizlikle takip edildiğini ve ihlallerle ilgili raporların üst kurula sunulduğunu bildirdi. Olayla ilgili Hurriyet.com.tr'ye konuşan CHP'li RTÜK üyesi Süleyman Demirkan, 'Rapor hazırlarıyor. Yarınki toplantıya yetiştirilmesini umuyoruz. Ona göre kararımızı vereceğiz' dedi. Demirkan konuyla ilgili Twitter üzerinden de şunları paylaştı:
Pantolon Giyen Kadın Lanetlidir 01:12
Pantolon Giyen Kadın Lanetlidir 437 izlenme - 2 yıl önce IŞİD kafası Türkiye'de... Zaten hep buradalardı ve burada eğitim faaliyetlerine devam etmektedirler. Bkz. Tarikatler, Cemaatler, Şeyhler, Hocaefendiler vs ... Yarın pantolon giydiğiniz için kırbaçlandığınızda ya da kafanız kesildiğinde lütfen şaşırmayınız.
Ekmeleddin İhsanoğlu - Yeni Akit Muhabirine Kadir Gecesi Mesajı Ayarı 02:12
Ekmeleddin İhsanoğlu - Yeni Akit Muhabirine Kadir Gecesi Mesajı Ayarı 266 izlenme - 1 yıl önce Ekmekleddin İhsanoğlu, gazetecilerle yaptığı basın toplantısında gazetecilerle yaptığı konuşma'da Akit gazetesinin dün gece telefonlara gönderilen kandil mesajları ile ilgili sorduğu soruya verdiği cevabı izliyoruz hep birlikte...
Akit Tv Tanıtım Videosu 01:50
Akit Tv Tanıtım Videosu 117 izlenme - 2 yıl önce İnananların Ekranı Akit TV'nin ilk tanıtım videosu..
İslamcılığın Sosyolojisi 10:08
İslamcılığın Sosyolojisi 122 izlenme - 8 ay önce Nihat Genç, Hasan Karakaya'nın ölümü üzerine İslamcılığın sosyolojisini anlatıyor.
Akit TV'de 10 Kasım Anması 01:00
Akit TV'de 10 Kasım Anması 6 izlenme - 3 hafta önce Akit Tv'nin 10 kasımla ilgili ilginç anıları var.Akit TV Bu sefer Atamızı 1 dakika bile geçmeden anıp işlerine devam etti.
Kızlı Erkekli Çapulcu Kampı - Yiğit Bulut'un Kardeşi 02:02
Kızlı Erkekli Çapulcu Kampı - Yiğit Bulut'un Kardeşi 312 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde daha önce de bir videosu olan Gökçe Ekin'den (http://www.youtube.com/watch?v=k85KxA7ecDk) yeni ve güzel bir çalışma. Kendisi Yiğit Bulut kardeşiymiş, öğrenmiş bulunuyoruz.
 Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 02:54
Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 201 izlenme - 2 yıl önce Akit Gazetesi'ne verilen malum ilanın tartışıldığı programda, Fatih Tezcan'ın Atatürk'ün yaptığı devrimler hakkındaki ibretlik(!) tespitlerini izliyoruz.
Akit Tv spikeri öyle bir giriş yaptı ki... 01:37
Akit Tv spikeri öyle bir giriş yaptı ki... 79 izlenme - 2 yıl önce Dün uydu frekansları açılan Akit TV'nin Gece Bülteni'ni sunan Vehbi Bakır, ilk sunduğu haberde öyle bir giriş yaptı ki, izleyenleri hayran bıraktı. İşte o anlar...