Hoşgeldiniz!

akkoç

Enayi Dövmeli Adam İlk Kez Konuştu 04:02
Enayi Dövmeli Adam İlk Kez Konuştu 14.195 izlenme - 3 ay önce İstanbul'da sokakta baygın halde yatan genç kıza, uyuşturucu verdiği iddia edilen ve alnında "enayi" dövmesi bulunan Adem Akkoç konuştu. Akkoç, iyi niyetli insanların hep suistimal edildiğini söylerken "O güzel çocuklar adına alnıma 'enayi' yazdırdım" dedi ve dövmesini gururla taşıyacağını söyledi.
Madenciler: Şoför Israr Etti Biz Oturmadık 02:04
Madenciler: Şoför Israr Etti Biz Oturmadık 91 izlenme - 2 gün önce Zonguldak'ta boş otobüste ayakta giden maden işçileri o anları anlattı. İşçilerden Sabahattin Akkoç, "İnsanlar bizi sahiplendi. Hakkımızda güzel yorumlar da geldi" dedi.
Bu Aşk Böyle Bitemez 02:45
Bu Aşk Böyle Bitemez 12.055 izlenme - 8 yıl önce aşkındır beniyaşatan
Derbeder Reis & Ayşe Akkoç - Elimde Bir Gül 01:39
Derbeder Reis & Ayşe Akkoç - Elimde Bir Gül 3.112 izlenme - 3 yıl önce "Şarkı Sözleri" Ömrümü Sonuna Kadar Sana Adasam Her Gün Adına'da Şarkılar Yazsam Kapkara Gözlere Her Gece Baksam Kapında Dursam Ben Sana Baksam Annen Gelecek Bilirim Yanıma Bekleme Burada Bekleme Boşuna Yar Edeceğim Ben Kızımı Başkasına Ben Giderim Artık Buralardan Sevgiyi Hor Gören İnsanlar Var Buralar Bana Ağır Olmaya Başladı Yaşadığım Her şeyi Yazsam Ne Yazar Belkide Bunlar Size Hoş Geliyor Dinlerken Bu Adam Kime Ne Diyor Siz Bilmezsiniz Bendeki Yarayı Sadece Ben Bide Rabbim Biliyor Maddi Manevi Hayata Dair Belkide Herşeyi Yazdı Bu Şair Edemezsin Sen Kalbimi Tamir Yoruldum Artık Kalır mı Halim Sevmeyi Öğren Yeter Be Zalim.. Dağlara Taşlara Aşkımı Yazsam Kalbimi Gönlümü Ben Sana Açsam Yüksek Dağları Yolları Aşsam Sen Bana Geriden Bakınca Şaştım Ben Senin Aşkına Sağlam Baktım Sen Benim Mezarıma Toprak Attın Elimde Bir Gül Onu Sana Vereyim Al Hadi Bunu Sen Bu Senin Güzelim Şiir. Boş Hayallerin İçinde Saklıyorum Adını Ne Yıllarım Kaldı, Nede Seninle Geçen Mazim Bilmesen de Hasretim Kara Gözlerine Ne Acılar İçinde Kalmışsın,Nede Hayatında Bir AŞK yaşamışsın ..
Karapınarlı Şehit Piyade Uzman Çavuş İlhan Akkoç 04:02
Karapınarlı Şehit Piyade Uzman Çavuş İlhan Akkoç 2.309 izlenme - 5 yıl önce Şehit Piyade Uzman Çavuş İlhan Akkoç Anısına Ruhun Şad Olsun..Doğan ELMAS
Akkoç Büşra Hatırası 03:37
Akkoç Büşra Hatırası 1.115 izlenme - 9 yıl önce akkoç büşra hatırası
4v4 Ghost Savaşı | Ghost War 15:49
4v4 Ghost Savaşı | Ghost War 3 izlenme - 2 gün önce Ghost Recon Wildlands https://www.gamerrocko.com/grw Beğenin, Paylaşın, Abone Olun! Ucuza Oyun Satın Alın http://www.gamerrocko.com/kinguin Abone Ol http://www.gamerrocko.com/youtube Facebook http://www.facebook.com/gamerrocko Twitter http://www.twitter.com/gamerrocko Twitch http://www.twitch.tv/gamerrocko Web http://www.gamerrocko.com Sistem http://www.gamerrocko.com/sistem Notlar - Tüm yorumları okuyup cevaplamaya çalıştığımdan spoiler vermeyin. - Birbirinizin yorumlarına saygı gösterin, birbirinize hakaret etmeyin. - Herhangi bir şeyin reklamını yapmayın. - Like basın, Share edin, kanalı takip etmeye devam edin! :)
Hacker! Protesto! Zafer! | Gta Online #59 (W/ Clavinova) 10:19
Hacker! Protesto! Zafer! | Gta Online #59 (W/ Clavinova) 2 izlenme - 3 gün önce GTA Online'da izleyicilerle yaptığımız bir yarışa hacker ve protesto damga vurdu! Grand Theft Auto V http://www.gamerrocko.com/kinguin Beğenin, Paylaşın, Abone Olun! Ucuza Oyun Satın Alın http://www.gamerrocko.com/kinguin Abone Ol http://www.tinyurl.com/WatchRocko Facebook http://www.facebook.com/GamerRocko Twitter http://www.twitter.com/GamerRocko Twitch http://www.twitch.tv/GamerRocko Web http://www.GamerRocko.com Notlar - Tüm yorumları okuyup cevaplamaya çalıştığımdan spoiler vermeyin. - Birbirinizin yorumlarına saygı gösterin, birbirinize hakaret etmeyin. - Herhangi bir şeyin reklamını yapmayın. - Like basın, Share edin, kanalı takip etmeye devam edin! :)
gülistan akkoç - Şiir dinletisi 03:02
gülistan akkoç - Şiir dinletisi 565 izlenme - 8 yıl önce 1998 yılında gulistan akkoc'un seslendirdiği guzel bir şiir
Şaban Akkoç 04:43
Şaban Akkoç 201 izlenme - 6 yıl önce
Ben Hep Seni Bekledim 04:06
Ben Hep Seni Bekledim 201 izlenme - 6 yıl önce
Sen Olmasan 05:05
Sen Olmasan 237 izlenme - 8 yıl önce duydusal video klib
8-D Akkoç 02:26
8-D Akkoç 262 izlenme - 10 yıl önce 8-d 4 kafadar
pınar 04:17
pınar 72 izlenme - 6 yıl önce allah affeder bizim pınar affetmez
Uzun Eşşek 8-Dliyiz 08:05
Uzun Eşşek 8-Dliyiz 133 izlenme - 10 yıl önce 8-d akkoç
Filmin İsmi Henüz Yok (kısa film) 04:24
Filmin İsmi Henüz Yok (kısa film) 36 izlenme - 2 yıl önce Bir telefon konuşmasında başlayan ve biten aşklar, çapraz hayatlar, kadınlar ve erkekler.
Fevzi Akkoç  Pozitif 46 - Halis Abi Bizi Okula Götür 02:46
Fevzi Akkoç Pozitif 46 - Halis Abi Bizi Okula Götür 52 izlenme - 5 yıl önce Fevzi Akkoç Pozitif 46 - Halis Abi Bizi Okula Götür
Pubg'ye Ücretsiz Alternatif | Fortnite Battle Royale 20:49
Pubg'ye Ücretsiz Alternatif | Fortnite Battle Royale 0 izlenme - 1 gün önce Halen erken erişimde olan dört kişilik PvE türündeki Fortnite'ın 26 Eylül'de herkes için ücretsiz olacak Battle Royale modu, PUBG'ye şahane ve rengarenk bir alternatif. Üstelik oyunun yapımcısı herhangi bir firma değil, Unreal ve Gears of War serilerinin yapımcısı, aynı zamanda Unreal Engine'ın sahibi Epic Games! Fortnite http://www.epicgames.com/fortnite Beğenin, Paylaşın, Abone Olun! Ucuza Oyun Satın Alın http://www.gamerrocko.com/kinguin Abone Ol http://www.gamerrocko.com/youtube Facebook http://www.facebook.com/gamerrocko Twitter http://www.twitter.com/gamerrocko Twitch http://www.twitch.tv/gamerrocko Web http://www.gamerrocko.com Sistem http://www.gamerrocko.com/sistem Notlar - Tüm yorumları okuyup cevaplamaya çalıştığımdan spoiler vermeyin. - Birbirinizin yorumlarına saygı gösterin, birbirinize hakaret etmeyin. - Herhangi bir şeyin reklamını yapmayın. - Like basın, Share edin, kanalı takip etmeye devam edin! :)