Hoşgeldiniz!

Aklın Yolu Videoları İzle

Ahmet Şerif İzgören - Kamuda Yeniden Yapılanma ve Politikacılar 04:47
Ahmet Şerif İzgören - Kamuda Yeniden Yapılanma ve Politikacılar 750 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Şerif İzgören, 1965 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü’nü okudu ve mezun oldu. Türk Silahlı Kuvvetleri’nde üsteğmen rütbesine kadar görev yaptı. 1991 yılında ordudan istifa etti. Aynı yıl Ankara Üniversitesi TÖMER Bursa Şubesi’ni kurdu ve bu şubenin müdürü olarak dört yıl görev yaptı. Bu dönemde, Bursa’nın ilk kültür merkezini açtı. Türkiye’nin tek çeviri dergisini çıkarttı. On altı tiyatro, müzik, resim kulübünün fahri başkanlığını yaptı. Ahmet Şerif İzgören Eserleri; Avucunuzdaki Kelebek Geleceğin Organizasyonunu Yaratmak Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Eyvah! İş Görüşmesi Dikkat Vücudunuz Konuşuyor Süpermen ve Uğur Böceği Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Hıdır Kişisel Gelişiyor Eşikaltı Büyücüleri Uçan Halı Babam İş Yaşamında 100 Kanguru Sarı Siyah (alıntıdır)
A Haber - Latif Erdoğan 07:44
A Haber - Latif Erdoğan 286 izlenme - 3 yıl önce A Haber - Latif Erdoğan
 AklIn Yolu Birdir 00:06
AklIn Yolu Birdir 32 izlenme - 3 yıl önce AklIn yolu birdir
Erdoğan Cumhurbaşkanı Olmasın Diye 04:36
Erdoğan Cumhurbaşkanı Olmasın Diye 24 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan Cumhurbaşkanı Olmasın Diye... "ikinci Madımak Katliamına Kalkışabilirler!"
Hakk Yolu Hakk Yolu Aklın Yolu Kalbin Yolu 02:29
Hakk Yolu Hakk Yolu Aklın Yolu Kalbin Yolu 35 izlenme - 3 yıl önce Yazan Ve Söyliyen= Gönülgülü Gülilmikainat allah Aşkı İnanç Gönül Dili Adlı Makamlı Okuduğum Yazdığım Kitaptan Tüm Bölümler.120 Bölüm. yazan Ve Söyliyen=gönülgülü Gülilmikainat
 Halk Bankası  Operasyonunun Perde Arkası! 02:43
Halk Bankası Operasyonunun Perde Arkası! 23 izlenme - 3 yıl önce A Haber’de Yayınlanan ‘aklın Yolu’nda Banu El’in Dün Akşamki Konukları Gazeteciler Şeref Oğuz, Hikmet Genç Ve Rasim Ozan Kütahyalı’ydı. Halk Bankası’nın 2018’de Küresel Aktör Konumuna Yükseleceğine Dikkat Çeken Oğuz, Programda Önemli Açıklamalar Yaptı.
A Haber -  Mavi Marmara Davasında Paralel El! 03:10
A Haber - Mavi Marmara Davasında Paralel El!" 21 izlenme - 3 yıl önce A Haber'de Banu El'in Sunduğu 'aklın Yolu' Sabah Gazetesi Yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, Star Gazetesi Yazarı Hikmet Genç Ve Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Şeref Oğuz'u Konuk Etti. Mavi Marmara Davası'nda İsrailli Komutanlara Çıkarılan Yakalama Kararının Da Tartışıldığı Programda Kütahyalı Çarpıcı Açıklamalar Yaptı.