Hoşgeldiniz!

Aklınıza Ne Geliyor Videoları İzle

Sokak Röportajları -  İzmir Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 02:31
Sokak Röportajları - İzmir Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 3.178 izlenme - 4 yıl önce Sokak Röportajları - İzmir deyince aklınıza ne geliyor?
Sokak Röportajları - Android Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 02:17
Sokak Röportajları - Android Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 709 izlenme - 2 yıl önce Muzip ekimiz karışmış halkın arasına..Bu seferki soruları Android deyince aklınıza ne geliyor?".Eski toprağın canının yiyeyim ben be!
Sokak Röportajları -  Eski Sevgili Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 01:41
Sokak Röportajları - Eski Sevgili Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 100 izlenme - 2 yıl önce Anılar mı, pişmanlık dolu hatıralar mı, yoksa hiç olmayan, olamayan içinizde kalanlar mı? Sokak röportajları ekibi insanlara eski sevgili deyince aklınıza ne geliyor sorusunu sordu ve cevabını aradı.
Hazreti Muhammed Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 10:58
Hazreti Muhammed Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 148 izlenme - 4 yıl önce Hazreti Muhammed Deyince Aklınıza Ne Geliyor?
Sokak Röportajları - İzmir Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 02:31
Sokak Röportajları - İzmir Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 154 izlenme - 4 yıl önce İzmir Deyince Aklınıza İlk Ne Geliyor? Sorusu Sokaktaki İnsana Soruldu.
Müslüman Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 11:22
Müslüman Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 75 izlenme - 2 yıl önce Ehli Sünnettin haydi sor sor adlı programından. Soru gayet sıradan, cevaplar da bir o kadar ...
Antalya Diyince Aklınıza Ne Geliyor ? 01:02
Antalya Diyince Aklınıza Ne Geliyor ? 72 izlenme - 3 yıl önce Antalya Sokak Röportajları www.antalyasokaklari.net
Sokak Röportajları - Android Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 02:17
Sokak Röportajları - Android Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 39 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajları - Android Deyince Aklınıza Ne Geliyor?
Müslümanlık Denilince Aklınıza Ne Geliyor? | Turistlerle Röportajlar 02:06
Müslümanlık Denilince Aklınıza Ne Geliyor? | Turistlerle Röportajlar 19 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Müslümanlık denilince akıllarına ilk gelen şeyleri sordular. Farklı, ilginç cevaplar kameraya böyle yansıdı...
Amerika Deyince Aklınıza Ne Geliyor? | Turistlerle Röportajlar 01:21
Amerika Deyince Aklınıza Ne Geliyor? | Turistlerle Röportajlar 4 izlenme - 1 yıl önce Turistlere Amerika deyince akıllarına gelen ilk şeyler soruldu. Bakalım Amerika deyince İstanbul'a gelen turistlerin aklına neler geliyormuş.Yaygın cevap sanıldığı gibi emperyalizm ya da savaş mı dersiniz?
 Müslüman Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 11:22
Müslüman Deyince Aklınıza Ne Geliyor? 6 izlenme - 3 yıl önce Ehli Sünnettin haydi sor sor adlı programından. Soru gayet sıradan, cevaplar da bir o kadar ...