Hoşgeldiniz!

akp mitingi

İşitme Engelli Arkadaşın AKP Mitingini Trollemesi 01:53
İşitme Engelli Arkadaşın AKP Mitingini Trollemesi 24.141 izlenme - 3 yıl önce Küçük enişte konuşmasını yaparken sahneye bir kardeşimiz çıkar ve olanlar olur izliyoruz efenim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Akp Mitinginde Türk Bayrağına Oturan Akpliler 01:57
Akp Mitinginde Türk Bayrağına Oturan Akpliler 903 izlenme - 2 yıl önce Akp Mitinginde Türk Bayrağına Oturan Akpliler Makarnasından başka bişey düşünmeyen,çalan,soyan nitekim sözde vatan sever olan bir partinin mensuplarının,uğruna binlerce şehit verilmiş bayrağımızı minder gibi kullanmasını izliyoruz.Yazık yahu.(akp maltepe mitingi)
AKP mitinginde Kılıçdar'ın arkasındaydık söylemi şaşırttı! 00:30
AKP mitinginde Kılıçdar'ın arkasındaydık söylemi şaşırttı! 956 izlenme - 5 yıl önce AKP mitinginde yaşlı bir teyzenin cevabına bakılırsa nerede olduğunu bile bilmiyordu.
Komisere Yarın Kaçta Buluşacağız Diye Soran İzmirli 00:14
Komisere Yarın Kaçta Buluşacağız Diye Soran İzmirli 253 izlenme - 3 yıl önce Olaylı geçen Akp'nin İzmir mitingi sonrası İzmirli arkadaşın polislerle kurduğu muhabbet.
Taylor Swift Miting Edition I Knew You Were Trouble (Hüloğğ Teyze Edition) 00:37
Taylor Swift Miting Edition I Knew You Were Trouble (Hüloğğ Teyze Edition) 188 izlenme - 2 yıl önce Ak Partili teyzemizin ünlü Amerikalı şarkıcı Taylor Swift ile yaptığı düet. Amerika müzik listelerine bir numaradan giriş yapmış.
Akplilerin Miting İçin Ulaşımı Bedava Kullanması 02:08
Akplilerin Miting İçin Ulaşımı Bedava Kullanması 113 izlenme - 3 yıl önce Bu videonun başka benzerini sanki bir kere daha görmüştük ama hatırlayamadım, tartışmalar felan dönüyordu hatta ''onlar niye geçiyorr''diye çıkışanlar olmuştu. Bu görüntüler de bugünkü sözde 1,5 milyonluk miting öncesi.