Hoşgeldiniz!

akparti

Askerden Darbe Yaptık İtirafı 00:33
Askerden Darbe Yaptık İtirafı 47.267 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü'nün trafiğe kapatılmasına ilişkin bir görüntüde asker yönetime el koyduk dedi. Askerin "Yönetime el koyduk" dediği o anlar.
Zeo Jaweed  - Ak Parti Mehteren eşliğinde seçim Şarkısı 03:36
Zeo Jaweed - Ak Parti Mehteren eşliğinde seçim Şarkısı 57.274 izlenme - 2 yıl önce 2015 AK Parti Seçim Şarkısı Tek parti AK Parti Çalışan bir lider ülkeye hak Bunun için durma sen de ayağa kalk Seçimini yaptı ve geliyor halk Bu yol için davamız, oyumuz AK! Geliyor halk, geliyor AK! Huzur için güven için istikrar Geliyor halk, geliyor AK! Huzur için güven için istikrar Oyunu ver ve bu oyuna da gelme Hepimiz kardeşiz bölemedi kimse Doğudan batıya tüm ülkenin sesi “O” AK Parti kardeşliğin sesi “O” İradeni göster zafer için sabret Tek parti kurulsun hükümet Hadi kalk ve gücünü göster seçimde Davamız mutlu ve güçlü bir Türkiye Aydınlık geleceğin neferi biziz Ataların gücünü gösterebiliriz Biz çok kişiyiz yaşlı ve genciz Doğuyuz, Batıyız, Kuzeyiz, Güneyiz Gelişen Türkiye, yarışan Türkiye Memlekete bak her şeye bak AK gelene kadar geçmişe bak Bu ülke gücünün farkına varıyor İstiklal ve unutma Kurtuluş Savaşı'nı Ecdadın geleceğe mirası kalıcı Tek millet, tek vatan, tek bayrak Tek devlet, tek parti AK Parti Refah yaşam için gerekli demokrasi Ön yargından kurtul ve kafanda sil Neyimiz farklı, neyimiz farklı Hepimizin ecdadı ve yaratanı bir Geleceğimiz için Tek parti AK Parti
Asker: Ben Bizzat Akpartiliyim 02:03
Asker: Ben Bizzat Akpartiliyim 7.022 izlenme - 2 yıl önce Dün akşam saatlerinden itibaren, Türkiye tarihine kara bir leke olarak geçecek olan Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimini yaşadı. Çok sayıda polis ve sivil şehit oldu... Vatandaşın meydanlara çıkması ve sert bir şekilde karşı koymasıyla darbeciler püskürtüldü. Tanklar ele geçirildi.
Binali Yıldırım: Acil Servislere Artık Kız Bakmaya Gidiliyor 01:03
Binali Yıldırım: Acil Servislere Artık Kız Bakmaya Gidiliyor 8.262 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Binali Yıldırım, yurttaşların artık acil servislere sadece tedavi için değil, çocuklarını evlendirmek için gittiklerini iddia etti. Başbakan Binali Yıldırım, partisinin grup toplantısında AKP'nin sağlık politikası alanında yaptığı çalışmaları anlatırken ilginç bir örnek verdi. Vatandaşların artık daha kaliteli sağlık hizmeti adlıklarını iddia eden Başbakan Yıldırım "Dün bir arkdaşımız söyledi, çok ilgimi çekti. Acil servislere bayramda vatandaşlar gidiyorlarmış. Ne için gidiyorlarmış biliyor musunuz? Kız bakmaya gidiyorlarmış.Artık hastaneler o kadar şirin hale geldi ki, vatandaşlar oğullarını, kızlarını evlendirmek için acil servislere gidiyorlar, oralara yuvalar kurmak için ziyaretler yapıyorlar. Acil servisler artık sadece sağlık hizmeti vermiyor, yuva kurmak için de hizmet veriyor. İşte geldiğimiz nokta bu" diye konuştu.
AK Parti Kongresine Damga Vuran Koreografi 00:18
AK Parti Kongresine Damga Vuran Koreografi 4.898 izlenme - 2 yıl önce AK Parti 2. Olağanüstü Kongre öncesinde partililerce koreografi yapıldı. Ankara Spor Salonu'nda Binali Yıldırım, Ahmet Davutoğlu ve Recep Tayyip Erdoğan koreografileri dikkat çekti. Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi, parti tüzüğünün ilgili maddelerince aranan büyük kongre yeter sayısının toplanmasıyla, resmi olarak başladı. AK PARTİLİLERDEN SÜRPRİZ AK Partililer kongre öncesi Ankara Spor Salonu tribünlerinde koreografi açtı. Koreografide önce Binali Yıldırım, sonra Ahmet Davutoğlu en son ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selam veren halleri yer aldı.
Urfalı Dayı - Ak Partiye Oy Vermeyin (Küfür İçerir) 00:31
Urfalı Dayı - Ak Partiye Oy Vermeyin (Küfür İçerir) 7.355 izlenme - 2 yıl önce Akp'den yana çok dertli olan Urfalı Amca kameraları görünce içini dökmüş.
Binali Yıldırım'ın Başbakanlığa Alışamaması 00:21
Binali Yıldırım'ın Başbakanlığa Alışamaması 4.227 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da ilk konuşmayı yapan Binali Yıldırım, bölgeye yapılan yatırımlardan bahsederken büyük bir gafa imza attı. Yeni başbakan, kürsüde başbakan olduğunu unuttu. Yıldırım, konuşmasında Erdoğan'a seslenirken, "Sayın başbakanım..." dedi.
Lambalıya Oy Veren Teyze 01:43
Lambalıya Oy Veren Teyze 1.596 izlenme - 2 yıl önce
80'lik Nine AK Parti Mitingini Coşturdu 02:43
80'lik Nine AK Parti Mitingini Coşturdu 4.306 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un Ordu'da katıldığı AK Parti mitinginde söz verdiği 80 yaşındaki teyze geçmişte yaşananları anlatınca kalabalığı hem hüzünlendirdi hem de coşturdu.
Uğur Işılak - Recep Tayyip Erdoğan - Dombra Seçim Şarkısı 04:01
Uğur Işılak - Recep Tayyip Erdoğan - Dombra Seçim Şarkısı 6.421 izlenme - 3 yıl önce Ezilenlerin gürsesidesidir o Göründüğü gibi olan Gücünü milletten alan Recep Tayyip Erdoğan Halkın adamı, Hakkınaşığı O milyonların umut ışığı Mazlumlara sırdaş olan Gariplere yoldaş olan Recep Tayyip Erdoğan Oldu her zaman sözünün eri Çıktığı yoldan dönmedi geri Kararlıdır davasında Anaların duasında Recep Tayyip Erdoğan Sözü dosdoğru yoktur riyası Zalimlerin korkulu rüyası İnandığı yolda gider Yıllardır beklenen lider Recep Tayyip Erdoğan Orjinali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/45410/arslanbek-sultanbekov-dombira
Bilal Göregen - Akp Seçim Müziği 05:23
Bilal Göregen - Akp Seçim Müziği 6.618 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da dolaşırken denk geldim. Merak ettim, kimdir bu Bilal Göregen diye araştırdım biraz. Yeteneksizsiniz Türkiye'ye katılmış, oradan tanınıyormuş. AKP'nin bir seçim irtibat bürosunda kendi yazdığı seçim müziğini çalmış ve söylemiş. Gözleri de görmüyormuş sanırım. Medineden girmiş, Face Bok'tan sağ yapıp, Tayyip babadan çıkmış.
Anılarda Yaşayan Adem 02:03
Anılarda Yaşayan Adem 4.462 izlenme - 2 yıl önce Kardeşimiz anılarını anlatırken adeta ânda yaşıyor. Ortamdaki 'deli bulduk konuşturalım ' mantığı tiksinti verse de anlatım çok tatlı.
Kemal Kılıçdaroğlu: Beni Tutuklamazlarsa Şerefsizdirler 02:08
Kemal Kılıçdaroğlu: Beni Tutuklamazlarsa Şerefsizdirler 2.492 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, başkanlık sistemine geçilmesi gerektiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a ilişkin olarak, "O da sanıyor ki 'ben böyle dedim başkan olacağım'. Bizim bedenimizi çiğnemeden, bizim kanımızı akıtmadan, bizi yok etmeden amacına ulaşamayacaktır" dedi. Kılıçdaroğlu, başkanlık sisteminin tanımına dair “'Valileri ben tayin edeceğim' diyor. 'Kaymakamları, büyükelçileri ben tayin edeceğim, milletvekillerinin listesini ben yapacağım, kim belediye başkanı olacak ben söyleyeceğim, yargı bağımsızlığı olmayacak, parlamento ayak bağı olmayacak, ben ne söylersem o olacak' diyor. O kimi işaret ederse hakim hapse atacak, kimi işaret ederse, malı götürecek” ifadelerini kullandı.
AK Parti'nin İlk Zaferi ve Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakan Olması 03:36
AK Parti'nin İlk Zaferi ve Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakan Olması 3.831 izlenme - 2 yıl önce Kasım 2002 Seçimlerinden tek başına iktidarla çıkan AK Parti'de Recep Tayyip Erdoğan, 9 Mart 2003'teki milletvekili yenileme seçiminin ardından, önce milletvekili sonra da 59. Hükumetin Başbakanı oluyor. Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekili seçilmesi, mecliste yemin etmesi ve Başbakan olarak Bakanlar Kurulu listesini açıklamasını ihtiva eden videodur.
Recep Tayyip Erdoğan'a Şarkı Yazan Genç 05:34
Recep Tayyip Erdoğan'a Şarkı Yazan Genç 4.698 izlenme - 2 yıl önce Genç dostumuz sözlerinin ve bestesinin kendisine ait olduğu bu müthiş eserini icra etmiş. Ağzına sağlık kardeşim. Çok aşırı prestijli böyle aşırı filan tam dünya liderine yakışır oooh aman aman fena fena çok güzel kardeşim helal süper devam.
Yıllardır Beklenen Lider 04:03
Yıllardır Beklenen Lider 3.777 izlenme - 4 yıl önce Recep Tayip Erdoğan
Erdoğan: Fazla Gaz Vermeyin Kilometre Artacak 01:30
Erdoğan: Fazla Gaz Vermeyin Kilometre Artacak 2.165 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşması esnasında, kalabalıktan yapılan, “Yolların kralı Binali Yıldırım” tezahüratı için, “Fazla gaz vermeyin, kilometre artacak yoksa” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın (salı) yapılacak Efes 2016 tatbikatı için geç saatlerde geldiği İzmir’de havalimanında miting yaptı. Erdoğan, “Ey terör örgütü, ya silahları teslim edip betonu üzerine gömeceksin koordinatlarını vereceksin ya da bu ülkeyi terk edip gideceksin. Bu operasyonlar ülkemize huzur gelmedikçe durmayacak. Güneydoğu’da Doğu’da ülkemin neresinde olursa bu mücadeleyi vereceğiz” dedi. 15 METRELİK TÜRK BAYRAKLARI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir yıl aradan sonra, İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ise başbakan olduktan sonra ilk kez İzmir’e geldi. Partililer, ‘Milletin adamları İzmir’de’ etiketiyle paylaşımda bulundu.
Milyonlarca Evet - Ak Parti Referandum Şarkısı 03:03
Milyonlarca Evet - Ak Parti Referandum Şarkısı 918 izlenme - 12 ay önce AkParti, Ak Parti, Akparti Referandum Şarkısı, Ak Parti Referandum Şarkısı, Akparti Referandum Şarkı, Ak Parti Referandum Şarkı, Referandum, Milyonlarca Evet, Milyonlarca Evet şarkı, Milyonlarca Evet şarkısı, Milyonlarca Evet dinle, Milyonlarca Evet şarkısı dinle, Milyonlarca Evet şarkısı izle, Ak Parti Milyonlarca Evet, AkParti Milyonlarca Evet,
Dombra 04:02
Dombra 3.112 izlenme - 4 yıl önce Akp Seçim Müziği
Binali Yıldırım'ın Kolaylaştırdıysak Kelimesi İle İmtihanı 00:35
Binali Yıldırım'ın Kolaylaştırdıysak Kelimesi İle İmtihanı 265 izlenme - 4 ay önce Partisinin TBMM Grup Toplantısında konuşan Başbakan Binali Yıldırım "kolaylaştırdıysak" kelimesini söyleyemeyince ortaya komik görüntüler çıktı.
Davutoğlu: Her Makamı Elimin Tersiyle İterim 02:40
Davutoğlu: Her Makamı Elimin Tersiyle İterim 1.217 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Davutoğlu, grup toplantısında yaptığı konuşmada kendisi ve partisi hakkındaki iddiaları eleştirdi ve "Her makamı elimin tersiyle iterim ama asla bu kutlu hareketteki hiçbir dava arkadaşımın kalbini kırmam" ifadelerini kullandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti grup toplantısında konuştu. Davutoğlu'nun gündeminde sosyal medyada kendisine ve partisine yönelik iddialar vardı. Bu iddiaları sert bir dille eleştiren Davutoğlu şunları söyledi: "Biz başka partiler gibi değiliz, biz siyasi menfaat peşinde koşanlardan değiliz. Bizim derdimiz Türkiye'yi hedeflerine ulaştırmaktır. Biz bunun için bu yüce çatının altındayız. İnandığımız doğrulardan lekesiz, temiz siyasetten geri durmayacağız. Umudunu AK Parti'ye bağlayan milyonlar merak etmesin. Nefsimi ayaklar altına alırım, bir faninin terk etmeyeceği düşünülen her makamı elimin tersiyle iterim ama asla bu kutlu hareketteki hiçbir dava arkadaşımın kalbini kırmam. Dünya mazlumlarının tek umudu olan bu ak hareketin zarar görmesine bu ak yürekli kadroların üzülmesine, beise düşmesine asla izin vermem." "SİZLER DÜN BİR DESTAN YAZDINIZ" Davutoğlu, dokunulmazlık görüşmelerinde yaşanan kavgalar üzerinden HDP'yi de eleştirdi ve "Meclis çatısında zorbalığa izin vermeyen AK Parti grubumuzu yürekten tebrik ediyorum. Sizler dün bir destan yazdınız" dedi. Partisinin grup toplantısında konuşan Davutoğlu, Meclis Anayasa Komisyonu'daki dokunulmazlık görüşmeleri sırasında yaşanan kavgalara değindi. Muhalefeti, yeni anayasa çalışmalarına katkı vermediği gerekçesiyle eleştiren Davutoğlu, şu ifadeleri kullandı: "Muhalefetin hali ortada, onlardan bir katkı bekleniyoruz. yeni anayasa için tabanlarına verdikleri sözü bile tutmuyorlar. HDP şiddeti savunmaya, TBMM'de uygulamaya çalışıyor. HDP eli kanlı bir örgütün sözcülüğünü yapmaya devam ediyor. Şimdi milletvekillerimize saldırarak pespayeliğin her türlüsünü sergiliyorlar. Kendileri tükenirken siyaseti de tüketme ve Meclis çatısını kavganın, kargaşanın, çözümsüzlüğün adresi gibi gösterme gayreti içindeler. Şundan hiç şüpheniz olmasın; Diyarbakır Ulu Cami'nin kardeşi Bursa Ulu Cami'ni kana bulamak isteyen cani terör örgütünü destekleyen herkese dokunulacaktır, mutlaka dokunulacaktır. Bu maşalara gereken dersi veren Meclis çatısında zorbalığa izin vermeyen AK Parti grubumuzu yürekten tebrik ediyorum. Sizler dün bir destan yazdınız." "SİYASAL ŞİZOFRENİ" Eleştirilerinde CHP ve genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için de ayrı bir parantez açan Davutoğlu, "CHP ve HDP aynı çabanın içindeler. Siyasetten ümitlerini kesip istikrarsızlıktan medet umar hale gelmişler. Ülkemiz için hiçbir katkı üretmiyorlar. Ana muhalefet partisi bir gün paralel yapıya destek oluyor bir gün hendek kazanlara arkadaşım diyor" diye konuştu. Davutoğlu şöyle devam etti: Partisinden milletvekilleri teröre destek çıkıyor, sesleri çıkmıyor. Kılıçdaroğlu ne zaman konuşsa olumsuz bir dil kullanıyor. Toplumu korkutuyor, ayrıştırıcı bir dil kullanıyor. Bu kadar tutarsızlığın adı siyasal şizofrenidir." Davutoğlu'nun açıklamalarından öne çıkan diğer başlıklar şöyle: "7 Haziran sonrası AK Parti'nin sonu geldi diye sevinç çığlıklarını hatırlayınız. Biz dik durduk heveslerini kursaklarında bıraktık. Ülkemizin birliğine dirliğine saldırdılar. Bu saldırılara karşı dik durduk, terör örgütlerinin bu ülkeyi esir almasına asla izin vermeyiz. AK Parti'nin milletin iradesinden doğan hareketini engelleme çalışmaları bugün de devam ediyor. Normalde bir araya gelmesi imkansız terör örgütleri bir araya geldi. Bölgenin tek istikrar adası olan Türkiye'yi hedef alıyorlar. Türkiye tüm bu saldırılara cevap verecek güçtedir. Türkiye bu kirli saldırılara hak ettiği cevabı verecek güçtedir. Yaptıkları saldırılar asla yanlarında kalmıyor. Bu hareketin en önemli özelliği yerli ve milli olmasıdır. Bizim bu milletle aramızdaki bağı asla sorgulayamazlar. Eski Türkiye defterini yeniden açmaya çalışan şarlatanların ameliyat girişimlerine pabuç bırakmayız. Türkiye ekonomisini 14 yılda şaha kaldırdık. Ekonomiyi küresel ekonomide yukarılara taşıdık. Ülkemizi daha da kalkındıracak reformaları bir bir hayata geçireceğiz. Türkiye'yi 34 yılın ardından tek haneli enflasyonla biz tanıştırdık. Nisan ayında son 3 yılın en düşük enflasyonu geldi. AK Parti bir ahlak hareketidir, AK Parti bir ortak akıl hareketidir, AK Parti disiplinli bir teşkilatın adıdır, bir misyon hareketidir."
Yolsuzluk Ülkeye Hizmettir Diyen AKP Seçmeni 00:18
Yolsuzluk Ülkeye Hizmettir Diyen AKP Seçmeni 1.908 izlenme - 3 yıl önce Adam Smith ekonomi teorisyeni ak partili seçmenler karşısında diz çöküp tövbe ister.Tamam yolsuzluk yapıyor ama para ülke içinden dışarı çıkmadığı için fark etmez yani. akp muhafazakarlığı dinciliği budur.içki içen kahkaha atan namussuzdur ama çalan çırpan namusludur.
Tabiki Evet - Ak Parti Yeni Referandum Şarkısı 02:30
Tabiki Evet - Ak Parti Yeni Referandum Şarkısı 689 izlenme - 1 yıl önce Ak Parti Referandum Şarkısı Tabiki Evet [Tabi ki Evet şarkısının sözleri] Büyük bir millet güçlü bir devlet Son güne kadar biz varız elbet Haydi büyük ülkem haydi tam gayret Gelecek nesiller için tabii ki evet Tek millet tek vatan için toprağında yatan için Tüm ecdanın vatan için tabii ki evet Temmuza şahitler için kahraman yiğitler için gaziler şehitler için tabii ki evet Tarafsız bir yargı için Her görüşe saygı için Tarihinin hatrı için tabii ki evet Göklerden gelen bir karar vardır Yüce milletini bekası için Sanma başka bir kurtuluş vardır Tam özgürlük için Tabii ki evet Tek millet tek vatan için toprağında yatan için Tüm ecdanın vatan için tabii ki evet
Binali Yıldırım: Başımıza Gelen Pişmiş Tavuğun Başına Gelmez 01:53
Binali Yıldırım: Başımıza Gelen Pişmiş Tavuğun Başına Gelmez 642 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Türkiye ekonomisinin geliştiğini ifade ederek, “Büyük bir darbeden başarıyla çıktık. Ağustos ayında 916 milyon dolar Türkiye’ye net sermaye girişi var. Bol keseden atanlara bakmayın” dedi. Son dönemlerde yaşananlara ilişkin de Yıldırım, “Geçmiş 100 güne bakıyoruz, vallahi başımıza gelmeyen kalmadı. Başımıza gelen pişmiş tavuğun başına gelmez. Ne biçim iş yahu” diye konuştu.
Davutoğlu'nun Veda Konuşmasında Sesi Titredi 01:23
Davutoğlu'nun Veda Konuşmasında Sesi Titredi 688 izlenme - 2 yıl önce "Aziz milletim, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı ve AK Parti Genel Başkanı olarak hepinizi selamlıyorum. Son 25 yıldır en köklü dönüşümlerin geçtiği bir süreçteyiz. Bu 25 yıllık tarihte bir akademisyen bir danışman, bir bakan, bir başbakan olarak hizmet vermiş olmak benim için büyük bir gurur vesilesi olmuştur. Bu görevi, kurucu liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan emanet almıştım. Karizmatik bir liderin ardından görevi devraldım. Bana verilen hususlardan hiçbir şekilde ayrılmadığımı düşünüyorum. Canla başla çalıştım. Buna şahit de aziz milletimizdir. Şimdi bugün geldiğimiz bu noktada, gelecek perspektifimizi paylamak gereği ihtiyacındayım. Bu yaklaşık 20 aylık süreç 3 döneme ayrılabilir. 1. dönem 62. Hükümet dönemidir. Bu dönemin en önemli meydan okuması, AK Parti'nin bütün olarak geleceğe hazırlanmasıdır. Karizmatik liderden sonra bir boşluk oluşur. Benim bu dönemde önceliğim AK Partimizin birliği ve beraberliğinin muhafazası olmuştur. O dönem 3 dönemlik arkadaşlar için farklı kanaatlar söyleniyordu. Benim döneminde tek bir istifa olmamış, partimizin omurgasından da hiçbir şey eksilmemiştir. Bu konuda bana katkıda bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İkinci hedefim suhuletle seçime götürmekti. Paralel yapı, Suriye meselesi ile ülkeyi seçime götürmem gerekiyordu. 62. Hükümetimiz ülkemizi suhuletle seçime götürdü. Diğer meydan okuma 6-7 Ekim terör olayları. Bu olayların üstesinden gelmek, yaraları sarmak ve tekrarlanmaması için güvenlik planlamaları yapılması. Bu dönemde yapılan yatırımların sürmesi bir başka görevimdi. Hiçbir yatırım geride kalmamış, aksama sözkonusu olmamıştır. Ekonomimizin çerçevesi de çizilmiştir.
Tuğba Yörük Öztürk, Yörük Kızı Öztürk Gelini (Ak Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayı) 00:18
Tuğba Yörük Öztürk, Yörük Kızı Öztürk Gelini (Ak Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayı) 1.276 izlenme - 3 yıl önce Tuğba Yörük Öztürk, Yörük Kızı, Öztürk Gelini
Başbakan Yıldırım:AK Parti İçinde Darbeci Varsa Canı Cehenneme 03:27
Başbakan Yıldırım:AK Parti İçinde Darbeci Varsa Canı Cehenneme 494 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yıldırım, "Darbecilerin görevlendirme listesinde siyasetçi yok. AK Parti içinde darbeci varsa canı cehenneme." açıklamasını yaptı. Siyasi isimleri milletten saklama gibi bir niyetimiz olamaz. Bunları her yerden temizlemek partiler üstü milli bir görevdir. Darbecilerin görevlendirme listesinde siyasetçi yok. AK Parti içinde darbeci varsa canı cehenneme. Mağdur olduğu tespit edilip göreve dönecekler KHK ile ilan edilecek. İmzasız ihbarlar kesinlikle dikkate alınmayacak. İç ve dış istihbarat birbirinden ayrılıyor. MİT şu an iç istihbaratla da ilgileniyor. İç istihbarat tamamlanınca MİT sadece dış istihbaratla ilgilenecek.
Akparti - Dönmem Geri Senin Yolundan 04:30
Akparti - Dönmem Geri Senin Yolundan 629 izlenme - 4 yıl önce Akparti Eyüp İslambey
Akparti Dombra 04:10
Akparti Dombra 553 izlenme - 3 yıl önce Akparti Dombra
Cumhurbaşkanı Erdoğan: AB Sözünde Durmadı 06:55
Cumhurbaşkanı Erdoğan: AB Sözünde Durmadı 322 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin AB ile olan mutabakatı çerçevesindeki taahhütlerini yeri getirdiğini belirterek, "Buna karşılık 18 Mart 2016'da varılan mutabakatta AB tarafından ülkemize verilen sözler maalesef tutulmadı. Suriye krizinin başından beri yalnız bırakılan Türkiye bir kez daha aynı akıbete duçar oldu. Biz bu meselenin üstesinden öyle veya böyle geliriz ve geleceğiz. Ama AB başta olmak üzere uluslararası toplum böylesine temel bir insani krizde ortaya koyduğu tutarsızlığın hesabını ilanihaye veremez. Şunun da bilinmesi gerekir ki adil bir yük paylaşımı olmadan mülteci sorununun çözümü konusunda hedeflerimize erişmemiz söz konusu olmayacaktır." dedi. Türkiye olarak insan merkezli bir anlayışla en başından itibaren sınırları zulümden kaçan herkese açtıklarını ve açmaya devam edeceklerini söyleyen Erdoğan, "Ülkemize gelenlerin etnik kökenine inancına, mezhebine, meşrebine bakmadan herkese aynı duyarlılıkla yaklaştık. Halihazırda sayıları üç milyonun üzerinde olan Suriyeli ve Iraklı sığınmacıların her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sığınmacılar için faturalı olarak harcadığımız rakam 12 milyar doları aşmış vaziyette. Bir o kadar rakamı da sivil toplum kuruluşlarımız harcamış durumda. Buna karşı tüm dünyadan aldığımız toplam destek sadece 512 milyon dolardır." dedi. Sığınmacıları kamp hayatına mahkum etmek istemediklerini, çadır ve konteyner kentlerle bu süreci devam ettirmek istemediklerini ifade eden Erdoğan, sığınmacıların yaklaşık 300 binin çadır ve konteyner kentlerde misafir edilirken diğerlerinin de değişik şehirlerde evlerde kaldığını dile getirdi.