Hoşgeldiniz!

akpli

Gizem Aras'a Cevap Veren MHP'li Kız 03:33
Gizem Aras'a Cevap Veren MHP'li Kız 32.183 izlenme - 4 yıl önce Gizem Aras adlı hanım kızımızın sitemizde de bulunan bol ağlamalı, hakaretli videosuna, MHP'li ve türbanlı bu hanım kızdan cevap gelmiş. İzliyoruz.
Gezi Parkı Olaylarının Deşifresi 05:57
Gezi Parkı Olaylarının Deşifresi 7.633 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar demin izledim ve resmen şok oldum bütün büyük adamlar, siyonist liderler doğan boyner gurubu falan bu tiyatrocu abimizi ve 29 arkadaşını bir araya toplamış ve gizli planlarını bu arkadaşlara anlatmışlar yardım istemişler falan arkadaşlarının da gezi parkı olaylarına katılmalarını talep etmişler tabi ben şook ben kilit ben death.
Oy Alamayınca Verdiği Çakıl Taşlarını Geri Alan Ordu Belediyesi 01:58
Oy Alamayınca Verdiği Çakıl Taşlarını Geri Alan Ordu Belediyesi 4.307 izlenme - 3 yıl önce Gürgentepe ilçesine bağlı Gülbelen Mahallesi'nde CHP'ye 136, AKP'ye 7 oy çıkınca AKP'li Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından seçimden önce ilçedeki mahallelerde yol yapımında kullanılmak üzere bir alana dökülen çakıl kamyonlara doldurularak kaldırıldı.
Dünyadaki Modern Köprüler 04:43
Dünyadaki Modern Köprüler 2.023 izlenme - 2 yıl önce Bir kaç ülkede halihazırda hizmet veren, çağa uygun ve modernizmi yakalamayı başarmış tasarım harikaları. Oslo'dan bir yaya geçidi örneği: http://mapio.net/s/52589089/
Tuğrul Türkeş - O Tırlar Türkmenlere Gitmiyordu 03:31
Tuğrul Türkeş - O Tırlar Türkmenlere Gitmiyordu 3.101 izlenme - 3 yıl önce Vekil sizin vekiliniz, şahidim var diyor, bu benim alanım diyor, yemin ediyor! Ey tır iftirası atan vicdansızlar, ne diyeceksiniz vekilinize!
Koyu CHP'linin Yolundan Dönmesi 08:55
Koyu CHP'linin Yolundan Dönmesi 2.247 izlenme - 2 yıl önce Yok artık diyeceğiniz bir röportaj 7-8 ay kayseriden gezmeye taksime gelen koyu CHP'li abimiz geçen haftasonu yapılan Yenikapı Mitingine gelmiş ve muhabirler ile karşılaşmış ve röportajı izliyoruz.
Ak Teyze Metal Cover 01:24
Ak Teyze Metal Cover 471 izlenme - 3 yıl önce Öyle güzel çığlık atıyordu ki bunu yapasım geldi. equipment & software cort x2 electric guitar i7 16gb pc + esi maya44e sound card Daw : Studio One Drums : Superior 2.0 Bass : Prominy S5 Kontakt Lib. Synth : Komplete Guitar fx : Ezmix2 + Pod Farm 2
Recep Tayyip Erdoğan Allah’ın Vasıflarına Sahiptir 01:03
Recep Tayyip Erdoğan Allah’ın Vasıflarına Sahiptir 849 izlenme - 4 yıl önce Akp Düzce milletvekili Fevai Arslan, Başbakanınız "Allahın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider”, durum vahim demek ki dünya Tayyip’e layık değilse, koyun bir rokete uzaya yollayın!
Mehmet Müezzinoğlu - Ahmet Necdet Sezer Denen Saksı 03:55
Mehmet Müezzinoğlu - Ahmet Necdet Sezer Denen Saksı 224 izlenme - 4 yıl önce AKP Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, cumhurbaşkanı seçimleriyle ilgili konuşurken, Ahmet Necdet Sezer diye bir saksı önünüze koyarız siz de seçersiniz." dedi. Kendisine şunu demek istiyorum, Sayın Ahmet Necdet Sezer halkın cumhurbaşkanı idi, senin gibi Erdoğan yancıları değildi. Ahmet Necdet Sezer kendi görüşünden olan insanlara dahi yeri geldiğinde rest çekmiş, hukuka aykırı gerekçesi ile gene çok değerli bir politikacı olan Sayın Ecevit ile -ki kendisi hala bizim gönlümüzde Karaoğlan'dır.- çok hararetli tartışmalara girmiştir. İlginç olan şu ki o zamanki hükümet bu durumu eleştirse de bir kere de çıkıp bırakın saksıyı; bunlar bize engel oluyor, işte zihniyet bu, yıllardır bizi eziyorlar vb. açıklamalara girmemiştir. Türkiye'nin geldiği hale ne yazık ki artık gözlerim doluyor. Bokunuzu yiyeyim arkadaşlar, şunlara artık oy vermeyin.
Sinan Oğan'ın Kavgaya Neden Olan Türkmenlerle İlgili Konuşması 07:23
Sinan Oğan'ın Kavgaya Neden Olan Türkmenlerle İlgili Konuşması 215 izlenme - 3 yıl önce Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN, 4 Ağustos 2014 tarihinde TBMM Genel Kurulu'nda Türkmeneli ve IŞİD ile ilgili bir konuşma yaptı, konuşmasından sonra AKP'li 60 milletvekili MHP Iğdır Milletvekili OĞAN'a linç girişiminde bulundu.
Şehit cenazesinde akp'li bakanlar linç edilmekten zor kurtuldu 05:23
Şehit cenazesinde akp'li bakanlar linç edilmekten zor kurtuldu 127 izlenme - 6 yıl önce Şehit cenazesinde akp'li bakanlar linç edilmekten zor kurtuldu
akp'li başkanlar kaza geçirdi 01:03
akp'li başkanlar kaza geçirdi 76 izlenme - 8 yıl önce akp'li başkanlar kaza geçirdi
Ödül töreninde AKP'li bakanlara ıslıklı protesto! 03:10
Ödül töreninde AKP'li bakanlara ıslıklı protesto! 67 izlenme - 6 yıl önce Ödül töreninde AKP'li bakanlara ıslıklı protesto! TEB-BNP Paribas WTA Championships uluslararası kadınlar tenis turnuvasının son gününde ödül töreninde binlerce tenisseverin bir anda gösterdiği tepki günün en çok konuşulanı oldu.
Gizem Aras'a Cevap Veren Chp'li Abi 02:11
Gizem Aras'a Cevap Veren Chp'li Abi 58 izlenme - 3 yıl önce CHP'li Atalay Mumcu'dan deyim yerindeyse AKP'li Gizem Aras'a tokat gibi cevap.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/261895/ak-parti-oy-kaybettigi-icin-aglayan-kiz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/262078/gizem-arasa-cevap-veren-mhpli-kiz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/262591/akpli-kiza-cevap-veren-deli-kadir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/262818/mhpli-kiza-cevap-veren-akpli-kiz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/262213/hdpye-oy-veren-akplilere-cemkiren-kiz-volume-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/262268/gizem-arasin-gelen-tepkilere-sert-cevabi