Hoşgeldiniz!

akpli

Gizem Aras'a Cevap Veren MHP'li Kız 03:33
Gizem Aras'a Cevap Veren MHP'li Kız 30.395 izlenme - 2 yıl önce Gizem Aras adlı hanım kızımızın sitemizde de bulunan bol ağlamalı, hakaretli videosuna, MHP'li ve türbanlı bu hanım kızdan cevap gelmiş. İzliyoruz.
Dünyadaki Modern Köprüler 04:43
Dünyadaki Modern Köprüler 1.951 izlenme - 4 ay önce Bir kaç ülkede halihazırda hizmet veren, çağa uygun ve modernizmi yakalamayı başarmış tasarım harikaları. Oslo'dan bir yaya geçidi örneği: http://mapio.net/s/52589089/
Gezi Parkı Olaylarının Deşifresi 05:57
Gezi Parkı Olaylarının Deşifresi 7.543 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar demin izledim ve resmen şok oldum bütün büyük adamlar, siyonist liderler doğan boyner gurubu falan bu tiyatrocu abimizi ve 29 arkadaşını bir araya toplamış ve gizli planlarını bu arkadaşlara anlatmışlar yardım istemişler falan arkadaşlarının da gezi parkı olaylarına katılmalarını talep etmişler tabi ben şook ben kilit ben death.
Koyu CHP'linin Yolundan Dönmesi 08:55
Koyu CHP'linin Yolundan Dönmesi 2.240 izlenme - 11 ay önce Yok artık diyeceğiniz bir röportaj 7-8 ay kayseriden gezmeye taksime gelen koyu CHP'li abimiz geçen haftasonu yapılan Yenikapı Mitingine gelmiş ve muhabirler ile karşılaşmış ve röportajı izliyoruz.
Oy Alamayınca Verdiği Çakıl Taşlarını Geri Alan Ordu Belediyesi 01:58
Oy Alamayınca Verdiği Çakıl Taşlarını Geri Alan Ordu Belediyesi 4.286 izlenme - 2 yıl önce Gürgentepe ilçesine bağlı Gülbelen Mahallesi'nde CHP'ye 136, AKP'ye 7 oy çıkınca AKP'li Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından seçimden önce ilçedeki mahallelerde yol yapımında kullanılmak üzere bir alana dökülen çakıl kamyonlara doldurularak kaldırıldı.
Tuğrul Türkeş - O Tırlar Türkmenlere Gitmiyordu 03:31
Tuğrul Türkeş - O Tırlar Türkmenlere Gitmiyordu 3.089 izlenme - 2 yıl önce Vekil sizin vekiliniz, şahidim var diyor, bu benim alanım diyor, yemin ediyor! Ey tır iftirası atan vicdansızlar, ne diyeceksiniz vekilinize!
AKP Oy Kaybedince Ağlayan Kız Hayati Hamzaoğlu Gülüşü 00:43
AKP Oy Kaybedince Ağlayan Kız Hayati Hamzaoğlu Gülüşü 3.576 izlenme - 2 yıl önce AKP için ağlayan kızın karşısında kendimi Hayati Hamzaoğlu gibi hissettim. Çokta öyle hissetmeyeyim dedim Allah çoluğumu çocuğumu böyle bişey yapar diye de korkmadım değil ! Ak parti oy kaybetti diye ağlayan kız, Ak parti oy kaybettiği için ağlayan kız, Hdp meclise girdi diye ağlayan kız, HDP Kazandı Diye Ağlayan Kız - Gizem Aras, türk kızı seçim konuşması, gizem seçim konuşması, hdp kazandı diye üzülen kız, Seçim Sonuçları 2015 - Genel Seçim Sonuçlarını tıkla öğren Seçim Sonuçları 2015 - Milletvekili Genel Seçim Sonuçları 2015 Genel Seçim Sonuçları, Oy Oranları - SÖZCÜ Genel İşte 2015 genel seçim ilk sonuçlar: 4 partili Meclis seçim 2014, seçim 2015 ne zaman, seçim 2015 anket, genel seçim 2015 anket, 2015 seçim anketi, 2015 seçim sonuçları, 2015 seçim var mı, 2015 seçim haritası,
Uçan Mümin - EhliSünnet Tv 05:42
Uçan Mümin - EhliSünnet Tv 1.362 izlenme - 3 yıl önce Koyu akpartili olan ehlisünnet tv ekibimiz bu sefer akparti adına yapılan iddialara kendi kanallarından ilginç bir skeç ile cevap vermeye çalışmış. İyi seyirler.
Recep Tayyip Erdoğan Allah’ın Vasıflarına Sahiptir 01:03
Recep Tayyip Erdoğan Allah’ın Vasıflarına Sahiptir 753 izlenme - 3 yıl önce Akp Düzce milletvekili Fevai Arslan, Başbakanınız "Allahın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider”, durum vahim demek ki dünya Tayyip’e layık değilse, koyun bir rokete uzaya yollayın!
Ak Teyze Metal Cover 01:24
Ak Teyze Metal Cover 234 izlenme - 2 yıl önce Öyle güzel çığlık atıyordu ki bunu yapasım geldi. equipment & software cort x2 electric guitar i7 16gb pc + esi maya44e sound card Daw : Studio One Drums : Superior 2.0 Bass : Prominy S5 Kontakt Lib. Synth : Komplete Guitar fx : Ezmix2 + Pod Farm 2
Mehmet Müezzinoğlu - Ahmet Necdet Sezer Denen Saksı 03:55
Mehmet Müezzinoğlu - Ahmet Necdet Sezer Denen Saksı 210 izlenme - 2 yıl önce AKP Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, cumhurbaşkanı seçimleriyle ilgili konuşurken, Ahmet Necdet Sezer diye bir saksı önünüze koyarız siz de seçersiniz." dedi. Kendisine şunu demek istiyorum, Sayın Ahmet Necdet Sezer halkın cumhurbaşkanı idi, senin gibi Erdoğan yancıları değildi. Ahmet Necdet Sezer kendi görüşünden olan insanlara dahi yeri geldiğinde rest çekmiş, hukuka aykırı gerekçesi ile gene çok değerli bir politikacı olan Sayın Ecevit ile -ki kendisi hala bizim gönlümüzde Karaoğlan'dır.- çok hararetli tartışmalara girmiştir. İlginç olan şu ki o zamanki hükümet bu durumu eleştirse de bir kere de çıkıp bırakın saksıyı; bunlar bize engel oluyor, işte zihniyet bu, yıllardır bizi eziyorlar vb. açıklamalara girmemiştir. Türkiye'nin geldiği hale ne yazık ki artık gözlerim doluyor. Bokunuzu yiyeyim arkadaşlar, şunlara artık oy vermeyin.
Sinan Oğan'ın Kavgaya Neden Olan Türkmenlerle İlgili Konuşması 07:23
Sinan Oğan'ın Kavgaya Neden Olan Türkmenlerle İlgili Konuşması 200 izlenme - 2 yıl önce Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN, 4 Ağustos 2014 tarihinde TBMM Genel Kurulu'nda Türkmeneli ve IŞİD ile ilgili bir konuşma yaptı, konuşmasından sonra AKP'li 60 milletvekili MHP Iğdır Milletvekili OĞAN'a linç girişiminde bulundu.
Şehit cenazesinde akp'li bakanlar linç edilmekten zor kurtuldu 05:23
Şehit cenazesinde akp'li bakanlar linç edilmekten zor kurtuldu 126 izlenme - 5 yıl önce Şehit cenazesinde akp'li bakanlar linç edilmekten zor kurtuldu
Akp kazanamadı diye ağlayan kıza kendi partisinden cevap 05:40
Akp kazanamadı diye ağlayan kıza kendi partisinden cevap 89 izlenme - 2 yıl önce Akp kazanamadı diye Gizem Aras adlı tatlı, sevimli bir kızımız üzülmüş , ağlamış. Kendisine ağlamasın diye şeker vermek isterdik ama kendi sini tanımayız etmeyiz. O' na belki susar diye kendi partisinden gelen cevapları verelim istedik. Afiyet olsun.
Ödül töreninde AKP'li bakanlara ıslıklı protesto! 03:10
Ödül töreninde AKP'li bakanlara ıslıklı protesto! 67 izlenme - 5 yıl önce Ödül töreninde AKP'li bakanlara ıslıklı protesto! TEB-BNP Paribas WTA Championships uluslararası kadınlar tenis turnuvasının son gününde ödül töreninde binlerce tenisseverin bir anda gösterdiği tepki günün en çok konuşulanı oldu.
Gizem Aras'a Cevap Veren Chp'li Abi 02:11
Gizem Aras'a Cevap Veren Chp'li Abi 52 izlenme - 2 yıl önce CHP'li Atalay Mumcu'dan deyim yerindeyse AKP'li Gizem Aras'a tokat gibi cevap.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/261895/ak-parti-oy-kaybettigi-icin-aglayan-kiz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/262078/gizem-arasa-cevap-veren-mhpli-kiz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/262591/akpli-kiza-cevap-veren-deli-kadir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/262818/mhpli-kiza-cevap-veren-akpli-kiz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/262213/hdpye-oy-veren-akplilere-cemkiren-kiz-volume-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/262268/gizem-arasin-gelen-tepkilere-sert-cevabi
akp'li başkanlar kaza geçirdi 01:03
akp'li başkanlar kaza geçirdi 75 izlenme - 6 yıl önce akp'li başkanlar kaza geçirdi