Hoşgeldiniz!

akrobat

Whirly Akrobat Arabalar. 20 Farklı Karakter Müthiş Hareketler. Toys Unboxing.oyuncak 17:08
Whirly Akrobat Arabalar. 20 Farklı Karakter Müthiş Hareketler. Toys Unboxing.oyuncak 679 izlenme - 3 hafta önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Gösteri Yaparken 62. Kattan Düşen Çinli Akrobat 00:58
Gösteri Yaparken 62. Kattan Düşen Çinli Akrobat 596 izlenme - 1 ay önce Sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan 26 yaşındaki Çinli akrobat Yongning'in 62 katlı bir binada gösteri yaparken feci şekilde hayatını kaybettiği ortaya çıktı.
Akrobatik Hareket Konusundaki Yeteneği Arşa Ulaşan Jonglör Genç 06:52
Akrobatik Hareket Konusundaki Yeteneği Arşa Ulaşan Jonglör Genç 2.742 izlenme - 1 yıl önce Brezilyalı harika çocuk Lucas Adverse izleyenlere "Yok artık!" derdirten hareketleriyle jonglörlük konusundaki marifetlerini 6 dakikalık bu videosunda sonuna kadar sergiliyor.
Bu Nasıl Bir Denge 03:59
Bu Nasıl Bir Denge 12.659 izlenme - 9 yıl önce müthiş akrobasi
Jimnastikçi Akrobat Olağanüstü Yeteneği Bella Gantt ile Tanışın! 01:03
Jimnastikçi Akrobat Olağanüstü Yeteneği Bella Gantt ile Tanışın! 2.376 izlenme - 1 yıl önce Jimnastikçi Bella Gantt sosyal medya hesabından ayakları ile ok attığı bir video yayınladı. Pennsylvania’da yaşayan yetenekli sporcu, amuda kalkarak ayakları ile tuttuğu oku hedef tahtasında bulunan balonlara fırlatıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Guinness Rekoru Kırmak İsterken Boynunu Kırdı 00:31
Guinness Rekoru Kırmak İsterken Boynunu Kırdı 598 izlenme - 4 ay önce Moskova'nın Büyük Sirki'nde Kuzey Koreli bir akrobatın jimnastk hareketler yaparken boynunu kırması kameraya yansımış. Arkadaşları, minderde fenalık geçiren talihsiz akrobatı hemen içeri almış. Doktorlar akrobatın boynunun kırıldığını ve kafa travması geçirdiğini söylemiş.
akrobat muhabbet kuşu 01:40
akrobat muhabbet kuşu 11.094 izlenme - 8 yıl önce akrobatik hareketlerle yem kutusuna girmeye çalışan muhabbet kuşu
Akrobat Kopek 00:35
Akrobat Kopek 3.953 izlenme - 5 yıl önce
Ayda Yürüyüş (Moonwalk) 03:28
Ayda Yürüyüş (Moonwalk) 2.886 izlenme - 5 yıl önce Ayda Yürüyüş (Moonwalk)
Bir Bisikletin 80 Km Hızı Geçtiği An 00:20
Bir Bisikletin 80 Km Hızı Geçtiği An 3.637 izlenme - 8 yıl önce bu nasıl oluyor derseniz bisikletler kendi yapımımız ve tam 4 zincir var ... ve sonuç müthiş bir hız ..
Japon Akrobatlar 01:45
Japon Akrobatlar 4.755 izlenme - 11 yıl önce
Kando Fatih Tek Teker Show 03:16
Kando Fatih Tek Teker Show 8.750 izlenme - 9 yıl önce fatih koçbıyık tek teker show
Arabalar ve motorlar 01:28
Arabalar ve motorlar 4.195 izlenme - 11 yıl önce Adamlar baya baya acrobat
Arkadaşlarına Adrenalin Dolu Anlar Yaşatan Pilot 02:15
Arkadaşlarına Adrenalin Dolu Anlar Yaşatan Pilot 1.433 izlenme - 3 yıl önce Küçük uçağına arkadaşlarını bindiren Sebb Stratta isimli pilot, ufak akrobatik hareketler yaparak onlara adrenalin dolu anlar yaşatmış.
Çinli Akrobattan Nefes Kesen Gösteri 01:18
Çinli Akrobattan Nefes Kesen Gösteri 1.423 izlenme - 4 yıl önce Çin'de yaşayan akrobat, yaptığı gösterilerle 'Yetenek işte bu' dedirtiyor.. Nefes kesen gösterileri büyük ilgi topluyor..
bisiklet show 03:34
bisiklet show 2.531 izlenme - 7 yıl önce
Tahtaravalli Akrobatları 00:43
Tahtaravalli Akrobatları 1.070 izlenme - 4 yıl önce Cirque Du Soleil akrobatlarının tahtaravallideki antremanlarından bir kesit
Ünlü Akrobattan Ölümcül Kaza! 01:14
Ünlü Akrobattan Ölümcül Kaza! 811 izlenme - 4 yıl önce Ünlü bir traceur (parkour sporu ile ilgilenen kişi) olan Robert Stafsing'in ayağının takılıp yapmayı hedeflediği atlayışı yapamadığı ve feci şekilde yere çakıldığı o korkunç anı izliyoruz.
motosiklet akrobasi show 2011 05:53
motosiklet akrobasi show 2011 1.566 izlenme - 7 yıl önce medrano sirki ocak 2011 motosiklet akrobasi show mete handro
Akrobatlara Taş Çıkartan maymun 00:30
Akrobatlara Taş Çıkartan maymun 940 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da bir maymunun köprünün korkuluklarının üzerine çıkarak adeta bir akrobat gibi ayaklarının üzerinde yürüyerek karşıya geçmesi görenleri hayrete düşürdü.
akrobatik dede 00:34
akrobatik dede 2.450 izlenme - 9 yıl önce dede düşecen aşağı aman dikkat et :))
Kalbi olan bu görüntüyü izlemesin 03:21
Kalbi olan bu görüntüyü izlemesin 691 izlenme - 5 yıl önce Sosyal paylaşım sitesine yüklenen bu görüntü şaşkınlık yarattı
Akrobat Kızlar Süper 01:41
Akrobat Kızlar Süper 1.001 izlenme - 7 yıl önce akrobat kızlar şimdide ip atlıyor
Akrobasi 00:02
Akrobasi 973 izlenme - 11 yıl önce basit bi akrobasi
Böyle Akrobat Görmediniz... 02:36
Böyle Akrobat Görmediniz... 709 izlenme - 8 yıl önce süper gösteri bayılacaksınız
Sirkte Yere Çakılan 20 Kadın Akrobatın Kaza Anı 00:41
Sirkte Yere Çakılan 20 Kadın Akrobatın Kaza Anı 478 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Rhode Island eyaletindeki bir sirkte gösteri yapan kadın akrobatlar düşerek ağır yaralanmış. 9’u ağır 20 kişinin yaralandığı kaza anı cep telefonu kameralarına böyle yansımış.
Kemiksiz Akrobat Kadın :) 02:10
Kemiksiz Akrobat Kadın :) 642 izlenme - 9 yıl önce süper yaaaaa
Akrobatlara taş çıkartan maymun 00:30
Akrobatlara taş çıkartan maymun 456 izlenme - 5 yıl önce Güney Afrika'da bir maymunun köprünün korkuluklarının üzerine çıkarak adeta bir akrobat gibi ayaklarının üzerinde yürüyerek karşıya geçmesi görenleri hayrete düşürdü.
Küçük Çocuktan Akrobatik Hareketler 00:44
Küçük Çocuktan Akrobatik Hareketler 178 izlenme - 2 yıl önce Küçük çocuğun akrobatik görüntüleri internette tıklanma rekorları kırıyor. Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde 2 yaşındaki çocuk akrobatik hareketler yapıyor. İzleyenleri şaşırtan minik çocuk, ters taklalar atıyor. Örümcek adam gibi düz duvara tırmanan çocuk, el sallamayı da ihmal etmiyor. Minik çocuğun bu akrobatik görüntüleri sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor.
Akrobatik Gösteri -Sirk- 01:54
Akrobatik Gösteri -Sirk- 613 izlenme - 9 yıl önce güzell