Hoşgeldiniz!

akrobatik hareketler

Çılgın Rus Kızları 03:05
Çılgın Rus Kızları 4.970 izlenme - 5 yıl önce kızlardan inanılmaz bir gösteri
Ağırlığı 40 Ton Olduğu Düşünülen Kambur Balina'dan Akrobatik Hareketler! 02:53
Ağırlığı 40 Ton Olduğu Düşünülen Kambur Balina'dan Akrobatik Hareketler! 666 izlenme - 8 ay önce Kambur balina, çok nadir rastlanan görüntüyü gözler önüne serdi. Bu dev canlı tıpkı küçük bir balık gibi devasa sıçrayışlar yaptı. Boyu düşünüldüğünde sıçrayışların 10 metreye ulaştığı düşünülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Türkiye'de Çay Tarlasında Bisiklet İle Akrobatik Hareketler 02:14
Türkiye'de Çay Tarlasında Bisiklet İle Akrobatik Hareketler 219 izlenme - 4 ay önce Görüntüler güzel ülkemizden. Bisiklet ile akrobatik hareketler sizlerle. Keyifli seyirler. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Bu Adımın Yaptıklarını Kimse Yapamaz! 05:47
Bu Adımın Yaptıklarını Kimse Yapamaz! 1.072 izlenme - 6 yıl önce Tim 'Livewire' Shieff ismiyle serbest still parkurculardan olan sporcunun yaptıklarına gözleriniz inanamayacak.
Akrobatik Pizza Ustası 00:49
Akrobatik Pizza Ustası 577 izlenme - 3 yıl önce Toronto pizza pizza önünde şov yapan pizza ustasının pizza hamuruyla yaptığı akrobatik hareketlere şaşıracaksınız.
akrobatik hareketler yapan muhabbet kuşu 01:01
akrobatik hareketler yapan muhabbet kuşu 567 izlenme - 7 yıl önce daha fazlası içinhttp//www.facebook.com/pages/face-music-edition/124709474270028
Hoverboard Üstünde Dans! Akrobatik Hareketlerin Teknolojiyle Buluşması 02:28
Hoverboard Üstünde Dans! Akrobatik Hareketlerin Teknolojiyle Buluşması 122 izlenme - 2 yıl önce Tekerlekli hoverboard üzerinde yapılan koreografiler YouTube'u etkisi altına almaya başladı. Bu akımın son temsilcileri olarak bir grup genç kadın, Justin Bieber'ın son hit şarkısı Sorry'e Segway'lerin üzerinde dans etti. Danslarına akrobatk hareketler de katan bu dansçılar, rahatlıkları ve oluşturdukları görüntüyle büyük bir kitlenin beğenisini kazandı.
Akrobatik Hareketler 03:31
Akrobatik Hareketler 388 izlenme - 7 yıl önce akrobatik hareketler
SoloTürk'den Boğazda Muhteşem Gösteri 14:52
SoloTürk'den Boğazda Muhteşem Gösteri 159 izlenme - 3 yıl önce Genç Kartallar Haftası etkinliği kapsamında, Türk Hava Kuvvetleri'nin (THK) tek kişilik gösteri uçağı Solotürk, İstanbul Boğazı'nda muhteşem bir gösteriye imza attı. Akrobatik hareketler sergileyen Solotürk pilotu, izleyenleri adeta büyüledi.
Çapkından Akrobatik Hareketler 00:17
Çapkından Akrobatik Hareketler 276 izlenme - 5 yıl önce Kuş eğitmek zor iştir ama biz başardık :)
Akrobatik Hareketler 03:31
Akrobatik Hareketler 132 izlenme - 7 yıl önce akrobatik hareketler
Parkur Mağdurlarının Akılalmaz Kazaları 06:32
Parkur Mağdurlarının Akılalmaz Kazaları 61 izlenme - 3 yıl önce Akrobatik hareketlerin nasıl yapıldığını birde böyle izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya