Hoşgeldiniz!

akrobatik hareketler

Çılgın Rus Kızları 03:05
Çılgın Rus Kızları 4.564 izlenme - 4 yıl önce kızlardan inanılmaz bir gösteri
Bu Adımın Yaptıklarını Kimse Yapamaz! 05:47
Bu Adımın Yaptıklarını Kimse Yapamaz! 1.019 izlenme - 4 yıl önce Tim 'Livewire' Shieff ismiyle serbest still parkurculardan olan sporcunun yaptıklarına gözleriniz inanamayacak.
Akrobatik Pizza Ustası 00:49
Akrobatik Pizza Ustası 275 izlenme - 2 yıl önce Toronto pizza pizza önünde şov yapan pizza ustasının pizza hamuruyla yaptığı akrobatik hareketlere şaşıracaksınız.
akrobatik hareketler yapan muhabbet kuşu 01:01
akrobatik hareketler yapan muhabbet kuşu 564 izlenme - 5 yıl önce daha fazlası içinhttp//www.facebook.com/pages/face-music-edition/124709474270028
SoloTürk'den Boğazda Muhteşem Gösteri 14:52
SoloTürk'den Boğazda Muhteşem Gösteri 147 izlenme - 2 yıl önce Genç Kartallar Haftası etkinliği kapsamında, Türk Hava Kuvvetleri'nin (THK) tek kişilik gösteri uçağı Solotürk, İstanbul Boğazı'nda muhteşem bir gösteriye imza attı. Akrobatik hareketler sergileyen Solotürk pilotu, izleyenleri adeta büyüledi.
Hoverboard Üstünde Dans! Akrobatik Hareketlerin Teknolojiyle Buluşması 02:28
Hoverboard Üstünde Dans! Akrobatik Hareketlerin Teknolojiyle Buluşması 66 izlenme - 1 yıl önce Tekerlekli hoverboard üzerinde yapılan koreografiler YouTube'u etkisi altına almaya başladı. Bu akımın son temsilcileri olarak bir grup genç kadın, Justin Bieber'ın son hit şarkısı Sorry'e Segway'lerin üzerinde dans etti. Danslarına akrobatk hareketler de katan bu dansçılar, rahatlıkları ve oluşturdukları görüntüyle büyük bir kitlenin beğenisini kazandı.
Akrobatik Hareketler 03:31
Akrobatik Hareketler 384 izlenme - 6 yıl önce akrobatik hareketler
Çapkından Akrobatik Hareketler 00:17
Çapkından Akrobatik Hareketler 274 izlenme - 4 yıl önce Kuş eğitmek zor iştir ama biz başardık :)
Parkur Mağdurlarının Akılalmaz Kazaları 06:32
Parkur Mağdurlarının Akılalmaz Kazaları 51 izlenme - 1 yıl önce Akrobatik hareketlerin nasıl yapıldığını birde böyle izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Motosiklet Üzerinde Tehlikeli Yolculuk 00:30
Motosiklet Üzerinde Tehlikeli Yolculuk 28 izlenme - 9 ay önce Gaziantep’te ana yol üzerinde motosikletiyle akrobatik hareketler yapan genç trafikte tehlike saçtı. Şehitkamil ilçesi Organize Sanayi Bölgesi civarında, yanından geçen araçlara aldırış etmeden motosiklet üzerinde uzanarak seyreden genç, yaklaşık 3-4 kilometre boyunca yola bu şekilde devam etti. Aynı zamanda trafikte seyir halinde olan diğer araçlar arasında da zikzaklar çizerek geçen motosikletli genç bir süre sonra gözlerden kayboldu.
Akrobatik Hareketler 03:31
Akrobatik Hareketler 129 izlenme - 6 yıl önce akrobatik hareketler