Hoşgeldiniz!

akrostiş

Şarkı sözleri / Mekanı cennet'in de buluşmak üzere 02:06
Şarkı sözleri / Mekanı cennet'in de buluşmak üzere 26.013 izlenme - 3 yıl önce Aşkına bu dünya da kavuşamayan bir aşığın sitemi. Sevdiği insana cennet de olsun kavuşa bilmeyi arzulayan bir aşık hikayesi. Dileğim sevenlerin sevdiklerine bu dünya da kavuşmasıdır. Arzularını ve sevgilerini içlerine hapsedip öbür dünya da kavuşmayı dilemek zorun da kalmasın hiç kimse,Şarkı sözleri. şiir dinle. Arkadaşlar size bir sır vereceğim aslında bu şiirim akrostiş bir şiirdir. Bilir misiniz dünyanın en zor yazım şekli olan şiir türüdür akrostiş şiirler.Bu şiir kendi şiirimdir arkadaşlar şiirlerimin seslendirmesini kendim yapıyorum. Normal bir cep telefonun kayıt cihazı ile kaydedilmiş sesimdir. Benim hiç bir şiirim bir stüdyo ortamında yapılmış kayıtlar değildir.
Yunus'un Efsanevi Akrostiş Şiiri - Polonezköydeyim (Cennet Mahallesi) 03:34
Yunus'un Efsanevi Akrostiş Şiiri - Polonezköydeyim (Cennet Mahallesi) 3.661 izlenme - 10 ay önce Cennet Mahallesi dizisi'nden hafızalara kazınmış (en azından benim için) bir bölümü sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. Yunus zengin bir iş adamına benzediği için yanlışlıkla kaçırılmıştır. Ailesine bir mektup yollayan genius Yunus akrostiş yöntemiyle bulunduğu bölgenin konumunu paylaşmaktadır. Ayrıca şiirin içinde de şifrelenmiş kısımlar vardır. İzliyoruz.
Adın Yazıyor Her Satır Da 04:28
Adın Yazıyor Her Satır Da 1.114 izlenme - 3 yıl önce Bu şiir kendi şiirimdir arkadaşlar şiirlerimin seslendirmesini kendim yapıyorum. Normal bir cep telefonun kayıt cihazı ile kaydedilmiş sesimdir. Benim hiç bir şiirim bir stüdyo ortamında yapılmış kayıtlar değildir. Bu şiirimde anlatılan konu bir aşığın, sevgilisine aşkını ve ona kavuşma isteğini anlatan bir şiirdir. Şarkı sözleri. Şiir dinle. Adın yazıyor her satır da. oysa adını yazmışım gönlüme, kağıt ve kalem neyleye, kalem yazmaktan bıkar, kağıt dolup taşar, yazmak da çizmek de ne fayda var, bu gönül seni arar, seni sorar. Arkadaşlar size bir sır vereyim bu şiirin bir bölümünü akrostiş olarak yazdığım bir şiirdir. Bilir misiniz dünyanın en zor yazım şekli olan şiir türüdür akrostiş şiirler.
Akrostiş Şiir Böyle Yazılır :)) 01:45
Akrostiş Şiir Böyle Yazılır :)) 452 izlenme - 3 yıl önce öncelikle, seçtiğimiz kelimeyi yukarıdan aşağıya doğru yazıyoruz. ve bu harflerle başlayan kelimeler türeterek şiir şeklinde yazıyoruz.ve artık akrostişimiz hazır hale geliyor.
Zuhal - Akrostiş Şiir 00:47
Zuhal - Akrostiş Şiir 304 izlenme - 4 yıl önce Erol TUMYOL www.akrostissiir.com
Akrostişli Adnan Oktar Karikatürü 00:19
Akrostişli Adnan Oktar Karikatürü 332 izlenme - 3 yıl önce adnan oktara akrostişli bir komikli (onlarca) bir karikatür yapmışlar tabi bu karikatürün sevincinden ehe ehe ehe yani sevinçten anlatabiliyo muyum?
Hasan Küçük - Akrostiş Şiir 01:28
Hasan Küçük - Akrostiş Şiir 528 izlenme - 9 yıl önce reyhan
Mona Roza Efsanesi 08:25
Mona Roza Efsanesi 162 izlenme - 3 yıl önce Var mıydı yok muydu? bilinmez (tıpkı bir Keyser Soze.) ama vardı vardı derim hep, Sezai Karakoç' un bir gönül yarasıydı besbelli, akrostiş akrostiş serdi önümüze bir MUAZZEZ AKKAYA. "http://www.karakutu.com/modules.php?name=News&file=article&sid=2508" göre varmış ama olmasın olmasın derim hep. Sacid Onan'ın yorumundan...
Mehmet Ünsal Aktostiş Şiir Fenna... 04:30
Mehmet Ünsal Aktostiş Şiir Fenna... 63 izlenme - 7 yıl önce yorumlar sizlerin teşekkür ederim
Şair Ercan - Hayatımı Kaybettim Hükümsüzdür 02:30
Şair Ercan - Hayatımı Kaybettim Hükümsüzdür 11 izlenme - 3 yıl önce AKROSTİŞ ŞİİR