Hoşgeldiniz!

aksa

İsrail Askerinin Müslüman Adama Salladığı Yumruk 00:18
İsrail Askerinin Müslüman Adama Salladığı Yumruk 5.302 izlenme - 7 ay önce Mescid-i Aksa camii girişinde galiba İki İsrail askeri Müslümanlar tarafından öldürülmüş. İsrail askeri de girişi kapatmış ve cuma namazı kılmak isteyenlere engel olmuş. Evet, olmuş. Bu abi de, afedersiniz, yumrukla vurulmak suretiyle suratının ortasında acıyı hissetmiş.
Güneşin Kızları Dizi Müziği - Gözyaşım İçime Aksa 02:46
Güneşin Kızları Dizi Müziği - Gözyaşım İçime Aksa 23.025 izlenme - 3 yıl önce Güneşin Kızları Dizisinde Çalan Gözyaşım İçime Aksa Şarkı Sözleri Güneşin Kızları dizisi Kanal D’nin yaz sezonunda 18 Haziran 2015 akşamı ilk bölümüyle ekranlara geldi. Güneşin Kızları dizisi ile ilgili ilk olumlu tepkiler dizide çalan Gözyaşım İçime Aksa şarkısının sözleri ve müziğine oldu. Güneşin Kızları dizisi içinde yine Güneş geçen başka bir Emre Kınay dizisi olması açısından da yine merak uyandırdı. Güneşin Kızları Dizisinde Çalan Gözyaşım İçime Aksa Şarkı Sözleri yazımızda. Gözyaşım içime aksa Kim bilebilir sendeki sırları Bir yüzün güneşe baksa Bir yanım karanlık yıllarım Hayattan adalet Bulursan nihayet yüzüm gülermi Söz : Hakan Tunçbilek, Müzik : Hakan Tunçbilek, Batuhan Fırat, Düzenlene ve Aranje : Batuhan Fırat, Vokaller : Hakan Tunçbilek, Deniz Sipahi, Burcu Akgün Supervisor : Fatih Güneş Güneşin Kızları Güneşin Kızları Gözyaşım İçime Aksa Gözyaşım içime aksa.. sendeki sırların.. güneşe baksam.. karanlık yıllarım.. Gözyaşım içime Aksa Sendeki sırların Güneşin Kızları Dizi müziği Kanal D ekranlarında başlayan yaz sezonu dizisi Güneşin Kızları ilk bölümü itibariyle izleyiciyi ekrana kilitledi. Oyuncu kadrosu ve hikayesi ile olduğu kadar Güneşin Kızları dizi müziği de sosyal medyada olumlu yorum alan konulardan biri oldu. Başrol koltuğunda Emra Kınay, Evrim Alasya, Teoman Kumbaracıbaşı, Miray Akay ve Tolga Sarıtaş gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı yapımın jeneriğinde duyduğunuz "Gözyaşım İçime Aksa" şarkısının sözleri sayfamızın devamında dizinin hayranlarına sunulmuştur. Güneşin Kızları Dizisi Film Müziği Güneşin Kızları Dizisi Müziği Güneşin Kızları Dizi Müziği gözyaşım içime aksa.. sendeki sırların.. güneşe baksam.. karanlık yıllarım.. gözyaşım içime aksa.. sendeki sırların.. güneşe baksam.. karanlık yıllarım.. gözyaşım içime aksa.. sendeki sırların.. güneşe baksam.. karanlık yıllarım.. gözyaşım içime aksa.. sendeki sırların.. güneşe baksam.. karanlık yıllarım.. gözyaşım içime aksa.. sendeki sırların.. güneşe baksam.. karanlık yıllarım.. gözyaşım içime aksa.. sendeki sırların.. güneşe baksam.. karanlık yıllarım..
abdurahman önül mescid-i aksa filistin 07:33
abdurahman önül mescid-i aksa filistin 29.153 izlenme - 8 yıl önce MuRâT ßéÿ
Mescid İ Aksa Nın Yakılması 1969 02:08
Mescid İ Aksa Nın Yakılması 1969 1.378 izlenme - 3 ay önce 1969 Mescid i Aksa yangını .Mescid i Aksa Kuran ı Kerim de ismi geçen 3 kutsal mekandan biridir .Siyonist düşünce bu yapının yıkılıp yerine tekrar Süleyman tapınağının yapılması için yıllardır mücadele ediyor .400 yıl Osmanlı idaresinde kalan bölge 1917 de bizden çıktı . 1946 senesine kadar İngilizlerin olan bölge 1946 tan beri İsrail devleti içinde kaldı .fanatik bir Musevi tarihi binayı ateşe verir .akli dengesi yerinde olmadığı gerekçesiyle İsrail hukumeti adamı cezalandırmaz .yangında kaybedilen pek çok tarihi eser içinde en önemlisi Selahattin Eyyubi nin bu mescid e hediye ettiği 800 yaşındaki minber oda yangında yok oldu . Filmde cılız protesto gösterileride görüntülenmiş ama dünya bu olaya sessiz kaldı malesef her zamanki gibi kaynak facebook özgür sanal
Kudüslü Çocuğun Yahudilere Haykırması 00:46
Kudüslü Çocuğun Yahudilere Haykırması 2.757 izlenme - 7 ay önce Mescid-i Aksa'da günlerdir işgalci politikasını daha derinden hissettiren İsrail güçleri, mescide Müslümanları almamakta ısrar ediyormuş. Filistinli küçük bir çocuk Aksa muhafız'ları arasında yahudilere haykırmış.
Mescidi Aksa İlahi Yüksel Düzenli 04:30
Mescidi Aksa İlahi Yüksel Düzenli 14.500 izlenme - 8 yıl önce Mescidi Aksa yüksel düzenli
Abdurrahman Önül - Mescid-i Aksa 06:52
Abdurrahman Önül - Mescid-i Aksa 6.893 izlenme - 4 yıl önce Nebiler Diyarı Filistine Özgürlük.......... Mescid-i Aksa'da Işıklar Sönmüş Zalimler Kudurmuş Gözleri Dönmüş Nebiler Diyarı Ne Hale Düşmüş Kana Boyamışlar şu...
Hüseyin Bıçak - Bir Damlacık Kanım Aksa 04:57
Hüseyin Bıçak - Bir Damlacık Kanım Aksa 10.172 izlenme - 6 yıl önce
Mescid-i Aksa'da Ezan {2014} 04:04
Mescid-i Aksa'da Ezan {2014} 3.368 izlenme - 3 yıl önce Mescid-i Aksa'da Ezan {2014}
Mescid-i Aksa'da Ezan 03:52
Mescid-i Aksa'da Ezan 2.124 izlenme - 3 yıl önce Mescid-i Aksa'da Ezan
ABD'de Cami Önüne Domuz Kafası Atıldı 01:22
ABD'de Cami Önüne Domuz Kafası Atıldı 2.214 izlenme - 2 yıl önce ABD'deki Müslüman sivil toplum örgütlerinden Amerikan-İslam İlişkileri Konseyi'nden yapılan açıklamada, güvenlik kamerası kayıtlarına göre kentteki El Aksa Camisi'nin girişine pazar gecesi kırmızı bir pikaptan kesik bir domuz kafası atıldığı belirtildi. Hayvanın kafasının pazartesi sabah namazından sonra bir cami görevlisi tarafından bulunduğu ifade edildi. Philadelphia polisi ve Federal Soruşturma Bürosu (FBI) olayla ilgili soruşturma başlattı. CAIR'in Philadelphia örgütü yöneticisi Jacob Bender, olayın Donald Trump ve Ben Carson gibi özellikle Cumhuriyetçi siyasetçilerin son dönemdeki Müslüman karşıtı söylemleriyle bağlantılı olabileceğini söyledi. Bender, "Amerikalı Müslümanlara yönelik bu tür saldırılar tüm Amerikalılar tarafından kınanmalı" ifadesini kullandı. KENT YÖNETİMİNDEN TEPKİ Philadelphia kentinin İnsani İlişkiler Komisyonu yöneticisi Rue Landau ise olayın kentteki etnik sindirme ve kurumlara yönelik vandalizmin yasaklanmasıyla ilgili kuralların ihlali olduğunu belirtti. Landau, "Bu, Arap Amerikalı toplumun Philadelphia'da istenmediğine dair ancak gerçekle ilgisi olmayan bir mesaj veren çirkin bir eylem" diye konuştu. Belediye Başkanı Jim Kenney de konuyla ilgili bir açıklama yaparak, "El Aksa Camisi'nin kutsallığını bozmaya yönelik bu bağnazlığın kentimizde yeri yoktur" ifadesini kullandı. Kenney, kent sakinlerini "bu alçak eylemi" kınamaya ve Müslüman komşularına destek olmaya davet etti.
Mescid-i Aksa'ya Türk Bayrağı Asılması 00:37
Mescid-i Aksa'ya Türk Bayrağı Asılması 2.818 izlenme - 3 yıl önce Filistinli gençlerin Türkiye'ye destek vermek amacıyla Türk bayrağını Aksa'da dalgalandırdıkları belirtilirken, Mescid-i Aksa'nın avlusunda bulunan yüzlerce kişi ise bu anı telefonlarıyla fotoğrafladı. (Haber 7)
İsrail askerleri Mescidi Aksa'ya baskın Duzenledi 01:43
İsrail askerleri Mescidi Aksa'ya baskın Duzenledi 868 izlenme - 2 yıl önce İsrail askerleri sabah saatlerinde Mescid-i Aksa'ya baskın duzenledi Mescid-i Aksa içinde patlama görüntüleri
mescid-i aksa 21:11
mescid-i aksa 2.312 izlenme - 8 yıl önce mescidiaksa ve kudus hakkında her şey
Cemal Daştan 04:32
Cemal Daştan 2.829 izlenme - 9 yıl önce kick boks avrupa ve dünya Şampiyonu cemal daştan
Abdurrahman Önül - Mescid-İ Aksa 07:35
Abdurrahman Önül - Mescid-İ Aksa 1.666 izlenme - 6 yıl önce
Mescid-i Aksa 07:33
Mescid-i Aksa 767 izlenme - 4 yıl önce iyimş dinleyin
İsrail Askerinin Namaz Kılan Adama Tekme Atması 00:24
İsrail Askerinin Namaz Kılan Adama Tekme Atması 189 izlenme - 7 ay önce Mescid-i Aksa'yı işgal eden İsrail'e karşı düzenlenen protestolar sırasında namaz kılan Filistinli genç İsrail askeri tarafından böyle tekmelenmiş.
Oğuz Aksaç - Söyle Bana Nere Gidem 05:20
Oğuz Aksaç - Söyle Bana Nere Gidem 1.080 izlenme - 6 yıl önce
Hafız Ümit Aydın / 30:00
Hafız Ümit Aydın / " Kudüs Ve Mescid-İ Aksa " Cuma Vaazı 60 izlenme - 3 ay önce 8 Aralık 2017 Cuma Vaazı " KUDÜS VE MESCİD-İ AKSA " Yüce ALLAH Celle Celalühu Dinleyenlerden Dinlenmesine Vesile Olanlardan razı olsun. Cuma'nız Mübarek Olsun.
Tuncer Yolal - Mescid-i Aksa 2012 ( ilahi ) 07:44
Tuncer Yolal - Mescid-i Aksa 2012 ( ilahi ) 1.024 izlenme - 5 yıl önce http://www.tunceryolal.com Mescid-i Aksa'da ışıklar sönmüş Zalimler kurulmuuuş gözleri dönmüş Nebiler diyarı ne hale düşmüş Kana boyamışlar şu Filistini Fery...
bir seher vaktinde oğuz aksaç 05:27
bir seher vaktinde oğuz aksaç 838 izlenme - 6 yıl önce
Filistinli Kız İsrail Askerlerine Meydan Okudu 00:29
Filistinli Kız İsrail Askerlerine Meydan Okudu 409 izlenme - 2 yıl önce Filistinli küçük kız İsrail askerlerine meydan okudu. Mescid-i Aksa'ya girmek için sırada bekleyen Filistinli kız, yapılan kötü muameleye tepki göstererek İsrail askerlerine 'Siz katilsiniz' diye bağırıyor.
Grup Genç - Mescid-İ Aksa 03:48
Grup Genç - Mescid-İ Aksa 509 izlenme - 3 yıl önce Grup Genç - Mescid-i Aksa Dini, İslami Videolara, İlahilere İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz.
Ordunun Dereleri İlhan Güllü 03:58
Ordunun Dereleri İlhan Güllü 1.055 izlenme - 7 yıl önce elektro bağlama ve okuyan ilhan güllü
Mescid-i Aksa'da Yüreklere Dokunan Ezan 03:55
Mescid-i Aksa'da Yüreklere Dokunan Ezan 70 izlenme - 6 ay önce Mescid-i Aksa'da Yüreklere Dokunan Ezan Mescid-i Aksa Müezzini Azzam Duwik'in okuduğu duygu yüklü ezan dinleyenleri hayran bırakıyor.
Mescidi Aksa - Akşam Namazı - Prof. Dr. Mehmet Görmez 10:07
Mescidi Aksa - Akşam Namazı - Prof. Dr. Mehmet Görmez 386 izlenme - 2 yıl önce Mescidi Aksa - Akşam Namazı - Prof. Dr. Mehmet Görmez..
Adıyamanlı Simitçiden Türk Aksanlı İngilizcesi İle Dünyaya Mescid-i Aksa Dersi 01:45
Adıyamanlı Simitçiden Türk Aksanlı İngilizcesi İle Dünyaya Mescid-i Aksa Dersi 94 izlenme - 7 ay önce Sosyal medya Adıyamanlı bu simitçiyi konuşuyor: Türk aksanıyla konuştuğu İngilizcesi ile dünyaya ders vermiş.
Mescid-İ Aksa 02:41
Mescid-İ Aksa 777 izlenme - 8 yıl önce mescid-i aksa toptan sarılalım
Mescidi Aksa 00:40
Mescidi Aksa 443 izlenme - 6 yıl önce