Hoşgeldiniz!

Aksaklık Videoları İzle

Spore - Teknik Aksaklık Bölüm 1 22:47
Spore - Teknik Aksaklık Bölüm 1 1.216 izlenme - 3 yıl önce Bir Aksilik Yüzünden İlk Bölümü Sildim O Yüzden Bu Videoyu İlk Bölüm Olarak Yüklemek Zorunda Kaldim
The Seven Year Hitch Fragmanı 00:30
The Seven Year Hitch Fragmanı 2.143 izlenme - 3 yıl önce 2012 ABD yapımı The Seven Year Hitch (Yedi Yıllık Aksaklık) filminin fragmanı. Çocukluk arkadaşı olan Jennifer ve Kevin’in ilişkisi farklı bir yöne doğru gitmeye başlayan konuyu ele alan bir film.
Yatağın Ters Tarafından Kalkmak - Wrong Side Of The Bed - Kısa Film 01:31
Yatağın Ters Tarafından Kalkmak - Wrong Side Of The Bed - Kısa Film 217 izlenme - 2 yıl önce Ters tarafından kalkmak, tersinden kalkmak, solundan kalkmak gibi günlük hayatta kullandığımız tabirlerin eğlenceli bir gösterimi. Arşivimde dolaşırken rastladım ve sizlerin beğenisine sunmak istedim dostlar.
İlber Ortaylı'nın Madalyalarını Kaybeden Türk Dışişleri 01:56
İlber Ortaylı'nın Madalyalarını Kaybeden Türk Dışişleri 158 izlenme - 2 yıl önce Efendim şimdi İlber Ortaylı'yı bilirsiniz ororitedir, ayaklı kütüphanedir. Dünya'nın dört bir yanından plaketler, madalyalar alıyor. Kanun gereği bunların tasdik edilmesi gerekiyor ve dışişleri bu madalyaların aslını İlber Ortaylı'dan istiyor. Ve sonuç; son dönemdeki Türk diplomatlarının sululuğunu gözler önüne serecek şekilde... Madalyalar kayıp!
Dumanlar içinde yere çakılan planör 01:46
Dumanlar içinde yere çakılan planör 106 izlenme - 4 yıl önce Uçuşta teknik bir aksaklıktan dolayı arızalanan planör, dumanlar içinde böyle yere çakıldı...
Yatağın Ters Tarafından Kalkmak - Wrong Side Of The Bed - Kısa Film 01:31
Yatağın Ters Tarafından Kalkmak - Wrong Side Of The Bed - Kısa Film 35 izlenme - 3 yıl önce Ters tarafından kalkmak, tersinden kalkmak, solundan kalkmak gibi günlük hayatta kullandığımız tabirlerin eğlenceli bir gösterimi. Arşivimde dolaşırken rastladım ve sizlerin beğenisine sunmak istedim dostlar.
Aksaklık 00:31
Aksaklık 15 izlenme - 3 yıl önce Aksaklık