Hoşgeldiniz!

Akşam Gazetesi

Yarın Mutlaka Akşam Alın 00:09
Yarın Mutlaka Akşam Alın 438 izlenme - 3 yıl önce 90'lar evi kuponla döşediğimiz zamanlardı. 250 gün aynı gazeteyi alana çatal bıçak takımı, 365 gün alana TV veriyorlardı (Gerçi TV'yi bazen alamıyordunuz). Büyükler kupon kesip saklarken çocuklar da karton oyuncaklarla zihinsel gelişimlerini sürdürüyorlardı...
Fatih Altaylı Canlı Yayında Akşam Gazetesine Saydırdı 03:58
Fatih Altaylı Canlı Yayında Akşam Gazetesine Saydırdı 390 izlenme - 6 yıl önce Habertürk ekranlarında Ece Üner'in konuğu olan Fatih Altaylı, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya’nın gazetesine yaptığı eleştirilere sert yanıt
Skytürk ve Akşam Gazetesinin Talimatla Satışı 2 ( 27/02/2014 ) 05:07
Skytürk ve Akşam Gazetesinin Talimatla Satışı 2 ( 27/02/2014 ) 217 izlenme - 4 yıl önce Haramzadelerin sızdırdığı son ses kayıtlarında yandaş iş adamlarının medyaya Başbakan'ın talimatı ile girişi var. Sabah-ATV'den sonra Akşam ve Güneş Gazeteleri ile Skyturk360 televizyonunun dahil olduğu Turkmedya grubunun da satın alınma talimatının Başbakan'dan olduğu ortaya çıktı. Başbakan'ın kasalarından olduğu belirtilen, daha önce başka bir ses kaydında 'Bu milletin a...na koyacağız' sözleriyle hatırlanan Mehmet Cengiz, Turkmedya'yı almak için görevlendirilmesinin ardından 'Beyefendinin talimatıyla burayı alıyorum' dediği için Başbakan'dan yediği fırçayı telefonda Şaban Cemil Kazancı'ya 'Sı.tı ağzıma, böyle fırça yemedim hayatımda' cümlesiyle anlatıyor. 'EFENDİM DEDİKÇE KAYIYOR' Enerji devi Aksa'nın patronu Şaban Cemil Kazancı ile telefonda konuşan Mehmet Cengiz, Başbakan'ın kendisine attığı fırçadan yakınıyor. Kazancı, Başbakan Erdoğan'a karşı Mehmet Cengiz'i savunduğunu anlatırken, Cengiz'i savunduğu için Başbakan'ın kendisini fırçaladığını 'ben efendim dedikçe kayıyor, efendim dedikçe kayıyor' şeklinde anlatıyor. Cengiz ise, Başbakan'ın fırçasıyla ilgili 'Hayatımda böyle fırça yemedim, s..tı ağzıma' ifadelerini kullanıyor.
Takvim Gazetesi Önündeki Protestocu Kadın'a Saldıran Sivil Polis 00:54
Takvim Gazetesi Önündeki Protestocu Kadın'a Saldıran Sivil Polis 175 izlenme - 3 yıl önce Belki sitenin içeriğine uygun değildir, belki çok farklı sebeplerden reddedilebilir bu video. Belki kabul edilir ama izleyenler "yahu o kadar olay oldu bu mu yani şimdi?" diyebilir. Bu videoyu Twitter'dan bizzat telefonu yere atılan kadın paylaşmış. İzlediğimde bir acayip oldum. Akşam Gazetesi'nun ruh hastası, cinsiyetçi, yalak haberlerini protesto amacıyla sadece 5 kadın bir araya gelerek eylem yapıyor. Bir erkek geliyor kendisi sivil polis ve o sırada sessizce elindeki pankartla eylem yapıp, çekim yapan kadının elinde telefonu sorgusuz sualsiz yere atıyor. O kadının anneniz yada çok yakınınız olduğunu düşünün ve bir erkeğin horlar, aşağılar biçimde o şekilde saldırdığını... Yada orada bir kadının değilde erkeğin olduğunu düşünsenize ve anlık reflekse sivil polise tepki verdiğini..? Umarım anlatabilmişimdir.
Gazeteler, Maltepe Mitingiyle İlgili Farklı Rakamlar Verdi 00:46
Gazeteler, Maltepe Mitingiyle İlgili Farklı Rakamlar Verdi 101 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın stanbul Maltepe'deki mitingine katılım sayısıyla ilgili net bir açıklama yapılmazken, gazeteler haberlerinde farklı rakamlara yer verdi.
Burak Yılmaza 18 Milyon Dolarlık Teklif 00:53
Burak Yılmaza 18 Milyon Dolarlık Teklif 50 izlenme - 3 yıl önce Çin basını, İtalyan Teknik Direktör Fabio Cannavaro'nun çalıştırdığı Guangzhou Evergrande'nin Burak Yılmaz'ı transfer etmek istediğini yazdı.
Nagahan Alçı Eski Patronuna İsyan Etti 04:32
Nagahan Alçı Eski Patronuna İsyan Etti 53 izlenme - 5 yıl önce TVNET'te yayınlanan Habere Bakış’a konuk olan Nagehan Alçı, eski patronu Mehmet Emin Karamehmet’e ağır sözlerle yüklendi.
Fenerbahçe'ye Güney Afrika'dan Müthiş Teklif 02:31
Fenerbahçe'ye Güney Afrika'dan Müthiş Teklif 48 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika Devletinin Spor Bakanı, düzenlenecek turnuva için Fenerbahçe'yi de davet etti. Ayrıca Fenerbahçe'ye 2 milyon dolara yakın para verilecek.
Fenerbahçe'ye Güney Afrika'dan Müthiş Teklif 02:31
Fenerbahçe'ye Güney Afrika'dan Müthiş Teklif 45 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika Devletinin Spor Bakanı, düzenlenecek turnuva için Fenerbahçe'yi de davet etti. Ayrıca Fenerbahçe'ye 2 milyon dolara yakın para verilecek.