Hoşgeldiniz!

aksan

Gereksiz Aşırı Özgüvenle İsveç Köftesi Tadımı Yapmak 01:29
Gereksiz Aşırı Özgüvenle İsveç Köftesi Tadımı Yapmak 14.246 izlenme - 1 yıl önce Başrolde bozkırın isli ter kokusuyla masaya kuru-pilav yemeye oturmuş bir tır şoförünün küçülmüş versiyonu yer alıyor. Kaba iç anadolu aksanıyla, Avrupa'nın en elit ülkelerinden biri olan İsveç'in köftesini tanıtması da tabi ki bir ironi unsuru.
Ömer Çelikin Bükreşte Yaptığı Tarihi İngilizce Konuşma 08:26
Ömer Çelikin Bükreşte Yaptığı Tarihi İngilizce Konuşma 7.690 izlenme - 3 yıl önce Ömer Çelik'in harika aksanıyla AKP adına yaptığı konuşma dinleyen herkesin takdirini kazandı. Akabinde bir çok yabancı siyaset adamı kendisine tebrik mesajı göndermiş. Bravo.
Adıyaman Gerger Aksan Yayladalı Koyu 02:05
Adıyaman Gerger Aksan Yayladalı Koyu 2.625 izlenme - 6 yıl önce lutfen begenelim
Aksanlı Konuşarak Kız Tavlama 03:58
Aksanlı Konuşarak Kız Tavlama 4.144 izlenme - 3 yıl önce Adrian Gee, Avustralyalı olmasının verdiği aksanı Amerika'da lehine çeviriyor ve Amerikan kızlarını aksanıyla tavlamaya çalışıyor. İyi seyirler!
Aksan Challenge - Thai & Newcastle 03:11
Aksan Challenge - Thai & Newcastle 1.255 izlenme - 2 yıl önce Aynı havayolundan uçan biri taylandlı diğeriden kuzey ingiltereden olan ablalarımızın koyu sohbeti.. ingilizce de görebileciğimiz en absürtlü iki aksan karşı karşıya. Not; thai ablamız sonundan sen ingilizce konuşabiliyin mu diyerek lafı koyuyor.
35 Farklı Aksanla İngilizce Konuşmak 03:54
35 Farklı Aksanla İngilizce Konuşmak 1.481 izlenme - 3 yıl önce 35 farklı ağız yapısıyla ingilizce konuşabilen arkadaş, New York, Philadelphia, Boston, Redneck ve İngiliz İngilizcesinin yanında pek çok dünya ülkesinin ağız yapısını da kendince iyi analiz etmişe benziyor.
Tamer Karadağlı ile İngilizce'nin Aksanlarını Öğreniyorum 03:43
Tamer Karadağlı ile İngilizce'nin Aksanlarını Öğreniyorum 1.822 izlenme - 3 yıl önce Oyunculuk yeteneği Haluk karakteri ile sınırlı, Hollywood'da "God damn it!" nidalarıyla oyunculuk dersi vermiş karizmatik,olgun,çılgın oyuncumuz milli gururumuz Tamer Karadağlı ile şimdi de İngilizce öğreniyoruz. Hatta 8 aksanını birden öğreniyoruz. Zenci gırtlağı bile var adamda yani o derece
24 Farklı Aksanda İngilizce Konuşmak 08:13
24 Farklı Aksanda İngilizce Konuşmak 874 izlenme - 3 yıl önce Az önce 8 farklı aksanda İngilizce konuşan Haluk videosunu izlerken "lan dur şu aksanlara biraz göz atıyım" dedim ve bu videoya denk geldim. Hint, Japon ve Afrikalılar hepinize tanıdık gelecektir. Eleman İngiltere'de yaşadığı için olsa gerek ABD'ye çok fazla el atmamış. Eğlenceli video.
Ezgi Aksan - Dört Yanımı (Yetenek Sizsiniz - Orijinal Şarkı) 02:52
Ezgi Aksan - Dört Yanımı (Yetenek Sizsiniz - Orijinal Şarkı) 2.194 izlenme - 4 yıl önce Ezgi Aksan yetenek sizsiniz full şarkı orjinal versiyon
İngilizce'yi 8 Aksanı İle Konuşuyorum - Tamer Karadağlı 03:43
İngilizce'yi 8 Aksanı İle Konuşuyorum - Tamer Karadağlı 310 izlenme - 12 ay önce Çocuklar Duymasın dizisi ile ünlenen Tamer Karadağlı,katıldığı bir programda ingilizceyi şive ile konuşabildiğini söylemiş.
Hangi Dil Nasıl İşitilir? 01:44
Hangi Dil Nasıl İşitilir? 911 izlenme - 3 yıl önce Pek çoğumuz yabancı dilleri kelime bilmesek de aksanlarına göre anlayabiliyoruz.Bu güzel hanım birçok dilde konuşuyor.Aksanlar çok iyi fakat ilginç olan kullandığı sözcüklerin konuştuğu dillerde anlamı olmaması.Türkçe'yi nasıl konuşurdu acaba merak ettim.
Burun Delikleriyle Dalga Geçilen Kız - Sara Forsberg 02:39
Burun Delikleriyle Dalga Geçilen Kız - Sara Forsberg 1.129 izlenme - 3 yıl önce Daha önce sitede izleyip beğendiğimiz, tüm dünya dillerinin aksanını kendince yorumlayan tatliş kızımızın videolarını izleyen insanlar burun delikleriyle bir hayli dalga geçmişler. Bizimki de bunlara tepki olarak böyle bir video çekmiş.
duman bu akşam rock'n coke 2011 02:52
duman bu akşam rock'n coke 2011 2.072 izlenme - 7 yıl önce duman bu akşam rock'n coke 2011
Jamie Carragher İngilizcesi (İngilizce Alt Yazılı) 00:45
Jamie Carragher İngilizcesi (İngilizce Alt Yazılı) 857 izlenme - 3 yıl önce Liverpool'un efsane kaptan Jamie Carragher'ın sadece Liverpool şehrine has olan ve "irlanda göçmeni ingilizcesi" diye tanımlanan Scouse aksanı ile konuştuğu ingilizce'nin ingilizce alt yazıya mecburiyetini izlemekteyiz.
Ezgi Aksan - Yalın Hali
Ezgi Aksan - Yalın Hali 1.152 izlenme - 4 yıl önce 2013- 2014 Yetenek Sizsiniz yarışmacısı..Şarkı adı Yalın Hali.. Ezgi Aksan
Ankaralı Köçek Çocuk 06:11
Ankaralı Köçek Çocuk 1.341 izlenme - 10 yıl önce ankaralı köçek çocuk
Aksanlı Konuşarak Kız Tavlama 04:24
Aksanlı Konuşarak Kız Tavlama 359 izlenme - 3 yıl önce Adrian Gee, Avustralyalı olmasının verdiği aksanı Amerika'da lehine çeviriyor ve Amerikan kızlarını aksanıyla tavlamaya çalışıyor. İyi seyirler! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Perso Ve Aksan Susuz 02:27
Perso Ve Aksan Susuz 719 izlenme - 10 yıl önce kuraklık baş gözterdi
Ceren Aksan - Elektro Keman Performansları 04:52
Ceren Aksan - Elektro Keman Performansları 313 izlenme - 3 yıl önce Ceren Aksan Elektro Keman Performansları 2014 Tanıtım Videosu Booking & Management: Vega Agency & Event: info@vegaajans.com WWW.CERENAKSAN.COM
Gani Aksan - Kırkı Çıkmamış Sevdamıza 01:44
Gani Aksan - Kırkı Çıkmamış Sevdamıza 662 izlenme - 8 yıl önce Kırkı çıkmamış sevdamıza-Gani Aksan-İbrahim Tenekeci
Kompela 02:48
Kompela 432 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'ye futbolcu olarak gelip medya maymunu olarak terkeden Kompela'yı unutmayalım , unutturmayalım. Adama bir dönem resmen şempanze Charlie muamelesi yapılmıştı ve tek suçu dilimizi öğrenmekti, bir süre kullanıldı ve modası geçince medya çöplüğündeki yerini aldı.
Tamer Karadağlı İle İngilizce'nin Aksanlarını Öğreniyorum 03:43
Tamer Karadağlı İle İngilizce'nin Aksanlarını Öğreniyorum 429 izlenme - 4 yıl önce Oyunculuk yeteneği Haluk karakteri ile sınırlı, Hollywood'da "God damn it!" nidalarıyla oyunculuk dersi vermiş karizmatik,olgun,çılgın oyuncumuz milli gururumuz Tamer Karadağlı ile şimdi de İngilizce öğreniyoruz. Hatta 8 aksanını birden öğreniyoruz. Zenci gırtlağı bile var adamda yani o derece
Dünya Dilleri İnsanın Kulağına Nasıl Geliyor ? 01:44
Dünya Dilleri İnsanın Kulağına Nasıl Geliyor ? 248 izlenme - 4 yıl önce Bu kız inanılmaz bir yeteneğe sahip: bazı dilleri inanılmaz bir şekilde, aksanının gereğince, hakkını vererek konuşuyor. Çalışmanın ikinci boyutu ise, bazı dillerin insanın kulağına nasıl geldiği. Her yönüyle çok ilginç bir çalışma!..
Ezgi Aksan - Dört Yanımı 02:52
Ezgi Aksan - Dört Yanımı 273 izlenme - 4 yıl önce Ezgi Aksan - Dört Yanımı (Yetenek Sizsiniz - Orijinal Şarkı)
Amerikan Aksanıyla Gelevera Deresi Söylemek 03:20
Amerikan Aksanıyla Gelevera Deresi Söylemek 177 izlenme - 3 yıl önce İnternette dolaşırken alakasız bir şekilde bu video ile karşılaştım.Facebook profiline göre video 2010 senesinde dallas türk festivalinde kaydedilmiş.Benim bozuk türkçeye olan zaafımdan mıdır bilmiyorum ama benim çok hoşuma gitti vw sizlerle paylaşmak istedim.(Tabii bu şarkıyı dinleyince aklıma Kazım Koyuncu geliyor direk.Sonradan neden öldüğü.Sanırım hepimiz biliyoruz nedenini)
Senden Daha Güzel'i İngilizce Cover'layan Bebeler 01:29
Senden Daha Güzel'i İngilizce Cover'layan Bebeler 219 izlenme - 3 yıl önce mor spekıl den yu, mor bitiful den yu. evet spekıl ne lan. google translate kullanmışlar sanırım. more bitiful den yuuuuuuuuuuuuuu ' falan da ne oluyor öyle.. Neyse izleyelim.. neşemiz yerine gelsin.
Foggy Street (Emre&aksan) 02:42
Foggy Street (Emre&aksan) 350 izlenme - 10 yıl önce foggy street records ' gazi osman paşa 'istanbul !
Gani Aksan - Elimden Tutsan Düşerdim... 04:23
Gani Aksan - Elimden Tutsan Düşerdim... 348 izlenme - 7 yıl önce Gani Aksan - Elimden Tutsan Düşerdim / Yosunda Küftü Deniz
Şefkat Tepe - Dış Mihrakların Dershane Kapattırması 05:53
Şefkat Tepe - Dış Mihrakların Dershane Kapattırması 123 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde manevi gençliğin yetiştiği dershaneler ve ilim evleri, son zamanlarda bazı dış güçleri rahatsız etmiş olacak ki, bu lobiler gizli bir toplantıda konu hakkında planlar yapıyor. Bizlere de ibretle izlemek düşüyor.
Ceren Aksan - Summertime Sadness (Keman Cover) 03:38
Ceren Aksan - Summertime Sadness (Keman Cover) 135 izlenme - 3 yıl önce Ceren Aksan - Summertime Sadness (Electric Violin Cover) Choreography & Dance: Elif Korkmaz Director: Gökhan Mumcu Assistant: Özgür Hünkür Make-up: M.A.C Cosmetics Original Song "Summertime Sadness" by Lana Del Ray WWW.CERENAKSAN.COM