Hoşgeldiniz!

Aksan Videoları

Gereksiz Aşırı Özgüvenle İsveç Köftesi Tadımı Yapmak 01:29
Gereksiz Aşırı Özgüvenle İsveç Köftesi Tadımı Yapmak 14.113 izlenme - 7 ay önce Başrolde bozkırın isli ter kokusuyla masaya kuru-pilav yemeye oturmuş bir tır şoförünün küçülmüş versiyonu yer alıyor. Kaba iç anadolu aksanıyla, Avrupa'nın en elit ülkelerinden biri olan İsveç'in köftesini tanıtması da tabi ki bir ironi unsuru.
Ömer Çelikin Bükreşte Yaptığı Tarihi İngilizce Konuşma 08:26
Ömer Çelikin Bükreşte Yaptığı Tarihi İngilizce Konuşma 7.583 izlenme - 2 yıl önce Ömer Çelik'in harika aksanıyla AKP adına yaptığı konuşma dinleyen herkesin takdirini kazandı. Akabinde bir çok yabancı siyaset adamı kendisine tebrik mesajı göndermiş. Bravo.
Aksanlı Konuşarak Kız Tavlama 03:58
Aksanlı Konuşarak Kız Tavlama 4.059 izlenme - 2 yıl önce Adrian Gee, Avustralyalı olmasının verdiği aksanı Amerika'da lehine çeviriyor ve Amerikan kızlarını aksanıyla tavlamaya çalışıyor. İyi seyirler!
Adıyaman Gerger Aksan Yayladalı Koyu 02:05
Adıyaman Gerger Aksan Yayladalı Koyu 2.539 izlenme - 6 yıl önce lutfen begenelim
Aksan Challenge - Thai & Newcastle 03:11
Aksan Challenge - Thai & Newcastle 1.244 izlenme - 10 ay önce Aynı havayolundan uçan biri taylandlı diğeriden kuzey ingiltereden olan ablalarımızın koyu sohbeti.. ingilizce de görebileciğimiz en absürtlü iki aksan karşı karşıya. Not; thai ablamız sonundan sen ingilizce konuşabiliyin mu diyerek lafı koyuyor.
İngilizce'yi 8 Aksanı İle Konuşuyorum - Tamer Karadağlı 03:43
İngilizce'yi 8 Aksanı İle Konuşuyorum - Tamer Karadağlı 180 izlenme - 3 ay önce Çocuklar Duymasın dizisi ile ünlenen Tamer Karadağlı,katıldığı bir programda ingilizceyi şive ile konuşabildiğini söylemiş.
35 Farklı Aksanla İngilizce Konuşmak 03:54
35 Farklı Aksanla İngilizce Konuşmak 1.328 izlenme - 2 yıl önce 35 farklı ağız yapısıyla ingilizce konuşabilen arkadaş, New York, Philadelphia, Boston, Redneck ve İngiliz İngilizcesinin yanında pek çok dünya ülkesinin ağız yapısını da kendince iyi analiz etmişe benziyor.
Tamer Karadağlı ile İngilizce'nin Aksanlarını Öğreniyorum 03:43
Tamer Karadağlı ile İngilizce'nin Aksanlarını Öğreniyorum 1.563 izlenme - 2 yıl önce Oyunculuk yeteneği Haluk karakteri ile sınırlı, Hollywood'da "God damn it!" nidalarıyla oyunculuk dersi vermiş karizmatik,olgun,çılgın oyuncumuz milli gururumuz Tamer Karadağlı ile şimdi de İngilizce öğreniyoruz. Hatta 8 aksanını birden öğreniyoruz. Zenci gırtlağı bile var adamda yani o derece
24 Farklı Aksanda İngilizce Konuşmak 08:13
24 Farklı Aksanda İngilizce Konuşmak 720 izlenme - 2 yıl önce Az önce 8 farklı aksanda İngilizce konuşan Haluk videosunu izlerken "lan dur şu aksanlara biraz göz atıyım" dedim ve bu videoya denk geldim. Hint, Japon ve Afrikalılar hepinize tanıdık gelecektir. Eleman İngiltere'de yaşadığı için olsa gerek ABD'ye çok fazla el atmamış. Eğlenceli video.
Ezgi Aksan - Dört Yanımı (Yetenek Sizsiniz - Orijinal Şarkı) 02:52
Ezgi Aksan - Dört Yanımı (Yetenek Sizsiniz - Orijinal Şarkı) 2.096 izlenme - 3 yıl önce Ezgi Aksan yetenek sizsiniz full şarkı orjinal versiyon
Hangi Dil Nasıl İşitilir? 01:44
Hangi Dil Nasıl İşitilir? 818 izlenme - 2 yıl önce Pek çoğumuz yabancı dilleri kelime bilmesek de aksanlarına göre anlayabiliyoruz.Bu güzel hanım birçok dilde konuşuyor.Aksanlar çok iyi fakat ilginç olan kullandığı sözcüklerin konuştuğu dillerde anlamı olmaması.Türkçe'yi nasıl konuşurdu acaba merak ettim.
Burun Delikleriyle Dalga Geçilen Kız - Sara Forsberg 02:39
Burun Delikleriyle Dalga Geçilen Kız - Sara Forsberg 957 izlenme - 2 yıl önce Daha önce sitede izleyip beğendiğimiz, tüm dünya dillerinin aksanını kendince yorumlayan tatliş kızımızın videolarını izleyen insanlar burun delikleriyle bir hayli dalga geçmişler. Bizimki de bunlara tepki olarak böyle bir video çekmiş.
Jamie Carragher İngilizcesi (İngilizce Alt Yazılı) 00:45
Jamie Carragher İngilizcesi (İngilizce Alt Yazılı) 749 izlenme - 2 yıl önce Liverpool'un efsane kaptan Jamie Carragher'ın sadece Liverpool şehrine has olan ve "irlanda göçmeni ingilizcesi" diye tanımlanan Scouse aksanı ile konuştuğu ingilizce'nin ingilizce alt yazıya mecburiyetini izlemekteyiz.
duman bu akşam rock'n coke 2011 02:52
duman bu akşam rock'n coke 2011 2.068 izlenme - 6 yıl önce duman bu akşam rock'n coke 2011
Ezgi Aksan - Yalın Hali
Ezgi Aksan - Yalın Hali 975 izlenme - 3 yıl önce 2013- 2014 Yetenek Sizsiniz yarışmacısı..Şarkı adı Yalın Hali.. Ezgi Aksan
Ankaralı Köçek Çocuk 06:11
Ankaralı Köçek Çocuk 1.339 izlenme - 9 yıl önce ankaralı köçek çocuk
Aksanlı Konuşarak Kız Tavlama 04:24
Aksanlı Konuşarak Kız Tavlama 355 izlenme - 2 yıl önce Adrian Gee, Avustralyalı olmasının verdiği aksanı Amerika'da lehine çeviriyor ve Amerikan kızlarını aksanıyla tavlamaya çalışıyor. İyi seyirler! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Serdar Ortaç - Quiere Llover (Ağır Aksan İçerir) 05:06
Serdar Ortaç - Quiere Llover (Ağır Aksan İçerir) 381 izlenme - 2 yıl önce Çok nadide filozoflarımızdan biri olan Serdar Ortaç abimiz efsaneleşmiş "Yaz Yağmurları" şarkısın bir de harika İspanyol aksanıyla İspanyolca söylemek istemiş.Bu vesileyle yazın geldiğini,yeni albümün maalesef ki geleceğini hatırlatıyor zevkle izliyoruz.
Perso Ve Aksan Susuz 02:27
Perso Ve Aksan Susuz 718 izlenme - 9 yıl önce kuraklık baş gözterdi
Ceren Aksan - Elektro Keman Performansları 04:52
Ceren Aksan - Elektro Keman Performansları 293 izlenme - 3 yıl önce Ceren Aksan Elektro Keman Performansları 2014 Tanıtım Videosu Booking & Management: Vega Agency & Event: info@vegaajans.com WWW.CERENAKSAN.COM
Gani Aksan - Kırkı Çıkmamış Sevdamıza 01:44
Gani Aksan - Kırkı Çıkmamış Sevdamıza 660 izlenme - 7 yıl önce Kırkı çıkmamış sevdamıza-Gani Aksan-İbrahim Tenekeci
Kompela 02:48
Kompela 347 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'ye futbolcu olarak gelip medya maymunu olarak terkeden Kompela'yı unutmayalım , unutturmayalım. Adama bir dönem resmen şempanze Charlie muamelesi yapılmıştı ve tek suçu dilimizi öğrenmekti, bir süre kullanıldı ve modası geçince medya çöplüğündeki yerini aldı.
Tamer Karadağlı İle İngilizce'nin Aksanlarını Öğreniyorum 03:43
Tamer Karadağlı İle İngilizce'nin Aksanlarını Öğreniyorum 386 izlenme - 3 yıl önce Oyunculuk yeteneği Haluk karakteri ile sınırlı, Hollywood'da "God damn it!" nidalarıyla oyunculuk dersi vermiş karizmatik,olgun,çılgın oyuncumuz milli gururumuz Tamer Karadağlı ile şimdi de İngilizce öğreniyoruz. Hatta 8 aksanını birden öğreniyoruz. Zenci gırtlağı bile var adamda yani o derece
Dünya Dilleri İnsanın Kulağına Nasıl Geliyor ? 01:44
Dünya Dilleri İnsanın Kulağına Nasıl Geliyor ? 243 izlenme - 3 yıl önce Bu kız inanılmaz bir yeteneğe sahip: bazı dilleri inanılmaz bir şekilde, aksanının gereğince, hakkını vererek konuşuyor. Çalışmanın ikinci boyutu ise, bazı dillerin insanın kulağına nasıl geldiği. Her yönüyle çok ilginç bir çalışma!..
Amerikan Aksanıyla Gelevera Deresi Söylemek 03:20
Amerikan Aksanıyla Gelevera Deresi Söylemek 167 izlenme - 2 yıl önce İnternette dolaşırken alakasız bir şekilde bu video ile karşılaştım.Facebook profiline göre video 2010 senesinde dallas türk festivalinde kaydedilmiş.Benim bozuk türkçeye olan zaafımdan mıdır bilmiyorum ama benim çok hoşuma gitti vw sizlerle paylaşmak istedim.(Tabii bu şarkıyı dinleyince aklıma Kazım Koyuncu geliyor direk.Sonradan neden öldüğü.Sanırım hepimiz biliyoruz nedenini)
Ezgi Aksan - Dört Yanımı 02:52
Ezgi Aksan - Dört Yanımı 223 izlenme - 3 yıl önce Ezgi Aksan - Dört Yanımı (Yetenek Sizsiniz - Orijinal Şarkı)
Senden Daha Güzel'i İngilizce Cover'layan Bebeler 01:29
Senden Daha Güzel'i İngilizce Cover'layan Bebeler 198 izlenme - 2 yıl önce mor spekıl den yu, mor bitiful den yu. evet spekıl ne lan. google translate kullanmışlar sanırım. more bitiful den yuuuuuuuuuuuuuu ' falan da ne oluyor öyle.. Neyse izleyelim.. neşemiz yerine gelsin.
Foggy Street (Emre&aksan) 02:42
Foggy Street (Emre&aksan) 350 izlenme - 9 yıl önce foggy street records ' gazi osman paşa 'istanbul !
Gani Aksan - Elimden Tutsan Düşerdim... 04:23
Gani Aksan - Elimden Tutsan Düşerdim... 339 izlenme - 7 yıl önce Gani Aksan - Elimden Tutsan Düşerdim / Yosunda Küftü Deniz
Nevzat soydan - Aksan Elyaf cıngıl 00:38
Nevzat soydan - Aksan Elyaf cıngıl 53 izlenme - 1 yıl önce Aksan kumaş,aksan elyaf fabrikası cıngıl müzik Aksan elyaf telefon 0 212 685 03 44 sahibi nusret kalan istanbul arnavutköy fabrikası söz müzik,nevzat soydan