Hoşgeldiniz!

akşener

Horoz Dövüşçüsünün İsyanı 01:37
Horoz Dövüşçüsünün İsyanı 2.483 izlenme - 3 gün önce Horoz dövüşlerinin yasallaşmasını isteyen beyefendinin isyanını izliyoruz
Meral Akşener: FETÖ'cü Olduğumu İspatlayamazsan Şerefsizsin 09:09
Meral Akşener: FETÖ'cü Olduğumu İspatlayamazsan Şerefsizsin 41.896 izlenme - 2 yıl önce MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener, kendisinin FETÖ ile bağlantılı olduğunu iddia eden Avukat Cüneyt Toroman'a canlı yayına bağlanıp zehir zemberek sözlerle tepki gösterdi. CNN Türk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunup yönettiği Türkiye'nin Gündemi programında 15 Temmuz darbe girişimi ve Türkiye'de FETÖ'nün etkinliği tartışılıyordu. Programın konuklarından Avukat Cüneyt Toroman konuşması esnasında Meral Akşener'in de FETÖ ile ilişkili olduğuna yönelik iddialarda bulundu. ZEHİR ZEMBEREK SÖZLERLE YÜKLENDİ Didem Arslan Yılmaz ise Cüney Toraman'ı bu konuda uyarıp, Akşener'in daha önce yaptığı bir programda bu iddiaları kesin bir dille reddettiğini söyledi. Ancak Toraman iddialarının arkasında durdu. Bunun üzerine Meral Akşener canlı yayına bağlanıp Cüneyt Toraman üzerinden adeta kendisiyle ilgili FETÖ'cü olduğu iddialarını dile getirenlere zehir zemberek sözlerle yüklendi. ATTIĞI TWEET'İ HATIRLATTI Akşener, darbe gecesi darbeye karşı tweet attığını, pazar günü darbede şehit olanların cenazesine katıldığını ve FETÖ'de dahil herhangi bir dini kimlikli yapıyla bağlıntılı olmadığını söyleyip Toroman'a sert sözlerle yüklendi.
Mikrofonu Bulunca Beyin Yakan Amca 04:12
Mikrofonu Bulunca Beyin Yakan Amca 2.933 izlenme - 3 ay önce Sunucu Ebru Birçak'a röportaj veren amca sorulan soruyu unutup kendi derdine daldı.
Meral Akşener'in, Eşini Fırçalaması 00:39
Meral Akşener'in, Eşini Fırçalaması 10.735 izlenme - 2 yıl önce MHP'li 4 aday Meral Akşener, Koray Aydın, Sinan Oğan ve Ümit Özdağ'ın kurultay yapmak istedikleri Büyük Anadolu Oteli'nin önündeki sabah saatlerinde başlayan bekleyişi, Akşener'in partili ve delegelere yaptığı konuşmayla sona ermesinden sonra Koray Aydın, Sinan Oğan ve Ümit Özdağ olay yerinden ayrılıyor ancak olay yerinden ayrılmayan Meral Akşener kocasının 'Sakin ol Meral hanım, hadi gidelim'sözlerine sert tepki göstererek "Sana ne oluyor? Çekil" diyor. Akşener sonrasında oğluna yönelerek, "Fatih al şu babanı oğlum" diyerek fırça atıyor. Bir MHP li olarak kendi fikrim "Ülkücüye moral MHP ye Meral gerek"
Meral Akşener: Baş Paralel Devlet Bahçeli’dir 05:39
Meral Akşener: Baş Paralel Devlet Bahçeli’dir 5.875 izlenme - 2 yıl önce MHP genel başkanı adayı Meral Akşener, MHP lideri Bahçeli'nin 'paralel yapı'nın adayı olduğu yönündeki iddialarına "Baş paralel Sayın Bahçeli'dir." diyerek yanıt verdi.MHP'nin genel başkan adaylarından Meral Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'paralel projesi' suçlamalarına canlı yayında yanıt verdi. Akşener, "Baş paralel Devlet Bahçeli'dir." dedi. "İHSANOĞLU, BAHÇELİ'NİN ADAYIYDI" MHP genel başkan adaylarından Meral Akşener, CNN Türk'te Akif Beki'nin Başta Sona programına konuk oldu. Meral Akşener, Devlet Bahçeli'nin kendisini 'paralel yapı'nın yönlendirdiği yönündeki iddialara, Bahçeli'yi 'baş paralelci' diye suçlayarak yanıt verdi. Akşener, "Eski Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için de böyle demişlerdi. Şimdi de benim için diyorlar. O dönem sayın İhsanoğlu, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'nin adayıydı. Ekmeleddin İhsanoğlu bir paralel proje ise, onun seçen baş paralel de Sayın Bahçeli oluyor." dedi.
Bahçeli'nin Herkese Verip Veriştirdiği Gizli Toplantısı 12:41
Bahçeli'nin Herkese Verip Veriştirdiği Gizli Toplantısı 8.241 izlenme - 2 yıl önce Basına kapalı toplantıda Devlet Bahçeli, rakipleri Koray Aydın, Meral Akşener ve Sinan Oğan'a veriyor veriştiriyor. TÜSİAD'a ve Fetullah Gülen cemaatinin MHP üzerinden planlar yaptığını iddia ediyor... Ve de sert sözlerle yükleniyor.
Meral Akşener: Altı Ayda Terörü Bitirmezsek Bırakır Gideriz 01:52
Meral Akşener: Altı Ayda Terörü Bitirmezsek Bırakır Gideriz 4.504 izlenme - 2 yıl önce Samsun Kurtuluş Yolu'nda miting düzenleyen MHP Genel Başkan adaylarından Meral Akşener, yağmur altında yaklaşık 3 bin kişiye hitap etti.
Meral Akşener:  Allah'ın İzniyle Başbakan Olacağım 02:20
Meral Akşener: Allah'ın İzniyle Başbakan Olacağım 4.121 izlenme - 2 yıl önce MHP'li Meral Akşener, katıldığı televizyon programında olay yaratacak sözler söyledi. Habertük TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sorularını yanıtlayan Meral Akşener, "Allah'ın izniyle başbakan olacağım' dedi
Meral Akşener'in Hafızalarda Yer Eden Çıkışları 09:33
Meral Akşener'in Hafızalarda Yer Eden Çıkışları 3.452 izlenme - 2 yıl önce 'Hükümet gibi kadın' sözünün birebir karşılığı olan şu anda da MHP genel başkanı adayı olan Meral Akşener'in geçmişte yaptığı çıkışları izliyoruz.
Bahçeli'yi Sattım Babamı Da Satarım 04:31
Bahçeli'yi Sattım Babamı Da Satarım 2.384 izlenme - 2 yıl önce Akşener'i destekleyen Yeniçağ yazarı İsmail Türk Bahçeli'yi sattığını söyleyerek, "Türk milletinin menfaati için seni de satarım, babamı da satarım, oğlumu da satarım" dedi. Türk, bir sürprizi açıklayarak MHP'de Akşener döneminde üyelerin ön seçim yoluyla adayları belirleyeceğini bildirdi. MHP'nin hukuken genel başkanının 10 Temmuz'a kadar Musavat Dervişoğlu olduğunu da söyleyen Türk ayrıca ölürüm Türkiyem şarkısına karşı çıktı. MHP kongresi ile ilgili KRT televizyonunda Çağlar Cilara'nın sorularını yanıtlayan Türk, artık MHP'yi divan başkanlığına seçilen Musavat Dervişoğlu'nun yönettiğini söyledi ve şöyle konuştu: "MHP'NİN HUKUKEN GENEL BAŞKANI MUSAVAT DERVİŞOĞLU'DUR" "Artık MHP'yi Divan Başkanı Musavat Dervişoğlu Temmuz'un 10'una kadar yönetecektir. Bir manada da artık MHP'nin Genel Başkanı şuanda sayın Musavat Dervişoğlu'dur, hukuken böyle. Kim seçilirse ona devredene kadar Dervişoğlu yetkilidir. Genel merkezin bir hükmü kalmadı." ÖN SEÇİM SÜRPRİZİ: "AKŞENER'İN TÜRKİYE'YE HEDİYESİ" MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener'in ön seçimi getireceğini söyleyen Türk sürprizi ilk kez Cilara'nın programında açıkladı ve şunları söyledi: "Bakın ben size bir sürpriz açıklayayım. 10 Temmuz'da Meral Akşener'in Türkiye'ye bir hediyesi daha olacak. Türkiye'de ön seçim geliyor. Partinin üyesi Başbakan belirleyecek. MHP'nin üyeliği bir ayrıcalık olacak. Bu demokrasi devrimidir." "BAHÇELİ'Yİ SATTIM, BABAMI DA SATARIM, ÇANAKKALE'YE GİDEN BABASINI SATMASA ŞEHİT OLUR MUYDU?" MHP'de Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye ihanet söylemleriyle ilgili konuşan Türk, "Eskiden kabadayı aleminde olurdu, biz adamı satmayız diye, Türkiye'nin menfaatlerini buralara indirmek, Türk milletinin geleceğini buralara indirmek cahilliktir. Sattım Bahçeli'yi evet. Bozuk para gibi harcarım Türkiye için. Rahmetli babam, 'senin baban ben miyim Türkeş mi' dedi, dedim 'benim babam Türkiye.' Eyvallah dedim gittim 11 sene sonra cezaevinden çıktım. Sattım Bahçeli'yi ne olacak. Ben Türk milletinin menfaati için seni de satarım, babamı da satarım, oğlumu da satarım. Adam Çanakkale'ye gidip şehit oldu, babasını satmasa şehit olur muydu?" İSMAİL TÜRK: "ÖLÜRÜM TÜRKİYEM ARTIK KIŞLALARDA ÇALMALI" "Belki onu askeri kışlalarda dinletmek daha doğru. Türkiye için hepimiz ölürüz ama savaşta ölürüz, niye ölelim yaşayalım birlikte, barış içinde, sevgi içinde, büyütelim bu medeniyeti."
YURTTA SULH CİHANDA SULH DARBECİ CUNTACILARIN SLOGANIYDI MERAL AKŞENER 28 ŞUBAT CUNTASINDADA AKTİFTİ 00:37
YURTTA SULH CİHANDA SULH DARBECİ CUNTACILARIN SLOGANIYDI MERAL AKŞENER 28 ŞUBAT CUNTASINDADA AKTİFTİ 3.015 izlenme - 1 yıl önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİY'LERE, RASÜWLE'RE SAWAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI WİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI WİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TEWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN TWİTTEREN İNSTAGRAMIN FORUM’LARIN WİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR . BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAEM’LARI RAD İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HAELİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM PAYLAŞ'TIĞIM TÜM WİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR WİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. . BU WİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. . EMEK WEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TEWSİYE EDİN. RENK’Lİ HAELDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HITAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. . 1.JUST: www.justpaste.it/EL-FE-ETIHATI-1 . 2.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM . 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE WİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TEWSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. . İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. . İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. . 3.İNSTAGRAM: www.instagram.com/tekfiyr2019 . 4.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com . 5.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com . 6.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com . 7.WİDEO: www.izlesene.com/iz/sunethadiys . 8.WİDEO: www.dailymotion.com/gur-en-hadiys . 9.WİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi . 10.WİDEO: www.youtube.com/channel/UCRPtWy-e1058_sTy0UlITDg/about . 11.TWİTTER: www.twitter.com/miletiibraehiym . EL-ŞEYHU MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ.
Yandaş Medyanın İleri Düzey Meral Akşener Tespiti 04:00
Yandaş Medyanın İleri Düzey Meral Akşener Tespiti 3.007 izlenme - 2 yıl önce Efendim yandaş medya bir kez daha muhteşem tarafsızlığı ve yüksek düzey araştırmacı gazeteciliğini kanıtlıyor (!) Meral Akşener'in kırmızı giymesini Angela Merkel ve Clinton'a benzeterek, Akşener'in bir ABD ve Batı projesi olduğunu ileri sürüyorlar. Tabi bu tespitleri bizi gülmekten yerlere yatırırken, siz ciddi misiniz yoksa gerizekalı taklidi mi yapıyorsunuz? Bunlara gerçekten inananlar var mı? gibi soruları da sormamız sebep oluyor.
Meral Akşener: Biz Paralelsek Sizde Yamuksunuz 03:06
Meral Akşener: Biz Paralelsek Sizde Yamuksunuz 2.102 izlenme - 2 yıl önce Eski MHP Milletvekili Meral Akşener, “Sayın Genel Başkan sevgisini anlıyorum ama buradan ısrarla bize hakaret edenlere sesleniyorum. Özenle cevap vermemeye çalıştım. Geometrinin tüm kavramlarını kullandınız, paralel dediniz, ben de size diyorum ki yamuksunuz yamuk” dedi.
Cüneyt Toraman'a Meral Akşener'den Darbe Cevabı 09:44
Cüneyt Toraman'a Meral Akşener'den Darbe Cevabı 1.172 izlenme - 1 yıl önce MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, CNN Türk’te kendisi hakkında “Fethullahçı” iddiasında bulunan Avukat Cüneyt Toraman’a “İspatlayamazsan şerefsizsin” dedi.Kaynak: Akşener’den iftiracı Toraman’a tokat gibi yanıt MHP Genel Başkan adaylarından Meral Akşener hakkında AKP yandaşları tarafından "Fethullahçı" olduğuna dair karalama kampanyası devam ediyor.CNN Türk televizyon kanalında Didem Aslan Yılmaz'ın sunduğu programda, Avukat Cüneyt Toraman, Meral Akşener'in darbeyi desteklediğini ve bu yolla Başbakan olacağını ileri sürerek, Fethullah Gülen cemaatine mensup olduğunu iddia etti.Kendisini hedef alan yayınlar sonrasında canlı yayına bağlanan Meral Akşener, bu iddialara çok sert tepki göstererek, "Bu iddiaları ispatlayamazsa şerefsizdir, alçaktır" dedi.Akşener, Fethullah Gülen ve cemaatiyle hiç bir bağlantısı olmadığını kesin ifadelerle dile getiriken, darbeyi desteklediğine dair iddialara da yine aynı şekilde cevap verdi:"Ben darbecilere karşı çıkarken siz masaların altına saklaniyordunuz...Darbe girişimini kim desteklemişse alçaktır, şerefsizdir. Benim yakınımda da kim destekliyorsa onlar da alçaktır, şerefsizdir, korkaktır. Beni kendinizle karıştırıyorsunuz. Sizden korkan sizin gibi olsun!"Kaynak: Akşener’den iftiracı Toraman’a tokat gibi yanıt
Meral Akşener'in Kocası Tuncer Akşener’i Fırçaladığı An 00:21
Meral Akşener'in Kocası Tuncer Akşener’i Fırçaladığı An 1.030 izlenme - 2 yıl önce MHP'nin muhalif isimlerinden Meral Akşener'in barikatları tutarak gitmeyeceğini söylediği sırada kocasını azarladığı görüntüler ortaya çıktı Dün MHP'deki muhalif isimler bir araya gelerek kurultay yapmak istedi. Toplanılan alanda, zaman zaman ilginç görüntüler oluştu. KOCASINI FIRÇALADI Meral Akşener'in barikatları tutarak "buradan ayrılmayacağım" sözlerini söylediği sırada, herkesin içinde kocasını da fırçalayarak oğlu Fatih Akşener'e "Babanı al git" dediği anlar görüntülendi. "KARIŞMA BANA, ÇEKİL" Görüntülerde Akşener, “Sakin ol Meral, hadi gidelim” diyen kocası Tuncer Akşener’e “Çekil, Fatih al şu babanı al, karışma bana” diye bağırıp fırça atıyor..
Meral Akşener'in Bayramlaşma Törenindeki Kavga Anı 03:03
Meral Akşener'in Bayramlaşma Törenindeki Kavga Anı 1.154 izlenme - 2 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tepki gösterdiği Meral Akşener'in alternatif bayramlaşma töreninde büyük arbede çıktı. BAHÇELİ SLOGANLARI ATILDI Meral Akşener partililerle bayramlaşma için Anadolu Oteli'ne geldi. Bu sırada bir grup da otele gelerek, "Hareketin lideri Devlet Bahçeli" sloganları atmaya başladı. ÖNCE SÖZLÜ, ARDINDAN FİZİKİ MÜDAHALE İki grup birbirlerine önce sözlü sonra da fiziki müdahalede bulundu. Anadolu Otel'de büyük kargaşa yaşandı. Meral Akşener'in yaşanan kargaşa üzerine salondan ayrıldı. AKŞENER GERİ DÖNDÜ Akşener daha sonra tekrar salona gelerek bayramlaşma programına devam etti.
Meral Akşener Kimdir? 01:06
Meral Akşener Kimdir? 1.296 izlenme - 2 yıl önce Meral Akşener Kimdir?, Meral Akşener Biyografi, Meral Akşener Hayatı, Meral Akşener Yaşamı, Meral Akşener Belgesel 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Meral Akşener Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gökçek: Allah'tan Gezi Döneminde Akşener MHP'nin Başında Değilmiş 04:31
Gökçek: Allah'tan Gezi Döneminde Akşener MHP'nin Başında Değilmiş 1.241 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek, Ferda Yıldırım'ın sunduğu Sürmanşet programında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Meral Akşener'in Cahil Olmaması 01:59
Meral Akşener'in Cahil Olmaması 255 izlenme - 4 ay önce ağlamıyorum, gözüme kitlelere ulaşmış karl popper bilen siyasetçi tozu bulaştı.yalnız kelimeleri telaffuz biçimden anlaşılıyor ki; çok fazla kullanmıyor ama önemli olan ühühühühühühüh
Meral Akşener: Ot Yoldurmazsam Namerdim 07:58
Meral Akşener: Ot Yoldurmazsam Namerdim 983 izlenme - 2 yıl önce MHP Genel Merkezi'nin kendilerini korkutmaya çalıştığını ifade eden Akşener, herkesin eline ok alıp attığını söyleyerek konuşmasını şu şekilde sürdürdü. ' Acı patlıcanı kırağı çalmazmış 28 Şubat ' ta bükemediniz bugün mü bükeceksiniz? Gencecik kardeşlerimi hiç bükemezsiniz onların çeliğine nasıl bir su verilmiştir biliyor musunuz? Onlar kırılır katiyen bükülmez. Şimdi korkutmaya çalışıyorlar yüksek yüksek yerlerden Allah ' a teslim olduğun zaman ecel ne bir nefes önce ne bir nefes sonra dediğin gün seni kim korkutabilir? Ahmak. Her düdük çaldığından masanın altına saklananlar bu cesareti, bu teslimiyeti bilemezler. Buradan arkadaşlara duyurmak isterim. Korkutamazsınız, yıldıramazsınız, geriye döndüremezsiniz, tek başımıza olsak da yürüyeceğiz. Ama Adalet Bakanlığı ' nın mahkememize çok ilgi gösterdiği duyumlarını alıyoruz, muhteremlerin ilgi gösterdiğinin duyumlarını alıyoruz. Ama o tanzim edilmiş muhalefet değiliz biz, vesayet altına alınmış muhalefet değiliz biz ot yoldurmazsam namerdim. ' Akşener, genel başkan olması ve iktidara gelmeleri durumunda yapacağı çalışmaları partililer anlattı. Programın ardından Akşener, partililer ile beraber İstasyon Caddesi'nde kent meydanına kadar halk yürüyüşü gerçekleştirdi. Akşener, yürüyüşün ardından kentten ayrıldı.
Atara Atar Gidere Gider - Meral Akşener 00:20
Atara Atar Gidere Gider - Meral Akşener 1.583 izlenme - 4 yıl önce Meral Akşener oturduğu yerden 'Sana ne oluyor?' diyen vekile 'Arka odaya gel' demiş ve de atara atar gidere gider diyerek meclisin en delikanlı(!) vekili olduğunu bir kez daha ispat etmiştir.
Meral Akşener Amasya'da 04:06
Meral Akşener Amasya'da 1.261 izlenme - 4 yıl önce Meral Akşener Amasya'da
Atara Atar Gidere Gider - Meral Akşener 00:20
Atara Atar Gidere Gider - Meral Akşener 1.140 izlenme - 2 yıl önce Meral Akşener oturduğu yerden 'Sana ne oluyor?' diyen vekile 'Arka odaya gel' demiş ve de atara atar gidere gider diyerek meclisin en delikanlı(!) vekili olduğunu bir kez daha ispat etmiştir.
Meral Akşener’den Kocaelispor Taraftarlarına Üçlü Çektirdi 02:52
Meral Akşener’den Kocaelispor Taraftarlarına Üçlü Çektirdi 450 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir’de oynanan Bölgesel Amatör Lig müsabakası sonrası Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Adayı Meral Akşener, Kocaelispor taraftarlarına üçlü çektirdi. Bölgesel Amatör Lig'de 12. Grubu lider tamamlayan Kocaelispor ile 11. grubu lider bitiren Sultangazispor Eskişehir Atatürk Stadyumu'nda 3. Lige çıkma Play-off müsabakasında karşı karşıya gelirken, mücadele Kocaelispor’un 2-0 üstünlüğüyle sonuçlandı. Maç sonunda kentte bulunan Kocaelisporlu taraftarların sevinç gösterileri düzenlediği sırada, programı için Eskişehir’de bulunan ve konvoy olarak stadyum önünden geçen MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener’in otobüsü durduruldu. Yeşil siyahlı ekibin tezahüratlarına üçlü çektirerek yanıt veren Akşener, taraftarların sevincine ortak oldu. Taraftarın ‘Yeşil’ diye bağırmasının ardından ‘Beyaz’ yanıtını veren Akşener, yine taraftarlarca uyarılarak tezahüratını ‘Siyah’ diyerek değiştirdi. Akşener’in üçlü çektirmesinin ardından Kocaelisporlu taraftarlar da “Başbakan Meral” sloganlarıyla Akşener’e destek gösterdi. Akşener, taraftarı selamladıktan sonra programı için Atatürk Kapalı Spor Salonu’na hareket etti.
Meral Akşener isyan etti 03:29
Meral Akşener isyan etti 1.302 izlenme - 4 yıl önce TBMM Başkanvekili Meral Akşener, Meclis Genel Kurulu'nda iktidar ve muhalefet milletvekillerinin sataşma olduğu gerekçesiyle sürekli söz talebinde
Meral Akşener'den Sert Kongre Açıklaması (14 Mayıs Cumartesi 2016) 06:51
Meral Akşener'den Sert Kongre Açıklaması (14 Mayıs Cumartesi 2016) 660 izlenme - 2 yıl önce Sinan Oğan'dan Sert Açıklama: Güvenlik Güçleri Topuyla Tüfeğiyle Kongre Yaptırmamaya Çalışıyor MHP 15 MAYIS'TA KONGREYE GİDİYOR! Mahkeme Kararını Verdi! 15 Mayıs’ta kongre, ümit özdağ, meral akşener, sinan oğan, MHP'de Kurultay yapılacak!, MHP'de kurultay için karar belli oldu, Tüzük Kongresi, MHP kongreye gidiyor, yargıtay kararı, 15 mayıs 2016, yargıtay, mahkeme, muhaliflerin itirazı, itiraz, mahkeme kararı, mhp'de kurultay kararı, olağanüstü tüzük kurultayı, mhp muhalifleri, ankara 2. icra hakimliği, gemerek, devlet bahçeli, mhp, milliyetçi hareket partisi,
Gülfem Saydan Sanver'den Chp İçin İyi Parti İddiası 00:59
Gülfem Saydan Sanver'den Chp İçin İyi Parti İddiası 106 izlenme - 3 ay önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında "Meral Akşener'in kurduğu İYİ Parti siyaset denkleminde nerede yer alacak?" sorusuna yanıt arandı. Programın konuklarından Siyasal İletişim Uzmanı Gülfem Saydan Sanver, İYİ Parti'nin CHP'nin de kendi kimliğini bulmasına yardımcı olacağı değerlendirmesinde bulundu.
Meral Akşener Herkesin İçinde Kocasını Azarladı 00:20
Meral Akşener Herkesin İçinde Kocasını Azarladı 457 izlenme - 2 yıl önce MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener'in dün korsan kurultay girişimi sırasında herkesin içinde kocasını azarladığı görüntüler ortaya çıktı. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde Akşener, “Sakin ol Meral, hadi gidelim” diyen kocası Tuncer Akşener ' e “Çekil, Fatih al şu babanı al, karışma bana” diye bağırıp azarlıyor.
Meral Akşener: Allah Var Gam Yok 00:29
Meral Akşener: Allah Var Gam Yok 563 izlenme - 2 yıl önce MHP'de kongre talebiyle imza toplayan isimlerden olan Meral Akşener, Bahçeli'nin 1 Kasım seçimleriyle ilgili tüm sorumluluğu üstlenmesi gerektiğini söyledi. Tüzük kurultayı için gerekli imzayı topladıklarını da ifade eden Akşener, kaset iddialarına ise tek cümleyle cevap verdi. MHP'li Meral Akşener, CNN Türk'te Ahmet Hakan, İsmail Saymaz ve Nedim Şener'in sorularını cevapladı. Kongre taleplerinin gerekçelerini anlatan Akşener, 1 Kasım seçimlerinden alınan sonucun, delegeleri rahatsız ettiğini söyleyerek, MHP liderinin bu sorumluluğu yüklenmesi gerektiğini söyledi. ÜÇ İSİM GEREKLİ İMZAYA ULAŞTI Koray Aydın ve Sinan Oğan’la birlikte tüzük kurultayı için gerekli imzaları topladıklarını, 900 kurultay delegesiyle bizzat telefonla görüştüğünü söyleyen Akşener, son olarak İzmir ve İstanbul delegeleriyle temas kuracağını ve onu da yakında bitireceğini ifade etti. ÜLKÜ OCAKLARI'NIN DUASINI İSTEDİ Bahçeli'den yana açık tavır alan Ülkü Ocakları'nı bu sürecin dışında tutmak istediğini, bu yüzden onlardan sadece dualarını istediğini de söyleyen Akşener, "Yetiştiğim ocağı siyasete alet etmek istemiyorum" diye konuştu. KASET İDDİASINA TEK CÜMLELİK CEVAP Programda 7 Haziran seçimleri öncesinde ortaya atılan "kaset" iddiasını hatırlatan İsmail Saymaz, o dönemde genel merkezin de Akşener'i yanlız bıraktığını söyledi. Saymaz'ın "Bu dönemde yanlız mı kaldınız" sorusuna Akşener "Allah var gam yok" diyerek cevap verdi. Ahmet Hakan "başka bir şey söylemeyecek misiniz?" diye araya girince Akşener "Hayır" diyerek konuyu kapattı. "AK PARTİ'DE OLSAYDIM..." AK Parti'nin kuruluş aşamasında Erdoğan ile birlikte hareket ettiğinin hatırlatılması üzerine Akşener, partide değil; ancam Erdemliler Hareketi'nin içerisinde yer aldığını söyledi. Parti programı oluşurken "Türk kelimesi geçsin mi, geçmesin mi? Geçecekse kaç defa geçsin tartışması" başladığını ileri süren Akşener, bu tartışmalar üzerine parti kurulmadan, yollarını ayırdığını ifade etti. Akşener "Yola devam etseydim, genel başkan yardımcısı görevine gelecektim" diye konuştu.
Meral Akşener: Bahçeli Paralel Projesidir (Baştan Sona 15 Nisan Cuma) 01:03
Meral Akşener: Bahçeli Paralel Projesidir (Baştan Sona 15 Nisan Cuma) 529 izlenme - 2 yıl önce MHP genel başkanı adayı Meral Akşener, canlı yayında çarpıcı bir açıklamada bulundu. CNN Türk'te Akif Beki'nin sunduğu Baştan Sona'nın konuğui, MHP genel başkanı adayı Meral Akşener'di. Meral Akşener, kendisi hakkında MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin "paralel projesi" söylemine "Eski Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için de böyle demişlerdi. Şimdi de benim için diyorlar. O dönem sayın İhsanoğlu, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'nin adayıydı. Ekmeleddin İhsanoğlu bir paralel proje ise, onun seçen baş paralel de Sayın Bahçeli oluyor." sözleriye karşılık verdi.