Hoşgeldiniz!

aksıyon

aksıyon cılgınlar 01:46
aksıyon cılgınlar 3.827 izlenme - 10 yıl önce aksıyon gerlım
dark orbit 00:41
dark orbit 2.644 izlenme - 9 yıl önce dark orbıt ınternet alemının yenı onlıne oyunu uye olun sızde onlıne oyun oynayın ıste sıze oyunun fragmanı
Godzilla Türkçe Dublaj Yeni Fragman 02:20
Godzilla Türkçe Dublaj Yeni Fragman 1.320 izlenme - 4 yıl önce 16 Mayıs'ta sinemalarda Mayıs 2014'te dünyanın en saygın canavarı yeniden doğuyor; Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures'ın sunduğu bu olağanüstü macerada dünyanın en ünlü canavarı, insanlığın bilimsel kibri sonucunda ortaya çıkan ve varoluşunu tehdit eden kötü niyetli yaratıklara karşı duruyor. "Godzilla,"yı Gareth Edwards yönetiyor. Başrollerinde; Aaron Taylor-Johnson ("Kick-Ass"), Oscar® adayı Ken Watanabe ("The Last Samurai," "Inception"), Elizabeth Olsen ("Martha Marcy May Marlene"), Oscar® ödüllü Juliette Binoche ("The English Patient," "Cosmopolis"), ve Sally Hawkins ("Blue Jasmine"), ile Oscar® adayı David Strathairn ("Good Night, and Good Luck.," "The Bourne Legacy") ve Bryan Cranston ("Argo," TV's "Breaking Bad") yer alıyorlar. Senaryo Max Borenstein'e, hikaye ise David Callaham'a ait. TOHO CO., LTD'in yarattığı ve sahibi olduğu "Godzilla" karakterinden uyarlanmıştır. Yapımcılar Thomas Tull ve Jon Jashni ile Mary Parent ve Brian Rogers. Yönetici yapımcılar Patricia Whitcher ve Alex Garcia ile Yoshimitsu Banno ve Kenji Okuhira. Kamera arkasındaki yaratıcı ekipte yer alan isimlerse şöyle sıralanıyor; Oscar®-adayı Görüntü yönetmeni Seamus McGarvey ("Anna Karenina," "Atonement"); yapım tasarımcısı Owen Paterson ("The Matrix" trilogy); editör Bob Ducsay ("Looper"); Oscar®-adayı kostüm tasarımcısı Sharen Davis ("Dreamgirls," "Ray," "Django Unchained"); ve Oscar®-ödüllü görsel efektler süpervizörü Jim Rygiel (the "Lord of the Rings" films). Filmin original müziği Oscar®-ödüllü besteci Alexandre Desplat ("Argo," "The King's Speech") tarafından yaratıldı. Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures bir Legendary Pictures yapımı olan, Gareth Edwards filmi, "Godzilla"yı sunar. 16 Mayıs 2014'ten itibaren tüm düntada 3D, 2D ve belirli yerlerde IMAX® olarak vizyona girmesi planlanan filmin dağıtımı Japonya'da Toho Co., Ltd. Tarafından, diğer ülkelerde ise bir Warner Bros. Entertainment Company şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından yapılacak.
Djsezar 05:58
Djsezar 898 izlenme - 8 yıl önce alayına ısyan :d
bunun sonu ölüm 01:03
bunun sonu ölüm 472 izlenme - 8 yıl önce sıgara ıcenler ıclesın bır gun sızde gumleyeceksınız
Gondol Korku Anları :) :d 03:00
Gondol Korku Anları :) :d 121 izlenme - 2 yıl önce GONDOL KEYFİ GONDA DA KEYİF GONDOL KORKU ANLARI GONDOLCULAR BURAYA LUNA PARK KORKU DOLU ANLAR BURDA KORKULU ANLAR BURDA KIZLARIN GONDOL KEYFI KEYIFLI GONDOL KEYFII BURDA
Darkorbit Tr2 04:58
Darkorbit Tr2 265 izlenme - 8 yıl önce sıradan bi baskın s
The Amazing Spider Man 2 Fragman 03:04
The Amazing Spider Man 2 Fragman 322 izlenme - 4 yıl önce Merakla Beklenen The Amazing Spider Man 2 Filminin Tanıtım Fragmanı. Uzatılmış fragman ise bu perşembe yayınlanacak. Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.
The Amazing Spider-Man 2 - OFFICIAL Trailer - In Theaters May 2014 02:40
The Amazing Spider-Man 2 - OFFICIAL Trailer - In Theaters May 2014 238 izlenme - 4 yıl önce Merakla Beklenen The Amazing Spider Man 2 Filminin Tanıtım Fragmanı. Uzatılmış fragman ise bu perşembe yayınlanacak. Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.
Koktyl Videosu Izlenmeye Değer...yoruma Acık... 03:48
Koktyl Videosu Izlenmeye Değer...yoruma Acık... 372 izlenme - 8 yıl önce
Target!! 01:07
Target!! 146 izlenme - 9 yıl önce
deli 06:13
deli 158 izlenme - 10 yıl önce ......
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Fragman 02:21
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Fragman 149 izlenme - 4 yıl önce 7 Mart 2014'de vizyona giren 300 Bir imparatorluğun yükselişi filminin fragmanı. Frank Millar'ın son çizgi romanı Xerxes'den uyarlanan ve "300" filminin nefes kesen görsel tarzıyla anlatılan film aksiyonu yeni bir yere, denize götürüyor. Yunan komutan Themistokles savaşın seyrini değiştirecek bir şekilde ordusunu yönlendirerek tüm Yunanistan'ı birleştirmeyi hedefliyor. "300: Rise of an Empire"da Themistokles ölümlü Tanrı Xerxes'in ve Pers ordusunun kindar komutanı Artemisia'nın liderliğindeki Pers güçleriyle mücadele ediyor.
Baddle Dermişim 3:) 01:42
Baddle Dermişim 3:) 92 izlenme - 10 yıl önce ıste oyun boyle oynanır
Mehrok63 06:31
Mehrok63 53 izlenme - 8 yıl önce adam olun lan