Hoşgeldiniz!

aksiyon filmi

Hızlı Ve Öfkeli 6 müthiş müzikler eşliğinde 13:56
Hızlı Ve Öfkeli 6 müthiş müzikler eşliğinde 41.369 izlenme - 4 yıl önce Film Mükemmel Şarkılar Ondanda Güzel Tesisatı İyi Olan Ses Versin İyi Seyirler
Düğünü Çekeyim Derken Aksiyon Filmi Çeken Kameraman 00:30
Düğünü Çekeyim Derken Aksiyon Filmi Çeken Kameraman 7.646 izlenme - 11 ay önce Gelin ile damadın yürüyüşünü kaydetmek isteyen kameraman ayağının takılmasıyla farkında olmadan aksiyon filmi tadında bir görüntü yakalıyor. Kameraman her şeye rağmen görevini başarıyla tamamlıyor.
Demir Adam 3 Türkçe Fragman 02:26
Demir Adam 3 Türkçe Fragman 82.520 izlenme - 4 yıl önce Marvel Studios’un ‘Iron Man 3’ü küstah ama zeki sanayici Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?
The Wolverine - Türkçe Dublaj Tek Parça 02:06:08
The Wolverine - Türkçe Dublaj Tek Parça 7.336 izlenme - 12 ay önce
Matrix Fragman 02:30
Matrix Fragman 63.281 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving ve Gloria Foster gibi oyuncuların yer aldığı aksiyon bilim kurgu tarzındaki The Matrix filminin resmi fragmanı.
Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman 02:36
Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman 57.280 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson gibi isimlerin yer aldığı aksiyon suç türündeki Hızlı ve Öfkeli 6 filminin yayınlanan ikinci resmi fragman.
Son Ültimatom Fragman 02:23
Son Ültimatom Fragman 30.840 izlenme - 4 yıl önce Başrolleründe Matt Damon, Edgar Ramirez, Joan Allen gibi isimlerin yer aldığı aksiyon gerilim türündeki Son Ültimatom filminin resmi fragmanı.
Terminatör 2: Mahşer Günü Fragman 02:05
Terminatör 2: Mahşer Günü Fragman 25.556 izlenme - 4 yıl önce 1997 Ağustos'unda yaşanan ve 3 milyarı aşkın insanın ölümüne neden olan olayın üstünden yıllar geçmiş ve 2029 yılına gelinmiştir. John Connor makinelere karşı insan direnişinin lideri konumundadır. Onu 2029 yılında yok edemeyen makineler şimdi yok edemedikleri düşmanlarını geçmişte yok etmeyi denemeye karar verirler ve John'un 10 yaşında olduğu döneme bir yok edici makine yollarlar. Buna karşılık john da o dönemde kendisini korumak için daha önce annesini öldürmek göreviyle geçmişe yollanan yok edici makinenin daha üst bir modelini geçmişe yollar. İki yok edici makine arasında John Connor için büyük bir mücadele başlar. Bu arada henüz yaşanmamış olan 1997 Ağustos'unda yaşanacak olan felaketin mimarı olan Skynet adlı sistem de yavaş yavaş faaliyetlerini artırmaya başlamıştır. John ve onun koruyucu makinesi John'un annesini akıl hastanesinden kaçırıp Skynet'i durdurmak için işbirliğine girişirken diğer yok edici makine de John'u yoketmek için onların peşinden gitmektedir.
Tetikçiler Türkçe Fragman 01:37
Tetikçiler Türkçe Fragman 16.789 izlenme - 4 yıl önce Zamanda yolculuk yapma olanağı bulunmuştur ama bu yasaktır, haliyle karaborsaya düşmüştür. Mafya, bir adamdan kurtulmak istediğinde....
Turnuva Fragman 02:29
Turnuva Fragman 14.632 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Ving Rhames, Robert Carlyle, Kelly Hu gibi isimlerin yer aldığı Turnuva filminin resmi fragmanı.
Watchmen Fragman 02:19
Watchmen Fragman 14.455 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Jackie Earle Haley, Patrick Wilson ve Carla Gugino gibi isimlerin başrolünde yer aldığı aksiyon, bilim kurgu türündeki Watchmen filminin resmi fragmanı.
Banka İşi Fragman 01:57
Banka İşi Fragman 14.029 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell gibi isimlerin yer aldığı Banka İşi filminin resmi fragmanı.
Banlieue 13 Ultimatum Fragman 01:54
Banlieue 13 Ultimatum Fragman 8.204 izlenme - 4 yıl önce Fransız yapımı olan Banlieue 13 Ultimatum filminin resmi fragmanı.
Yıldız Geçidi Fragman 02:48
Yıldız Geçidi Fragman 8.202 izlenme - 4 yıl önce 1994 yapımı olan ve başrollerinde Kurt Russell, James Spader ve Alexis Cruz gibi isimlerin yer aldığı Yıldız Geçidi filminin resmi fragmanı.
Yenilmezler Özel Klip - Karadul (Scarlett Johansson) 01:05
Yenilmezler Özel Klip - Karadul (Scarlett Johansson) 10.588 izlenme - 4 yıl önce Yenilmezler filminin önemli karakterlerinden Scarlett Johansson'ın canlandırdığı Karadul karakterinin tanıtım özel klibi.
G.I. Joe: Retaliation Fragman 01:27
G.I. Joe: Retaliation Fragman 9.019 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Bruce Willis, Channing Tatum ve Dwayne Johnson gibi isimlerin yer aldığı g.i. joe: Retaliation filminin yayınlanan resmi fragmanı
Kiss Kiss Bang Bang Fragman 02:23
Kiss Kiss Bang Bang Fragman 10.398 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Robert Downey Jr., Val Kilmer, Michelle Monaghan gibi isimlerin yer aldığı aksiyon komedi türündeki Kiss Kiss Bang Bang filminin resmi fragmanı.
Tetikçi Kadın Türkçe Dublaj Aksiyon Filmi Full İzle 02:05:14
Tetikçi Kadın Türkçe Dublaj Aksiyon Filmi Full İzle 1.723 izlenme - 1 yıl önce Christina, hayatın zorlu yüzünü yaşamış bir annedir. Christina bekâr bir annedir. Fakat Christina birlikte olduğu erkek arkadaşından şiddet görmektedir. Christina . Türkçe Full yerli ve yabancı vizyon sinema filmleri.2015 full türkçe filmler Hd izle.Komedi ve eğlence.Gerilim korku ve aksiyon tekparça izleyiniz.abone olup . 2015 Aksiyon filmi MUTLAKA İZLEYİN TAVSİYEDİR. Türkçe Full yerli ve yabancı vizyon sinema filmleri.2015 full türkçe filmler Hd izle.Komedi ve eğlence.Gerilim korku ve aksiyon tekparça izleyiniz.abone olup .
Riddick 3 Fotoğraf Videosu 01:07
Riddick 3 Fotoğraf Videosu 5.282 izlenme - 4 yıl önce 2013 yılında vizyona girmesi beklenen ve başrolünde Vin Diesel'in yer aldığı Riddick filminin fotoğraflarından oluşan video.
Gallowwalker Fragman 02:05
Gallowwalker Fragman 6.486 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Wesley Snipes, Kevin Howarth, Riley Smith gibi isimlerin yer aldığı aksiyon korku türündeki Gallowwalker filminin resmi fragmanı.
Yaratık 2 Fragman 01:55
Yaratık 2 Fragman 7.268 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Sigourney Weaver, Michael Biehn, Carrie Henn gibi isimlerin yer aldığı Yaratıklar 2 filminin resmi fragmanı.
Katil Timsahlar - Aksiyon Filmi 01:47:04
Katil Timsahlar - Aksiyon Filmi 1.387 izlenme - 1 yıl önce 1 SENE ÖNCE EKLENDİ Katil Timsahlar Türkçe Dublaj izle Katil Timsahlar izle, Katil Timsahlar full izle, Katil Timsahlar hd izle, Katil Timsahlar türkçe dublaj izle, Birbirleri ile bir türlü geçinemeyen ve aralarında ciddi düşmanlık olan iki aile kıyıdaki canavarın haberini alınca düşmanlığı bir kenara bırakıp birlikde hareket etmeye başlar.
Üçkağıtçılar Fragman 02:14
Üçkağıtçılar Fragman 4.974 izlenme - 4 yıl önce Yedi dalda Oscar ödülü almış ve başrollerinde Paul Newman, Robert Redford, Robert Shaw ünlü isimlerin yer aldığı Aksiyon Komedi türündeki Üçkağıtçılar (The Sting) filminin resmi fragmanı.
Welcome to the Punch Fragman 01:50
Welcome to the Punch Fragman 4.513 izlenme - 4 yıl önce James McAvoy, Mark Strong ve Andrea Riseborough başrollerinde yer aldığı aksiyon macera türündeki Welcome to the Punch filminin resmi fragmanı.
The Numbers Station Fragman 02:28
The Numbers Station Fragman 2.072 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Malin Akerman, John Cusack, Hannah Murray gibi isimlerin yer aldığı The Numbers Station filminin resmi fragmanı.
Cehennem Silahı Fragman 01:17
Cehennem Silahı Fragman 2.299 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Mel Gibson ve Danny Glover'ın yer aldığı aksiyon macera filmi Cehennem Silahı filminin resmi fragmanı.
Oyuncak Arabalarla Aksiyon Filmi Çekmek 02:34
Oyuncak Arabalarla Aksiyon Filmi Çekmek 1.197 izlenme - 4 yıl önce 06.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Oyuncak Arabalarla Aksiyon Filmi Çekmek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Jason Statham ve Gal Gadot'un Aksiyon Filmi Tadında Reklam Filmi 01:18
Jason Statham ve Gal Gadot'un Aksiyon Filmi Tadında Reklam Filmi 144 izlenme - 6 ay önce Bir internet firmasının yayınladığı reklam filminde rol alan aksiyon yıldızları, deneyimleri ile ortalığı savaş alanına çeviriyor! Açılın! Kaçılın! Kaçın! Yoksa bu son akşam yemeğiniz olabilir! Oyunculuktaki 20 yılını aksiyon sinemasına vermiş olan Jason Statham ve taze Wonder Woman'ımız Gal Gadot bir reklam filmi için güçlerini birleştirdi! "Bulut tabanlı bir web geliştirme platformu" hizmeti sunan wix.com adlı şirketin yeni reklamı için bir araya gelen Statham ve Gadot ikilisi akşam yemeği yedikleri restoranı, 'kötü adamlardan' kurtarmaya girişirken tabiri caizse yerle bir ediyor! Ne var ki lüks ekmek teknesinin enkaza döndüğünü gören restoran sahibi baş aşçı için sıfırdan başlamak o kadar da zor değil...
iron man 3 Fragman 02:30
iron man 3 Fragman 1.544 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Robert Downey Jr., Guy Pearce, Gwyneth Paltrow gibi isimlerin yer aldığı Bilim Kurgu Aksiyon tarzındaki iron man 3 filminin yeni fragmanı.
G.I. Joe: Retaliation TV Fragman: Güven 00:32
G.I. Joe: Retaliation TV Fragman: Güven 1.640 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Bruce Willis, Dwayne 'The Rock' Johnson, Channing Tatum and Byung-hun Lee gibi isimlerin yer aldığı gi joe: retaliation filminin resmi fragmanı.