Hoşgeldiniz!

aksiyon filmi

Hızlı Ve Öfkeli 6 müthiş müzikler eşliğinde 13:56
Hızlı Ve Öfkeli 6 müthiş müzikler eşliğinde 41.956 izlenme - 5 yıl önce Film Mükemmel Şarkılar Ondanda Güzel Tesisatı İyi Olan Ses Versin İyi Seyirler
Demir Adam 3 Türkçe Fragman 02:26
Demir Adam 3 Türkçe Fragman 91.122 izlenme - 5 yıl önce Marvel Studios’un ‘Iron Man 3’ü küstah ama zeki sanayici Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?
Matrix Fragman 02:30
Matrix Fragman 82.557 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving ve Gloria Foster gibi oyuncuların yer aldığı aksiyon bilim kurgu tarzındaki The Matrix filminin resmi fragmanı.
Düğünü Çekeyim Derken Aksiyon Filmi Çeken Kameraman 00:30
Düğünü Çekeyim Derken Aksiyon Filmi Çeken Kameraman 7.747 izlenme - 2 yıl önce Gelin ile damadın yürüyüşünü kaydetmek isteyen kameraman ayağının takılmasıyla farkında olmadan aksiyon filmi tadında bir görüntü yakalıyor. Kameraman her şeye rağmen görevini başarıyla tamamlıyor.
Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman 02:36
Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman 57.337 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson gibi isimlerin yer aldığı aksiyon suç türündeki Hızlı ve Öfkeli 6 filminin yayınlanan ikinci resmi fragman.
Son Ültimatom Fragman 02:23
Son Ültimatom Fragman 36.366 izlenme - 5 yıl önce Başrolleründe Matt Damon, Edgar Ramirez, Joan Allen gibi isimlerin yer aldığı aksiyon gerilim türündeki Son Ültimatom filminin resmi fragmanı.
Terminatör 2: Mahşer Günü Fragman 02:05
Terminatör 2: Mahşer Günü Fragman 27.369 izlenme - 5 yıl önce 1997 Ağustos'unda yaşanan ve 3 milyarı aşkın insanın ölümüne neden olan olayın üstünden yıllar geçmiş ve 2029 yılına gelinmiştir. John Connor makinelere karşı insan direnişinin lideri konumundadır. Onu 2029 yılında yok edemeyen makineler şimdi yok edemedikleri düşmanlarını geçmişte yok etmeyi denemeye karar verirler ve John'un 10 yaşında olduğu döneme bir yok edici makine yollarlar. Buna karşılık john da o dönemde kendisini korumak için daha önce annesini öldürmek göreviyle geçmişe yollanan yok edici makinenin daha üst bir modelini geçmişe yollar. İki yok edici makine arasında John Connor için büyük bir mücadele başlar. Bu arada henüz yaşanmamış olan 1997 Ağustos'unda yaşanacak olan felaketin mimarı olan Skynet adlı sistem de yavaş yavaş faaliyetlerini artırmaya başlamıştır. John ve onun koruyucu makinesi John'un annesini akıl hastanesinden kaçırıp Skynet'i durdurmak için işbirliğine girişirken diğer yok edici makine de John'u yoketmek için onların peşinden gitmektedir.
Tetikçiler Türkçe Fragman 01:37
Tetikçiler Türkçe Fragman 19.803 izlenme - 5 yıl önce Zamanda yolculuk yapma olanağı bulunmuştur ama bu yasaktır, haliyle karaborsaya düşmüştür. Mafya, bir adamdan kurtulmak istediğinde....
Watchmen Fragman 02:19
Watchmen Fragman 17.483 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Jackie Earle Haley, Patrick Wilson ve Carla Gugino gibi isimlerin başrolünde yer aldığı aksiyon, bilim kurgu türündeki Watchmen filminin resmi fragmanı.
Turnuva Fragman 02:29
Turnuva Fragman 16.758 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Ving Rhames, Robert Carlyle, Kelly Hu gibi isimlerin yer aldığı Turnuva filminin resmi fragmanı.
Banka İşi Fragman 01:57
Banka İşi Fragman 15.904 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell gibi isimlerin yer aldığı Banka İşi filminin resmi fragmanı.
Yıldız Geçidi Fragman 02:48
Yıldız Geçidi Fragman 11.646 izlenme - 5 yıl önce 1994 yapımı olan ve başrollerinde Kurt Russell, James Spader ve Alexis Cruz gibi isimlerin yer aldığı Yıldız Geçidi filminin resmi fragmanı.
Banlieue 13 Ultimatum Fragman 01:54
Banlieue 13 Ultimatum Fragman 10.189 izlenme - 5 yıl önce Fransız yapımı olan Banlieue 13 Ultimatum filminin resmi fragmanı.
Yenilmezler Özel Klip - Karadul (Scarlett Johansson) 01:05
Yenilmezler Özel Klip - Karadul (Scarlett Johansson) 11.514 izlenme - 5 yıl önce Yenilmezler filminin önemli karakterlerinden Scarlett Johansson'ın canlandırdığı Karadul karakterinin tanıtım özel klibi.
Kiss Kiss Bang Bang Fragman 02:23
Kiss Kiss Bang Bang Fragman 12.538 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Robert Downey Jr., Val Kilmer, Michelle Monaghan gibi isimlerin yer aldığı aksiyon komedi türündeki Kiss Kiss Bang Bang filminin resmi fragmanı.
G.I. Joe: Retaliation Fragman 01:27
G.I. Joe: Retaliation Fragman 9.035 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Bruce Willis, Channing Tatum ve Dwayne Johnson gibi isimlerin yer aldığı g.i. joe: Retaliation filminin yayınlanan resmi fragmanı
Gallowwalker Fragman 02:05
Gallowwalker Fragman 7.258 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Wesley Snipes, Kevin Howarth, Riley Smith gibi isimlerin yer aldığı aksiyon korku türündeki Gallowwalker filminin resmi fragmanı.
Riddick 3 Fotoğraf Videosu 01:07
Riddick 3 Fotoğraf Videosu 5.292 izlenme - 5 yıl önce 2013 yılında vizyona girmesi beklenen ve başrolünde Vin Diesel'in yer aldığı Riddick filminin fotoğraflarından oluşan video.
Üçkağıtçılar Fragman 02:14
Üçkağıtçılar Fragman 5.722 izlenme - 5 yıl önce Yedi dalda Oscar ödülü almış ve başrollerinde Paul Newman, Robert Redford, Robert Shaw ünlü isimlerin yer aldığı Aksiyon Komedi türündeki Üçkağıtçılar (The Sting) filminin resmi fragmanı.
Welcome to the Punch Fragman 01:50
Welcome to the Punch Fragman 5.153 izlenme - 5 yıl önce James McAvoy, Mark Strong ve Andrea Riseborough başrollerinde yer aldığı aksiyon macera türündeki Welcome to the Punch filminin resmi fragmanı.
Jason Statham ve Gal Gadot'un Aksiyon Filmi Tadında Reklam Filmi 01:18
Jason Statham ve Gal Gadot'un Aksiyon Filmi Tadında Reklam Filmi 651 izlenme - 1 yıl önce Bir internet firmasının yayınladığı reklam filminde rol alan aksiyon yıldızları, deneyimleri ile ortalığı savaş alanına çeviriyor! Açılın! Kaçılın! Kaçın! Yoksa bu son akşam yemeğiniz olabilir! Oyunculuktaki 20 yılını aksiyon sinemasına vermiş olan Jason Statham ve taze Wonder Woman'ımız Gal Gadot bir reklam filmi için güçlerini birleştirdi! "Bulut tabanlı bir web geliştirme platformu" hizmeti sunan wix.com adlı şirketin yeni reklamı için bir araya gelen Statham ve Gadot ikilisi akşam yemeği yedikleri restoranı, 'kötü adamlardan' kurtarmaya girişirken tabiri caizse yerle bir ediyor! Ne var ki lüks ekmek teknesinin enkaza döndüğünü gören restoran sahibi baş aşçı için sıfırdan başlamak o kadar da zor değil...
The Numbers Station Fragman 02:28
The Numbers Station Fragman 2.688 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Malin Akerman, John Cusack, Hannah Murray gibi isimlerin yer aldığı The Numbers Station filminin resmi fragmanı.
Uy Anam Kakıya Bak - Sarı Mercedes 1992 İlyas Salman. 01:24
Uy Anam Kakıya Bak - Sarı Mercedes 1992 İlyas Salman. 145 izlenme - 3 ay önce Sarı Mercedes Mercedes mon amour, 1992 Çekimleri 1987 yılından 1992 yılına dek süren, yönetmenliği ve senaristiliği Tunç Okan'a ait Türk-Fransız-Alman ortak filmi. Film 29. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nden "En iyi yönetmen","En iyi kurgu", "En iyi ikinci film" ödüllerini; 5. Ankara Film Festivali' nden "En iyi erkek oyuncu" ödülünü; 1992' de Kültür Bakanlığı' ndan "Sinema Başarı" ödülünü; 7. Adana Altın Koza Kültür Sanat Festivali' nden de "En İyi Müzik" ödülünü kazanmıştır. TürüAksiyon Filmi, drama, komedi ÜlkesiTürkiye, Fransa, Almanya, İsviçre YönetmeniTunç Okan MüzikVladimir Cosma Süre90 dk.
Amerikan Polisinin Aksiyon Filmlerini Aratmayan Görüntüleri 06:00
Amerikan Polisinin Aksiyon Filmlerini Aratmayan Görüntüleri 27 izlenme - 2 hafta önce ABD'nin Florida eyaletinde geçen polis ve K9 köpeği hırsızlık şüphesiyle iki kişiyi yakalıyor. Polisin göğsünde takılı kamera ile o anlara birebir tanıklık ederken kendinizi aksiyon filmi izlerken bulacaksınız efendim.
Cehennem Silahı Fragman 01:17
Cehennem Silahı Fragman 2.794 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Mel Gibson ve Danny Glover'ın yer aldığı aksiyon macera filmi Cehennem Silahı filminin resmi fragmanı.
Manyak Alaman Bebesi'yle Aksiyon Filmi Çekme 08:37
Manyak Alaman Bebesi'yle Aksiyon Filmi Çekme 152 izlenme - 4 ay önce Manyak Alaman Bebesi Almanya'da izlediği Cüneyt Arkın filmlerinden etkilenerek arkadaşıyla bir film çeker.İzliyoruz.
Uganda'nın Oscar'lık Aksiyon Filmi Tebaatusasula 01:32
Uganda'nın Oscar'lık Aksiyon Filmi Tebaatusasula 132 izlenme - 4 ay önce Uganda'nın ilk aksiyon filmi olan Tebaatusasula, izleyicileri sinemaya küstürecek türden sahneler içeriyormuş efendim.
Oyuncak Arabalarla Aksiyon Filmi Çekmek 02:34
Oyuncak Arabalarla Aksiyon Filmi Çekmek 1.208 izlenme - 5 yıl önce 06.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Oyuncak Arabalarla Aksiyon Filmi Çekmek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
iron man 3 Fragman 02:30
iron man 3 Fragman 1.595 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Robert Downey Jr., Guy Pearce, Gwyneth Paltrow gibi isimlerin yer aldığı Bilim Kurgu Aksiyon tarzındaki iron man 3 filminin yeni fragmanı.
Welcome To The Punch - TV Fragman 00:30
Welcome To The Punch - TV Fragman 1.279 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Mark Strong, David Morrissey gibi ünlü isimlerin yer aldığı Aksiyon Suç türündeki Welcome To The Punch filminin resmi TV fragmanı.