Hoşgeldiniz!

Aksiyon Oyunları Videoları İzle

god of war 3 03:14
god of war 3 12.487 izlenme - 8 yıl önce god of war 3 ün tralier ı
Dying Light: Koştur Koştur Nereye :D - Bölüm 2 17:35
Dying Light: Koştur Koştur Nereye :D - Bölüm 2 1.205 izlenme - 2 yıl önce Dying Light, aksiyon korku türünde , geniş, açık bir dünya ve olağanüstü bir gece gündüz döngüsü sunan bir FPS oyunu. Gündüz zamanı, oyuncular korkunç bir salgın tarafından ele geçirilmiş geniş bir kentsel çevreyi araştıracak, erzak bulmaya çalışacak ve silahlarını geliştirerek salgından etkilenmişlere karşı kendini koruyacak. Gece zamanı ise, salgından etkilenmişler daha saldırgan ve tehlikeli hale geliyor ve avcı av halini alıyor. Güneş battıktan sonra ortaya çıkan avcılar oyunculara korkulu anlar yaşatacak. Sabahın ilk ışıklarını görmek için oyuncular ellerindeki her şeyi kullanarak hayatta kalmaya çalışıyorlar.
Enslaved: Hüsnü & Hüsnüye - Bölüm 8 - Bu Trip hala Taş :D 25:57
Enslaved: Hüsnü & Hüsnüye - Bölüm 8 - Bu Trip hala Taş :D 596 izlenme - 2 yıl önce Heavenly Sword'un yapımcısı Ninja Theory , yeni aksiyon oyunu Enslaved ile aksiyon oyunlarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.
Assassins Creed: Unity [Türkçe] - 1.Bölüm - Kralın Komplosu 25:01
Assassins Creed: Unity [Türkçe] - 1.Bölüm - Kralın Komplosu 140 izlenme - 2 yıl önce Assassin's Creed: Unity [Türkçe] - 1.Bölüm - Kral'ın Komplosu Assassin's Creed: Unity, Ubisoft Montreal liderliğinde 10 farklı stüdyoda geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılan tarihsel, aksiyon macera türü video oyunudur.
Mükemmel Silahlarla 30 Kill - Kıbrıs - Zula Oynuyoruz 08:48
Mükemmel Silahlarla 30 Kill - Kıbrıs - Zula Oynuyoruz 40 izlenme - 10 ay önce Üsküdar Sokaklarında Berkay ile Birlikte Zula Oynadık Oyun Hoşumuza Gitse de Bazı Eksiklikleri Var Fakat İlk Yerli MMOFPS Yapım Olduğunu Düşündüğümüz Oyun Bizi Baya Etkiledi Diyebiliriz. Çekmemizi İstediğiniz Oyunları Yorum Olarak Bize Söylerseniz Sizin İçin Videosunu Çekmeye Çalışabiliriz. Lütfen abone olmayı unutmayın :) Sponsorluk için : omerfarukoynuyor@gmail.com Facebook: https://facebook.com/omerfarukxyt Twitter: https://twitter.com/naberbenomer Instagram: https://instagram.com/omerfarukx
ShootMania-Storm | Siz Hepiniz Ben TEK! 12:48
ShootMania-Storm | Siz Hepiniz Ben TEK! 4 izlenme - 2 yıl önce Like atarsanız çok makbule geçer :) Twitter: https://twitter.com/OsmanliSoylusu Herkese merhaba bu benim yeni oyun yorumlama kanalım. umarım beğenirsiniz devamı gelicek. Aksiyonlu bir oyun denemek istiyenler için linki koydum. Oyun Linki: http://store.steampowered.com/app/229870/ Hediye Çekilişine Katılmak için: http://youtu.be/RLfVkwTKUzM Büyük olasılık gece tomb raiderın diğer bölümlerini koyarım editlemek uzun suruyor. Tags:Shootmania storm demo play,shootmania gameplay türkçe,türkçe oyun yorumlama