Hoşgeldiniz!

Aktolga Videoları İzle

Bir Bodybuilding Efsanesi Serdar Aktolga 04:20
Bir Bodybuilding Efsanesi Serdar Aktolga 2.996 izlenme - 6 ay önce Bir Bodybuilding Efsanesi olarak Serdar Aktolga Çoğu insana kibirli ve narşist olarak gelen ama yakından tanıyınca tam bir idol olan serdar aktolga Türkiye'nin en iyi vücutcularindan biridir Yeni başlayanlar için güzel bir motivasyon olacağını düşündüm paylaştım .
Sevda Aktolga Kolaj 08:14
Sevda Aktolga Kolaj 3.473 izlenme - 2 yıl önce Sevda Aktolga, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Bölümünde eğitim aldı. Türk sinemasında çeşitli sinema filmlerinde rol alan Aktolga, kariyerine 1977 yılında Cennetin Çocukları isimli filmde rol alarak başladı. kaynak : Vikipedia Kolaj sırasıyla : 1. En Büyük Patron 2. Aşk Dediğin Laf Değildir 3. Ne Haber 4. Cennetin Çocukları 5. Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor 6. Demiryol 7. Yol 8. Bir Yıldız Doğuyor 9. Katma Değer Şaban 10. Milyarder 11. Kadının Adı Yok
Serdar Aktolga 2008 Nac Showw 01:27
Serdar Aktolga 2008 Nac Showw 7.545 izlenme - 8 yıl önce serdar aktolga 2008 nac show süperrrrrr izleyin
İnsan Avcısı - Cüneyt Arkın (1975 -  87 dk) 01:26:49
İnsan Avcısı - Cüneyt Arkın (1975 - 87 dk) 4.288 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen : Duygu Sağıroğlu Senaryo : Duygu Sağıroğlu Yapımcı : Memduh Ün Görüntü Yönetmeni : Mustafa Yılmaz Süre : 86 dk Tür : Aksiyon, Macera, Polisiye Özellikler : Renkli Oyuncular: Cüneyt Arkın, Sevda Aktolga, Oktar Durukan, Turgut Özatay, Hikmet Taşdemir, Meral Deniz, Yavuz Selekman, İhsan Gedik, Aydın Haberdar, Reha Yurdakul, Ata Saka, Cihan Alp, Tarık Şimşek, Kadir Kök, Mehmet Ali Güngör, Orhan Çoban, Günay Güner, Yadigar Ejder, Cevdet Arıkan, Cevdet Balıkçı, Zafer Par, Adnan Mersinli, İsmet Erten, Yusuf Sezer, Günay Girik, Gülten Ceylan, İhsan Özenç, Ünal Gürel, Toron Karacaoğlu, Ayşin Atav, Mazlum Kiper, Dinçer Çekmez, Füsun Kokucu, Timuçin Caymaz, Gülen Kıpçak, Doğan Bavli, Sadettin Erbil, Kamran Usluer Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozmaya çalışan Komiser Metin'in Amerikan ve Yunan ajanlarına karşı verdiği müthiş mücadale...
Erkek Güzeli Sefil Bilo - Eşkiyalığa İlk Adım 15:36
Erkek Güzeli Sefil Bilo - Eşkiyalığa İlk Adım 1.849 izlenme - 2 yıl önce Erkek Güzeli Sefil Bilo, Ertem Eğilmez'in yönettiği 1979 yapımı Türk filmidir. Senaryosunu Yavuz Turgul'un yazdığı filmin başrollerinde İlyas Salman ve Şener Şen oynamaktadır. Filmin yapımcılığını ise Ertem Eğilmez ve Nahit Ataman beraber üstlenmiştir.
Sevda Aktolga - Arçelik Termomatik Reklamı 00:30
Sevda Aktolga - Arçelik Termomatik Reklamı 872 izlenme - 2 yıl önce Sevda Aktolga arçelik termomatik reklamı.Koş koş banyoya koş repliği ile dillere dolanan ve Sevda Aktolga'nın oynadığı muhteşem reklam. Dış Sesler ise Ayşin Atav ve Aliye Uzunatağan.
Gülen Gözler - Beterin Beteri Var Haline Şükret Dostum 01:35
Gülen Gözler - Beterin Beteri Var Haline Şükret Dostum 1.063 izlenme - 2 yıl önce 1977 Yılında yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı filmde, Nezaket Hanım ve kocası,hep erkek çocuk olacak umuduyla 5 çocuk yaparlar. Ama hepsi de kız olur. İsmet, Fikret, Nedret, Hasret ve Hikmet kardeşler genç kızlık dönemlerindedir ve evlilik hayalleri kurmaktadırlar. Bir gece alkolün de etkisi ile aşka gelip başlarlar şarkıya.
Serdar Aktolga 04:26
Serdar Aktolga 1.509 izlenme - 8 yıl önce serdar aktolga bacak showw mükemmmeeeeeeellllllllllll
santa monica 01:55
santa monica 1.424 izlenme - 8 yıl önce santa monica
Gülen Gözler - Fragman (1977) 03:35
Gülen Gözler - Fragman (1977) 218 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde bolca kesitleri olan Gülen Gözlerin fragmanıdır. Filmin konusu kısaca; Nezaket Hanim ve kocasi,hep erkek cocuk olacak umuduyla 4 cocuk yaparlar. Ama hepsi de kiz olur. Ismet, Fikret, Nedret ve Hikmet kardesler genc kizlik dönemlerindedir ve evlilik hayalleri kurmaktadirlar. Ismet'le, Nedret, erkek arkadaslarini babalarina zengin biriymis gibi tanitir. Ancak, onlarin maddi durumlari pek de parlak degildir. Kızlarının mürüvvetini görmek isteyen Nezaket Hanım, evi ipotekleyerek kızlarının düğünü için borç alır. Bu arada Fikret'le, Vecihi arasında da büyük bir aşk yaşanmaktadır. Aile, parayı ödeyebilmek için sabun üretmeye çalışırlar. Ancak işler istedikleri gibi gitmez.Kisacasi, beş kızı olan bir marangoz ustasının güldürüsünü neşeyle izleyeceksiniz.