Hoşgeldiniz!

aktolga

Bir Bodybuilding Efsanesi Serdar Aktolga 04:20
Bir Bodybuilding Efsanesi Serdar Aktolga 3.121 izlenme - 1 yıl önce Bir Bodybuilding Efsanesi olarak Serdar Aktolga Çoğu insana kibirli ve narşist olarak gelen ama yakından tanıyınca tam bir idol olan serdar aktolga Türkiye'nin en iyi vücutcularindan biridir Yeni başlayanlar için güzel bir motivasyon olacağını düşündüm paylaştım .
Hello Papa - Katma Değer Şaban (Restorasyonlu) 01:47
Hello Papa - Katma Değer Şaban (Restorasyonlu) 1.216 izlenme - 6 ay önce
Sevda Aktolga Kolaj 08:14
Sevda Aktolga Kolaj 3.693 izlenme - 3 yıl önce Sevda Aktolga, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Bölümünde eğitim aldı. Türk sinemasında çeşitli sinema filmlerinde rol alan Aktolga, kariyerine 1977 yılında Cennetin Çocukları isimli filmde rol alarak başladı. kaynak : Vikipedia Kolaj sırasıyla : 1. En Büyük Patron 2. Aşk Dediğin Laf Değildir 3. Ne Haber 4. Cennetin Çocukları 5. Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor 6. Demiryol 7. Yol 8. Bir Yıldız Doğuyor 9. Katma Değer Şaban 10. Milyarder 11. Kadının Adı Yok
Serdar Aktolga 2008 Nac Showw 01:27
Serdar Aktolga 2008 Nac Showw 7.552 izlenme - 9 yıl önce serdar aktolga 2008 nac show süperrrrrr izleyin
Erkek Güzeli Sefil Bilo - Eşkiyalığa İlk Adım 15:36
Erkek Güzeli Sefil Bilo - Eşkiyalığa İlk Adım 2.265 izlenme - 3 yıl önce Erkek Güzeli Sefil Bilo, Ertem Eğilmez'in yönettiği 1979 yapımı Türk filmidir. Senaryosunu Yavuz Turgul'un yazdığı filmin başrollerinde İlyas Salman ve Şener Şen oynamaktadır. Filmin yapımcılığını ise Ertem Eğilmez ve Nahit Ataman beraber üstlenmiştir.
Sevda Aktolga - Arçelik Termomatik Reklamı 00:30
Sevda Aktolga - Arçelik Termomatik Reklamı 1.272 izlenme - 3 yıl önce Sevda Aktolga arçelik termomatik reklamı.Koş koş banyoya koş repliği ile dillere dolanan ve Sevda Aktolga'nın oynadığı muhteşem reklam. Dış Sesler ise Ayşin Atav ve Aliye Uzunatağan.
Gülen Gözler - Beterin Beteri Var Haline Şükret Dostum 01:35
Gülen Gözler - Beterin Beteri Var Haline Şükret Dostum 1.721 izlenme - 2 yıl önce 1977 Yılında yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı filmde, Nezaket Hanım ve kocası,hep erkek çocuk olacak umuduyla 5 çocuk yaparlar. Ama hepsi de kız olur. İsmet, Fikret, Nedret, Hasret ve Hikmet kardeşler genç kızlık dönemlerindedir ve evlilik hayalleri kurmaktadırlar. Bir gece alkolün de etkisi ile aşka gelip başlarlar şarkıya.
Serdar Aktolga 04:26
Serdar Aktolga 1.516 izlenme - 9 yıl önce serdar aktolga bacak showw mükemmmeeeeeeellllllllllll
santa monica 01:55
santa monica 1.424 izlenme - 9 yıl önce santa monica
Gülen Gözler - Fragman (1977) 03:35
Gülen Gözler - Fragman (1977) 331 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde bolca kesitleri olan Gülen Gözlerin fragmanıdır. Filmin konusu kısaca; Nezaket Hanim ve kocasi,hep erkek cocuk olacak umuduyla 4 cocuk yaparlar. Ama hepsi de kiz olur. Ismet, Fikret, Nedret ve Hikmet kardesler genc kizlik dönemlerindedir ve evlilik hayalleri kurmaktadirlar. Ismet'le, Nedret, erkek arkadaslarini babalarina zengin biriymis gibi tanitir. Ancak, onlarin maddi durumlari pek de parlak degildir. Kızlarının mürüvvetini görmek isteyen Nezaket Hanım, evi ipotekleyerek kızlarının düğünü için borç alır. Bu arada Fikret'le, Vecihi arasında da büyük bir aşk yaşanmaktadır. Aile, parayı ödeyebilmek için sabun üretmeye çalışırlar. Ancak işler istedikleri gibi gitmez.Kisacasi, beş kızı olan bir marangoz ustasının güldürüsünü neşeyle izleyeceksiniz.