Hoşgeldiniz!

Akuma Videoları İzle

Street Fighter 4 Ryu Vs Akuma 01:03
Street Fighter 4 Ryu Vs Akuma 3.861 izlenme - 7 yıl önce bildiğiniz gibi street fighter 4 oyununda en zorlu rakip akumadır.onu hardestte perfect olarak nasıl yendiğimi görün.lüften yorm eklemeyi unutmayın
Kof Serilerim 07:53
Kof Serilerim 2.890 izlenme - 10 yıl önce koftaki seriler müthiş kombolar vs vs vs...
Street fighter Assassin's Fist - Akuma vs Goutetsu 05:24
Street fighter Assassin's Fist - Akuma vs Goutetsu 230 izlenme - 8 ay önce 13 Bölümlük ilk sezonda Ryu ve ken masters'ın hocası olan gouken ve kardeşi gouki'nin eğitimine, gouki'nin nasıl dark side'a geçip akuma'ya dönüştüğüne ve büyük ustayla olan kavgasını izliyoruz.
Akuma'nın En Zor Dövüşü 01:53
Akuma'nın En Zor Dövüşü 628 izlenme - 3 yıl önce Street Fighter karakteri Akuma'nın bugüne kadar ki en zor dövüşü bu olsa gerek. Tek kelime ile harika bir görsel şov. Soluksuz izleyeceksiniz
Akuma'nın Özel Hareketi 01:23
Akuma'nın Özel Hareketi 340 izlenme - 2 yıl önce Efendim çocukluğumun vazgeçilmez atari oyunu street fighter'in efsane karakteri akuma'nın perde hareketini(benim bulunduğum coğrafyada böyle deniyordu) izleyeceğiz, siz alkışlarla yaşıyorum üyeleri için özel olarak oynadım efendim. Ayrıca bu hareket street fighter 4 dışında süper barınız full iken' 2 kez küçük yumruk+ileri+küçük tekme+büyük yumruk' ile yapılır.
Ssfıv İzleme 13:37
Ssfıv İzleme 43 izlenme - 4 ay önce arkadaşlar merhaba artık 15 tatilden sonra her cumartesi pazar video gelcek
Akuma vs Chameleon (Efsane Dövüş) 09:13
Akuma vs Chameleon (Efsane Dövüş) 160 izlenme - 2 yıl önce Küçükken Mortal Kombat mı iyi Street Fighter mı diyenler Ryu Scorpionu döver blanka bi elektirik verse hepsi uçar gider oğlum diyenler kafasına kırmızı kurdela bağlayıp Ryu olmaya çalışanlar toplanın..
İnsanoğlunun Akuma ile İmtihanı - Street Fighter 01:53
İnsanoğlunun Akuma ile İmtihanı - Street Fighter 120 izlenme - 2 yıl önce Jonny Lawrence'ın stop motion tekniğiyle hazırladığı ''Animator VS Animation'' kavgasını izliyoruz. Müzik Brian Sadler'a ait. Çizdiği Street Fighter karakterini belirtmemiş ama Akuma olduğuna kanaat getirdim. Akuma ile ilgili ufak bir bilgi; *Akuma genç yaşta içindeki gücün farkına varır ve ustası Goutetsu'dan kendisine öğretmesini ister. Ustası bu gücün tehlikeli olduğu ve öğretmeyeceğini söyler.(Bu güç Akuma'nın soyundan gelenlerde görülür). Fakat Akuma gizli gizli kendini geliştirir. Son olarak o gücün açığa çıkması için güçlü bir rakip bulması gerekir. Hocası Goutetsu'ya meydan okur ve sıkı bir dövüşten sonra ustasını öldürür. Ustasının boynundaki kalın ve iri olan o boncukları alır ve dövüş sanatları stilinin efendisi olur. En güçlü olmak için sürekli dövüşür. Ayrıca giysisinin arkasında bir harf vardır. İşte o harf Japonca'da tentani(insan üstü,ölümsüz) demektir.
İnsanoğlunun Akuma ile İmtihanı - Street Fighter 01:53
İnsanoğlunun Akuma ile İmtihanı - Street Fighter 130 izlenme - 4 yıl önce Jonny Lawrence'ın stop motion tekniğiyle hazırladığı ''Animator VS Animation'' kavgasını izliyoruz. Müzik Brian Sadler'a ait. Çizdiği Street Fighter karakterini belirtmemiş ama Akuma olduğuna kanaat getirdim. Akuma ile ilgili ufak bir bilgi; *Akuma genç yaşta içindeki gücün farkına varır ve ustası Goutetsu'dan kendisine öğretmesini ister. Ustası bu gücün tehlikeli olduğu ve öğretmeyeceğini söyler.(Bu güç Akuma'nın soyundan gelenlerde görülür). Fakat Akuma gizli gizli kendini geliştirir. Son olarak o gücün açığa çıkması için güçlü bir rakip bulması gerekir. Hocası Goutetsu'ya meydan okur ve sıkı bir dövüşten sonra ustasını öldürür. Ustasının boynundaki kalın ve iri olan o boncukları alır ve dövüş sanatları stilinin efendisi olur. En güçlü olmak için sürekli dövüşür. Ayrıca giysisinin arkasında bir harf vardır. İşte o harf Japonca'da tentani(insan üstü,ölümsüz) demektir.
Rezko’nun Marifetleri2 01:36
Rezko’nun Marifetleri2 72 izlenme - 7 yıl önce rezko’dan telgraf için
Ssfıv Bu Videoyu İzleme 13:36
Ssfıv Bu Videoyu İzleme 2 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar merhaba yeni oyun videomuz facebook hesabım https://www.facebook.com/muhammetali.duman.731