Hoşgeldiniz!

akustik şarkılar

Emrah Coşkun - Kendime Yabancı (Yeni Akustik Şarkı 2016) 03:17
Emrah Coşkun - Kendime Yabancı (Yeni Akustik Şarkı 2016) 27.678 izlenme - 1 yıl önce Bana ait olan en yeni şarkılar, 2016 da sadece bu Müzik kanalında yayınlanacak! Facebook: https://www.facebook.com/EmrahCoskunResmi Twitter: https://twitter.com/emrahcoskn Şarkı Sözleri: Sözlerim Gururumun Arkasında Saklıymış Boşuna Beni Arama Ben Kendime Yabancıyım Ne Anlarım Gönül İşinden Ben Hep Yalnızdım Ben Değil İçimdeki Çocuk Kaybettiğim Ben Değil Ben Değil Umrumda Değil Yansın Gönlüm Gittiği Yere Kadar Kör Olsun Şu İçimdeki Ateş Acı Vermeye Yarar Nerden Girdim Ben Bu Oyuna Gönül Verdim İmkansıza Yansın Gönlüm Körlensin Kalmasın Bu Sevda Ne Anlarım Gönül İşinden Ben Hep Yalnızdım Ben Değil İçimdeki Çocuk Kaybettiğim Ben Değil Ben Değil Kaybettim Ben Kendimi Elimde Değil Günden Güne Gerçeklerim Dönüyor Hayale Nerden Girdim Ben Bu Oyuna Gönül Verdim İmkansıza Yansın Gönlüm Körlensin Kalmasın Bu Sevda Ne Anlarım Gönül İşinden Ben Hep Yalnızdım Ben Değil İçimdeki Çocuk Kaybettiğim Ben Değil Ben Değil Söz & Müzik: Emrah Coşkun © Tüm hakları saklıdır.
Bruno Mars - Young Girls (Cover Savannah Outen) 03:49
Bruno Mars - Young Girls (Cover Savannah Outen) 4.575 izlenme - 4 yıl önce Savannah Outen Cover Videosu (Bruno Mars - Young Girls)
Hadise  Şeffaf Oda - Yetenek  - Akustik 03:40
Hadise Şeffaf Oda - Yetenek - Akustik 2.034 izlenme - 6 yıl önce seslihobi.com
Paramore Decode Accoustic (Akustik) 04:19
Paramore Decode Accoustic (Akustik) 219 izlenme - 2 yıl önce Paramore Decode Accoustic Performance, Paramore Decode Akustik Performans Şarkı Sözleri How can I decide what's right? When you're clouding up my mind I can't win your losing fight All the time Not can I ever own what's mine When you're always taking sides But you won't take away my pride No, not this time Not this time How did we get here? When I used to know you so well? How did we get here? Well, I think I know The truth is hiding in your eyes And it's hanging on your tongue Just boiling in my blood But you think that I can't see What kind of man that you are If you're a man at all Well, I will figure this one out On my own (I'm screaming, I love you so) On my own (But my thoughts you can't Decode) How did we get here? When I used to know you so well? Yeah How did we get here? Well, I think I know Do you see what we've done? We're gonna make such fools of ourselves Do you see what we've done? We're gonna make such fools of ourselves How did we get here When I used to know you so well? Yeah, Yeah How did we get here? I used to know you so well I think I know I think I know There is something I see in you It might kill me, I want it to be true