Hoşgeldiniz!

Al Arabi

Bülent Uygun'un üzerine yürüdü ve... 00:15
Bülent Uygun'un üzerine yürüdü ve... 602 izlenme - 2 yıl önce Katar ekiplerinden Umm Salal'ın başında bulunan teknik direktör Bülent Uygun, Al Arabi ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından oyuncusu Tamer Jamal ile tansiyonu yüksek bir tartışmada bulundu. Araya giren yetkililer Jamal'i zorla sakinleştirirken ikili soyunma odasına ayrı ayrı gitti.
Fenerbahçe'nin istediği sürpriz golcü 03:27
Fenerbahçe'nin istediği sürpriz golcü 506 izlenme - 2 yıl önce Al-Arabi forması giyen 21 yaşındaki Nijeryalı oyuncusu Imoh Ezekiel'in menajeri Mesrun İzet, Fenerbahçe'nin genç golcüyü Anderlecht maçında izlediğini ve sarı-lacivertli kulübün Ezekiel'in bonservisini almak istediğini söyledi.
Mustafa'dan Zlatan golü... 00:55
Mustafa'dan Zlatan golü... 539 izlenme - 2 yıl önce Al Arabi ve Al Tadhamon arasında oynanan maçta Al Arabili yıldız Talal Mustafa Zlatan vari bir gole imza attı...
Bülent Uygun'un üzerine yürüdü ve... 00:14
Bülent Uygun'un üzerine yürüdü ve... 47 izlenme - 2 yıl önce Katar ekiplerinden Umm Salal'ın başında bulunan teknik direktör Bülent Uygun, Al Arabi ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından oyuncusu Tamer Jamal ile tansiyonu yüksek bir tartışmada bulundu. Araya giren yetkililer Jamal'i zorla sakinleştirirken ikili soyunma odasına ayrı ayrı gitti.
Arabili yıldızdan Zlatan golü 00:53
Arabili yıldızdan Zlatan golü 56 izlenme - 2 yıl önce Al Arabi ve Al Tadhamon arasında oynanan maçta Al Arabili yıldız Talal Mustafa Zlatan vari bir gole imza attı..
Mustafa'dan Zlatan golü... 00:55
Mustafa'dan Zlatan golü... 32 izlenme - 2 yıl önce Al Arabi ve Al Tadhamon arasında oynanan maçta Al Arabili yıldız Talal Mustafa Zlatan vari bir gole imza attı...