Hoşgeldiniz!

Al İttihad

Al İttihad Halep - Fenerbahce 02:38
Al İttihad Halep - Fenerbahce 19.425 izlenme - 11 yıl önce
Al İttihad - Fenerbahçe Maçı (2007) 16:28
Al İttihad - Fenerbahçe Maçı (2007) 1.925 izlenme - 1 yıl önce 3 Nisan 2007'de Al İttihad ile Fenerbahçe arasında Halep'te dostluk maçı yapılmıştı.Maçı dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ile Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'ın yanı sıra Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da neşeyle izlemişti. Karşılaşma 2-2 berabere sona ermişti.
Fenerbahçe'nin 2007 Yılında Suriye'de Yaptığı Hazırlık Maçı 03:09
Fenerbahçe'nin 2007 Yılında Suriye'de Yaptığı Hazırlık Maçı 3.881 izlenme - 3 yıl önce O zamanlarda Suriye ile çok iyi ilişkiler kuran Recep Tayyip Erdoğan, şimdilerin Atatürkçüsü (!) Aziz Yıldrım'dan rica ederek Fenerbahçe'yi Halep Olimpiyat Stadı'nın açılış organizasyonunda görevlendirir. Karşılaşmayı Hatay tarafından gelen bir çok vatandaşımızda seyretmiştir. Stat: Halep Olimpiyat Hakemler: Ahmed Dello, Tamam Hamdun, Ahmet Kezaz Al İttihad: Mahmut Karkar, Bakri, Muhammet Hemsi, Al Rashed, Haydar Jabar, Anatuly, Mahmut Amne, Yahya Raşet, Muhammet Afash (Dk. 33 Heamidi) (Dk. 69 Habbal), Abdul Fettah Aga, (Dk. 70 Dimitru), Anas Sarı Fenerbahçe: Volkan, Önder, Edu (Dk. 46 Kerim), Can, Uğur, Mehmet (Dk. 72 Aurelio), Kemal (Dk. 72 Alex), Selçuk (Dk. 81 Deniz), Tuncay (Dk. 43 Olcan), Semih (Dk. 72 Kezman), Deivid (Dk. 81 Serkan) Goller: Dk.9 Abdul Fettah Aga, Dk. 86 Dimitru (Al İttihad), Dk. 13 Semih, Dk. 88 Deniz (Fenerbahçe)
Tribünde Hz. Muhammed koreografisi!... 00:37
Tribünde Hz. Muhammed koreografisi!... 504 izlenme - 3 yıl önce Suudi Arabistan Pro Ligi'nde Al Ittihad-Jeddah ile Al Shoalah arasında oynanan maçta tribünlerdeki muhteşem koreografi büyük alkış aldı
Futbolda Centilmenliğin Bokunu Çıkartmak 01:29
Futbolda Centilmenliğin Bokunu Çıkartmak 222 izlenme - 3 yıl önce Suudi Arabistan'da Al Nahdha ve Al İttihad arasında oynanan maça bu görüntüler damga vurdu. Forvet oyuncusu, rakip kalecinin ayakkabılarını bağladı. Kaleci teşekkür etmek isterken yanlışlıkla ceza sahası çizgisini geçti ve hakem çift vuruş verdi. Buda centilmenliğin bokunu çıkartmak oluyor. Forvet çift vuruş için iyi kandırmış kaleciyi.
Hz. Muhammed'i Seviyoruz Temalı Kareografi 02:28
Hz. Muhammed'i Seviyoruz Temalı Kareografi 249 izlenme - 3 yıl önce Suudi Arabistan'da Al Ittihad ile Al Shoalah arasında oynanan maça tribünlerden açılan koreografi damgasını vurdu. Suudi Arabistan Pro Ligi'nde Al Ittihad-Jeddah ile Al Shoalah arasında oynanan maçta tribünlerdeki muhteşem koreografi büyük alkış aldı. 62 bin kapasiteli dev stadyum tıklım tıklım dolarken, maça - ( Habibi Ya Resulullah) koreografisi damga vurdu.
Süper Arap'tan Muhteşem Frikik 00:46
Süper Arap'tan Muhteşem Frikik 121 izlenme - 2 yıl önce Birleşik Arap Emirlikleri'nin süper çocuğu Omar Abdulrahman, Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda oynanan Al İttihad Kalba maçında harika bir frikik golüne imza attı.
Dünya Bu Futbolcuyu Konuşuyor! 01:29
Dünya Bu Futbolcuyu Konuşuyor! 199 izlenme - 4 yıl önce Suudi Arabistan'da Al Nahdha ve Al İttihad arasında oynanan maça bu görüntüler damga vurdu.
Futbolda Centilmenliğin Geldiği Son Nokta 01:29
Futbolda Centilmenliğin Geldiği Son Nokta 171 izlenme - 4 yıl önce Suudi Arabistan'da Al Nahdha ve Al İttihad arasında oynanan maça bu görüntüler damga vurdu. Forvet oyuncusu, rakip kalecinin ayakkabılarını bağladı. Kaleci teşekkür etmek isterken yanlışlıkla ceza sahası çizgisini geçti ve hakem çift vuruş verdi. Bunun üzerine rakip takım topu auto gönderdi. Bu hareketler seyirciden alkış aldı.
Süper Arap'tan Muhteşem Frikik 00:46
Süper Arap'tan Muhteşem Frikik 80 izlenme - 2 yıl önce Birleşik Arap Emirlikleri'nin süper çocuğu Omar Abdulrahman, Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda oynanan Al İttihad Kalba maçında harika bir frikik golüne imza attı.
105 Km/h, 35 Metre 00:19
105 Km/h, 35 Metre 13 izlenme - 2 yıl önce Suudi Arabistan Pro Lig'de Al Hilal ile Al Ittihad arasında oynanan karşılaşmada konuk ekipte forma giyen Ziyad Al Sahafi harika bir gole imza attı.
Tribünde Hz. Muhammed koreografisi!... 00:37
Tribünde Hz. Muhammed koreografisi!... 7 izlenme - 3 yıl önce Suudi Arabistan Pro Ligi'nde Al Ittihad-Jeddah ile Al Shoalah arasında oynanan maçta tribünlerdeki muhteşem koreografi büyük alkış aldı