Hoşgeldiniz!

Al Jahra

Kulüp Başkanı Çılgına Döndü Sahaya İnip Hakemi Tokatladı 05:08
Kulüp Başkanı Çılgına Döndü Sahaya İnip Hakemi Tokatladı 2.908 izlenme - 2 yıl önce Kuveyt Veliaht Prens Kupası çeyrek finalinde oynanan Al Jahra-Khaitan maçında herkesi hayretler içinde bırakan bir olay yaşandı. Ev sahibi Al Jahra’nın hem sahibi hem de başkanı olan Şeyh D’Ham AL-Shammari, normal süresi 1-1 biten maçın uzatmalarında hakemin üst üste çıkardığı kırmızı kartlar üzerine çılgına döndü. Sahaya inen ve hakemin üzerine yürüyen Al-Shammari önce itirazda bulundu. Buna karşın öfkesini yenemeyen şeyh, daha sonra hakemi tokatladı. Mücadeleyi 3-2 kaybeden şeyhin takımı Al Jahra, 120 dakikayı 8 kişi tamamladı.
3 kırmızı kart şeyhi çıldırttı! Hakemi tokatladı... 01:15
3 kırmızı kart şeyhi çıldırttı! Hakemi tokatladı... 546 izlenme - 2 yıl önce Ev sahibi Al Jahra'nın hem sahibi hem de başkanı olan Şeyh D'Ham Al-Shammari, normal süresi 1 -1 biten maçın uzatmalarında hakemin üst üste çıkardığı kırmızı kartlar üzerine çılgına döndü. Sahaya inen ve hakemin üzerine yürüyen Al-Shammari önce itirazda bulundu. Buna karşın öfkesini yenemeyen şeyh, daha sonra hakemi tokatladı.
Herkes birbirine saldırdı 04:10
Herkes birbirine saldırdı 407 izlenme - 2 yıl önce Kuveyt Veliaht Prens Kupası Çeyrek Final Al Jahra ile Khaitan maçının normal süresi 1-1 sona ererken, uzatma dakikalarında konuk ekip sahadan 3-2 galip ayrıldı. Karşılaşmadan çok sahada çıkan olaylar ise maça damgasını vurdu.
Herkes birbirine saldırdı 04:10
Herkes birbirine saldırdı 144 izlenme - 2 yıl önce Kuveyt Veliaht Prens Kupası Çeyrek Final Al Jahra ile Khaitan maçının normal süresi 1-1 sona ererken, uzatma dakikalarında konuk ekip sahadan 3-2 galip ayrıldı. Karşılaşmadan çok sahada çıkan olaylar ise maça damgasını vurdu.
3 kırmızı kart şeyhi çıldırttı! Hakemi tokatladı... 01:15
3 kırmızı kart şeyhi çıldırttı! Hakemi tokatladı... 15 izlenme - 2 yıl önce Ev sahibi Al Jahra'nın hem sahibi hem de başkanı olan Şeyh D'Ham Al-Shammari, normal süresi 1 -1 biten maçın uzatmalarında hakemin üst üste çıkardığı kırmızı kartlar üzerine çılgına döndü. Sahaya inen ve hakemin üzerine yürüyen Al-Shammari önce itirazda bulundu. Buna karşın öfkesini yenemeyen şeyh, daha sonra hakemi tokatladı.
Herkes birbirine saldırdı! 04:10
Herkes birbirine saldırdı! 4 izlenme - 2 yıl önce Kuveyt Veliaht Prens Kupası Çeyrek Final Al Jahra ile Khaitan maçının normal süresi 1-1 sona ererken, uzatma dakikalarında konuk ekip sahadan 3-2 galip ayrıldı. Karşılaşmadan çok sahada çıkan olaylar ise maça damgasını vurdu.