Hoşgeldiniz!

Al Pacino Videoları İzle

Danny Collins (2015) Fragman 02:39
Danny Collins (2015) Fragman 272.479 izlenme - 3 yıl önce 2015'te gösterime girmesi beklenen dram filmi Danny Collins'in fragmanı. Yapım aşamasında Imagine adıyla anılan filmde Al Pacino, Jennifer Garner ve Annette Bening başroldeler.
Manglehorn (2015) Fragman 02:19
Manglehorn (2015) Fragman 119.280 izlenme - 2 yıl önce 2014 yapımı Manglehorn filminin fragmanı. Al Pacino ve Holly Hunter'ın başrolde oynadığı filmde David Gordon Green yönetmenliği üstleniyor.
Misconduct (2016) Fragman 02:10
Misconduct (2016) Fragman 94.901 izlenme - 1 yıl önce 2016'da gösterime girecek Misconduct filminin fragmanı yayınlandı. Filmde Anthony Hopkins, Al Pacino, Julia Stiles ve Malin Akerman gibi isimler rol alıyor.
Hesaplaşma / Misconduct (2016) Türkçe Altyazılı Fragman 02:51
Hesaplaşma / Misconduct (2016) Türkçe Altyazılı Fragman 53.578 izlenme - 1 yıl önce Hırslı genç bir avukat, büyük bir ilaç firmasının güçlü ve acımasız yöneticisine karşı önemli bir davayı üstlendiği zaman, bu genç avukat çok geçmeden kendini şantaj ve yolsuzluğa karışmış bir davanın içinde bulacaktır. Shintaro Shimosawa yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Josh Duhamel, Anthony Hopkins, Al Pacino ve Malin Akerman gibi oyuncular rol alıyor.
 doğan görünümlü şahin'e 5 kişi doluşup karı kız kesenler 00:06
doğan görünümlü şahin'e 5 kişi doluşup karı kız kesenler 67.467 izlenme - 4 yıl önce doğan görünümlü şahin'e 5 kişi doluşup karı kız kesenler
The Humbling (2014) Türkçe Altyazılı Fragman 02:15
The Humbling (2014) Türkçe Altyazılı Fragman 51.592 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Barry Levinson'un yaptığı, başrolde ise Al Pacino'nun oynadığı "The Humbling" yakında sinemalarda. Pacino'ya sinema dünyasının yükselen yıldızı Greta Gerwig eşlik ediyor.
Baba- The Godfather Fragmanı HD 01:34
Baba- The Godfather Fragmanı HD 86.913 izlenme - 5 yıl önce Sicilya'dan göç eden Corleone ailesi, Amerika'da yerleşme çabalarını sürdürürken kendilerine kaba kuvvet kullanmaya kalkan ve yapmaya kalktıkları her işten haraç isteyen bir takım kimliği belirsiz kişilere karşı onlar da kaba kuvvet kullanmaya ve bunda da başarılı olmaya başlayınca kendilerini tahmin bile edemeyecekleri bir yaşantının içinde bulurlar. Bir taraftan son derece katı örf ve aile yaşantısı diğer tarafta ise acımasızca önlerine çıkanları yok etmeye başlayan Corleone ailesi bir müddet sonra Amerika'nın en korkulan mafya topluluğu haline gelmiştir. Kendileri her ne kadar mafya değil bir aile olduklarını söyleseler de.
Godfather Part II - Fredo'nun Ölümü 02:00
Godfather Part II - Fredo'nun Ölümü 2.000 izlenme - 5 ay önce Efsane serinin ikinci filmi. Michael Corleone hayatı boyunca en pişmanlık duyacağı kararı veriyor, ağabeyi Fredo'nun ölüm emri. Ailenin düşmanı Hyman Roth'la işbirliği yapan daha doğrusu onun tarafından kandırılan, saflığından yararlanılan Fredo'nun ölüm sahnesi. İyi seyirler.
Michael Corleone'un İlk Karısı Apollonia'ya Suikast Düzenlenmesi 06:33
Michael Corleone'un İlk Karısı Apollonia'ya Suikast Düzenlenmesi 3.234 izlenme - 1 yıl önce Godfather Part I filminden bir sahne sizlerle. Michael Corleone'un ilk aşkı, tek gerçek aşkı güzeller güzeli Apollonia'ya düzenlenen suikast sahnesi... 'Fabrizio' derken Al Pacino'nun korku dolu bakışları hala gözümüzün önünden gitmiyor...
Al Pacino'nun İlk Rolü (1968) 02:07
Al Pacino'nun İlk Rolü (1968) 1.583 izlenme - 9 ay önce Al Pacinonun ilk rolu 1968 yapımı N.Y.P.D adlı dizidedir
The Godfather - Final Sahnesi 05:01
The Godfather - Final Sahnesi 2.673 izlenme - 9 ay önce Godfather, Mario Puzo'nun yazdığı aynı isimli romandan uyarlanan, Francis Ford Coppola'nın yönettiği, Marlon Brando ve Al Pacino'nun başrollerini paylaştığı filmdir. Film, New York'ta yaşayan güçlü bir İtalyan mafya ailesinin hikâyesini anlatır. Corleone ailesi, Don Vito Corleone'nin başında olduğu, suça dayalı bir örgüt kurmuş olan İtalyan asıllı bir ailedir. Michael Corleone, babasının vurulması ve sonrasında ailenin en büyük kardeşi Sonny'nin öldürülmesi üzerine ailenin başına babası tarafından abisi Fredo yerine getirilir. Tek özelliği zekasıyken yavaş yavaş acımasız olmayı, güçlü olmayı ve kendine güvenmeyi öğrenen Micheal kısa bir süre sonra babasının içinde bulunup güçlendiği suç dünyasında, babasından daha acımasız, soğukkanlı ve daha güçlü; bu yüzden daha yalnız, daha mutsuz bir hale gelir. İlk filmin final sahnesi; Michael'in, aileye ihanet eden eniştesi Carlo Rizzi'yi öldürtmesi ve gittikçe acımasız, soğukkanlı bir Don'a dönüşünü göstermekte. İyi seyirler.
Al Pacino - Oscar Ödülü Konuşması (1993 - Altyazılı) 05:11
Al Pacino - Oscar Ödülü Konuşması (1993 - Altyazılı) 2.941 izlenme - 1 yıl önce Efsane oyuncu Al Pacino'nun, 1992 yapımı Scent of a Woman (Kadın Kokusu) filminde canlandırdığı Albay Frank Slade rolüyle, 1993 yılında yapılan 65. Akademi Ödülleri Töreni'nde, Clint Eastwood, Robert Downey Jr., Denzel Washington ve Stephen Rea gibi rakiplerine karşı kazandığı Oscar ödülü konuşmasıdır.(Altyazı bana aittir, kendimce anlaşılır şekilde çevirmeye çalıştım, yanlışlarım olabilir.İyi seyirler.)
al pacino - scent of a woman 02:28
al pacino - scent of a woman 13.624 izlenme - 8 yıl önce scent of a woman filminden harika bir tango al pacino eşliğinde.
Makyajla Yaşlandırılan Oyuncular vs Gerçekteki Yaşlı Hallerinin Karşılaştırılması 02:25
Makyajla Yaşlandırılan Oyuncular vs Gerçekteki Yaşlı Hallerinin Karşılaştırılması 1.932 izlenme - 12 ay önce Rolleri gereği filmlerinde yaşlandırılan ünlü isimler çok daha yaşlı hallerinde daha iyi görünüyorlar. Al Pacino'dan Sally Field'e birçok ünlünün karşılaştırılmalı olarak ele alındığı çalışmayı izliyoruz.
En iyi Filmlerin Bir Sahnede Birleştiğini Düşünün (Banyo Sırları) 08:55
En iyi Filmlerin Bir Sahnede Birleştiğini Düşünün (Banyo Sırları) 1.609 izlenme - 9 ay önce "Kurgu desen harika, yaratıcılık desen burada. Sinema hayranları da en az sinemacılar kadar uçarı. En kült filmlerin tuvalet ve kulüp sahneleri birleştirilmiş. Fight Clup'dan tutun Star Wars'a, Robocop'dan Kill Bill'e kadar tüm filmler bir filme sıkıştırılmış. Sinema dünyasının en büyük karakterleri birbirleriyle aynı mekanda... Bir bakıyorsunuz Tyler Durden Tony Montana'yı yakasından tutup yere yapıştırıyor. Shining'deki Jack baltayla araladığı kapının arasından Robocop'daki fantastik sahneleri izliyor, Lebowski'nin kafası tuvalete sokuluyor. Aynı renk filmlere işletilerek aynı film havası verilmiş. Sözü fazla uzatmadan Antonio Maria Da Silva of AMDS Films yapımı ''Hell's Club'' adlı bu güzel kısa filmle sizi baş başa bırakıyoruz."
The Godfather - Baba Don Vito'dan Oğlu Michael'a Nasihatler 03:49
The Godfather - Baba Don Vito'dan Oğlu Michael'a Nasihatler 3.738 izlenme - 2 yıl önce Sinema tarihinin efsanesi, başrollerinde Marlon Brando, Al Pacino, James Caan, Robert Duvall ve John Cazale gibi usta oyuncuların yer aldığı 1972 yapımı The Godfather filminden,benim de en sevdiğim sahnelerden olan Don Vito Corleone'nin oğlu Michael'a nasihati.(Yönetmen Francis Ford Coppola, film gösterime girdikten sonra Marlon Brando ve Al Pacino'nun bir arada olduğu daha fazla sahne çekmediğine pişman olduğunu belirtmiştir.)
The Godfather Kesilmiş Sahneler 12:40
The Godfather Kesilmiş Sahneler 3.702 izlenme - 2 yıl önce Mario Puzo'nun aynı adlı romandan uyarlanan efsane film The Godfather'ın (Baba) kesilmiş sahnelerini izliyoruz efendim. Kesilmiş sahnelerde Marlon Brando reyizi görmek ayrı bir zevk. İyi seyirler.
Şeytanın Avukatı 01:34
Şeytanın Avukatı 17.595 izlenme - 11 yıl önce Bugüne kadar hiç dava kaybetmemiş olan bir avukat. Hayatı mükemmel herşey sorunsuz ta ki bir öğretmenin öğrencisine tecavüzü ile ilgili bir davayı alana kadar. Davayı alıpta kazanınca.. İşte o zaman Önünde hiç birt engel kalmaz.. 1998 Amerikan yapımı
The Godfather 2 - Geçmişe Dönüş Sahnesi (Michael Corleone) 05:10
The Godfather 2 - Geçmişe Dönüş Sahnesi (Michael Corleone) 2.914 izlenme - 2 yıl önce Efsane sinema serisi The Godfather'ın ikinci filmi olan,başrollerinde Al Pacino,Robert De Niro,Diane Keaton,John Cazale gibi usta oyuncuların bulunduğu 1974 yapımı The Godfather: Part II (Baba 2)'deki, Michael Corleone'nin geçmişi hatırlama sahnesi.
The Godfather - Genco'nun Ölümü (Türkçe Altyazılı) 03:57
The Godfather - Genco'nun Ölümü (Türkçe Altyazılı) 3.263 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar tekrardan bir Godfather videosu ile karşınızdayım. Bu seferki videomuz yine Godfather'dan kesilen bir sahne olan Genco reyizin ölüm sahnesi. Altyazıyı kendim hazırlayıp senkronladım umarım beğenirsiniz, teşekkürler.
Stand Up Guys Fragmanı 02:28
Stand Up Guys Fragmanı 6.249 izlenme - 5 yıl önce Stand Up Guys ,başrollerde Al Pacino ,Christopher Walken. Film 2013 yapımı.
scarface - tony montana,sosa ile tartışıyor - alty 01:38
scarface - tony montana,sosa ile tartışıyor - alty 6.453 izlenme - 8 yıl önce
Joe Pesci - Oscar Ödülü Konuşması (1991 - Goodfellas) 01:06
Joe Pesci - Oscar Ödülü Konuşması (1991 - Goodfellas) 1.727 izlenme - 1 yıl önce Ünlü usta oyuncu Joe Pesci'nin, 1991 yılında düzenlenen 63. Akademi Ödülleri Töreni'nde Bruce Devison, Al Pacino, Andy Garcia ve Graham Greene gibi rakiplerine karşı En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında kazandığı Oscar ödülü konuşmasıdır.(Bu konuşma, Akademi Ödülleri tarihindeki en kısa Oscar konuşmalarından biridir.İyi seyirler.)
Baba 01:00
Baba 12.364 izlenme - 11 yıl önce Baba filiminden harika bir sahne
Yaralı Yüz Fragman 01:04
Yaralı Yüz Fragman 11.477 izlenme - 11 yıl önce 1983 yılı Amerikan yapımı olan bu macera filmi inanılmaz güzellikte..
The Humbling Fragman 02:19
The Humbling Fragman 2.908 izlenme - 3 yıl önce 2014 yapımı The Humbling filminin fragmanı. Barry Levinson'ın yönettiği filmde Al Pacino, Greta Gerwig ve Kyra Segdwick başrolleri paylaşıyorlar.
Ulan İstanbul - Nevizadeler'den Tango Şov! 04:20
Ulan İstanbul - Nevizadeler'den Tango Şov! 3.318 izlenme - 3 yıl önce Yeni operasyon icin unlu "Kadin Kokusu" filmine gonderme yapan ekip, filmin unlu tango sahnesini de unutmuyor.
Serpico Fragman 04:03
Serpico Fragman 3.731 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Al Pacino, John Randolph, Jack Kehoe gibi isimlerin yer aldığı Serpico filminin resmi fragmanı.
Sinema Tarihinin En Muhteşem Gece Kulübü Sahnesini 09:40
Sinema Tarihinin En Muhteşem Gece Kulübü Sahnesini 1.850 izlenme - 2 yıl önce Hayali bir gece kulübünde imgesel karakterin buluşmasıyla oluşan bu kısa filmde ünlü isimler bulunuyor. Zamanın dışında, mantığın dışında, burası tam bir 'Cehennem Kulübü'. Al Pacino'dan Anakin Skywalker'a bir çok ünlü isim bu filmde! Keyifli seyirler...
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 02:27
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 1.859 izlenme - 2 yıl önce Al Pacino canlandırdığı karaktere hazırlanmak amacıyla 6 ay körler okulunda yaşamış, film çekimlerinde devamlı sabit bir noktaya baktığı için gözleri zarar görmüş ve gözlük takmaya başlamıştır ama bu tango sahnesi için değil 6 ay, 6 sene ders alsa bu kadar muhteşem bir görsel şölen ortaya çıkaramaz