Hoşgeldiniz!

alaa wardi

Arap Müziğinin Evrimi - Alaa Wardi 06:17
Arap Müziğinin Evrimi - Alaa Wardi 5.424 izlenme - 2 yıl önce Yapmış olduğu akapella çalışmaları ile bildiğimiz, başarılı bulduğumuz ve yakın zamanda bir türk kızı ile evlenerek eniştemiz olan Suudi Alaa Wardi farklı bir çalışmaya imza atmış ve bizimde arajmanlar yada sağdan soldan duyduğumuz ve beğendiğimiz şarkılarında yer aldığı Arap müziğinin evrimi ile karşımızda. 1900 yılından günümüze kadar olan evrede ; benim bilebildiklerim Abdul Halim Hafız, Ümmü Gülsüm, Muhammed Abdulvahap, Feyruz, Majida El Rumi, Asala Nasri, Amr Diab, Elissa, Nancy Ajram, Hayfa Wehbe vb müzisyen ve sanatçıların eserlerine yer vermiş. Güzelde olmuş. Videoda yer alan şarkıların hepsi için: https://play.anghami.com/playlist/33436001 Alaa Wardi'yi nasıl takip edebileceğinizi söylememe gerek yok sanırım.
No Woman, No Drive 04:14
No Woman, No Drive 4.733 izlenme - 4 yıl önce Fahad Albutairi, Hisham Fageeh ve Alaa Wardi - No Woman, No Drive
Amr Diab - Wa7ashteny Cover - By Alaa Wardi & Mohab 04:02
Amr Diab - Wa7ashteny Cover - By Alaa Wardi & Mohab 1.827 izlenme - 5 yıl önce Amr Diab - Wa7ashteny Cover By Alaa Wardi & Mohab
Alaa Wardi'den Süper Cover 03:29
Alaa Wardi'den Süper Cover 896 izlenme - 4 yıl önce Alaa Wardi Lorde - Royals (Arabic Beat)
Alaa Wardi - Şıkıdım (A Capella) 03:19
Alaa Wardi - Şıkıdım (A Capella) 800 izlenme - 3 yıl önce Bir çok acapellasını dinlediğimiz Suudi Alaa Wardi bu sefer ülkemizin en kaliteli ve sevilen sanatçılarından Tarkan'ın Şıkıdım şarkısını acapella olarak icra etmiş. Başarılıda olmuş. Şarkı Sözleri (Lyrics): Başkası olma kendin ol Böyle çok daha güzelsin Gel bana sahici sahici Ya da anca gidersin Anasının kuzusu Ciğerimin köşesi Kız bu neyin cakası Kız hepsi senin mi Hepsi senin mi Hepsi senin mi Oynama şıkıdım şıkıdım Oynama şıkıdım şıkıdım Oynama şıkıdım şıkıdım Ah yanar döner a acayipsin Ne deli ne de divaneyim Biliyorum sonunu Sanma uğruna viraneyim Beğenmedim oyununu Ne deli ne de divaneyim Biliyorum sonunu Sanma uğruna viraneyim Beğenmedim oyununu Oynama şıkıdım şıkıdım Oynama şıkıdım şıkıdım Oynama şıkıdım şıkıdım Ah yanar döner a acayipsin Oynama şıkıdım şıkıdım Oynama şıkıdım şıkıdım Oynama şıkıdım şıkıdım Ah yanar döner a acayipsin Anasının kuzusu Ciğerimin köşesi Kız bu neyin cakası Kız hepsi senin mi Hepsi senin mi Hepsi senin mi Oynama şıkıdım şıkıdım Oynama şıkıdım şıkıdım Oynama şıkıdım şıkıdım Ah yanar döner a acayipsin Ne deli ne de divaneyim Biliyorum sonunu Sanma uğruna viraneyim Beğenmedim oyununu Ne deli ne de divaneyim Biliyorum sonunu Sanma uğruna viraneyim Beğenmedim oyununu Oynama şıkıdım şıkıdım Oynama şıkıdım şıkıdım Oynama şıkıdım şıkıdım Ah yanar döner a acayipsin Oynama şıkıdım şıkıdım Oynama şıkıdım şıkıdım Oynama şıkıdım şıkıdım Ah yanar döner a acayipsin Ah yanar döner a acayipsin Hepsi senin mi Ah yanar döner a acayipsin
Jai Ho - Slumdog Millionaire (Cover by Alaa Wardi & Peter Hollens) 04:51
Jai Ho - Slumdog Millionaire (Cover by Alaa Wardi & Peter Hollens) 1.134 izlenme - 4 yıl önce Kim Milyoner Olmak ister (Slumdog Millionaire) cover yorumu Jai Ho - Slumdog Millionaire (Cover by Alaa Wardi & Peter Hollens)
Wa7ashteny (Alaa Wardi - Mohab) 04:02
Wa7ashteny (Alaa Wardi - Mohab) 411 izlenme - 3 yıl önce Arap yarımadasının Tarkan'ı olarak gösterilen Amr Diab adlı sanatçının bu eserinin Alaa Wardi ve Mohab ikilisinden harika yorumunu dinleyiniz efenim... Kim la bunlar diye sormayın ben de bilmiyorum ama düzenleme iyi, kayıt iyi geriye bize keyfini çıkarmak kalıyor..
Alaa Wardi - Aicha (A Capella) 04:57
Alaa Wardi - Aicha (A Capella) 484 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılında Fransız besteci Jean-Jacques Goldman'ın yazıp bestelediği ve Cheb Khaled'in seslendirdiği Aicha adlı parçanın A Cappella versiyonudur.
Alaa Wardi - Erja3eeli 04:11
Alaa Wardi - Erja3eeli 347 izlenme - 6 yıl önce
Acapella'da Tavan Yapmak - Alaa Wardi 04:02
Acapella'da Tavan Yapmak - Alaa Wardi 170 izlenme - 2 yıl önce Sanatın en güzel şekilde icra edildiği çok güzel bi çalışma. Bu eserde Alaa Wardi adlı sanatçı kardeşimiz benim de hayranı olduğum Amr Diab'ın, Wahashteny adlı şarkısını acapella olarak tadına doyulmaz bi şekilde bizlere sunmuştur.İyi seyirler...
Alaa Wardi - Şıkıdım (A capella) 03:19
Alaa Wardi - Şıkıdım (A capella) 180 izlenme - 3 yıl önce Bir çok acapellasını dinlediğimiz Suudi Alaa Wardi bu sefer ülkemizin en kaliteli ve sevilen sanatçılarından Tarkan'ın Şıkıdım şarkısını acapella olarak icra etmiş. Başarılıda olmuş.
Alaa Wardi -  Royals (A Capella) 03:29
Alaa Wardi - Royals (A Capella) 102 izlenme - 2 yıl önce Lorde tarafından seslendirilen bu eğlenceli parçaya Suudi Alaa Wardi tarafından hazırlanmış olan a capella ile dinliyoruz.
Tek Kişilik Orkestra - Alaa Wardi 04:02
Tek Kişilik Orkestra - Alaa Wardi 115 izlenme - 2 yıl önce Daha önce sitede Tarkan'ın Şıkıdım cover'ını izlediğimiz Arap müzisyen Alaa Wardi'nin daha sakin bir şarkıya yaptığı keyifle dinlenesi bir cover.
Alaa Wardi - Fi Hagat (Acapella) 02:39
Alaa Wardi - Fi Hagat (Acapella) 118 izlenme - 3 yıl önce Arab coğrafyasının en sevilen ses sanatçılardan biri olan Lübnanlı Nancy Ajram'ın 2010 yılında piyasaya sürdüğü duygusal parçası "Fi Hagat"a Suudi olan Alaa Wardi'den süper bir cover... İyi seyirler...
Selin Sümbültepe - Çocukluğuma (Alaa Wardi Cover) 04:22
Selin Sümbültepe - Çocukluğuma (Alaa Wardi Cover) 99 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen : Dağhan İş Söz & Müzik / Music & Lyrics: Alaa Wardi Türkçe Söz / Turkish Lyrics : Selin Sümbültepe Düzenleme , Mix / Arrangement , Mix : Cenk Erdoğan Gitarlar, Yaylı Tanbur / Guitars, Bowed Tanbur: Cenk Erdoğan Perküsyonlar / All percussion : Cenk Erdoğan Bas Gitar / Bass Guitar: Alp Ersözmez Flüt / Flute : Selin Sümbültepe Studio Undo. Konservatuvardan sevgili arkadaşım Selin Sümbültepe'nin bu güzel çalışmasını sizle paylaşmak isterim. Beğeneceğinizi umuyorum.
Alaa Wardi & Peter Hollens - Jai Ho (A Capella) 04:51
Alaa Wardi & Peter Hollens - Jai Ho (A Capella) 95 izlenme - 2 yıl önce Gulzar tarafından yazılıp A. R. Rahman tarafından bestelenen şarkı Slumdog Millionaire filminin bitiş jeneriğinde ve Pussycat Dolls grubu tarafından farklı bi versiyonda seslendirilmiştir. Suudi Alaa ve USA'lı Peter bu enfes parçaya bi a capella çalışması yapmışlar. Ellerine sağlık...
Alaa Wardi - Osad Einy (A Capella) 04:02
Alaa Wardi - Osad Einy (A Capella) 67 izlenme - 2 yıl önce Mısırlı şarkıcı Amr Diab tarafından 2004 yılında seslendirilmiş slow bi eserdir.Suudi Alaa Wardi bu parçanın da hakkını veriyor.
Şişelerle Müzik Yapmak - Alaa Wardi 01:35
Şişelerle Müzik Yapmak - Alaa Wardi 85 izlenme - 3 yıl önce Bir çok sanatçının şarkılarını a capella olarak icra etmiş olan Suudi Alaa Wardi bu sefer şişeleri kullanarak başarılı bir iç çıkarmış
Alaa Wardi - Jee Le Zaraa (A Capella) 03:34
Alaa Wardi - Jee Le Zaraa (A Capella) 56 izlenme - 2 yıl önce Aamir Khan, Kareena Kapoor, Rani Mukherjee gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı "Talaash" adlı Bollywood filminde yer alan Jee Le Zaraa (Biraz Yaşa) şarkısına Suudi Alaa Wardi'nin yapmış olduğu performansını dinliyoruz.
Alaa Wardi - Shakshuka (A Capella İçermez) 03:48
Alaa Wardi - Shakshuka (A Capella İçermez) 46 izlenme - 2 yıl önce A capellalarını severek dinlediğimiz kadife sesli Alaa Wardi çeşitli müzik aletleri kullanımındaki becerisini gözler önüne serdiği şakşuka çalışması ile karşımızda. Balkon sahnesinde göründüğü gibi Türkiye'de ama neresi olduğunu bilmiyorum. Başarılı çocuk.
Alaa Wardi - Jiya Re (A Capella Cover) 05:25
Alaa Wardi - Jiya Re (A Capella Cover) 52 izlenme - 2 yıl önce Yash Chopra'nın son filmi "Jab Tak Hai Jaan"dan Jiya Re şarkısını a capella tekniğiyle cover yapmış Alaa Wardi. Çok ta iyi yapmış. Ben sevdim, umarım siz de seversiniz. Filmin fragmanı : http://www.youtube.com/watch?v=v0UXgoJ9Shg Eğer siz de a capellaya biraz göz atmak isterseniz incredibox çok zevklidir tavsiye ederim : http://www.incredibox.com/en/#/application
Alaa Wardi - Shalamonti Fel7al 03:54
Alaa Wardi - Shalamonti Fel7al 30 izlenme - 2 yıl önce Yapmış olduğu acapella çalışmalarını severek dinlediğimiz Suudi Alaa Wardi'den eğlenceli bi çalışma.
Alaa Wardi ft Sultan Al-Jameel - Ela Mata (Cover Asala Nasri) 05:17
Alaa Wardi ft Sultan Al-Jameel - Ela Mata (Cover Asala Nasri) 33 izlenme - 2 yıl önce Suudi Alaa ve arkadaşı Suriyelinin önemli bayan seslerinden Asala Nasri'ye ait Ela Mata adlı şarkıya bi acapella yapmışlar.
Tek Kişilik Orkestra (Rihanna - Stay Cover by Alaa Wardi) 04:02
Tek Kişilik Orkestra (Rihanna - Stay Cover by Alaa Wardi) 17 izlenme - 2 yıl önce Arap müzisyen Alaa Wardi'den keyifle dinlenesi bir cover. Rihanna - Stay ft. Mikky Ekko (Cover by Alaa Wardi) Şarkı Sözleri (Lyrics)____: All along it was a fever A cold sweat hot-headed believer I threw my hands in the air I said show me something He said, if you dare come a little closer Round and around and around and around we go Ohhh now tell me now tell me now tell me now you know Not really sure how to feel about it Something in the way you move Makes me feel like I can't live without you It takes me all the way I want you to stay It's not much of a life you're living It's not just something you take, it's given Round and around and around and around we go Ohhh now tell me now tell me now tell me now you know Not really sure how to feel about it Something in the way you move Makes me feel like I can't live without you It takes me all the way I want you to stay Ohhh the reason I hold on Ohhh cause I need this hole gone Funny you're the broken one but I'm the only one who needed saving Cause when you never see the lights it's hard to know which one of us is caving Not really sure how to feel about it Something in the way you move Makes me feel like I can't live without you It takes me all the way I want you to stay, stay I want you to stay, ohhh 20.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Tek Kişilik Orkestra (Rihanna - Stay)' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...