Hoşgeldiniz!

Alaattin Onay

Kaçkar Tv'ye İnci Sözlük Ziyareti - Tele Kulis 00:22
Kaçkar Tv'ye İnci Sözlük Ziyareti - Tele Kulis 573 izlenme - 3 yıl önce Fenomen sunucu Alaattin Onay'ın sunmuş olduğu Tele Kulis programının doğal haliyle tebessüm ettirmesi yerine bu sefer maalesef dışardan müdahale alıyor. inci sözlük, o meşhur ziyaretini buraya da yapıyor.
Rizeli Spikerin İngilizce İle İmtihanı 05:01
Rizeli Spikerin İngilizce İle İmtihanı 1.004 izlenme - 5 yıl önce Uydu Üzerinden Yayın Yapan Rize'nin Yerel Televizyonlarından Kaçkar Tv'de Yayımlanan Tele Kulis Programına Telefonla Konuk Olan Çaykur Rizespor Kalecisi David Loriya Ve Nijeryalı Futbolcu Uche Kalu'nun Sunucu Alaattin Onay İle Sohbeti İzleyenleri Güldürdü.
Çaykur Rizespor'a Canlı Yayında Hakkını Helal Etmemek 03:57
Çaykur Rizespor'a Canlı Yayında Hakkını Helal Etmemek 213 izlenme - 3 yıl önce Rize'den uydu aracılığı ile ulusal yayın yapan Kaçkar Televizyonu'nun Spor Müdürü Alaattin Onay, canlı yayınlanan Tele Kulis adlı spor programında 12 haftadır kazanamayan Çaykur Rizespor'un futbolcu, teknik heyet ve yöneticilerine el açarak hakkını helal etmeyip, Allah'a havale eder.
 Canlı Yayında Takıma Beddua 00:57
Canlı Yayında Takıma Beddua 189 izlenme - 4 yıl önce Rize'de ulusal yayın yapan Kaçkar Televizyonu'nun spor müdürü Alaattin Onay, ilginç bir harekete imza attı. Kaçkar TV’de canlı yayınlanan Tele Kulis adlı spor programında ilginç bir olay yaşandı. Çaykur Rizespor’un 12 haftadır kazanamamasına kızan Spor Müdürü Alaattin Onay, el açıp teknik heyet ve bazı yöneticilere beddua etti. “BEDDUA ETMEYECEĞİM” DEDİ AMA Son günlerde yaşanan beddua tartışmalarına değinen Onay, “Biz beddua etmeyeceğiz, bize yakışmaz” dedi. Bedduanın uygun olmadığını ifade eden Alaattin Onay, takım için dua edeceğini ifade etse de dayanamadı. İşte o dua: "Rizespor formasını giyip parasını alan ve hakkını vermeyen futbolcuları, Rizespor’u araç olarak kullanan yönetircileri, hakkını yiyerek formasını vermediği futbolcunun geleceği ile oynayan teknik adamları, formayı hak etmediği halde futbolcuya forma giydiren teknik adamı, Rizespor’u bu duruma düşürenleri Allah’a havale ediyor, hakkımı helal etmiyorum."
Kahkahaya Boğan Telefon Bağlantısı! Kaçkar Tv - Çaykur Rizespor 05:14
Kahkahaya Boğan Telefon Bağlantısı! Kaçkar Tv - Çaykur Rizespor 146 izlenme - 5 yıl önce Uydu üzerinden yayın yapan Rize'nin yerel televizyonlarından Kaçkar Tv'de yayımlanan "Tele Kulis" programına telefonla konuk olan Çaykur Rizespor kaleci
Canlı Yayında Futbol Takımına Beddua Etti 03:57
Canlı Yayında Futbol Takımına Beddua Etti 76 izlenme - 4 yıl önce Canlı Yayında El Açıp Futbol Takımı İçin Beddua Etti. Kaçkar Televizyonu'nun Spor Müdürü Alaattin Onay'ın Sunduğu Programda Çaykur Rizespor'un 12 Haftadır Maç Kazanamaması Eleştirildi, Bazı Futbolcuların Sabahlara Kadar Eğlendikten Sonra Tesislere Geldiği İddia Edildi.