Hoşgeldiniz!

Alacak Videoları

Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim 03:59
Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim 198.434 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Nem Alacak Felek Benim Albüm Yılı: 2014 Şarkı Sözleri: Bir okkacık yağım mı var Bir dönümcük bağım mı var Bir derdime bin dert katar Nem alacak felek benim Yandım yandım kar mı verdi Ekşi tatlı nar mı verdi Yandım yandım kar mı verdi Ekşi tatlı nar mı verdi Sarı saçlı yar mı verdi Nem alacak felek benim Tükenmeyen mal mı verdi Nem alacak felek benim Dedim boynun eğik niye Bela verdi küme küme Ferman okudu köküme Nem alacak felek benim Ferman okudu köküme Nem alacak felek benim Yandım yandım kar mı verdi Ekşi tatlı nar mı verdi Yandım yandım kar mı verdi Ekşi tatlı nar mı verdi Sarı saçlı yar mı verdi Nem alacak felek benim Tükenmeyen mal mı verdi Nem alacak felek benim PASAJ FİLM REKLAM
Lıselı Cıtır Aklınızı Alacak 01:55
Lıselı Cıtır Aklınızı Alacak 41.852 izlenme - 2 yıl önce
Kubat - Alacak 03:06
Kubat - Alacak 45.233 izlenme - 4 yıl önce Kubat - Aşkınla Sen Kubat - Ödendi Günahın Kubat - Farketmeden Kubat - Derdimi Dökersem Kubat - Yıldızlar Şehri Kubat - ...
sagopa kajmer 2010 zaman alacak intikamı mı 04:34
sagopa kajmer 2010 zaman alacak intikamı mı 27.813 izlenme - 7 yıl önce
Bursa'da Sokak Ortasında İşlenen Cinayet ( 18) 00:43
Bursa'da Sokak Ortasında İşlenen Cinayet ( 18) 14.809 izlenme - 2 yıl önce Aralarında alacak verecek davası olan fabrika sahibi ve müteahhit arasındaki kavga önce yaralama ardından da yerde yatan yaralının kameralar önünde kafasına sıkmayla son buluyor. Bir imkan olsa da ilk kuru yük gemisine binip Yeni Zelanda'ya İzlanda'ya Guatemala'ya filan kaçıp kurtulsak artık ..
Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim 03:59
Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim 13.326 izlenme - 3 yıl önce Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim - Yeni Video Klip Şarkı Sözleri: Bir okkacık balım mı var? Bir dönümlük bağım mı var? Bir derdime bin dert katar Nem alacak felek benim? Yandım, yandım kar mı verdi? Ekşi tatlı nar mı verdi? Sarılacak yar mı verdi? Nem alacak felek benim? Sordum boynun eğik niye? Beraberdik küme küme Kıran vurdurdu köküme Nem alacak felek benim? Yandım, yandım kar mı verdi? Ekşi tatlı nar mı verdi? Sarılacak yar mı verdi? Nem alacak felek benim? Tükenmeyen mal mı verdi? Nem alacak felek benim?
Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim 03:56
Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim 11.786 izlenme - 3 yıl önce Öykü Gürman'ın Yeni video klibi; "Nem Alacak Felek Benim"
Saba Tümer: Sevgilim Her Yerimi Tatmin Etmeli 06:27
Saba Tümer: Sevgilim Her Yerimi Tatmin Etmeli 12.377 izlenme - 3 yıl önce Saba Tümer: Tükenmişlik sendromuna yakalandım Ben ayrılınca Gülben Ergen geldi. Ben güçlüymüşüm gibi davranan bir kadınım. Hayatımda aşk olsaydı tükenmezdim. Artık eğlenip huzur bulacağım bir ilişki istiyorum. Benim itibar görmem için yanımda bir erkeğe ihtiyacım yoktu. Saba Tümer nasıl bir sevgili istiyor Saba Tümer: Sevgilim olacak adam her yerimi tatmin etmeli Bir türlü aşkta yüzü gülmeyen güzel sunucu Saba Tümer, nasıl bir ilişki istediğini anlattı
Sagopa Kajmer & Kolera - Zaman Alacak İntikamımı 04:22
Sagopa Kajmer & Kolera - Zaman Alacak İntikamımı 20.818 izlenme - 7 yıl önce www.borriz99.spaces.live.comsagopa kajmer & koleraşarkı zaman alacak intikamımıalbüm bendeki sen 2010
Ander Kalsun Sevdaluk 02:33
Ander Kalsun Sevdaluk 12.215 izlenme - 7 yıl önce ander kalsun sevdaluk
Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim 03:59
Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim 6.602 izlenme - 3 yıl önce Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim - (2014) - (alisayar)
Kubat - Alacak (2013 Yepyeni) 03:06
Kubat - Alacak (2013 Yepyeni) 4.783 izlenme - 4 yıl önce Kubat - Alacak (2013 Yepyeni)
Ziya Şengül Fenerbahçe Üçün birini alacak 01:00
Ziya Şengül Fenerbahçe Üçün birini alacak 8.024 izlenme - 4 yıl önce Ziya Şengül'den Fenerbahçe ile ilgili üçün biri gafı... Telegol programında yorumculardan Ziya Şengül, bir gafa imza attı. Telegol programında yorumculardan Erman Toroğlu'nun Aykut Kocaman'ı eleştirdikten sonra "Benfica'yla oynayacaksın kılıf mı hazırlıyorsun? Yarın Ziraat Türkiye Kupası da giderse ne olacak 3 tane kupa? Üçünden birini alamazsan ne olacak?" şeklindeki soruları üzerine Ziya Şengül, "Üçün birini alacak o zaman" diye cevap verdi.
sagopa kajmer & kolera -  zaman alacak intikamımı 04:34
sagopa kajmer & kolera - zaman alacak intikamımı 6.843 izlenme - 7 yıl önce sagopa kajmer & kolera bendeki sen
Sagopa Kajmer - Zaman Alacak İntikamını 04:35
Sagopa Kajmer - Zaman Alacak İntikamını 5.978 izlenme - 6 yıl önce by sefer
Sokak Ortasında Kadını Ayaklarından Böyle Vurdu  00:38
Sokak Ortasında Kadını Ayaklarından Böyle Vurdu 561 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa’da alacak-verecek meselesi nedeniyle biri kadın 2 kişinin yaralandığı silahlı kavganın güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı. Şanlıurfa Türkmeydanı Mahallesi’nde 27 Nisan tarihinde alacak-verecek meselesi nedeniyle 3 kişi arasında tartışma çıkmıştı.
Cem Karaca - Nem Alacak Felek Benim? 04:42
Cem Karaca - Nem Alacak Felek Benim? 1.066 izlenme - 2 yıl önce Bir okkacık balım mı var? Bir dönümlük bağım mı var? Bir derdime bin dert katar Nem alacak felek benim? Yandım, yandım kar mı verdi? Ekşi tatlı nar mı verdi? Sarılacak yar mı verdi? Nem alacak felek benim? Sordum boynun eğik niye? Beraberdik küme küme Kıran vurdurdu köküme Nem alacak felek benim? Yandım, yandım kar mı verdi? Ekşi tatlı nar mı verdi? Sarılacak yar mı verdi? Nem alacak felek benim? Tükenmeyen mal mı verdi? Nem alacak felek benim?
Kahtalı Mıçı - Nem Alacak Felek Benim 04:45
Kahtalı Mıçı - Nem Alacak Felek Benim 3.163 izlenme - 5 yıl önce
Alacak Beni Kara Toprak 04:47
Alacak Beni Kara Toprak 3.452 izlenme - 8 yıl önce alacak beni kara toprak
Zeki Müren - Nem Alacak Felek Benim 02:34
Zeki Müren - Nem Alacak Felek Benim 2.247 izlenme - 4 yıl önce Zeki Müren - Nem Alacak Felek Benim
Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim (Canlı Performans) 03:51
Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim (Canlı Performans) 1.810 izlenme - 3 yıl önce Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim (Canlı Performans) Beyaz Show 09.05.2014 Şarkı Sözleri_________________: Bir okkacık balım mı var? Bir dönümlük bağım mı var? Bir derdime bin dert katar Nem alacak felek benim? Yandım, yandım kar mı verdi? Ekşi tatlı nar mı verdi? Sarılacak yar mı verdi? Nem alacak felek benim? Sordum boynun eğik niye? Beraberdik küme küme Kıran vurdurdu köküme Nem alacak felek benim? Yandım, yandım kar mı verdi? Ekşi tatlı nar mı verdi? Sarılacak yar mı verdi? Nem alacak felek benim? Tükenmeyen mal mı verdi? Nem alacak felek benim?
mehmet yilmaz  benim o köylerden alacağım var 04:31
mehmet yilmaz benim o köylerden alacağım var 4.319 izlenme - 7 yıl önce mehmet yılmaz halk ozanımız ali kızıltuğ un eserini seslendiriyor.benim o köylerden alacağım var
Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim 03:59
Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim 1.301 izlenme - 3 yıl önce Nem Alacak Felek Benim - 2014 / By Sefer____
Sagopa&kolera Zaman Alacak İntikamımı 04:34
Sagopa&kolera Zaman Alacak İntikamımı 3.956 izlenme - 7 yıl önce 2010 albümünün en gözde parçası ..
Sagopa Kajmer - Zaman Alacak intikamımı 04:31
Sagopa Kajmer - Zaman Alacak intikamımı 1.648 izlenme - 5 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Flaş Haber : Kırıkkale'de Dehşet Anları! 03:39
Flaş Haber : Kırıkkale'de Dehşet Anları! 1.879 izlenme - 4 yıl önce Kırıkkale'de alacak meselesi nedeniyle çıkan silahlı kavgada 1'i ağır 2 kişi yaralandı. Saldırganlardan 1'i yakalanırken, 1'i ise olay yerinden kaçarak uzakl...
Zeki Müren - Nem Alacak Felek Benim 02:34
Zeki Müren - Nem Alacak Felek Benim 539 izlenme - 2 yıl önce Zeki Müren'in başrol oynadığı ''bahçevan'' filminde seslendirdiği bir parçası ''Nem Alacak Felek Benim''
Nezahat Bayram - Nem Alacak Felek Benim  (Taş Plak Arşivi) 02:57
Nezahat Bayram - Nem Alacak Felek Benim (Taş Plak Arşivi) 24 izlenme - 2 hafta önce
logo navigator ile borç alacak raporu excel üzerine 07:43
logo navigator ile borç alacak raporu excel üzerine 1.955 izlenme - 6 yıl önce logo navigator ile excel üzerine borç alacak raporu ödeme tahsilat planına bağlı faturalar faturalanmamış irsaliyeler onaylanmış siparişler çek senet krediler genel giderler kira personel ödemeleri telefon fat. logo programından online çekip toplam rakam yada detaylı rakmları tek bir sayfada görebilirsiniz.
Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim (Canlı Perf. Beyaz Show) 03:52
Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim (Canlı Perf. Beyaz Show) 1.004 izlenme - 3 yıl önce Öykü Gürman - Nem Alacak Felek Benim (Canlı Perf. Beyaz Show)